• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Місячний календар здоров'я та краси 2017 по місяцях

Енергія Місяця надає потужний вплив на життєдіяльність всіх мешканців Землі. В залежності від розташування планети відбувається уповільнення або прискорення біоритмів людини, що позначається на самопочутті і зовнішньому вигляді.

Але це зовсім не означає, що розклад кожного дня потрібно узгоджувати з настроєм Місяця, просто можна скористатися порадами досвідчених знавців небесних тіл і трохи підкоригувати свої плани. У такому випадку буде менше шансів зазнати невдачі або надмірно витрачати свої сили, що може негативно відбитися на здоров'ї та зовнішності.

Щоб не витрачати багато часу на пошук потрібної інформації, можна скористатися вже складеним місячним календарем краси на 2017 рік. Він містить докладні поради по догляду за собою на кожен місяць і день майбутнього року.

Місячний календар здоров'я та краси 2017. Як Місяць впливає на здоров'я

Існує основне розуміння того, як поведінка Місяця і її взаємодія зі знаками зодіаку впливає на наше здоров'я і самопочуття. Розглянемо основні закономірності.

Коли Місяць нарощує свій диск, ефективними будуть всі процедури по зміцненню органів і систем організму, за які відповідає протилежний поточний знак зодіаку.

Під час спаду Місяця добре проводити очищення організму, пролікувати запальні процеси і зробити планові операції.

Якщо час і плани дозволяють, то краще відновлювати той орган, за який відповідає протилежний поточний знак зодіаку.

Органи та системи, за які відповідає знак зодіаку.

Протилежні зодіакальні знаки

Овен – Терези.

Телець – Скорпіон.

Близнюки – Стрілець.

Рак – Козеріг.

Лев – Водолій.

Діва – Риби.

Взаємозв'язок органів і знаків зодіаку

Овен відповідає за всі органи голови.

Телець опікується рухом крові, гортань, голосові зв'язки, нижня щелепа, шия і мигдалини.

Близнюки контролюють всі частини рук, дихальну систему і залози внутрішньої секреції.

Рак відповідає за легені, нервову систему, шлунок, печінку та жовчний міхур.

Лев – це серцевим м'яз, судини, спина, діафрагма і органи чуттів.

Діва - травна і нервовова система, а також селезінка, підшлункова залоза та кровоносна система.

Ваги контролюють стегна, сечовивідні органи і залози.

Скорпіон – це статева система, нервова, анус і сечовивідні труби.

Стрілець відповідає за печінку, стегна, судини і органи сприйняття.

Козеріг контролює гомілки, скелет, шкірні покриви, кровоносну систему і жовчний міхур.

Водолій – це гомілки, судини і залози.

Риби сприяють ступням і нервовій системі.

Місячний календар здоров'я та краси 2017. Вплив Місяця на зовнішність

Знаючи особливості поведінки Місяця, можна більш ефективно займатися своєю зовнішністю. Адже ніхто не хоче витрачати час і гроші, не будучи впевненим у гарному результаті.

Дбаємо про красу під час Місяця, що спадає

У період фази спаду Місяця логічно позбавлятися від прищів, робити відлущуванні процедури і проводити глибоке очищення шкіри.

Також добре в цей час позбутися від небажаного волосся, особливо ефективно виконати цю процедуру, коли Місяць перебуває в Козерозі.

Щербатий Місяць сприяє видаленню бородавок, лікуванню нігтів та ефективного позбавлення від грибка. Також в цей час добре проводити масажні процедури для розслаблення і виведення токсинів.

Дбаємо про красу під час зростаючого Місяця

Під час росту місячного диска особливо корисними стають живильні маски і креми. Масажні процедури з відновлювальною та зміцнючою метою. Якщо їх вміло поєднувати з ефірними добавками, то вони виявляться більш дієвими у фазу зростання Місяця.

Боротьба з целюлітом у відповідності з фазами Місяця

Коли місячний диск наростає, то корисно нарешті зайнятися апельсиновою кіркою на проблемних місцях. Жіночий місячний календар краси і харчування 2017 року рекомендує в цей час вживати якомога більше продуктів, що містять вітамін Е, наприклад, молочні продукти, хліб грубого помелу, лляну олію, кукурудзу і ячмінь.

Коли Місяць почне спадати, міняємо тактику бою. У цей час потрібно приступити до масажних дій проблемних ділянок з застосуванням олій. Не пропустіть час, коли Місяць у знаку Стрільця.

Така проста антицелюлітна тактика, що враховує місячні цикли, є дуже дієвою.

Місячні фази для волосся і нігтів

Стригтися найкраще тоді, коли Місяць зустрічається з сузір'ям Лева, а також Діви. Форма таких укладок буде триматися довше. Відкласти візит в перукарню варто в дні Рака і Риб.

Зайнятися зовнішнім виглядом нігтів і рук краще всього в ті дні, коли Місяць перебуває в Козерозі. Найсприятливіший час для цього заняття – це вечір п'ятниці. Не варто захоплюватися приведенням нігтів в порядок під впливом Риб, Рака, Близнюків, а також в суботу.

На аналізі впливу Місяця на життєдіяльність, самопочуття і зовнішність людини базується докладний місячний календар здоров'я та краси.

Місячний календар краси і здоров'я на січень 2017 року

У цей час рекомендується подбати про зовнішній вигляд свого волосся, наприклад, постригтися, поміняти відтінок і змінити укладку можна відразу після святкування Нового року.

Дні з 2 по 5 а також з 7 по 18 з 26 числа будуть придатними для зміни іміджу. Зачіска, оформлена в ці дні, буде радувати вас своїми рельєфами тривалий період.

Утриматися від подібних ідей варто 6,20 і 22 січня 2017 року.

Масажні процедури краще запланувати на час зростання Місяця, а уколи краси будуть більш ефективними, якщо їх зробити під час місячного спаду.

Місячний календар краси і здоров'я на лютий 2017 року

Лютий – це наближення до весняного пробудження, тому і в цей час хочеться бути красивою. Майже половина місяця буде сприятливо позначатися на фарбування волосся, крім чисел з 1 по 4 9,19 20,24 і останніх днів місяця після 25 числа.

Крім нового кольору зачіски, можна змінювати також і інші деталі зовнішнього вигляду. Зміни іміджу в ці дні нададуть позитивний вплив на настрій і будуть відзначені вашим оточенням.

Ін'єкції краси і інші косметичні процедури обличчя, будуть ефективними 1,4,6 9,10,11 12,15,18 22,26 і 28 лютого.

Місячний календар краси і здоров'я на березень 2017 року

Коли весна вступає в свої законні права, то зовнішнім виглядом переймається вся жіноча половина суспільства.

Постригти і пофарбувати волосся краще всього 1 3 з 6 по 10,13,17 з 21 по 25,26 та 30 березня. Зміни зачіски в цей час допоможуть стати жінці більш яскравою і притягнуть до дівочої постаті матеріальний достаток.

Порадувати свою шкіру косметичними процедурами можна 2,5,11 16,17,18 19,22,26 28,29 та 30 березня. Дуже добре в цей період позначиться проведення омолоджуючих маніпуляцій для шкіри і всього організму.

Березень – це сприятливий місяць для масажу. Він допоможе вам розслабитися, скинути з себе вантаж тривожних думок і зайвих емоційних перевантажень.

Місячний календар краси і здоров'я на квітень 2017 року

Якщо квітень не відзначиться погодними аномаліями, то в цьому місяці вже можна сміливо розпрощатися з головним убором і продемонструвати грайливі пасма або сувору лаконічну стрижку.

Сприятлива дія Місяця на стрижку та укладку волосся триватиме практично весь місяць, за винятком 19,20 і усіх днів місяця після 26 квітня. Турбота про своє волосся в ці дні стане приводом для зацікавлених поглядів і допоможе зав'язати нові стосунки.

Змінювати колір або відтінок волосся краще до 19 квітня, а також 23 і 25 числа.

Квітень допоможе вашому хорошому самопочуттю, якщо ви станете збалансовано харчуватися. Ваша шкіра також потребує відновлювальних процедур, які варто провести з 4 по 13 з 15 по 18 а також 22 і 25 числа місяця.

Місячний календар краси і здоров'я на травень 2017 року

Буйство фарб і активний розквіт природи, а також місячні цикли в травні закликають до істотних змін зовнішнього вигляду.

Можна дозволити собі втілювати найсміливіші рішення по зміні іміджу в реальність практично весь місяць за винятком 4,8,10 17 і 26 травня.

Очистити і підтримати тонус шкіри варто 4,6,8 11,16,22 24,26 числа. У ці ж дні можна робити ін'єкції гіалуронової кислоти, що пройде менш болісно, ніж в інші періоди, і дасть стійкий результат.

Місячний календар краси і здоров'я на червень 2017 року

Влітку активно продовжуємо займатися своєю зовнішністю. Удача буде особливо супроводжувати тим, хто схоче надати своєму волоссю більш темний колір. Це, всупереч традиційній думці, оцінять чоловіки.

Виділіть час на фарбування волосся з 1 по 6 з 11 по 14,16,18 і 22 червня.

Омолоджувати і очищати шкіру можна цілий місяць, крім 10 числа.

Місячний календар краси і здоров'я на липень 2017 року

Середина літа також сприяє підтримці яскравого образу. Пофарбувати волосся в згоді з Місяцем краще 1,3,4 8,11,14 17,18,19 26,27 числа. Такі зміни позбавлять вас від тягаря застарілих проблем і зайвих переживань. Вдало постригтися можна буде 10,11,13 15,21,24 і 29 числа.

У липні багато відчувають дискомфорт у зв'язку з жаркою погодою. Недолік вологи відчуває також шкіра обличчя, декольте і рук, тому важливо зволожувати епідерміс в цей період.

Проводити косметичні процедури краще з 2 по 7,9,11,16 22,24,28 30 липня.

Місячний календар краси і здоров'я на серпень 2017 року

Серпень хороший для кардинальної стрижки волосся. Ті, хто в цьому зацікавлений, можуть обстригти волосся з 4 по 6 числа, з 14 по 16 і 31 серпня. Зачіска, оформлена в цей період, принесе гарний настрій і свіжий зовнішній вигляд своєї власниці.

Пофарбувати волосся краще 3,5,8 11,13,14 з 15 по 18,20,23 27 і 29 числа. У ці дні можна зважитися на радикальні зміни в колірній гамі зачіски.

Серпень несе велику кількість свіжих овочів і фруктів, тому дуже доречно провести чистку організму. Варіантів може бути безліч, від свіжих соків до фруктових і овочевих страв.

Місячний календар краси і здоров'я на вересень 2017 року

Вересень – дуже комфортний місяць, коли немає виснажливої спеки, і ще досить тепло. Тому доглянутий зовнішній вигляд і яскраві відтінки будуть дуже до речі.

Постригти і пофарбувати локони можна буде 1,2,3 числа і з 15 по 29 вересня. Природні, не викликаючі кольори зачіски допоможуть зосередитися на роботі.

У вересні можна зважитися на збільшення обсягу губ або корекцію форми скул. Підійдуть для цих змін дні 2,3,6-9,12 з 14 по 16,18,19 22 з 25 по 27,30 вересня.

Ефективними для додання бадьорості і енергії стануть банний релакс масаж.

Місячний календар краси і здоров'я на жовтень 2017 року

У жовтні забудьте про претензії до раніше неслухняних локонів. Місяць допоможе приборкати їх норовисту вдачу 2,3,7 10,11,12 18,21,24 і 26 числа. У ці дні можна піти до перукаря для втілення ваших самих сміливих ідей.

Корисно буде також зайнятися омолодженням і підтяжкою шкіри обличчя. Жовтень – це підходящий місяць для таких процедур.

Місячний календар краси і здоров'я на листопад 2017 року

У листопаді завмирає природа і поступово переходить в сплячий режим, щоб пережити майбутні холоди. Всі барви осені поступово тьмяніють, але це не може бути приводом для того, щоб забути про себе.

Підтримання форми і насиченого кольору волосся обов'язково будуть помітні для вашого оточення. Однак, не ходіть у перукарню 2,10,14 19,20,22 і 29 числа, краще в цей час просто відпочиньте.

Уколи краси, настільки популярні для підтримки молодості, за місячним календарем краще робити 1,4,7,9 11,13,15 і 16 числа. Вони допоможуть надовго розгладити зморшки, підвищать тонус клітин і повернуть шкірі здоровий рум'янець.

Місячний календар краси і здоров'я на грудень 2017 року

Грудень приносить у наше життя передсвятковий настрій. У цей час хочеться подобатися не менше, ніж в теплу пору року.

Постригтися після 15 числа буде дуже доречним заходом, як для підготовки до свята, так і для превернення уваги зацікавлених поглядів. Виграшно виглядатимуть шоколадні пасма, які відмінно підходять для зустрічі Нового року і допоможуть залучити удачу в ваше життя.

В кінці року правильно позбутися від непотрібних речей. Логічно це зробити не тільки в квартирі і на робочому столі, але і всередині свого організму. За очищення від токсинів і шлаків ваше тіло буде вам дуже вдячне. Відвідування лазні теж допоможе позбутися від зайвих солей і накопиченого стресу.

Місяць – це відмінний помічник у всіх починаннях. У справах краси і здоров'я він може бути дуже корисним, важливо тільки вміти розпізнавати його настрій і не суперечити процесам місячного циклу. Жіночий місячний календар краси спростить вивчення фаз цього загадкового небесного світила і допоможе скласти плани наперед.

загрузка...
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають