• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Затемнення в 2017 році: сонячні і місячні календар

Затемнення в 2017 році: сонячні і місячні

Ще в VII столітті до нашої ери жерці Месопотамії прорахували циклічність, з якою відбуваються затемнення. Період між явищами назвали сарос і прогнозували їх з абсолютною точністю.

Затемнення в 2017 році: сонячні і місячні календар


Споконвіку з ними пов'язували катаклізми, катастрофи і неприємності в долі людини. Вплив затемнення на нашу планету доведено наукою. У ці дні відбувається прискорення руху маятника, підвищення активності Світового океану, погіршення самопочуття людини.
Які сонячні і місячні затемнення в 2017 році доведеться пережити жителям Землі і як підготуватися до цих подій?

Природа сонячного затемнення

Календар на 2017 рік включає: два сонячних і два місячних затемнення. Сонячні затемнення трапляються тільки в молодика. Між Землею і Сонцем розташовується єдиний супутник нашої планети — Місяць, що закриває сонячне світло. Спостерігати явище в повній мірі можуть жителі тільки на території, на яку падає конусоподібна тінь від Місяця. Розміри двох об'єктів (Місяця і Сонця) відрізняються приблизно в 400 раз. Але за рахунок більшої відстані від Землі до Сонця, діаметри візуально порівнюються.

Затемнення в 2017 році: сонячні і місячні календар


Кільцеподібне місячне затемнення відбудеться в 2017 році 26 лютого. Супутник Землі буде занадто віддалений від нашої планети. Тому Місяць не перекриє сонячний диск повністю. Зона максимальної видимості прогнозується на півдні Аргентини і Чилі. Але навіть там тонкий визираючий обідок Сонця не дасть насолодитися видовищем корони, зірок і навколишніх планет.

Побачити цю картину вийде під час повного затемнення, яке очікується в 2017 році 21 серпня. Згідно з розрахунками, діаметр Місяця перевищить діаметр Сонця в 1,03 рази і перекриє сонячний диск. В області найкращої видимості виявиться зона США: від Південної Кароліни до Орегона. Максимальна тривалість досягне 2,38 хвилини. Американському місті Карбондейл пощастить двічі: він готується приймати натовпи туристів в наступному і в 2024 році, коли явище повториться.

Затемнення в 2017 році: сонячні і місячні календарМісячні затемнення 2017 року в Україні

Це астрономічне явище відбувається тільки в повний місяць. Місяць занурюється в півтінь або тінь Землі. Наша планета при цьому розташована між світилом і супутником, закриває Місяць від Сонця. В залежності від того, повністю чи виявиться Місяць у земній тіні, розрізняють види затемнень:

повні;

приватні;

напівтіньові.


11 лютого 2017 року астрологи очікують напівтіньове затемнення Місяця. В 3:45 настане максимальна фаза. Зменшиться яскравість земного супутника, але ці зміни помітні тільки при використанні приладів: біноклів, телескопів, фотоекспонометрів. Спостерігати за явищем не зможуть тільки жителі Японії та країн Тихоокеанського узбережжя.

Затемнення в 2017 році: сонячні і місячні календар


Приватне місячне затемнення настане 7 серпня 2017 року. Диск супутника Землі на чверть зануриться в тінь. Навіть у максимальній фазі (21:20) Місяць буде частково висвітлюватися Сонцем. Жителі всіх континентів, крім Америки, зможуть побачити явище. За кілька днів до і після затемнення лікарі радять поберегтися метеозалежним пацієнтам, гіпертонікам, людям з проблемами в серцево-судинній та нервовій системах. У китайській медицині та астрології не рекомендується в цей період починати серйозні справи. Збереження душевної рівноваги, позитивний настрій допоможуть пережити природні катаклізми.
загрузка...
Затемнення в 2017 році: сонячні і місячні календар
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають