• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Місячний грошовий календар 2017 року по місяцях

Багато людей хочуть володіти достатнім матеріальним достатком, завдяки якому можна не турбуватися про проблеми з фінансової сторони життя. Цього можливо досягти завдяки наполегливій праці і шляхом підбору сприятливих дат для проведення різних грошових операцій. З допомогою місячного календаря даний процес здійснюється дуже легко і більш передбачувано.
Місячний грошовий календар 2017 року по місяцях


Грошові дні за місячним календарем 2017


Місячний грошовий календар 2017 року по місяцях


Вдалі фінансові дати вкрай легко визначити у відповідності з фазами Місяця. Основних циклів виділяють 4. Кожен з них по-своєму впливає на грошові питання. Розглянемо як саме залежать сприятливі періоди від супутника Землі.


Місячний грошовий календар 2017. Молодик


Цей проміжок найбільше підходить для збільшення кількості грошових коштів. Деякі астрологи радять у молодика проводити навіть спеціальний обряд: взяти будь-яку купюру, що містить цифру «5», і показати її зростаючому Місяці. При цьому потрібно попросити світило примножити кількість коштів. Така купюра повинна знаходитися в гаманці і не використовуватися до наступного періоду молодика. Саме ці проміжки між періодами є сприятливими для початку будь-яких справ, пов'язаних із збільшенням капіталу.


Місячний грошовий календар 2017. Зростаюча Місяць


Під час цього періоду категорично забороняється позичати гроші, а от давати в борг вітається. Особливим нюансом є те, що саме ця фаза вважається вкрай вдалою для проведення різних фінансових вкладень.


Місячний грошовий календар 2017. Повний Місяць


Період повного місяця є своєрідним енергетичним підйомом для фінансової сфери життя. Найчастіше ця фаза асоціюється із магією, різноманітними ритуалами та іншими діями, для яких потрібна емоційна підтримка. Саме тому в такі етапи астрологи не рекомендують займатися прийняттям відповідальних рішень, пов'язаних з грошима. Вплив супутника не дозволить правильно оцінити ситуацію з точки зору логіки і чіткого розрахунку, оскільки в цей час на перший план виходять емоції.


Місячний грошовий календар 2017. Щербатий Місяць


Фаза убування вважається сприятливим часом для повернення боргів і виплати кредитних коштів, оплати послуг комунального характеру та здійснення великих покупок. У цей час не рекомендується позичати комусь гроші, але приймати їх згідно з борговою контрактами дозволено.


Місячний грошовий календар 2017. Відповідність знакам Зодіаку


Місячний грошовий календар 2017 року по місяцях


Відповідні місячні фази повинні поєднуватися з сприятливим розташуванням супутника в одному зі знаків зодіаку.Активні грошові операції астрологи радять проводити в період розташування супутника в наступних знаки:

в Овні;
у Леві;
у Стрільці.


Полум'я цих зодіаків буде підтримувати в людині впевненість і духовну силу.Благополуччя принесуть будь-які творчі ідеї в дні розташування супутника:

Раку;
Рибах;
Скорпіоні.


В досягненні цілей краще покладатися на дипломатію і інтуїцію – їй можна сміливо довіритися, в такі періоди вона працює добре.Підходящим часом для занять будь-якими видами комерційної діяльності є дні, коли Місяць знаходиться в:

Вагах;
Близнюках;
Водолії.


Проводити ретельний аналіз ситуації і шукати інші шляхи вирішення проблем з фінансами рекомендується, коли супутник в:

Козерозі;
Діві;
Тільці.


Такі періоди вкрай сприятливі для затятих та терплячих людей. Їм рекомендується проводити ділові зустрічі, несуть великі фінансові перспективи, і займатися реалізацією будь-яких операцій з грошима як можна ретельніше.


Місячний грошовий календар 2017: місячні добу та фінансові кошти


Місячний грошовий календар 2017 року по місяцях


За місячним календарем можна досить просто визначити найбільш оптимальні дні для здійснення різних грошових маніпуляцій. При цьому потрібно звертати увагу не тільки на місячні фази, також важливо враховувати день тижня і поєднувати їх з місячними добами. Кожні добу, в свою чергу, є придатними або не дуже для певних дій. Розглянемо їх особливості.


Місячний грошовий календар 2017. Розподіл по днях тижняПонеділок є днем, в який краще не позичати людям грошові кошти і віддавати раніше взяті борги.

У вівторок астрологи радять не брати нові позики. Особливо потрібно утриматися від цього після полудня.

На середу сильний вплив надає Меркурій. Він є покровителем торгівлі. Цей день тижня як не можна вдало підходить для перерахунку вже отриманих коштів, укладання різних угод, обговорення подальшої діяльності та планування майбутніх витрат. У середу можна сміливо розміщувати оголошення про продаж товарів і послуг.

У четвер наради з колегами будуть сприятливими для початку творчої фінансової діяльності.

В п'ятницю можна проявити свою винахідливість, творчість і творчі здібності, щоб продумати подальші дії в бізнесі.

В суботу не рекомендується міркувати і планувати примноження матеріального достатку. У цей день необхідно підводити підсумки тижня.

В неділю можна займатися лише плануванням подальших кроків, фінансова діяльність в цю добу астрологами суворо заборонено.


Місячний грошовий календар 2017. Залежність за місячним діб


Орієнтуватися по добі супутника, плануючи фінансові потоки, також не дуже складно, якщо підходити до питання з розумінням.


У цьому році найбільш придатними місячними добами в грошовому плані в місяцях стануть 6,7,12 16,24 і 28 число. Найбільш небезпечними періодами вважаються дати: 9,15,23 і 29. Важливо пам'ятати про розбіжності перших місячних діб з першими числами в календарі. Вдаліше починається будь-яке грошове справу з 1-ї доби супутника, а не з 1 числа місяця.


Розглянемо докладніше місячні доби 2017 року.Перша доба. Відбувається активізація енергії ментального типу, більшість думок набувають можливість стати матеріальними, кожна задумка має високу ймовірність бути втіленою в реальність. Такий час підходить для загадування бажань фінансового характеру.

Друга доба. Треба приділити більше уваги новин, пов'язаних з грошима та їх рухом. Астрологи радять у цей день вживати велику кількість трав'яних настоїв і зеленого чаю. Під час заварювання напою потрібно перемішувати його за годинниковою стрілкою і представляти при цьому дощ з грошей. У цей день рекомендується дарувати подарунки, позичати гроші, приділяти увагу благодійної діяльності і щедрості. В разі чого, про понесені втрати жалкувати не доведеться, адже все, що піде в цю добу буде зовсім незначним для вашої загальної фінансової картини.

Третя доба. Для залучення грошових коштів важливо зарядитися грошової енергією. Для цього можна прийняти ванну з екстрактами відвару дуба, берези, сосни або їли. Також можна провести годинну медитацію біля одного з таких дерев. Під час цього процесу необхідно представити деревні соки, що протікають з дерева в тіло.

Четверта доба. Кожне сказане слово в цей день набуває особливого значення. В цей період рекомендується провести очищення квартири від злої енергії щоб привернути в будинок більше прибутку. Це краще зробити з допомогою обряду з дзвіночками. З їх допомогою потрібно продзвонити у всіх куточках будинку. Правильно починати процедуру входу в будинок і рухатися у напрямку руху годинникової стрілки.

П'ята доба. У цей день серед продуктів харчування має з'явитися більше рису, цитрусових, винограду, пшениці, квасолі, овочів і фруктів. Ці продукти посилять грошову енергетику всередині організму і привернуть її до людини.

Шоста доба. Особливо сильно приваблюють гроші в будинок аромати певних рослин, наприклад, букети із сушеної м'яти.

Сьома доба. Слова мають великий вплив на залучення грошей у ваше життя у цей день.

Восьма доба. Вдалий час для підбиття тижневих підсумків.

Дев'ята доба. Такий день вважається вельми невдалим для проведення спонтанних дій, пов'язаних з фінансами.

Десята доба. Силу для залучення фінансів у цей період необхідно черпати від родичів.

Одинадцята доба. Відмінний час для інтенсивного залучення прибутку. Рекомендується поставити в цей день на південно-сході будинку зелений горщик з грошовим деревом. Воно гармонізує енергетику і відновлює фінансові потоки.

Дванадцята доба. У цей день необхідно приділити увагу тим, кому потрібна матеріальна підтримка, і обов'язково допомогти їм.

Тринадцята доба. Зараз важливо трохи часу приділити догляду за здоров'ям і відновити графік фінансових надходжень.

Чотирнадцята доба. У цей день з'явиться багато джерел інформації, які стануть корисними для проведення грошових операцій.

П'ятнадцята доба. В цей період на людини впливає велика кількість негативної енергії, тому астрологи застерігають, що операції з грошима краще не проводити.

Шістнадцята доба. Сьогодні необхідно залучити удачу в своє життя. Постарайтеся привести в гармонію свою внутрішню складову і навести порядок у фінансовій сфері життя.

Сімнадцята доба. Цей день астрологи рекомендують проводити завжди весело, наповнюючи себе необхідною енергією для нових грандіозних планів.

Вісімнадцята доба. У цей період позитивним буде проведення аналізу та підведення підсумків попереднього фінансового плану. Розберіть все по поличках, знайдіть вади і розплануйте все так, щоб в новому періоді все пройшло більш гладко.

Дев'ятнадцята доба. В цей день постарайтеся звільнитися від негативу, не позичайте грошей, перенесіть на інший час прийняття важливих рішень, що мають відношення до фінансів.

Двадцята доба. Сьогодні звертайте увагу на кожне сказане слово, постарайтеся захистити себе від виникнення негативних емоцій, повністю поринете в прийняття важливих рішень.

Двадцять перша доба. У цей день всі, навіть самі сумнівні фінансові задумки, будуть успішно виконані. Сьогодні можете ризикнути і примножити.

Двадцять друга доба. У цей період приділіть більше уваги оточуючих вас образам і символам, у них може бути відкрита підказка до успішного проведення маніпуляцій з фінансовими вкладеннями і заощадженнями.

Двадцять третя доба. Цей день почнеться і закінчиться невдало. Зачекаєте сьогодні з прийняттям рішень і грошовими витратами.

Двадцять четверта доба. У цей період усі задумки виконуватися з протилежним очікуваному успіху результатом.

Двадцять п'ята доба. Довіртеся інтуїції, проводити фінансові маніпуляції можна не тільки з чітким розрахунком, сьогодні Місяць сприяє до здорового експерименту.

Двадцять шоста доба. Цей день доволі небезпечний в усьому, що має зв'язок з фінансами.

Двадцять сьома доба. Захистите себе від нової інформації і відпочиньте від вирішення фінансових питань.

Двадцять восьма доба. Сьогодні проаналізуйте отримані результати і виявити допущені помилки.

Двадцять дев'ята доба. В цей день трохи обмежте фінансові витрати. Астрологи рекомендують відкласти планування майбутнього на інший день.

Тридцята доба. Підведіть підсумки місяця і подякуйте період за успіхи і досягнення.

Місячний грошовий календар на січень 2017 року


Місячний грошовий календар 2017 року по місяцяхПід час січня буде не так багато вдалих дат для проведення будь-яких маніпуляцій з грошима. Особливу увагу необхідно приділити періоду з 2 по 4 з 7 по 9,10 та 31 січня.
У цей місяць астрологи рекомендують уникати будь-якої глобальної фінансової діяльності, а також планувати доходи і витрати виключно на 5,13,15 і 27 числа.

Місячний грошовий календар на лютий 2017 року


Місячний грошовий календар 2017 року по місяцяхУ лютому підходящих днів для фінансових маніпуляцій буде трохи більше, ніж у попередньому періоді. Успішно закінчаться всі задумки 236 7820 2122 і 23 числа цього місяця.

Багато негативу слід очікувати 4,5,10 19 і 26 лютого. У ці дні краще трохи відпочити і зарядитися грошової енергією.

Місячний грошовий календар на березень 2017 року


Місячний грошовий календар 2017 року по місяцяхУ березні удача буде супроводжувати грошових справах 2,4,8 9,11 30 і 31 числа. Практично ніякого ризику, пов'язаного з фінансами, не очікується.


Великий успіх не буде досягнуто хіба що 5,12,13 19,24,26 27 і 28 березня. Вплив супутника в ці дати не буде сприятливим для планування прибутку та глобальних витрат.

Місячний грошовий календар на квітень 2017 року


Місячний грошовий календар 2017 року по місяцяхУ квітні дат, сприяють прибутку, буде всього 4 – це 3,6,8 і 10 число. У ці дні астрологи рекомендують по максимуму використовувати можливості для отримання прибутку.

Найбільш несприятливими стануть 4,5,11 з 21 по 23,25 і 28 квітня. У ці дні рекомендується творити, готуватися до залучення грошей і планувати наступний етап.

Місячний грошовий календар на травень 2017 року


Місячний грошовий календар 2017 року по місяцяхПід час останнього місяця весни вдалих чисел для примноження фінансових коштів стане більше, це: 4,6,8 по 10,24,29 і 30 травня. Всі угоди, укладені в ці дати, закінчаться успішно, а задуми втіляться з самим вдалим результатом.

У травні краще забути про серйозні грошові витрати 19,21,22 26 і 28 числа. Не рекомендується в ці дні також брати гроші в борг.

Місячний грошовий календар на червень 2017 року


Місячний грошовий календар 2017 року по місяцяхНа перший літній місяць випадає достатня кількість дат, які сприяють успішному завершенню великих фінансових угод, це: 125 678 2128 і 29 числа.

Невдалими днями для фінансових операцій стануть 9,11,16 17,18,19 23 і 25 червня.

Місячний грошовий календар на липень 2017 року


Місячний грошовий календар 2017 року по місяцяхУ липні всі сприятливі дні випадають в основному на початок і кінець місяця. Це періоди: з 3 по 6,8,18 26,27 і 31 число.

Середина місяця не дуже підходить для операцій фінансового плану і великих витрат. Особливу увагу слід звернути на 9,13-16,19-21,23,30 число.

Місячний грошовий календар на серпень 2017 року


Місячний грошовий календар 2017 року по місяцяхФінансова удача випадає в кінці літа на наступні дні: з 1 по 3,5,22 23,26,28 і 31 серпня.

Не принесуть успіху 9,11,13 17 і 18 числа місяця.

Місячний грошовий календар на вересень 2017 року


Місячний грошовий календар 2017 року по місяцяхНайкращими днями першого осіннього місяця для грошових маніпуляцій будуть: 2,4,18 з 23 по 26 та 30 вересня.

Найгіршими датами для будь-фінансової діяльності у вересні стануть: з 7 по 9,13 і 15 число.

Місячний грошовий календар на жовтень 2017 року


Місячний грошовий календар 2017 року по місяцяхЖовтень буде достатньо багатий на сприятливі фінансові дні, а саме: період з 2 по 4,17,21 23-25,30 і 31 число.

Вкрай обережно поводитися з грошима астрологи рекомендують 5,6,9 13 і 15 числа.

Місячний грошовий календар на листопад 2017 року


Місячний грошовий календар 2017 року по місяцяхУ листопаді найуспішніше почнеться фінансова діяльність 1,2,4 16,17,22 23 з 28 по 30 число місяця.

Не самими сприятливими для фінансового планування будуть наступні дні: 3,5,7 10 і 26 листопада.

Місячний грошовий календар на грудень 2017 року


Місячний грошовий календар 2017 року по місяцяхВ останньому місяці року буде не так багато сприятливих днів для значних витрат і доходів. Планувати бюджет можна буде лише 12,23 та з 28 по 30 грудня.

Особливо багато негативу у фінансовій сфері очікується 3 5 і 17 грудня, почекати з планом на наступний рік.

Грошова магія за місячним календарем 2017


Місячний грошовий календар 2017 року по місяцях


Для залучення фінансових коштів в свій будинок можна у відповідності з місячним календарем проводити деякі магічні ритуали протягом року. Найпопулярнішими з них є наступні процедури.У старий гаманець помістіть якусь купюру. Сховайте його в східній кімнаті будинку або у відповідному кутку квартири. Кожен місяць її необхідно міняти купюрою, перевищує попередню за номіналом. Такий ритуал проводиться до початку грошового припливу в будинок.

Увечері в будь-який день по всьому будинку розкладіть купюри різного номіналу. Вранці, не підглядаючи, підніміть першу купюру, яку побачите. Покладіть її в гаманець в окрему його частину. Ці гроші необхідно витратити в цей же день, але неодмінно отримати здачу. Аналогічні дії потрібно провести з рештою купюрами в інші дні. Цей обряд допоможе стати фінансово благополучним протягом досить короткого терміну.

Придбайте в церкві 13 свічок 30 числа будь-якого місяця року. Отримання здачі монетами дрібного номіналу є обов'язковою умовою цієї покупки. Гроші, видані в церкві, треба розкласти по всім куточкам у квартирі. Тим же ввечері чіпати їх не можна. Перед сном треба запалити всі свічки і проконтролювати, щоб вони догоріли повністю. З ранку, не вмиваючись, зберіть всі монети, помістіть їх у хустку і сховайте під своїм ліжком. Цей ритуал приносить в будинок стабільний достаток.
загрузка...
Місячний грошовий календар 2017 року по місяцях
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають