• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Місячний календар рибалки 2017 року по місяцях

Місячний календар рибалки 2017 року по місяцях

Здавна люди звернули увагу на те, що Місяць впливає на багато процесів, що відбуваються на Землі. Певні стадії супутника є сприятливими для одних справ, а інші не підходять для заняття іншими. Щоб користуватися цими даними люди почали складати місячні календарі, де зіставляються фази супутника з датами місяців і знаками Зодіаку.

«Рибні дні» за місячним календарем рибалки 2017


Місячний календар рибалки 2017 року по місяцяхУ рибальській справі важливо знати, коли очікується найкращий кльов, а коли його не буде зовсім. Як показує досвід і спостереження, риба є чутливою до змін місячних фаз. Тому під час розташування світила в одних циклах клювання буде дуже хорошим, а в інші – зловити нічого не вийде.

Для визначення найбільш підходящих чисел для риболовлі в 2017 році потрібно знати, яке розташування супутника буде найбільш сприятливим для цього.

Все залежить від місячних фаз і відповідного розташування світила в певному зодіакальному знаку.

Місячний календар рибалки 2017. Місячні фази і їх вплив


Місячний календар рибалки 2017 року по місяцях


Всього місячних циклів виділяють 8. Розглянемо залежність зміни фаз та вплив на риболовлю.Молодик. Під час розташування в цій фазі супутник на небі не видно. У цій стадії ловля риби не принесе особливо хорошого результату, оскільки вона в такі періоди не надто активна.

Коли світило перебуває у фазі першої чверті, на небі проглядається тонкий серп. Ця фаза є сприятливою для початку будь-якої справи. У такі дні дуже важливо спрямувати енергію в потрібному напрямку, тоді все обов'язково вийде. Рибалка в такі періоди може приносити досить непогані улови.

Присутність супутника у другій чверті характеризується видимістю на небі половини місячного диска. Активність риби в цей період трохи знижується, тому рибалка може проходити не зовсім вдало.

На повний місяць припадає пік зростання світила. Під час розташування в цій стадії, Місяць робить самий сильний вплив на більшість процесів що відбуваються на планеті. Ця фаза вважається найбільш підходящою для плідної риболовлі. У такі періоди супутник найбільше сприяє одержанню максимального улову.

При убуваючому Місяці активність риби починає поступово падати. У такі періоди водні хребетні тварини рідше починають з'являтися на поверхні в пошуках прожитку. Саме тому, якщо ви вирішили порибалити в такий час, потрібно запастися смачним кормом, щоб щось зловити.

Щербата стадія супутника повинна стати періодом відпочинку від риболовлі. В такі дні великого улову очікувати марно, оскільки риба практично не з'являється на поверхні води.

У період сьомої фази Місяця найкраще займатися підготовкою до майбутньої риболовлі, щоб вона пройшла якомога успішніше у сприятливий за місячним календарним часом.

Фаза старого Місяця вже точно не підходить для риболовлі. В такі проміжки краще трохи відпочити і підібрати якісну підгодівлю для водоплавних тварин. У цей час риба проявляє найнижчу активність, з-за чого зловити її вкрай важко.

Місячний календар рибалки 2017. Зіставлення місячних фаз зі Знаками Зодіаку


Місячний календар рибалки 2017 року по місяцях


Для отримання максимального позитивного результату на риболовлю, потрібно вибирати час, коли сприятливі місячні стадії поєднуються з вдалими знаками зодіаку. Основних зодіакальних знаків 12 і кожен з них по-своєму впливає на результат усього процесу.Овен – це не найкращий знак для рибної ловлі. Він є початком циклу Зодіаків. Рибалка в період перебування світила в ньому, не принесе занадто великого улову, а якщо пощастить, то він буде середнім.

Знак Тельця відмінно підходить для лову. Спійманої в такі періоди риби буде досить багато, вона буде довго зберігатися.

Близнюки більше підходять для підготовки до риболовлі. Багато зловити в такі дні не вийде із-за незначного клювання, причиною якого стане не сильна активність риби.

Розташування світил Раку є сприятливим для отримання великих уловів. Риба стане більш активною і часто з'являтися на поверхні в пошуках їжі.

Лев не стане таким відповідним знаком для даного виду діяльності, як Рак. У періоди розташування Місяця в цьому знаку, краще приділити час підготовки до лову риби, яку потрібно перекласти на більш сприятливий період.

Як тільки супутник перейде в земну Діву, можна сміливо вирушати на риболовлю і улов буде досить гарним.

Періоди розташування супутника в Скорпіоні теж дуже сприятливі для риболовлі. Риба буде дуже активною, клювання – великим, а улов – порадує. Головне, щоб при цьому Місяць перебував у відповідній фазі.

Досить вдало буде проходити рибалка під час перебування світила в Терезах. Активність риби не буде падати, інтенсивність клювання відповідно теж. У цей час рекомендується взяти з собою більше рибного корму.

Розташування Місяця у Стрільці – це не найкращий час для рибної ловлі. Результат риболовлі стане значно менше, тому краще ненадовго перенести захід і краще до нього підготуватися.

Козеріг теж не підходить для занять цим видом діяльності. Активність риби сильно падає в ці дні і вона йде на глибину. Тому повернутися додому з великим уловом не вийде.

Несприятливий період закінчиться, як тільки супутник перейде в Водолія. Цей знак Зодіаку сприяє підвищенню активності риби і гарному клюванню. Улови стануть на порядок більше. Спіймана в такі періоди живність, зберігається набагато довше.

Риби є завершенням циклу Зодіаків. У такі періоди риболовля стане найбільш вдалою. Улови у такі дні виходять дуже великими з-за того, що водні тварини ведуть себе найактивніше.

Місячний календар рибалки на 2017 рік


Місячний календар рибалки 2017 року по місяцях


На підставі даних про фази супутника і його відповідного перебування в Зодіаках, астрологи склали календар для рибалок на прийдешній рік. Любителям і професіоналам рибної справи варто придивитися до рекомендацій і продуктивно спланувати свій рік.


Місячний календар рибалки на січень 2017 року


Місячний календар рибалки 2017 року по місяцяхСічневий місяць – це не найкращий період для рибної ловлі. З-за низьких температур повітря, водойми покриваються льодом, а риба починає занурюватися в стан анабіозу.

Під час цього періоду вона зупиняє деякі життєві процеси. Повернення до активного життя настане лише в сприятливих для цього умовах – з підвищенням температури повітря.

Тим не менш, багато рибаків намагаються в цей час зловити якомога більше риби, оскільки вона буде зберігатися довше, і її смак буде більш насиченим.

Водоплавні тварини будуть вести себе активніше, якщо просвердлити отвір в пласті замерзлої води.

У січні краще всього ходити на рибалку в наступні дні: 1,2,3 4,5,6 7,8,17 18,19,20 21,22,23 24,29,30 та 31.

Середнє клювання очікується 9,16,25 і 28 числа.

Не рекомендується займатися ловом риби 10,11,12 13,14,15 26 і 27 січня.

Місячний календар рибалки на лютий 2017 року


Місячний календар рибалки 2017 року по місяцяхЛютий є найбільш холодним серед зимових місяців. У цей період підводні мешканці занурюються в сон, але для фахівців рибної ловлі цей факт не стане перешкодою, якщо правильно вибрати число.

Грамотно підібрана дата стане запорукою отримання хорошого улову. Головне – це під час лютневої риболовлі не дуже шуміти на льоду.

Краще підібрати вудку міцніше, оскільки є вірогідність упіймання великої риби в ці дати.

Найбільш сприятливими числами місяця для риболовлі стануть: 1,2,3 4,5,16 17,18,19 20,21,26 27 і 28 число.

Нейтральні лютневі дні для риболовлі – це 6,7,8 15,22 і 23.

Найбільш невдалими датами стануть наступні: 9,10,11 12,13,14 24 і 25 лютого.

Місячний календар рибалки на березень 2017 року


Місячний календар рибалки 2017 року по місяцяхУ перший місяць весни температура незначно, але почне підвищуватися, а значить шар льоду буде зменшуватися. Почнуть з'являтися вільні від льоду зони, які будуть сприяти проникненню повітря під товщину води. Риба почне прокидатися і шукати їжу більш жваво.

Найкраще вирушати на риболовлю 1,2,3 4,5,6 7,17,18 19,20,21 22,26 і 31-го числа місяця.

Лов водних тварин не принесе очікуваного результату 11,12,13 14,15,24 25 березня.

Нейтральними числами цього місяця стануть для риболовлі 8,9,10 16,23,27 28,29 і 30 березня.

Місячний календар рибалки на квітень 2017 року


Місячний календар рибалки 2017 року по місяцяхВсі життєві процеси риб у квітні відновляться до нормального рівня, вона знову стане активно пересуватися під водою.

Але під час риболовлі потрібно бути обережним, адже поки ще ловля дозволена тільки біля берега. Квітень – це час рибного нересту, тому ловити її можна лише там, де вона не нереститься.

Вдало закінчиться рибалка 1,2,3 4,5,15 16,17,18 19,26,27 28,29,30 і 31 квітня.

Не надто великий улов можна отримати 6,7,8 13,14,20 21 і 25 числа місяця.

Краще не займатися риболовлею 9,10,11 і 12 квітня.

Місячний календар рибалки на травень 2017 року


Місячний календар рибалки 2017 року по місяцяхВ період останнього весняного місяця риба буде дуже активно шукати їжу, тому її буде дуже просто зловити практично на будь-який вид наживки.

Нерестова заборона все ще буде діяти, з-за чого будуть обмеження у виборі позиції для лову. Але навіть це не завадить повернутися з риболовлі з великим уловом, якщо правильно вибрати для цього травневий день.

Клювання буде дуже вдалим 1,2,3 4,51,7 і 31-го числа місяця.

Особливого успіху дочекатися не вийде 6,7,8 9,12,13 і 16 травня.

Рибалка не принесе ніякого улову 10,11,14 і 15 травня.

Місячний календар рибалки на червень 2017 року


Місячний календар рибалки 2017 року по місяцяхЛітній сезон люблять всі рибалки. Масивні спорядження проти морозів більше не потрібні, рибне клювання стає на порядок краще, а розміри уловів збільшуються. Але якщо не звернутися до місячного календаря у червні, то можна залишитися без улову. Все тому, що після нересту риба почне відновлювати сили.

Найбільша ймовірність великого улову випаде на 1,2,3 6,15,16 17,18,19 20 і 21 червня.

Забути про рибалку доведеться 11,12,13 14 і 23 числа.

Невеликий улов можна отримати 4,5,7 8,9,10 22,24,25 26,27,28 29 і 30 червня.

Місячний календар рибалки на липень 2017 року


Місячний календар рибалки 2017 року по місяцяхЗ-за дуже високої температури повітря протягом липня водойми сильно прогріваються. З цієї причини риба ховається на глибині, де вода трохи холодніше. Найкраще рибалка буде проходити вечорами, коли водойма трохи охолоне, або рано вранці, коли вона ще не встигне прогрітися. Особливо хороший улов можна очікувати в похмурі і холодні дні цього місяця.

Розташування супутника буде найбільше сприяти отриманню великого улову 1,2,3 4,5,6 13,14,15 16,17,18 24,25,26 27,28,29 30 і 31 липня.

Відкласти риболовлю рекомендується 8,9,10 11 і 12 числа.

Нейтральними датами стануть наступні: 7,19,20 21,22 і 23 липня.

Місячний календар рибалки на серпень 2017 року


Місячний календар рибалки 2017 року по місяцяхСерпень вважається одним з кращих періодів для риболовлі. Спека вже не така сильна, тому риба проводить багато часу на поверхні води. Вона активно шукає корм, тому зловити її на порядок легше.

Успішно завершиться рибалка в наступні числа серпня: 1,2,3 9,10,11 12,13,14 15,16,17 22,23,24 25,26,27 28,29 і 30.

Період дуже поганого клювання випаде на дати: 5,6,7 і 8 серпня.

Не надто великий улов можна отримати 18,19,20 і 21 числа.

Місячний календар рибалки на вересень 2017 року


Місячний календар рибалки 2017 року по місяцяхУ вересні місяці всі види риб продовжать перебувати в активному стані. З поверхні вони будуть зникати рідко, зловити їх можна буде на будь-який корм.

У цьому місяці найвдаліше пройде рибалка 7,8,9 10,11,12 13,14 і 15 вересня.

Дуже погано риба буде клювати 3, 4 і 30 числа місяця.

Помірне клювання очікується 1,2,5 6,16,17 18,19,20 21,22,23 24,25,26 27,28 і 29 вересня.

Місячний календар рибалки на жовтень 2017 року


Місячний календар рибалки 2017 року по місяцяхУ жовтні температура повітря почне помітно знижуватися, з-за чого активність риби теж почне падати. Вона буде вже рідше з'являтися на поверхні води і більше часу проводити на глибині. Щоб отримати великий улов, доведеться трохи постаратися.

Найкраще виділити для риболовлі наступні числа жовтня: 7,8,9 10,11,12 13,14,20 21,23,24 25,26 і 27.

Клювання риби буде дуже рідкісним 1,2,5 18 і 29 жовтня.

Нейтральними датами стануть наступні числа: 3,4,5 6,15,16 17,19,22 28,30 та 31.

Місячний календар рибалки на листопад 2017 року


Місячний календар рибалки 2017 року по місяцяхУ листопаді вірогідність упіймання хижої водної тварини є найвищою. Температура продовжить знижуватися, з-за чого за дрібною рибою почне полювати хижа. На поверхні води корму вже буде не так багато, тому вся риба почне все більше часу проводити на глибині.

Вдало пройде рибалка 8,9,10 11,12,13 18,19,20 21,22,23 26,27,28 29 і 30 листопада.

Самий поганий кльов очікується 2, 3 і 6 числа місяця.

Не найбільший улов можна очікувати 1,4,5 7,14,15 16,17,24 і 25 листопада.

Місячний календар рибалки на грудень 2017 року


Місячний календар рибалки 2017 року по місяцяхЗ приходом грудня розпочнеться сезон риболовлі на льоду. На поверхні рибу можна буде застати дуже рідко із-за морозів, тому потрібно підібрати найкращий корм і взяти вудку міцніше.

Досить добре пройде рибалка 8,9,10 11,12,13 14,15,16 17,18,19 20,21,22 24,25,26 27,28,29 30 і 31 грудня.

Астрологи не радять займатися такою діяльністю 3,4,5 і 6 грудня.

Нейтральними для лову риби стануть числа: 1,2,7 і 23.
загрузка...
Місячний календар рибалки 2017 року по місяцях
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають