• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Місячний календар здоров'я 2017

Астрологи щорічно складають місячні календарі здоров'я кожен день, щоб ми могли орієнтуватися, коли краще планувати похід до лікаря або робити важливу операцію. У цій статті ми представимо вам такий календар на 2017 рік.

Вплив місячних фаз на здоров'я людини


Всім відомо, що людський організм приблизно на 80% складається з води. Саме цим і пояснюється особливий вплив на нього Місяця, яка під час відливів і припливів має сильний вплив на здоров'я людини.


Місячний календар здоров'я 2017


В якості прикладу розберемо, як небесне світило впливає на роботу деяких внутрішніх органів людини, перебуваючи в одній з чотирьох основних фаз свого розвитку:Коли Місяць знаходиться у першій фазі , що триває тиждень, наше самопочуття, як правило, хороше. Ми активні, зосереджені, у нас нічого не болить. Проте астрологи радять в цей період часу уникати будь-яких навантажень на нервову систему і відмовлятися від хірургічних операцій, тому що під час них можуть виникати різного роду ускладнення, наприклад, кровотечі. Завітайте в першу місячну фазу масажний кабінет або сходіть в зал аеробіки.

Коли Місяць стає повною – це її друга фаза підвищується ймовірність виникнення захворювань, пов'язаних зі шлунком, нирками і серцем. Крім того, порушується зір і обмін речовин. Тому особливу увагу в період повні астрологи радять приділяти саме органам почуттів, травної та судинної системи.


Місячний календар здоров'я 2017Якщо у повню ви виявили будь-яку з перерахованих проблем у себе, то у третю фазу Місяця її потрібно раптово дозволити. Відвідайте потрібного фахівця, займіться йогою і медитацією. Астрологи радять жінкам особливу увагу приділити гінекології, так як в третю фазу можуть виникнути непередбачені проблеми з органами сечостатевої системи.

У четверту фазу найбільше вразлива нервова система людини. Щоб неї піддатися стресів і депресій, важливо виключати сверхэмоциональные навантаження. Крім того, астрологи рекомендують в цей період часу очищати кишечник від шлаків і токсинів, релаксувати і правильно харчуватися.

Місячний календар здоров'я на січень 2017


У січні 2017 року ми можемо зіткнутися з хворобами нервової системи і мігренню. Людям, які вживають будь-які антибіотики або інші лікарські препарати, потрібно бути гранично уважними, оскільки висока ймовірність виникнення алергічної реакції і безсоння.


Місячний календар здоров'я 2017


Астрологи не радять планувати операції на органах сечостатевої системи, грудей, венах, суглобах ніг і на очах 12 і 28 січня , так як в ці дні Місяць буде перебувати під впливом Рака і Водолія, отже, висока ймовірність того, що в ході хірургічного втручання відкриється кровотеча. Для цих цілей краще вибрати будь-який інший день місяця.


Місячний календар здоров'я на лютий 2017


У лютому найбільш уразливі ті органи, з якими у людини є хронічні проблеми. Можуть розвинутися важко діагностуються захворювання запального характеру. Крім того, в цьому місяці зростає ризик отримання складних травм. Астрологи радять людям впритул займатися в лютому очищенням печінки і жовчного міхура, сівши на спеціальну дієту.


Місячний календар здоров'я 2017


Якщо в лютому вам потрібно зробити операцію, наприклад, на серці або суглобах ніг, то заплануйте її на будь-який день цього місяця, крім 11 і 28 лютого . У ці дні Місяць буде перебувати під впливом Льва і Риб, які негативно відбиваються на самопочутті людей.


Місячний календар здоров'я на березень 2017


У березні астрологи нам радять особливу увагу приділити:
Голові

Волоссю

Шкірі

Зубам

Вухам

Очам

Ниркам

Сечовому міхуруДуже важливо пройти необхідний курс лікування, якщо у вас є хвороби кишечнику, селезінки, головного мозку. В іншому випадку зросте ймовірність їх загострення.


Місячний календар здоров'я 2017


Не плануйте операцію на всіх вищеперелічених органах 412 та 28 березня 2017 року , так як в ці дні Місяць буде перебувати в Діві і Овні, а, отже, від небесного світила буде виходити негативна для хірургічного втручання енергетика.


Місячний календар здоров'я на квітень 2017


За місячним календарем у квітні погіршується обмін речовин, внаслідок чого з'являються захворювання ендокринної і травної систем, наприклад:Діабет

Ожиріння

Алергія

Будьте обережні при прийомі ліків, так як вони можуть спровокувати численні побічні ефекти і суттєво зашкодити вашому здоров'ю.


Місячний календар здоров'я 2017


11 і 26 апрел я астрологи не рекомендують оперувати:Нирки

Статеві органи

Нижню щелепу

Щитовидну залозу

Голосові зв'язки

Стравохід


Місячний календар здоров'я на травень 2017


Травень – небезпечний місяць для здоров'я в 2017 році, тому що захворювання можуть виникнути у людини абсолютно раптово, до того ж їх перебіг може набувати гостру важковиліковну форму. Астрологи визначили, що більше всіх вразливі перед такими випадками епілептики і люди, у яких є інші проблеми з психоемоційної системою.


Місячний календар здоров'я 2017


Якщо ви опинилися в ситуації, коли необхідна операція на статевих органах, вилочкової залозі або трахеї, то не плануйте її на 11 і 25 травня . Виберете для цієї мети будь-який інший день останнього весняного місяця.


Місячний календар здоров'я на червень 2017


Згідно з астрологічними прогнозами в червні 2017 року у людей найчастіше будуть виникати проблеми, пов'язані з обміном речовин. На цьому фоні, як правило, виникнуть інфекційні захворювання нирок та статевої системи. Не виключено, що органи травної системи постраждають теж. Але якщо так трапиться, то не плануйте операцій на 9 і 24 червня , так як їх результат може бути летальним.


Місячний календар здоров'я 2017


Місячний календар здоров'я на липень 2017


Липень – несприятливий місяць для тих, у кого є псіхоматіческіх захворювання. На їх тлі, якщо вірити прогнозам астрологів, можуть виникати проблеми з:Дихальними органами

Органами слуху

Кістками

М'язами

Зв'язками і сухожиллямиМісячний календар здоров'я 2017


Дуже ризиковано погоджуватися на операції на хребті і серце 9 або 23 числа , так як в ці дні Місяць буде перебувати під сильним впливом Козерога і Лева.


Місячний календар здоров'я на серпень 2017


Серпень 2017 року дуже небезпечний в плані здоров'я тільки для жінок. У цьому місяці у них можуть з'явитися несподівані захворювання молочних залоз, матки та придатків. Можливі запальні процеси сечостатевих органів у вагітних жінок, яким в цьому літньому місяці потрібно дотримуватися граничну уважність по відношенню до себе і обережність.


Місячний календар здоров'я 2017


Астрологи радять уникати операцій на кишечнику та суглобах 6 і 20 серпня , так як після них можуть виникнути рецидиви та інші небезпечні для життя ускладнення.


Місячний календар здоров'я на вересень 2017


Вересень 2017 року, незважаючи на те, що в цьому місяці можуть бути непередбачені зміни погоди, стане найбільш сприятливим для здоров'я людини. Якщо імунітет досить міцний, то ймовірність виникнення якого-небудь захворювання дуже низька. Інша справа, якщо людина має хронічну інфекційну хворобу. Якщо ви належите до числа саме таких людей, тоді вам потрібно приділити особливу увагу своїм проблемним органам.


Місячний календар здоров'я 2017


Не плануйте операцій 61219 і 28 вересня , щоб не виникли страшні ускладнення. Астрологи радять проводити їх або до 6 числа, або вже 29-30 вересня , так як ці дні найбільш сприятливі для хірургічного втручання в людський організм.


Місячний календар здоров'я на жовтень 2017


Середина осені 2017 року – найкращий час, згідно з прогнозами астрологів, для профілактики хвороб серця і судин. Якщо приділити належну увагу правильним заходів, то в результаті покращиться і функціонування таких органів:Нирок

Сечового міхура

Тонкого і товстого кишечника


Місячний календар здоров'я 2017


5 жовтня 2017 року астрологи назвали найнебезпечнішим днем для здоров'я. По-перше, високий ризик отримання травми голови, по-друге, можуть виникнути сильні мігрені.


19 жовтня 2017 року – єдиний день в році, який протипоказані будь-які види операцій на будь-якому органі. Вплив Ваги на Місяць буде настільки сильним, що операція може завершитися фатально для людини.


Місячний календар здоров'я на листопад 2017


У листопаді 2017 року, на щастя, більше сприятливих днів для того, щоб зробити кардинальні дії в плані поправки свого здоров'я. Астрологи запевняють, що в будь-який день листопада, крім 4 числа можна робити операціїПо видаленню пухлин

На щитовидній залозі

Органах малого тазу

Крижах


Місячний календар здоров'я 2017


18 листопада 2017 року краще всього проводити штучне запліднення тим, хто вже давно мріє стати мамою. Ймовірність успіху цієї операції, як ніколи, буде висока.


Місячний календар здоров'я на грудень 2017


Перший зимовий місяць астрологи рекомендують присвятити лікуванню хвороб опорно-рухового апарату та шкіри, серед яких найбільш часто зустрічаються:Артрит

Ревматизм

Подагра

Дерматит


Місячний календар здоров'я 2017


Якщо необхідна операція, то астрологи радять її проводити в будь-який день, крім 3 грудня , тому що в цей день буде повний місяць, на яке буде надавати негативний вплив зодіакальне сузір'я Близнюків. Найкращий час для проведення операції на будь-якому органі в грудні – 18 число .


Відео «Гороскоп здоров'я на 2017 рік»


загрузка...
Місячний календар здоров'я 2017
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають