• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Китайський Новий рік 2017

Початок року люди з нетерпінням чекають і вірять у відновлення та відкриття нового, більш щасливого життєвого етапу. Католики, християни, мусульмани і представники інших релігій відзначають перше свято в різний час, але з незмінною розкішшю.

Китайський Новий рік 2017


Китайський Новий рік 2017 чекають не тільки в країні Висхідного сонця, але і далеко за її межами. Святкування цієї урочистої події давно увійшло у звичку у представників всіх національностей. Яскраві звичаї і традиції роблять Новий рік за китайським календарем незабутньою подією.

Історія китайського Нового року


Традиція святкування початку нового етапу в житті природи і людини йде корінням в глибоку старовину. Ще в Месопотамії люди відзначали навесні пробудження всього живого, пов'язуючи це з оновленням і надіями на майбутнє. Урочистості тривали 12 днів, які проводилися в винопиття і черевоугодництві.

Китайський Новий рік 2017 святкується з великим розмахом, як і попередні 2 тисячі років. Саме стільки налічує історія цього свята. У китайців існує легенда, пов'язана з появою традиції весело і гучно відзначати початок року, а таємниця її ховається в назві. Наводячи жах чудовисько Чунь щороку виходило на полювання, щоб поповнити свої запаси провізії. Воно розоряло села і викрадало людей, які були змушені рятуватися у горах.

Китайський Новий рік 2017


В черговий раз зібралися тікати від чудовиська, як в селищі з'явився старий дід, який попросив залишитися на нічліг. Добра жінка залишила старця в своєму будинку, а коли люди на ранок повернулися в село, то побачили його живим і веселим. Чоловік був одягнений в яскраво-червоний наряд, на якому красувалися традиційні вишивки. Біля дверей лежали розірвані хлопавки, а чудовиська не було.

З тих пір, щоб відлякати всі напасті від свого будинку, китайці одягаються в червоне і створюють багато шуму.
Палаючий вогонь теж традиційний атрибут початку року. Чунь Цзе, або свято весни є найбільш важливою подією для китайців і жителів Східної Азії.

Коли починається китайський Новий рік 2017

Наближається яскравий і барвистий китайський Новий рік 2017, коли починається його торжество і що він віщує? Варто відзначити, що за східним календарем наближається 4715 рік, а його святкування розпочнеться 28 січня. Незмінно, всі родичі зустрінуться за столом батьківського дому. Це одна з найдавніших традицій. Що ж чекає тим, хто опиниться на свята в Китаї:

Сімейні застілля, наповнені спогадами і позитивними емоціями.

Велика кількість феєрверків, море вогню і світла.

Барвисті ходи і танцюючі дракони.

Велика кількість традиційних страв, що продаються на вулиці, до яких належать пельмені, каша лабадьджоу, риба різних видів і сир тофу.


Припиняються урочистості на китайський Новий рік 2017 року, коли закінчується відведений для цього термін. Відгриміли всі феєрверки, родичі обдаровані червоними конвертами і пакетиками з солодощами, закінчилися належні вихідні. Традиційно урочистості тривають протягом місяця, але в 2017 році офіційно вони закінчаться 15 лютого.

Китайський Новий рік 2017


Китайський новий рік в Таїланді 2017

Багатоголоса країна Таїланд відзначає початок року три рази. Найбільш пишно святкується 1 січня. В цей день традиційно після урочистого застілля у колі сім'ї всі відправляються в храми. Китайский Новий рік у Таїланді 2017 триватиме 3 дні з 28 по 30 січня.

У країні проживає багато китайців, тому яскраві ходи з драконами і левами заповнюють всі вулиці. Велика кількість хлопавок і вогнів символізує боротьбу добрих сил зі злом, а ходи позначають радість від настання нового сезону. Протягом трьох днів люди ходять в гості один до одного з подарунками.

Останнє новорічне свято відзначають 13 квітня. У Таїланді воно носить назву Сонгкран. Ні пухнастих ялинок, ні іграшок не побачиш у святкові дні. На всіх вулицях стоять великі ємності з водою, для обмивання Будди. Всі три нових роки відзначаються з пишними ходами і феєрверками, а народ і туристи раді яскравому видовищу.
загрузка...
Китайський Новий рік 2017
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають