• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Місячний календар весіль 2017 року по місяцях

Місячний календар весіль 2017 року по місяцях


З активністю Місяця взаємопов'язані всі природні цикли на Землі. Якщо тварини і рослини не потребують підказок, люди можуть і не відчувати, як потрібно вести себе в різні цикли руху супутника, як планувати свій час і важливі події життя.

Коли ми наважуємося на одруження, завжди хочеться вірити, що це на все життя. Тому навіть маленькі деталі здаються дуже важливими, адже день народження нової сім'ї – це дуже хвилююча подія. Багато пар визначаються з днем весілля за місячним календарем, щоб спільне життя було повне любові та злагоди, а взаємини між чоловіком і дружиною були перевіреними і надійними.


Місячний календар весіль 2017 – рік Вогняного Півня


Місячний календар весіль 2017 року по місяцяхЯкщо ви плануєте організувати весілля в 2017 році, то варто звернути увагу на символи майбутнього року. Він пройде під знаком Вогняного Півня, що сприятливо для веселощів і традиційних обрядів.

Тому нехай хтось із вашого близького оточення гарненько поцікавиться весільними традиціями і обрядами, доречними і цікавими для молодят, і втілить їх у життя, щоб весілля запам'яталося як винуватцям торжества, так і запрошеним гостям.

Рродичам майбутнього подружжя варто серйозно поставитися до побажань і тостів, адже якщо вони будуть щирими, то в рік Вогняного Півня добрі слова допоможуть молодим створити міцну сім'ю.

Місячний календар весіль на січень 2017


Місячний календар весіль 2017 року по місяцяхСічень не є лідером за кількістю весіль порівняно з більш теплими періодами. Тим не менш, весілля у перший місяць року обіцяє принести молодим вірність і міцний союз.

Слов'янські шлюбні обряди, які проходили взимку, часто називали «вовчими». Вовк символізує стійкість і витривалість для чоловіка і відданість для жінки.

Місячний календар весіль на 2017 рік вказує на період з 6 по 12 січня. Саме в ці дні Місяць буде нарощувати свій диск, що сприятливо позначиться на проведенні одруження і подальшого сімейного життя. А ось з середини місяця почнеться зворотний процес, тому весілля краще в цей час не планувати.

Місячний календар весіль на лютий 2017


Місячний календар весіль 2017 року по місяцяхУ лютому можна укладати шлюбні узи в першій половині місяця. Особливо хороший для цієї події день 3 лютого, так як Місяць буде проходити сузір'я Тельця, а цей знак робить стійкими усі нові справи та цикли.

9 лютого також допоможе покласти початок створення міцної сім'ї. У цей день Місяць зустрінеться зі знаком Раку і обіцяє емоційний підйом і душевну спорідненість не лише в день весілля, а і у подальшому сімейному житті.

Місячний календар весіль на березень 2017


Місячний календар весіль 2017 року по місяцяхБерезень – це дуже символічний місяць для народження нових відносин, адже весна здатна розбудити і оживити все, що зустрічається на її шляху. У першій половині місяця варто обмінятися обручками поціновувачам романтики і піднесених відносин.

Астрологи рекомендують планувати весілля на 9 березня, так як цей день принесе вірність і щирість подружжю. 30 і 31 березня також відзначені в місячному календарі весіль, як відповідні дні для торжества.

В середині місяця краще почекати зі створенням шлюбного союзу. Місяць у цей час піде на спад і не буде допомагати новим починанням. Особливо варто утриматися від проведення торжества 24 березня, коли Місяць перетнеться зі знаком Водолія. Цей день може принести фінансові втрати, надмірну втому, дратівливість і конфліктні ситуації.

Місячний календар весіль на квітень 2017


Місячний календар весіль 2017 року по місяцяхКвітень дарує гарний настрій, свіжість і чарівність юності. Всі ці якості до лиця ніжній нареченій в білосніжному вбранні, тому весільна церемонія буде виглядати просто чудово.

Придатними для одруження днями буде перша декада і 29 – 30 числа місяця. Але не варто планувати бенкет 11 квітня, коли відбудеться повний місяць під знаком Терезів. В цей час настрій може виявитися дуже хитким, що може несприятливо позначитися на хвилюючу подію.

Астрологи особливо виділяють 27 квітня. Цей день обіцяє бути спокійним і розміреним, що принесе гарний настрій і допоможе розслабитися для того, щоб ніщо не завадило відчувати себе щасливою в самий важливий момент весільного торжества.

Середина місяця за місячним календарем, а саме дні з 12 по 25 число, не підходять для весілля. В цей час Місяць проходить стадію спаду, а це зводить нанівець всі переваги 12 числа місяця. Цей день може стати надто принциповим, що може принести неприємності за весільним столом.

28 квітня – день, коли Місяць мало впливає на ваші рішення. Тому він стане саме таким, яким його зробите ви і ваше урочисте оточення. Цей день для весілля варто вибирати впевненим у собі людям без комплексів і забобонів.

Місячний календар весіль на травень 2017


Місячний календар весіль 2017 року по місяцяхУ народі прийнято уникати весільних процесій у травні місяці. Але для сміливців, які не вірять у прикмети і готові кинути виклик давніми переказами, Місяць буде допомагати на початку місяця з 4 по 7 травня. У ці дні цикл зростання нічного світила у співдружності зі знаками Лева і Ваг, подарує сміливим молодятам вдалий початок для нової сім'ї.

Не варто випробовувати долю з 11 по 14 число травня. Повний Місяць у Скорпіоні може вплинути на зайву емоційність гостей і головних персон свята. А з 18 по 21 число краще не робити різких поворотів долі.

Можете сміливо брати ситуацію під свій контроль 18 травня. Цей день під знаком Водолія сприятливий для спонтанних і ризикованих подій, тому можете сміливо вступати у шлюб після недовгого періоду залицянь.

Місячний календар весіль на червень 2017


Місячний календар весіль 2017 року по місяцяхЛіто – це час цвітіння і дозрівання овочів, фруктів і ягід. Цей період достатку в природі традиційно тягне за собою розпал весільних урочистостей. Все довкола пахне, наповнюючи світ яскравими фарбами, тому весілля в такий час виглядає чудово.

З 1 по 10 червня ніщо не може перешкодити щастю нареченого і нареченої. Місяць теж на стороні молодят, тому календар рекомендує запланувати урочистий захід в цей час.

А ось з 11 по 23 червня обмінюватися весільними кільцями не варто. Емоції і почуття людей у цей час спаду Місяця можуть підкачати. Тому не варто випробовувати долю.

Місяць буде не до людей 24,29 і 30 травня. У ці дні він не буде чинити сильний вплив, тому все у ваших руках.

Місячний календар весіль на липень 2017


Місячний календар весіль 2017 року по місяцяхЛипень приймає першість за кількістю весіль після свого попередника. Вдалою стане весільна церемонія, проведена з 5 по 15 липня. Емоції в цей період забарвлять свято в веселощі, щирі слова і справжні почуття.

З 16 по 23 липня краще утриматися від гучних заходів. Відчуття і емоції можуть піднести неприємні сюрпризи, тому ці дні будуть не самими підходящими для весілля.

Господарем власної долі можна відчути себе з 24 по 30 липня, коли Місяць на короткий час забуде про свій вплив на все живе. Тому весілля в ці дні продемонструє всі ваші сильні сторони.

Місячний календар весіль на серпень 2017


Місячний календар весіль 2017 року по місяцяхСерпень дуже підходить для проведення весільних церемоній. Цей місяць приносить достаток плодово-овочевих культур, прекрасну погоду і гарний настрій. В кінці літа люди зазвичай відчувають емоційний і енергетичний підйом, тому бурхливе весільне застілля доведеться по душі багатьом гостям і молодятам.

У давнину саме в серпні було багато приводів для свят, які супроводжувалися проведенням обрядових дій. Це обіцяло їх виконавцям удачу і реалізацію найпотаємніших мрій.

Згідно з місячним календарем 2017 з 1 по 15 числа місяця — це слушний час для проведення весільного торжества і створення нової сім'ї. Особливо добре пройдуть урочистості у людей, народжених під земними і вогненними знаками Зодіаку.

Друга половина місяця ознаменується спадом місячного диска, але це не затьмарить хороший настрій у тих, хто планує зв'язати себе шлюбними узами. Доля також буде прихильною до тих, хто поєднується узами шлюбу в ці дні.

Місячний календар весіль на вересень 2017


Місячний календар весіль 2017 року по місяцяхНа початку осені популярність весільних урочистостей не поспішає вщухати. Вересневі урочистості зазвичай проходять пишно та яскраво, переймаючи буйство фарб і щедрість природи.

Початок сімейного життя у вересні – це хороший спосіб створити міцні відносини і принадити матеріальні блага. Сприятливими для весілля днями за місячним календарем стануть дати з 1 по 7 вересня 2017 року, а також з 20 до 30 числа місяця.

З 7 по 15 число краще не обмінюватися шлюбними кільцями. Це час більше підходить для більш спокійних справ, які не потребують концентрації сил і емоцій.

З 15 по 20 вересня Місяць віддає кермо влади в руки людини, тому загальний настрій весілля буде максимально залежати від вас самих.

Місячний календар весіль на жовтень 2017


Місячний календар весіль 2017 року по місяцяхЖовтень може виявитися дуже непередбачуваним в плані погоди, але це не зупиняє майбутні подружжя, які щиро люблять один одного. Вдалим початком сімейного життя стане друга половина місяця. До того ж це вдалий час для досягнення фінансового прориву, тому весільні витрати можуть дуже швидко повернутися.

Перша половина місяця – це не найкращий період для проведення весілля. У цей час природа й відчуття людини проходять через кризові моменти, тому краще розслабитися і відпочити.

Місячний календар весіль на листопад 2017


Місячний календар весіль 2017 року по місяцяхПочаток місяця і листопадове повнолуння 4 числа допоможе молодятам впоратися з весільними переживаннями і дасть хороший старт для нового витка відносин. Відповідальність за молоду сім'ю не стане перешкодою для досягнення процвітання та міцності в почуттях подружжя.

З 5 по 10 листопада Місяць може не погодитися з планами молодих людей. Тому велика ймовірність конфліктів і непередбачених перешкод на шляху до гармонії і щастя нареченого і нареченої.

Друга половина місяця благополучно відобразиться на проведенні шлюбних заходів. Це нейтральний період, коли варто брати ситуацію в свої руки і сміливо вирішуватися на незвичайні весільні примхи.

Місячний календар весіль на грудень 2017


Місячний календар весіль 2017 року по місяцяхПерший місяць зими несе відчуття казки і дива. Тому весілля дуже добре вписується в загальні передсвяткові настрої. Сприятливим початком сімейного життя стане одруження в грудні для знаків Зодіаку стихій води і повітря. Їм варто вибрати один з перших трьох днів грудня.

З 5 по 10 грудня краще не планувати весільну церемонію, після 10 числа і аж до Нового року бурхливий бенкет з нагоди дня народження нової сім'ї буде дуже веселим і сприятливим.

Красиві дати для весілля 2017 року


Місячний календар весіль 2017 року по місяцяхКожен рік містить в собі особливі дні, які вибирають для проведення важливих доленосних заходів. 2017 рік – теж не виняток, і деякі дати можуть особливо запам'ятатися і стати вдалим початком для нових звершень. Це 7 січня, 17 лютого, 7 квітня, 7 липня та 7 жовтня.

Всі ці дати містять у собі 2 і навіть 3 сімки, які приносить удачу і благополуччя.

Старовинні обмеження при виборі дати весілля


Місячний календар весіль 2017 року по місяцяхКоли молодята визначаються з датою весілля, то звертають увагу не тільки на поради місячного календаря. Багато довіряють своїм старшим родичам і древнім традиціям, які беззаперечно виконувалися нашими прабабусями та прадідусями.

Якщо слідувати релігійним принципам, то краще утриматися від одруження під час православного посту, в дні великих церковних свят та поминальних днів. Однак, це має сенс лише для тих людей, які вважають себе прихильниками тієї чи іншої віри.

Деякі пари побоюються будувати плани по створенню сімейних відносин в травні. Це недовіра до красивого і ніжного місяця пішла від банальної гри слів «травень — маятися». Але це повір'я, на щастя, вже стало поступово забуватися, тому кожен рік весіль в останній місяць весни стає все більше.

Місячний календар допоможе молодій парі визначитися з такою хвилюючою датою майбутнього одруження. Але при цьому не варто забувати, що любов здатна нейтралізувати будь-який негативний вплив і стати запорукою щасливого сімейного життя.

загрузка...
Місячний календар весіль 2017 року по місяцях
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають