• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Імена для дівчаток в 2017 році. Щасливі жіночі імена 2017

Ім'я дається кожній людині з народження і служить їй все життя. З одного боку може здатися, що воно не грає ніякої ролі в долі людини, але це зовсім не так. Адже з допомогою імені можна надати дитині певні риси характеру - згладити негативні і посилити позитивні. Але як це зробити правильно? Адже в ідеалі необхідно враховувати і стать дитини, і рік народження, час року і багато іншого. Отже, в цій статті ви знайдете відповідь на питання про те, як вибрати ім'я для дівчинки в 2017 році.

Імена для дівчаток в 2017 році. Щасливі жіночі імена 2017


Характер дівчинки, народженої в 2017 році Червоного Вогняного Півня

Дівчатка, народжені в 2017 році будуть мати аж ніяк не простий характер. Так як господар майбутнього любить елегантність і витонченість, то більшість дівчат будуть виглядати саме так. Однак, всередині вони, скоріше, будуть норовливими, ніж покірливими і слухняними. Такі дами в будь-якому віці будуть відстоювати свою точку зору до останнього і неважливо, що іноді вона буває помилковою.

Період " чомучок у таких дітей проходить особливо, адже їм так важливо докопатися до істини і неповна відповідь таку дитину вже точно не влаштує. Батьків такі дівчатка будуть мучити до останнього, поки не дізнаються все, що цікавило. З одного боку дитина росте допитливою, а з іншого з-за своєї цікавості може знайти безліч неприємностей. У цьому випадку вам допоможе мудрість і терпіння.

З самого дитинства будьте готові до того, що ваша дитина буде намагатися розмалювати все, або ж розповісти або заспівати пісеньку всім перехожим, а може почне організовувати навколо себе людей і створювати цілі спектаклі. Все це обумовлено тим, що дівчатка, народжені в рік Півня виявляють особливе прагнення до творчості. Не потрібно стримувати це бажання, їх захоплення ніяк не завадить навчанні, адже такі діти здатні добитися успіху і там, і там.

А ось дисципліни і порядку таких дітей вкрай важко навчити. Будьте готові до того, що до школи, на зустріч, так і скрізь вони будуть спізнюватися, в кімнаті буде "творчий безлад", а на полях у зошитах вчителя то і справа будуть знаходити невеликі малюнки. Але не переживайте, любов до всього прекрасного і прагнення доводити все до досконалості здобуде перемогу і вона зможе взяти себе в руки. Але і вам доведеться докласти чимало зусиль.

Одним з найбільш позитивних якостей таких дівчаток - це наполегливість і прагнення до своєї мети. Якщо вже вона щось задумала, то будьте впевнені, що не відступиться від своєї мети ні на крок назад.

Правила вибору імені для дівчинки:

Приймаючи рішення про те, як назвати дитину, враховуйте, насамперед, прізвище та ім'я дитини, щоб в результаті не вийшло так, що дівчинку звати Олександрова Олександра Олександрівна. Також стежте за тим, щоб була гармонія між довжиною імені та по батькові. Якщо одне з них занадто довге, то друге повинно бути коротше і навпаки.

Часто батьки намагаються дати ім'я на честь якого-небудь відомого діяча, щиро вірячи, що вона повторить її долю і стане великим у якійсь із сфер. За словами астрологів це цілком можливо, однак сподіватися лише на їх думку не варто і щоб це дійсно відбулося, необхідно працювати кожен день над характером вашої дівчинки і загартовувати його.

Напевно самий простий і універсальний спосіб вибору імені - це за православним календарем, або за святцями, як кажуть у народі. Якщо ви вирішили піти по цьому шляху, то намагайтеся все-таки вибрати ім'я, яке буде більш або менш сучасним. Пам'ятайте, що вам не все життя з ним жити, а вашій дитині, адже і в школі, і у Вузі вона може зіткнутися з жартами з приводу імені, що завжди не дуже приємно.

Ще один спосіб знайти ім'я для дитини - це назвати на честь одного з родичів. У цьому разі головне не перестаратися, а інакше може раптом виявитися, що всіх дівчаток по маминій лінії будуть називати, приміром, Марія. Це буде дивно і викликає змішані емоції у оточуючих.

Жіночі імена 2017

Мілана - це ім'я вже який рік лідирує в багатьох списках рейтингу серед сучасних популярних імен. Вже за звучанням імені можна зрозуміти, що воно означає мила. З самого дитинства вона проявляє жіночі риси характеру - любов до всього красивого, благодійність, бажання допомогти оточуючим.

Софія - мудрість. Такі дівчатка з самого дитинства володіють неймовірною енергією, їм постійно цікаво дізнаватися щось нове, в навчанні, як ви вже здогадалися ніяких проблем немає, а також і крім школи у Софії зазвичай є одне або декілька занять. Більш того, якщо вже така дівчинка вирішила щось вивчити або чогось навчитися, то будьте впевнені - вона доведе свої навички до досконалості.

Аріна - це ім'я тільки починає набирати популярність. Означає воно світ і це значення повністю відповідає характеру таких дівчаток. Вони з дитинства володіють рідкісним самовладанням, проте іноді саме воно грає з ними злий жарт. Адже поєднання з ніжною, доброю і зворушливою натурою наділяє Арин м'яким характером, чим можуть скористатися інші люди в своїх цілях.

Кіра - перекладається як володарка або пані. Часто перше враження про таких дівчаток оманливе - багато хто приймає її за холодну і неприступну даму, однак це не так. Близькі їй люди знають, що це дуже добра, чуйна і вразлива дівчина. Таке враження вона справляє невипадково, адже Кіра зазвичай говорить все прямо і чесно, чому її часто і не люблять.

Анастасія - це ім'я у всі часи перебувало в списках самих популярних і не випадково. Воно перекладається як воскрешає. Анастасія володіє по істині жіночним характером - у неї гарна інтуїція, вона добра і чуйна, прагне до того, щоб допомогти кожному потребуючому, всі ці якості поєднуються з мудрістю і хорошою інтуїцією.

Імена для дівчаток, народжених у 2017 році

Зимові місяці


У цьому сезоні зазвичай народжуються міцні, витривалі і сильні характером дівчатка. Вони вперті, сильні і наполегливі в своїх намірах. Але часто суворість і строгість заважають таким дівчатам проявити жіночність і м'якість, що створює проблеми на особистому фронті, так і в спілкуванні з оточуючими теж. Також вони не бояться говорити правду в обличчя - з одного боку це дуже позитивна якість, а з іншого, її багато не любитимуть за це. Тому, щоб згладити зайву суворість і холоднокровність, необхідно давати ніжні, мелодійні імена, які наділять її жіночністю, м'якістю, поблажливістю. У цей список входять: Меланія, Анна, Анастасія, Софія, Ніна, Таїсія.

Грудень


Людмила, Тетяна, Ангеліна, Ольга, Зоя, Серпня, Катерина, Анфіса, Валерія, Варвара, Марія, Ганна, Уляна, Антоніна, Олександра, Анжела, Євдокія, Єфросинія, Юлія, Лілія, Софія, Віра, Єлизавета.

Січень

Олена, Вікторія, Тетяна, Василина, Ірина, Євгенія, Поліна, Марина, Уляна, Юліана, Юлія, Марія, Орися, Ніна, Емілія, Ксенія, Оксана.

Лютий

Вероніка, Маріанна, Ганна, Олександра, Христина, Валентина, Уляна, Римма, Віра, Пелагея, Ксенія, Алевтина, Марія, Ольга, Світлана, Ірина, Софія, Єфросинія, Марта, Василина, Олександра.

Весняні місяці

Навесні народжуються милі і нерішучі дівчатка. Навіть під час самої дрібної покупки вони сто разів подумають і зважать всі за і проти, перш ніж щось придбати. Весняні дітки зазвичай володіють твердістю характеру, спокійні і врівноважені, на все дивляться позитивно. Також їм притаманна цікавість і жага дізнатися щось нове про світ. В школі навчання таким дітям дається легко. Також вони володіють доброю вдачею, чим часто користуються нехороші люди. Тому варто з допомогою імені додати їм трохи строгості.

Березень

Антоніна, Галина, Марина, Ніка, Маргарита, Аліна, Аріна, Антоніна, Кіра, Ганна, Уляна, Іраїда, Олена, Наталія, Софія, Марта, Марфа, Олена, Надія, Христина, Катерина, Маріанна.

Квітень

Анастасія, Єва, Килина, Лідія, Софія, Олександра, Нінель, Неллі, Парасковія, Варвара, Уляна, Лариса, Аріна, Ірина, Ніка, Світлана, Таїсія, Поліна, Дарина, Алла, Матрона, Васа.

Травень

Пелагея, Ірина, Валентина, Таїсія, Олександра, Зоя, Анет, Шура, Тамара, Єлизавета, Іван, Лілія, Марія, Марта, Марта, Сусанна, Яна, Ганна, Глафіра, Анастасія, Ісідора, Христина.

Літні місяці

Влітку народжуються самі рухливі і позитивні дівчатка. З таких дітей виходять хороші спортсмени, так і навчання вони проходять легко. Будь-яка робота робиться легко і просто, а головне з радістю. Всі вони реагують особливо гостро і емоційно, а почуття свої їм дуже важко стримувати, що в майбутньому створює безліч проблем. З-за своєї непосидючості і рухливості їх інтереси і захоплення досить мінливі, що заважає їм довести розпочате до кінця. Щоб це змінити, їм необхідно давати такі імена, які вгамують їх палкий норов і наділять посидючість і цілеспрямованість.

Червень

Кіра, Валерія, Антоніна, Ірина, Калерія, Феодосія, Віталіна, Олена, Лариса, Юнона, Меланія, Зінаїда, Лілія, Марія, Дар'я, Христина, Юліана, Феодосія, Фаїна, Олександра.

Липень

Алевтина, Жанна, Ольга, Інна, Ганна, Марія, Галина, Ксенія, Агнія, Варвара, Єлизавета, Люція, Ельза, Люція, Марта, Марфа, Уляна, Юліана, Юлія, Агрипина, Васа, Яна, Дінара.

Серпень

Серафима, Валентина, Мілена, Парасковія, Магдалена, Софія, Катерина, Каріна, Анастасія, Антоніна, Аріна, Олена, Ірина, Ангеліна, Анжела, Люція, Анна, Єлизавета, Дарина.

Осінні місяці

Осінь - це час, коли на світ з'являються добрі, педантичні, спокійні і мудрі особистості. Все ж їм не вистачає впевненості в собі, так і на світ вони дивляться зазвичай більш песимістично, ніж літні дівчатка. Вони наполегливі та цілеспрямовані і якщо у них щось не виходить, то будьте впевнені, що це тимчасово і незабаром вони навчаться того, чого хотіли.

Вересень

Людмила, Надія, Наталія, Раїса, Віта, Аліна, Надія, Фекла, Васса, Марта, Марфа, Єлизавета, Ельза, Регіна, Марія, Наталія, Анфіса.

Жовтень

Аліса, Світлана, Злата, Парасковія, Аріадна, Маріанна, Міла, Аріадна, Аріна, Єфросинія, Ірина, Софія, Марія, Тетяна, Васа, Парасковія, Іраїда, Раїса, Ганна, Тетяна, Олександра, Поліна.

Листопад

Клавдія, Марія, Анастасія, Зиновія, Наталія, Віра, Дар'я, Аріна, Ірина, Аза , Ганна, Гликерія, Єлизавета, Ельза, Агата, Олена, Зінаїда, Уляна.
загрузка...
Імена для дівчаток в 2017 році. Щасливі жіночі імена 2017
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають