• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Місячний календар здоров'я 2017 по місяцях

За допомогою інформації прo розташування супутника в певних зодіакальних знаках і місячних фазах, можна скласти план лікування захворювань і їх профілактики. Якщо для цього вибрати відповідні дати, то можна отримати бажаний результат.
Місячний календар здоров'я 2017 по місяцях


Місячний календар і сприятливі дні для здоров'я 2017

Супутник постійно знаходиться в русі і змінює своє положення відносно Землі. Місяць регулярно проходить через 8 циклів і 12 знаків зодіаку. Деякі фази сприятливо впливають на процеси, що відбуваються на Землі, a інші – негативно.

Місячний календар здоров'я 2017. Цикли супутника і його вплив на здоров'я людини

Визначити періоди, в які супутник добре чи погано впливає на загальний стан здоров'я, не так вже складно, якщо вивчити інформацію прo його положення в певні дні. Всього місячних фаз налічується 8, але з них активно впливають на здоров'я людини періодів астрологи відокремлюють всього 4.

У момент розташування супутника в першій фазі, він впливає на самопочуття живих істот на Землі досить добре. В цей час сейсмічні відчуття людей абсолютно нормальні. У них немає скарг на головний або інші види болю, навпаки, організм відчуває прилив сил і емоційну бадьорість. У такі дні часто люди найбільш активні. Подібний стан можна зберегти, якщо постаратися захистити себе від стресів. Рекомендується проводити якомога більше часу, виконуючи розслаблюючі вправи. Можна відвідати басейн, сходити на масаж або в баню.
Друга місячна фаза – це повна. У такі періоди стан і робота організму часто погіршується. Особливо часто виникають проблеми з серцем і тиском, нирками, шлунком і зором. Порушення метаболізму – це теж досить часте явище в ці дні. В такий час треба більше уваги приділяти стану свого здоров'я і тим аспектам, які найчастіше зазнають впливу світила. Рекомендується відразу ж звертатися до фахівців у випадку виникнення навіть незначних проблем з здоров'ям.
Під час третьої місячної фази астрологи рекомендують продовжувати також пильно контролювати своє здоров'я і, в разі необхідності, продовжити поточне лікування. Особливу увагу в такий період варто приділити сечовому міхуру, оскільки саме в цій області можуть виникнути серйозні проблеми. Астрологи також рекомендують тримати під контролем емоції і не піддаватися впливу стресових ситуацій в ці дні.
При переході Місяця в останню, четверту фазу, люди найбільше схильні до впливу стресу. У ці дні також можуть виникати проблеми з нервовою системою, тому потрібно постаратися розслабитися, сприймати події спокійно і розважливо. Тим, хто страждає від частих розладів кишечника і проблем з системою травлення, в такі дні астрологи рекомендують виконувати дієти. Це дозволить провести очищення організму від шкідливих речовин і запобігти виникненню серйозних проблем на тлі негативного впливу Місяця.

Місячний календар здоров'я 2017. Здоров'я за знаками Зодіаку


Астрологи налічують 12 зодіакальних знаків, які вносять свої енергетичні корективи в процеси життєдіяльності на Землі. Різні поєднання c фазами Місяця можуть як посилити її позитивний або негативний вплив, так і полегшити наслідки впливу супутника в тій чи іншій мірі.
Найбільш сприятливими знаками, що впливають на самопочуття людини є: Рак, Скорпіон, Ваги і Стрілець.
Нейтральними зодиаками, на думку астрологів, можна назвати наступні: Телець, Близнюки, Діва, Водолій.
Особливо небезпечними в плані самопочуття вважаються: Овен, Козеріг, Риби і Лев.

Місячний календар здоров'я 2017 на кожен день

Місячний календар здоров'я 2017 по місяцях

За допомогою системи співставлення місячних фаз і діючих знаків Зодіаку, астрологи пропонують особливий календар здоров'я на рік. Використовуючи його, можна дізнатися, коли і на що потрібно звернути увагу, щоб підтримувати свій організм в нормальному стані і уникнути проблем з здоров'ям.

Місячний календар здоров'я на січень 2017 року
Місячний календар здоров'я 2017 по місяцях

У січні цього року психічний і емоційний стан людини буде особливо ослабленим з-за негативного впливу світила. Тому в цей час більше часу потрібно приділити відпочинку і релаксації. Астрологи попереджають, що в цей період може часто боліти голова, особливо у чутливих людей c вродженою схильністю.
Прийом ліків у січні повинен здійснюватися вкрай обережно, щоб медикаменти не погіршили ситуацію. Астрологи попереджають, що посилене лікування в цей період може призвести до хронічного безсоння і навіть викликати сильну алергію.
Операції можна проводити тільки ті, які не пов'язані c суглобами та статевою системою. Ці види хірургічного втручання можуть закінчитися дуже погано, з негативними наслідками.
Особливо важливо утриматися від проведення будь-яких видів операцій і глобальних маніпуляцій з здоров'ям 18 і 28 січня. Наслідки можуть бути особливо важкими, a самі операції пройдуть досить важко.

Місячний календар здоров'я на лютий 2017 року
Місячний календар здоров'я 2017 по місяцях

У другому місяці нового року всі хронічні захворювання починають загострюватися. Тому людям з подібними проблемами з здоров'ям потрібно бути більш обережними.
Астрологи попереджають, що найбільш серйозні проблеми можуть виникнути c печінкою, a також жовчним міхуром. Рекомендується приділити більше уваги самої можливості появи подібних проблем, щоб не потрапити під вплив плачевних наслідків. Якщо ситуацію запустити і пустити на самоплив, то найсерйознішим наслідком може стати летальний результат.
Фахівці попереджають, що в лютому буде найбільш висока ймовірність отримання травм високого ступеня тяжкості. Такі пошкодження можуть призвести до подальших серйозних проблем з здоров'ям.
Хірургічне втручання допустимо і навіть сприятливо весь лютий, за винятком 11 і 28 числа цього місяця. У ці дні вплив супутника очікується вкрай несприятливий.

Місячний календар здоров'я на березень 2017 року

Місячний календар здоров'я 2017 по місяцях


Протягом цього місяця астрологи рекомендують приділити відновленню волосся, очної терапії, профілактики вушних захворювань, лікування зубів, кишечника, головних болів і ниркової недостатності.
У березні імовірність загострення хвороб цих органів буде вкрай високою. Захворювання можуть дійти до невиліковних стадій. Щоб цього уникнути, потрібно звертати увагу на своє самопочуття і при найменших проблемах звертатися до лікаря.
Проводити операції можна практично весь березень, за винятком 4, 12, a також 28 числа. В інші дні хірургічні втручання закінчаться досить успішно, a процес реабілітації пройде швидко.

Місячний календар здоров'я на квітень 2017 року

Місячний календар здоров'я 2017 по місяцях


Для людей c чутливими залозами внутрішньої секреції і проблемами c ендокринної і травної систем, квітень, на думку астрологів, є найбільш підходящим часом для профілактики і лікування. Найбільше уваги на цей період варто звернути тим, кому були поставлені такі діагнози, алергія, цукровий діабет або ожиріння.
Вкрай протипоказано робити операції на нирках, стравоході та щелепно-лицьові операції 11 і 26 числа цього місяця. Всі інші дати квітня підходять для хірургічних втручань різного типу. Операції пройдуть досить успішно, наслідків не буде, a загальне відновлення організму пройде досить швидко.
Потрібно також стежити за своїм емоційним станом в цьому місяці, щоб запобігти розладу нервової системи.

Місячний календар здоров'я на травень 2017 року

Місячний календар здоров'я 2017 по місяцях


Останній місяць весни буде особливо важким у плані виникнення раптових захворювань. Без належної уваги більшість з них згодом може стати хронічними. Тому почати профілактику астрологи рекомендують вчасно, оскільки цілком ймовірно виникнення серйозних наслідків, які можуть призвести навіть до летального результату.
Вкрай обережними в цьому місяці мають бути люди, які мають вроджені проблеми з нервовою системою або хронічні серцево-судинні захворювання.
Операції можна проводити в будь-яке число травня, всі вони з високою часткою ймовірності пройдуть вдало і без наслідків. У цей період організм буде відновлюватися після хірургічних втручань дуже швидко.
Є лише два винятки – це 11 і 25 травня. Ці дати є несприятливими для операцій у галузі статевої системи та дихальної трахеї.
З нервовою системою особливих проблем виникати у поточному місяці не повинно, a загальний стан організму в травні буде відносно нормальним.

Місячний календар здоров'я на червень 2017 року

Місячний календар здоров'я 2017 по місяцях


На початку літа потрібно скрупульозно і обережно складати свій раціон. Найскладніше в цьому місяці буде людям, які звикли до неправильного харчування і вживання шкідливої їжі. Висока ймовірність виникнення збоїв c обміном речовин, тому необхідно утриматись від жирної їжі і по можливості намагатися вживати виключно корисні і правильно приготовані продукти в помірних кількостях. Режим харчування також украй важливий.
У червні можливе загострення хронічної хвороби нирок. Цим органам потрібно приділити більше уваги. Якщо виникають навіть незначні болі, потрібно відразу звернутися за консультацією до лікаря.
Операції можна проводити в усі дні місяця, крім 9 і 24 числа. У ці дні розташування супутника не сприяє отриманню позитивного результату від лікування.
Ймовірність виникнення інших проблем з здоров'ям досить низька у перший місяць літа.

Місячний календар здоров'я на липень 2017 року
Місячний календар здоров'я 2017 по місяцях

У цьому місяці висока вірогідність загострення хвороб, пов'язаних c дихальними шляхами, органами слуху, кістками, м'язами і сухожиллями. Людям c хронічними захворюваннями в цих областях, потрібно бути більш обережними і стежити за стабільністю свого стану.
Місяць буде чинити сильний вплив на психо-емоційний стан в цьому місяці, тому потрібно більше відпочивати і розслаблятися. Не рекомендується занадто багато працювати в липні. Найменші проблеми астрологи рекомендують сприймати спокійно і розважливо.
Категорично забороняються хірургічні втручання 9, a також 23 липня. В ці дні висока ймовірність виникнення серйозних наслідків, які в підсумку можуть привести до летального результату.
При виявленні найменших ознак захворювань в липні не рекомендується відкладати візит до лікаря.

Місячний календар здоров'я на серпень 2017 року

Місячний календар здоров'я 2017 по місяцях


Серпень – це найбільш важкий період для прекрасних дам. У цьому місяці буде найвища ймовірність підхопити захворювання, яке може швидко загостритися.
Жінкам астрологи рекомендують в цьому місяці приділити більше уваги молочним залозам і сечо-статевій системі. Якщо з'являться навіть самі незначні проблеми, то похід до лікаря потрібно здійснити в самий найближчий час.
Найбільш негативний вплив супутник буде чинити на вагітних майбутніх мам. Їм потрібно стежити за своїм станом здоров'я і частіше відвідувати лікаря для планового огляду.
Категорично забороняється хірургічне втручання 6, a також 20 числа цього місяця. Подальше відновлення організму в цьому випадку займе тривалий час, крім цього, можуть з'явитися небезпечні наслідки.

Місячний календар здоров'я на вересень 2017 року

Місячний календар здоров'я 2017 по місяцях


На початку осені навіть загартовані люди з сильним імунітетом і міцним здоров'ям зіткнуться c вельми небезпечними захворюваннями. Дуже важко буде тим, хто страждає хронічними хворобами будь-якого характеру. Захворювання можуть загострюватися, тому потрібно приділити увагу їх лікуванню, а також профілактики.
Операції можуть закінчитися вельми плачевно 6, 12, 19 і 28 числа, тому планувати їх на ці дати не потрібно. Краще всього підібрати більш відповідний день для того, щоб уникнути можливих негативних наслідків.

Місячний календар здоров'я на жовтень 2017 року

Місячний календар здоров'я 2017 по місяцях


Якщо в жовтні ніякі хвороби турбувати не будуть, то профілактика захворювань зайвою точно не стане. Свій стан потрібно підтримувати в нормі, оскільки будь-які проблеми з здоров'ям у цей період можуть перетворитися в серйозні і викликати не найкращі наслідки.
Більш обережно повинні поводитися люди, у яких схильність до захворювань серцево-судинної системи, проблеми з сечовим міхуром, кишечником, нирками і судинами. Ці органи будуть особливо схильні до негативного впливу світила в жовтні.
У цьому місяці буде високою ймовірність отримання небезпечної травми голови, після чого можуть з'явитися деякі інші, не менш серйозні проблеми з здоров'ям.
Проводити операції ні в якому разі не можна 5 і 19 жовтня. У ці числа розташування світила найневдаліше, a вплив – негативний.

Місячний календар здоров'я на листопад 2017 року

Місячний календар здоров'я 2017 по місяцях


4 листопада – це єдиний день місяця, коли не можна піддавати організм хірургічним втручанням. В інші ж дні місяця операції пройдуть вдало, незалежно від того, якого плану вони будуть.
18 числа можна спробувати провести зачаття дитини штучним чином. Все повинно пройти вдало, оскільки розташування Місяця буде досить сприятливим.
Зверніть увагу на свій емоційний стан. Якщо організм буде регулярно піддаватися стресам, то можуть з'явитися додаткові проблеми з здоров'ям в інших органах. Важливо тримати себе в руках і більше часу приділяти відпочинку.
Загострення хронічних захворювань у листопаді спостерігатися не буде, але провести профілактику все ж потрібно.

Місячний календар здоров'я на грудень 2017 року

Місячний календар здоров'я 2017 по місяцях


Період грудня можна приділити ефективному лікуванню таких захворювань, як подагра, дерматит, артрит і ревматизм. Особливо сильно організм піддається впливу інфекційних захворювань шкірного покриву. Також у деяких людей можуть з'явитися проблеми з опорно-руховою системою.
Проводити операції в грудні дозволено в будь-яке число місяця, крім 4. В цей день розташування супутника саме невідповідне для хірургічних втручань. Найкращим днем для проведення операцій в цьому місяці стане 18 грудня.
Психо-емоційний стан людей буде більш-менш стабільним, проте астрологи все ж радять присвятити більше часу відпочинку. Можна сходити в басейн або на сеанс масажу.

Здоров'я – це один з найсильніших чинників, що впливають на якість життя людини. Турбота прo свій стан, своєчасне лікування та профілактика захворювань – це запорука гарного настрою та щасливого життя.
загрузка...
Місячний календар здоров'я 2017 по місяцях
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають