• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
 • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
 • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
 • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Останній дзвінок 2017

Трепетне хвилювання дітей перед останнім дзвоником цілком зрозуміло. Закінчується безтурботне дитинство і починається найцікавіше – доросла і відповідальна життя, яка їх затягне з головою. Так само очевидна реакція батьків на цей свято – вони переживають, чи все буде в порядку, не накоїть їх чадо дурниць і так далі.
Для того щоб запобігти всі неприємності і подарувати дітям чудове прощання зі школою, потрібно батьківським колективом ретельно продумати цей день і врахувати як настрій винуватців свята, так і умови безпеки.

Прощання з безтурботним дитинством


Випускники шкіл знаходяться в зворушливому і ранимому віці. Ваша дитина стоїть на порозі багатьох складних проблем і вирішальних дій. Останній дзвінок 2017 – чудовий привід показати своїм дітям, що вони найкращі і найбільші красиві, розумні і улюблені. Для них це дійсно важливо, і така підтримка додасть їм сил і впевненості.

По-перше, незалежно від статі дитини приділіть час для походу в салон, перукарню. Нова акуратна стрижка, модна зачіска, наведені в порядок руки — створять образ людини, готового до дорослого життя.
Останній дзвінок 2017


По-друге, не поскупіться на відмінний наряд. Конкуренція в класі, без сумніву, збережеться і на випускному вечорі, тому варто допомогти вашій дитині підібрати підходяще плаття або костюм. Хороший костюм або чарівне вечірнє плаття, позбавлене ноток вульгарності, дозволять випускнику відчути себе впевнено, а наряд повинен відповідати такого урочистого заходу.

Приділіть особливу увагу зовнішньому вигляду, і ваша дитина це оцінить, тому що для нього зараз це важливо, як мінімум для того, щоб подобатися протилежній статі. Згадайте свій випускний бал і особисті переживання, першу любов і мрії про повільному танці з предметом свого обожнювання. Не забудьте і про свій зовнішній вигляд, бо дитина хоче пишатися не тільки довгоочікуваним атестатом, новим платтям або костюмом і зачіскою , але й батьками.

Фотоальбом на пам'ять


Останній дзвінок 2017

Погодьтеся, дуже приємно перегорнути старий альбом, переглядаючи шкільні фотографії. Ось і вашим дітям через кілька десятків років цього захочеться. Тому провести професійну фотосесію необхідно. Є кілька її варіантів:

 • це може бути серія кадрів по пам'ятним місцям, які запам'яталися за довгі роки навчання. Її можна проводити як з друзями, так і самостійно. Так само в неї можна включити фото з улюбленим учителем або класним керівником;

 • ви можете виїхати в найближчий парк і зняти серію природних фото, щоб потім випускник міг розглянути себе. Іноді важливо згадати думки, які терзали в юності і порівняти їх з нинішніми, що цілком дозволять зробити ці кадри;

 • так само цікавим варіантом є фотосесія – подорож. Почніть знімати з ранку спочатку підготовку, потім офіційну частину випускного, потім сам свято до самого його завершення. Зробіть вашу дитину головним героєм і постарайтеся фотографувати його в ті моменти, коли він цього не очікує. Після цього можна зібрати в окремий послідовний альбом і подарувати своєму чаду. Такий зворушливий сюрприз обов'язково припаде до душі випускнику 2017.


 • Звичайно, дитину будуть знімати з усім класом на протязі всього свята, проте йому так само цікаво поглянути і особисто на себе. Відмінним часом для проведення такої фотосесії є передсвяткові години, коли зачіска і наряд вже готові і скоро вже можна виходити на сцену за атестатом.

  Святковий банкет


  Зрозуміло, без нього не обійдеться. Алкоголь на святковому столі з великою ймовірністю буде, келих шампанського можна дозволити новоспеченому випускнику. Краще поставити на стіл трохи міцних напоїв, ніж бігати і шукати їх потім по вулицях, ловлячи з алкоголем в кущах. Неодмінно поговоріть зі своєю дитиною з приводу надмірного вживання спиртного, можливі наслідки.
  Останній дзвінок 2017


  Для гарантованого веселощів забезпечте молодь відповідною музикою, світлотехнікою і запальним діджеєм. Щоб переключити увагу від надмірностей у їжі та питті, організуйте конкурси, різні танці, найміть в агентстві людини, яка займається цим професійно. Дуже важливо, щоб були якісь символічні жести з серії запускання ліхтариків, кульок у небо, відправлення в плавання свічок, святковий салют і так далі. Це дозволить морально зорієнтуватися в житті і відпустити минулий період, такі красиві секунди залишаться в пам'яті на все життя. Для кожної людини важливо зуміти перейти і усвідомити, що минуло, і натомість почнеться щось зовсім нове.

  Неофіційну частину свята можна проводити в різних місцях, але найчастіше це кафе і ресторани, які проводять свято для декількох компаній. Постарайтеся відразу скорегувати це питання.

  Традиція випускників всіх часів: зустріч світанку


  Останній дзвінок 2017


  Особливе значення у випускному має зустріч світанку. Батьки зазвичай розходяться в думці чи так це необхідно в нинішній час. Треба сказати, це романтична і вражаюча традиція дійсно потрібна. Для випускника це якийсь марафон, який забезпечує веселе переродження, і до ранку вчорашній школяр перетворюється в «без п'яти хвилин» студента-майбутнього професіонала, впевнений в собі людини, корисного члена суспільства. Шлях додому – це мрії про майбутнє, клятви у вічній дружбі, плани на довгі роки вперед, визнання, розставання, поцілунки, сльози, сміх і обійми.

  Вирішувати, звичайно, батькам, відпускати своє чадо зустрічати світанок з однокласниками чи ні, але пам'ятайте, що ви ризикуєте позбавити дитину одного з найбільш приємних і пам'ятних моментів в житті.
  Якщо ви все врахує і подаруйте своєму випускнику дійсно незабутнє свято, який буває тільки раз в житті, він почерпне від цього дня сили, повірить у себе, йому легше буде здавати іспити, а головне – це пам'ять про останньому святі дитинства, впевненість в тому, що батьки його дуже люблять, цінують і вірять в його світле майбутнє.
  загрузка...
  Останній дзвінок 2017
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають