• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Місячний календар рибака 2017

Місяць – небесне світило, володіє найсильнішою енергетикою. Вона впливає на все живе на Землі. У цій статті ми поговоримо про вплив Місяця на рибу, щоб рибалки могли планувати її ловлю в найсприятливіші для цього дні за місячним календарем 2017 року.

Вплив місячних фаз і зодіакальних сузір'їв на риболовлю


Астрологи стверджують, що риба дуже чутлива до змін, які відбуваються з Місяцем. Саме тому в одні дні рибалкам вдається зловити кілька кілограм риби, а в інші – пару-трійку штук.


Місячний календар рибака 2017


Щоб любителі риболовлі не витрачали час даремно, ми склали список днів, коли клювання за місячним календарем 2017 року буде дуже хорошим, а коли його не буде взагалі.


При складанні графіка риболовлі на майбутній рік ми керувались двома принципами:Враховували фазу Місяця:


При молодому місяці рибалка буде безрезультативною.

Перша чверть Місяця – сприятливий час для лову риби.

Друга чверть Місяця – риболовлею можна займатися, але важливо враховувати, що активність риби в такі місячні дні буде трохи знижена, тому улов буде невеликим.

Повна – найвдаліший час для лову риби. Є ймовірність, що улов буде максимальним.

У третю чверть Місяця астрологи радять рибалити тільки за умови, якщо у вас є достатня кількість прикорму. Справа в тому, що в цю місячну фазу риби знаходяться в пошуках прожитку.

На убуваючий Місяць рибалити марно – улову не буде.

Сьому місячну фазу і фазу старого Місяця варто присвятити підготовці до риболовлі: оновити снасті, запастися кормом для риби і так далі.

Місячний календар рибака 2017Поєднували місячну фазу з зодіакальними сузір'ями, що чинять сильний вплив на процес лову риби:

Коли Місяць в Овні або Козерозі – рибалка можлива, на великий рибний улов особливо розраховувати не доведеться;

Дні, коли Місяць знаходиться в зодіакальному сузір'ї Тельця, кращі для риболовлі;

При Місяці в Близнюках, Леві, Стрільці клювання буде невеликим, тому астрологи радять у такі дні прикормлювати рибу і оновлювати рибальські приналежності;

Коли Місяць перейде під вплив Раку, Діви, Терезів, Скорпіона, Водолія і Риб клювання буде відмінним, тому сміливо плануйте риболовлю.

Місячний календар рибака 2017


Місячний календар рибалки на січень 2017


У січні риба найчастіше знаходиться в стані анабіозу з-за низьких температур повітря. Вона дуже млява і нерухома. Це зумовлено нестачею кисню для водоплавних, адже всі водойми покриваються товстим шаром льоду. Не дивно, що величезна кількість риби накопичується в місцях, де рибалки просвердлюють ополонці, внаслідок чого їм вдається зробити великий улов.


Місячний календар рибака 2017


Астрологи визначили, що саме вдалий час для риболовлі в січні буде 1-8,17-24 січня 2017 року . А ось 9-16,24-31 січня риба перестане бути активною, тому кльову не буде.


Місячний календар рибалки на лютий 2017


У лютому, як правило, мороз самий лютий, тому риби часто впадають у сплячку. Але, якщо вибрати правильний день, то можна насолодитися рибальським процесом в повній мірі. Є ймовірність зловити велику рибу, головна умова на рибалці в лютому – не шуміти.


Місячний календар рибака 2017Вдалими днями для лову риби в цьому зимовому місяці будуть – 1-516-2126-28 лютого

Рибалити можна і 6-8,15,22-23 лютого, однак улов буде незначним

Безглуздо ходити на рибалку 9-14 лютого , а також 1,24-25 числа

Місячний календар рибалки на березень 2017


У березні лід на водоймах почне інтенсивно танути, тому до рибі буде надходити більше кисню, вона почне прокидатися і активно шукати їжу на поверхні води. Але це не означає, що весь місяць є сприятливим для риболовлі.


Місячний календар рибака 2017


Тільки 1-717-2226-31 березня улов може бути вдалим. В інші дні першого весняного місяця астрологи не радять рибалити, так як цей процес принесе лише одне розчарування.


Місячний календар рибалки на квітень 2017


Протягом квітня життєві процеси риби і її активність прийдуть у норму. Вона буде активніше пересуватися під водою, але не кожен день і не повсюдно рибалки зможуть її зловити. Ловити рибу потрібно буде тільки в місцях її нересту 1-5,15-19,26-30 квітня.


Місячний календар рибака 2017


З 6 по 142021 та 25 квітня для риболовлі не найсприятливіший час. Краще ці дні присвятити інших питань, пов'язаних з риболовлею.


Місячний календар рибалки на травень 2017


Серед рибалок вже склався такий устрій, що травень – найкращий місяць для рибної ловлі. Вважається, що клювання завжди хороший, а улов – масштабний. Однак дані місячного календаря для риболовлі вказують на деякі інші дані.


Місячний календар рибака 2017Успішно порибалити в травні представиться можливість не тільки з 1 по 5 число, а також 17 і 31 .

З 6 по 9,12-13 і 16 травня , відправитися на риболовлю можна тільки, якщо ваша мета – відпочити і розслабитися, адже улову може і не бути.

З 10 по 15 травня астрологи взагалі не радять вирушати на риболовлю, так як клювання в ці дні не передбачається.

Місячний календар рибалки на червень 2017


У червні у риб завершується нерест, тому їх мета в цьому місяці – відновити життєві сили. Вони починають проявляти активність під водою, шукати їжу. Рибалки, знаючи цю особливість підводних мешканців, починають інтенсивно підгодовувати, щоб зробити відмінний улов.


Місячний календар рибака 2017


Однак, згідно з даними місячного календаря для рибака в 2017 році, найкращими днями для риболовлі будуть тільки 1-3,6,15-21 червня. Інші дні першого літнього місяця будуть безрезультатними в плані лову риби.


Місячний календар рибалки на липень 2017У липні настає самий пік спеки, від якої намагаються сховатися не тільки люди, але й риби, які переміщуються на дно водойми, де вода прохолодніша. Звичайно, з падінням температури повітря риба повертається. Це відбувається більшою мірою ввечері або рано вранці. Тому рибалити потрібно саме в такий час доби, але в певні дні.


Місячний календар рибака 2017


Краще за все для риболовлі за місячним календарем підходять 1-6,13-18,24-31 липня . Всі інші дні присвятіть іншим заняттям.


Місячний календар рибалки на серпень 2017


У серпні температура повітря все ще досить висока, в цій рекомендації для організації процесу лову в цьому місяці схожі на липневі. Як правило, рибалити в серпні легко. Однак, щоб улов був великим напевно, варто вибирати сприятливий для риболовлі день. Наприклад, 1-3 9-17,22-30 серпня.


Місячний календар рибака 2017


З 18 по 12 серпня на переконання астрологів, рибалити можна лише заради релаксації, на великий улов не сподівайтеся. Відкладіть ловлю риби, якщо зібралися цим зайнятися в період з 5 по 8 серпня , так як клювання однозначно не буде.


Місячний календар рибалки на вересень 2017


Вересень – один з найсприятливіших для риболовлі місяців у році. Завдяки помірним температур повітря і активності риби, рибалкам часто вдається робити великі улови. Тим більше, що у вересні риба ловиться взагалі на будь-яку наживку.


Місячний календар рибака 2017Однак за місячним календарем для вдалої риболовлі відведені конкретні дні вересня 2017 року, а саме – 7-15 вересня

Невеликий улов можна очікувати з 1-2 5-6,16-29 вересня

А ось 3 4 і 30 числа залишіться вдома, так як кльову не буде ніякого

Місячний календар рибалки на жовтень 2017


Жовтень знаменний першими заморозками, які сильно відбиваються і на риболовлі – риба починає ховатися на дні, так як там більш тепла вода. З-за цього порибалити на славу вдається вкрай рідко. Однак 2017 рік – це час винятків. Буде достатньо днів у жовтні – з 7 по 27 число коли ви зможете зловити дуже багато риби.


Місячний календар рибака 2017


З 1 по 6 , а також з 28 по 31 жовтня жовтня кльову не передбачається. Тому в ці дні плануйте інші види діяльності або займайтеся оновленням снастей або заготівлею наживки для риболовлі в сприятливі дні.


Місячний календар рибалки на листопад 2017


У листопаді вся риба ховається на дно. Дрібні її представники взагалі шукають місця, де можна ховатися від великих хижаків, для яких мальки є їжею. Саме тому в листопаді рибалки найчастіше ловлять в основному велику хижу рибу, наприклад щуку.


Місячний календар рибака 2017


Головне, вибрати правильний день для риболовлі за місячним календарем. У листопаді це період з 8 по 30 число . Перший тиждень останнього осіннього місяця для лову риби –найбільш несприятливий час.


Місячний календар рибалки на грудень 2017


Грудень – місяць неоднозначний в плані погоди. Іноді вода вже покривається льодом, внаслідок чого настає така ж ситуація з рибою, як у січні і лютому, а часом на вулиці плюсова температура повітря. Щоб знати напевно, коли краще вирушати на риболовлю, скористайтеся даними місячного календаря.


Місячний календар рибака 2017


Астрологи рекомендують рибалити в грудні з 8 по 31 грудня . За цей великий проміжок часу ви зможете зробити дуже великий улов риби. А ось в перший тиждень зимового місяця краще залишитися вдома.


Відео: Рибалка. Що необхідно знати, перед тим як їхати на риболовлю?


загрузка...
Місячний календар рибака 2017
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають