• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Церковні свята у вересні 2017 року: календар православних

Серед віруючих прийнято шанувати і поважати традиції. До цього ж належать і православні свята. Дотримання їх – це кроки на шляху до розуміння релігії і подвигів святих. Різні ритуали і традиції допомагають відчути необхідність віри, виховання духу і благочестя. Які церковні свята у вересні 2017 року будуть відзначати православні за календарем?
У вересні 2017 року існує три великі церковні свята, які необхідно шанувати кожному православному людині для дотримання відповідних релігії норм життя. Розглянемо їх.

Усікновення глави Іоанна Предтечі


Церковні свята у вересні 2017 року: календар православних

Святкується цей церковне свято 11 вересня . У нього дуже чуттєва і духовна історія. Основа історії полягає в тому, що Іван Предтеча був викривачем гріхів людських і відкрито, чесно і прямо говорив їм про це. В особистій бесіді з царем Іродом він теж не став стримувати свій дар, який дозволяв побачити потаємні і темні куточки в його душі, і сказав йому, що він порушив сьому заповідь Мойсея. Справа була в тому, що Він відібрав у свого брата дружину і за життя Пилипа сам одружився на ній, тим самим вчинивши гріх перелюбства. Іродіада, та сама жінка, охоче погодилася на таку пропозицію. Правди поганський цар, звісно, не стерпів і заточив Івана в в'язниці. Вбити не дозволив народ, який поважав і цінував святого як відомого пророка. Однак, в день свого народження, цар Ірод настільки надихнувся і був очарований танцем дочки Іродіади, що пообіцяв виконати будь-яке її бажання, яке їй буде завгодно. Мати намовила юну танцівницю попросити голову Іоана Хрестителя на блюді. Трохи засмутившись, Ірод стримав слово в той же момент і задовольнив бажання дівчини.
Це свято відзначається заради вшанування жертви Предтечі, який не боявся говорити правду, щиро вірив у Христа-спасителя і проповідував істинну віру.

Різдво Пресвятої Богородиці


День, призначений для святкування цієї події — 21 вересня . В цей день сотні років тому народилася Діва Марія, яка згодом народила Христа. Її зачаття відбулося рівно за дев'ять місяців до моменту народження в дуже порядною і благочестивої сім'ї Іоакима і Ганни, після довгих молитов про дитину. Вирішив принести жертву в храмі Іоаким отримав від первосвященика відмову, так як не приніс потомства для міста. Однак після старанних молитов до них зійшов голос Бога, який сповістив їх про можливості вдалого зачаття.
Церковні свята у вересні 2017 року: календар православнихЦе свято не відразу став популярним у християнській релігії. Він увійшов в обов'язкове святкування після чергового Великого Собору священиків, які встановили його в 6 столітті і впровадили в церкву. Тепер це свято, який сповіщає про закінчення збору врожаю, настання холодів і символізує достаток для сім'ї на майбутній рік. Так само Анна, мати Пресвятої Богородиці, яка є покровителькою землеробства, матері - землі і особливо простих земних матерів.
Це чудовий добрий свято, яке святкують абсолютно всі християни, незалежно від того, католицька вона, православна або яка-небудь інша. Правда, трохи відрізняються дати і звичаї, але не зміст свята.

Воздвиження Хреста Господнього


27 вересня відзначається це духовне свято. Він був прийнятий до обов'язкового святкування, завдяки розкопкам святої Олени, яка доклала багато зусиль до пошуку грота, в якому був похований сина Бога. Ця цариця в четвертому столітті провела розкопки і справді знайшла місце поховання Христа. Завдяки ній хрест був вийнятий і в честь нього був споруджений храм. Визначили його справжність, торкаючись хворої жінки. При дотику до Хресту Господньому вона зцілилася. Частина святині і цвяхи вона забрала з собою. Крім того вона побажала побудувати близько 80 храмів у пам'ятних, знакових місцях, яких побував Ісус або його сподвижники.
Церковні свята у вересні 2017 року: календар православних

Крім згаданої події в цю дату так само за традицією згадується повернення хреста Господнього. Справа в тому, що одного разу розграбували Єрусалим і відвезли святиню християнської віри з країни разом з Патріархом Захарією. Тільки після довгих 14 років і вдалої війни із загарбниками вдалося повернути реліквію. Це стало важливим моментом у християнській вірі та перемоги віруючих в Господа. Велике свято тоді був в Єрусалимі, і в результаті святкування воздвиження Хреста Господнього, додалося і це знаменна подія.
Кожен з перерахованих свят, це особливий ритуал, який дарує кожному віруючому спорідненість з Богом, розуміння священної історії і подвигів великих людей. Молитися їм і наслідувати їх благочестю, вчитися милосердя та жертовності – ось основна мета кожного дня, присвяченого тому чи іншому святому або святині. Вивчивши розклад на 2017 рік, ви будете завжди в курсі, в який день варто старанніше молитися, щоб вас Бог почув або його посланці і пророки.

Резюме.

11 вересня 2017 року — Усікновення глави Іоанна Предтеча.

21 вересня — Різдво Пресвятої Богородиці.

27 вересня — Воздвиження Хреста Господнього.
загрузка...
Церковні свята у вересні 2017 року: календар православних
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають