• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Гороскоп на 2017 рік для Пацюка: жінка і чоловік

З настанням 2017 року Щури можуть випробувати неймовірне хвилювання, джерело якого їм навряд чи вдасться визначити. Вас чекають постійні випробування і перешкоди на кожній з ділянок життєвого шляху, тому починайте збирати терпіння і витримку вже зараз.
У цьому періоді краще взагалі відмовитися нововведень і змін, адже будь-яка зміна може кардинально змінити вашу долю. Найкращою стратегією у 2017 році для Щурів стане зміцнення усталених зв'язків і збереження того, чого вони вже встигли досягти за минулі роки.
Ви повинні навчитися бути поблажливими не тільки до оточуючих, але і до себе. Варто хоч іноді робити невеликі поблажки і перепочинку, щоб остаточно не перетрудиться. Представники цього знаку можуть виявитися в неприємному становищі через свого невміння тримати язик за зубами.
Ваша нестриманість зіграє злий жарт не тільки на роботі, але і в особистих відносинах. Будьте уважні до своїх близьких і колег, і тоді у вас з'явиться впевненість, що вони не зрадять, а, навпаки, завжди підтримають.
Астрологи запевняють, що при всій своїй ексцентричності, Щури зможуть добитися висот в кожній з областей. Головне, наполегливо йти до своєї мети і не звертати на незвідані "доріжки". Особливу небезпеку для людей, народжених під цією зіркою, буде представляти друга половина 2017 року.
Можливо, від вас вимагатимуть швидкого прийняття важливих рішень, до яких ви не підготувалися. Зірки радять Щурам довіряти своєму внутрішньому голосу — він не повинен їх підвести.

Гороскоп для жінки — Щури


Гороскоп на 2017 рік для Пацюка: жінка і чоловік

По своїй натурі жінки Щури є стратегами та аналітиками. Наближається рік Вогняного Півня зажадає від них максимальної концентрації на тій чи іншій речі. Вони навчаться знаходити вихід із найбільш заплутаних ситуацій без шкоди для себе і оточуючих. Крихкість не властива жінкам цього знака, тому кожен їх вчинок буде впевненим і спланованим заздалегідь.
Можливо, в 2017 році ви зустрінете "того єдиного", про яку давно мріяли. Тільки не занурюйтеся сильно в цю нову любов, інакше існує ризик опинитися обманутою і використаною. Постарайтеся зважувати кожну свою дію і слово, яке ви говорите своєму обранцеві.

Гороскоп для чоловіка-Щури


Гороскоп на 2017 рік для Пацюка: жінка і чоловік

У прийдешньому році Вогняного Півня Щури-чоловіки обзаведуться новими друзями, завдяки своїй комунікабельності. Хоча ви повинні пам'ятати, що не кожен новий знайомий може виявитися саме тим людиною, на якого можна покластися. Деякі особистості здатні ретельно приховувати свою справжню натуру і ввести вас в оману.
Не розповідайте відразу ж свої секрети, щоб потім не "червоніти" перед знайомими та близькими. Може так статися, що одного разу Щурам знадобиться допомога в роботі або інших справах. Сміливо звертайтеся до друзів — вони допоможуть, абсолютно безкорисливо.
Що стосується сімейного життя, то намагайтеся проявляти більше уваги своїй другій половинці, не сваріться через дрібниці, щоб не зіпсувати все те, що ви налагодили з великим трудом.

Любовний гороскоп на 2017 рік для Щура


На кожного з представників знаку Щури в 2017 році буде чинити сильний вплив агресивна планета Марс. А це означає, особисте життя у Щурів наповниться небувалої пристрастю і любов'ю.
Існує ймовірність зради, хоча ці люди відрізняються вірністю і завжди думають про сім'ю. Але знайдуться все-таки люди, які захочуть зруйнувати ваш міцний союз заради хвилинної втіхи. Будьте уважні і не піддавайтеся цьому впливу. Пам'ятайте, що змінивши одного разу, ви вже не повернете довіри до себе з боку близької людини.

Гороскоп кар'єри для Щурів


Гороскоп на 2017 рік для Пацюка: жінка і чоловік
Професійна сфера обіцяє стати однією з найуспішніших галузей в 2017 році. Щурам неймовірно пощастить, і кожна їхня задумка принесе гарні плоди в майбутньому. Вся справа в тому, що Півень буде виступати покровителем для кожного з представників цього знака.
На початку року може надійти пропозиція виконати складне завдання. Як тільки ви зробите її на відмінно, отримаєте довгоочікуване просування на службі вже в середині 2017 року. Єдиною, і, напевно, головною проблемою у Щурів в прийдешньому році виявляться відношення з колегами.

Гороскоп фінансів для Щурів


Приблизно до середини осені, практично, у всіх представників цього знака буде зберігатися стійке фінансове становище. Швидше за все, що ви почнете проявляти бережливість і економність до своїх заощаджень, всі покупки почнете робити обдумано і тільки те, що дійсно необхідно.
Гороскоп на 2017 рік радить не зв'язуватися з кредитами до тих пір, поки не будете впевнені, що зможете їх виплатити вчасно. В кінці 2017 року можуть виникнути деякі труднощі у ваших родичів, тому Пацюки віддадуть свої заощадження на благо близької людини.

Гороскоп здоров'я для Щурів


Ймовірно, що в зимові місяці 2017 року Щура будуть хворіти різними вірусними захворюваннями, такими як грип або запалення легенів. Щоб уникнути проблем зі здоров'ям постарайтеся зміцнювати свій організм кожен день. Щури часто забувають про власну безпеку, тому частенько страждають від цього.
У 2017 році постарайтеся приділяти своєму здоров'ю більше уваги, щоб уникнути появи ускладнень і хронічних захворювань. Будьте уважні під час поїздок або перельотів — дотримуйте техніку безпеки, не ігноруючи ні одне правило. Якщо з'явиться можливість, вирушайте влітку або восени в подорож. Відпочинок допоможе розслабитися і відновити сили для майбутніх звершень.

Гороскоп за знакам зодіакального кола


Щур – Овен


Гороскоп на 2017 рік для Пацюка: жінка і чоловік
Зірки обіцяють Щурам, народженим під знаком Овна неймовірну удачу і більший прибуток у 2017 році. Правда для досягнення деяких благ вам все-таки доведеться трохи попрацювати. Зате ця праця неодмінно принесе щедрі плоди, які ви зможете використовувати на свій розсуд. У кар'єрі все буде чудово і райдужно: швидше за все, Щура отримають довгоочікуване підвищення по службі.

Щур – Телець


Гороскоп на 2017 рік для Пацюка: жінка і чоловік
Всі Тельці звикли наполегливо працювати на власне благо, а також на благо сім'ї. У 2017 році ви це будете робити ще і з задоволенням. Зате така працездатність окупиться потрібними фінансовими сюрпризами, а також приємним відчуттям того, що ви незамінний працівник.

Щур – Близнюки


Гороскоп на 2017 рік для Пацюка: жінка і чоловік
Найважливішою сферою в 2017 році у Близнюків стане сімейна. Близькі люди будуть надзвичайно потребувати вашої підтримки і раді, тому постарайтеся не ігнорувати такі прохання. Може так статися, що сімейні справи почнуть перешкоджати кар'єрному зростанню Близнюків, але це не повинно зупиняти. В недалекому майбутньому, можливо, надійде більш вигідну пропозицію, яке виявиться "золотої жили" для вас і ваших близьких.

Щур – Рак


Гороскоп на 2017 рік для Пацюка: жінка і чоловік
Ймовірно, представники цього знака зіткнутися з безліччю інтриг, пліток і брехні. За обставинами, не залежних від вас, ви будете втягнуті різні конфлікти, які можуть посварити навіть з найближчими друзями. Доведеться докласти багато зусиль, щоб врегулювати подібні ситуації: встигніть вчасно сказати собі "стоп", щоб ситуація не погіршувалася далі. Якщо у вас вийде тримати свої емоції в узді, то 2017 рік пройде цілком успішно і щасливо.

Щур – Лев


Гороскоп на 2017 рік для Пацюка: жінка і чоловік
У 2017 році всі представники Львів будуть відчувати неймовірний підйом сил і енергії. Ваше шосте почуття загостритися до невпізнання, тому у всіх важливих справах довіряйте своїй інтуїції — вона не підведе. Тим більше, заздрісники то і справа буду розставляти всюди хитромудрі пастки. Заводячи нові знайомства, не розповідайте разу всі свої секрети, а для початку придивіться до цієї людини.

Щур – Діва


Гороскоп на 2017 рік для Пацюка: жінка і чоловік
Вам доведеться багато подорожувати в 2017 році, і кожна з поїздок піде на користь. Адже враження, досвід та нові знайомства у майбутньому знадобляться Дівам – вони дозволять відкрити для себе нові горизонти. Можливо, вам доведеться проявляти егоїзм, але це навіть на краще — побалувавши себе в деяких питаннях, ви зарядитесь позитивною енергією, яку направите на нові звершення.

Щур – Ваги


Гороскоп на 2017 рік для Пацюка: жінка і чоловік
Самою головною задачею, яку необхідно виконати в 2017 році виявиться налагодження старих зв'язків. Заручіться підтримкою близьких і знайомих і тоді все у вас вийде. В любовній сфері у Терезів очікується невелике затишшя, але ненадовго. Вже в середині року можливо приємна зустріч з прекрасною людиною.

Щур - Скорпіон


Гороскоп на 2017 рік для Пацюка: жінка і чоловік
2017 рік для Скорпіонів пройде під егідою творчості. Вам захочеться майструвати, малювати, зробити перестановку в квартирі або змінити дизайн. Не відмовляйте своїм бажанням і тоді побачите, що будь-які зміни підуть вам на користь. Приділіть увагу власному здоров'ю — запишіться на фітнес, спортзал або басейн.

Пацюк – Стрілець


Гороскоп на 2017 рік для Пацюка: жінка і чоловік
Зірки попереджають, що фінансове становище у Стрільців у 2017 році може похитнутися через необдуманих витрат. Ретельно плануйте свій бюджет і тоді ви переконаєтеся, що можна заощадити непогану суму, а потім спрямувати її у вигідне русло. Якщо виникне необхідність, зверніться за порадою до близьких — вони зможуть вам допомогти і нададуть правильне вплив.

Щур — Козеріг


Гороскоп на 2017 рік для Пацюка: жінка і чоловік
Ключами до успіху у представників цього знаку будуть стриманість і самовладання. Постарайтеся не виявляти зайвої агресії до своїх рідних, а також стримуйте свій порив на роботі. Якщо не виконаєте цих правил, то в недалекому майбутньому всі ваші починання підуть крахом, а відносини з близькими зіпсуються.

Пацюк – Водолій


Гороскоп на 2017 рік для Пацюка: жінка і чоловік
В розглянутому періоді Водолії перестануть проявляти надмірну енергійність і "осядуть" будинку. З одного боку це чудово, тому що ви будете відчувати родинне тепло та стабільність, але з іншого — існує ймовірність пропустити безліч цікавих ділових пропозицій. Тому проганяйте пасивність і вперед — "на амбразуру"!

Щур – Риби


Гороскоп на 2017 рік для Пацюка: жінка і чоловік
У 2017 році Рибам доведеться докласти чимало зусиль, щоб добитися прихильності начальства. Але таке завзяття компенсується довгоочікуваним просуванням по службі та підвищенням заробітної плати. У подібній гонці ви можете забути про своїх близьких, і вони почнуть ображатися, тому (хоч зрідка) приділяйте їм увагу.

Відео-гороскоп


загрузка...
Гороскоп на 2017 рік для Пацюка: жінка і чоловік
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають