• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Гороскоп на 2017 рік для Дракона: жінка і чоловік

Для людей, народжених під цією зіркою, 2017 рік стане періодом цікавих відкриттів. Ймовірно, вам навіть доведеться змінити своїм життєвим принципам, щоб відповідати абсолютно новим для вас віянням світу.
Тому ніхто не здивується, якщо Дракон вирішить змінити рід діяльності, який дозволить присвятити більше вільного часу сім'ї. Крім цього, з настанням весни будьте готові до того, що в житті у вас з'являться нові знайомі. Вони принесуть з собою не тільки нові емоції, але і цікаві захоплення.
Переломним моментом у 2017 році стане серпень — Дракони вирішать зробити серйозний вчинок, який докорінно змінить їхнє подальше життя. Зірки лише радять не впадати в крайнощі, завжди радитися з близькими людьми щодо того чи іншого рішення. Дотримуючись такої тактики, у вас вийде уникнути серйозних помилок.

Гороскоп для жінки-Дракона


Гороскоп на 2017 рік для Дракона: жінка і чоловік

У новому році Вогняного Півня жінкам-Драконам випаде багато випробувань, але вони з честю їх витримають. Невеликі нервові сплески притаманні всім представницям слабкої статі, але в 2017 році вони іноді будуть страждати від справжніх нервових ураганів.
Якщо з вами виявиться вірний супутник, то цей період пройде практично непомітно. Одиноким Драконам жіночої статі потрібно звертатися за моральною підтримкою до друзів.

Гороскоп для чоловіка-Дракона


Гороскоп на 2017 рік для Дракона: жінка і чоловік

Чоловіки-Дракони, найчастіше, егоїстичні і вважають, що вони центр Всесвіту. У наступаючому 2017 році вам доведеться дещо змінити своїм звичкам, і приходити на допомогу близьким по першому їх покликом.
Проявляйте більше інтересу до своєї другої половинки, тому що вона не завжди може розповісти про свої біди і поділитися переживаннями. На діловому терені Драконів чекає приємний сюрприз — удача широко посміхнеться і дозволить втілити в життя давню бізнес-мрію.

Гороскоп любові для Драконів


Астрологи попереджають, що 2017 році Дракони почнуть проявляти зайву неудержимость, яка, як не дивно, приведе до досягнення бажаних цілей вже в перших місяцях року. Ймовірно, навесні ви відчуєте потяг до людей, які перебувають у відносинах.
Однак це стан навпаки тільки підбадьорить Драконів, роблячи їх мета ще більш бажаною. Може так статися, що об'єкт вашого зітхання погодитися побудувати з вами пару, розбивши при цьому власну.
Варто відзначити, що Дракони до цього теж будуть складатися стосунки, а деякі, навіть у тривалих. Вже до кінця року деякі представники знаку Дракон будуть готові вступити в шлюб або обвінчатися.

Гороскоп кар'єри для Драконів


Гороскоп на 2017 рік для Дракона: жінка і чоловік

Цей рік можна вважати цілком вдалим в плані самореалізації і професійного зростання. Вся заковика в тому, що ще в 2016 році Дракони почнуть потихеньку реалізовувати в життя намічений план і в 2017 році не закінчать цю добру справу. У середині року ви, можливо, захочете почати підприємницьку діяльність, і навіть зважитеся взяти кредит в банку, враховуючи всі супутні ризики.
Головне, постарайтеся не втрачати самовладання, тому що в літні місяці удача на деякий час відвернеться від вас і впевненість у собі може похитнутися. Найстрашніше, це те, що наприкінці літа Дракони, ймовірно, позбавлятися улюбленої роботи або нещодавно відкритого справи.
Якщо така ситуація станеться не впадайте у відчай, а зверніться за підтримкою до друзів, адже вони завжди готові прийти на виручку. Вже на початку грудня Дракони вийдуть зі скрутного становища і життя, нарешті, заграє яскравими фарбами.

Гороскоп фінансів для Драконів


Астрологи попереджають, що з настанням 2017 року представники цього знака почнуть "ламати" голову над тим, де б дістати велику суму грошей. Саме ці кошти будуть потрібні Драконам на відкриття бізнесу. Ви погодитеся на будь-які умови, навіть на шалені відсотки, лише б тільки втілити в життя свою головну мрію. У свою чергу зірки радять звернутися за фінансовою допомогою до знайомих або друзів.
Якщо рідні не зможуть допомогти, то при укладанні договору з банком уважно читайте умови кредитування і навіть попросіть кваліфікованого юриста вивчити документи.
В середині літа у Драконів почнуться проблеми зі сплатою позики і навіть простежуються судові розгляди. Постарайтеся розраховувати свої можливості, щоб не опинитися в борговій ямі.

Гороскоп здоров'я для Дракона


У Драконів досить міцний імунітет і вони рідко хворіють, але з приходом 2017 року їх здоров'я може похитнутися. Виною всьому постійне нервове напруження і депресія. Ще на початку розглянутого періоду ви будете випромінювати оптимізм, але вже влітку проблем стане набагато більше і настрій значно погіршиться. На жаль, під "гарячу" руку потраплять близькі та колеги.
Ймовірно, що Дракони вирішать звернутися за допомогою до фахівців, і це буде правильним рішенням. Не відмовляйтеся від лікування у якому-небудь реабілітаційному центрі, адже лікарі дійсно допоможуть налагодити вашу душевну рівновагу. З настанням осені кращим варіантом для відпочинку виявиться поїздка до моря. Кінець року принесе Драконам довгоочікуване заспокоєння і поліпшення здоров'я.

Гороскоп за знаками Зодіаку для Драконів


Дракон — Овен


Гороскоп на 2017 рік для Дракона: жінка і чоловік

Незважаючи на те, що Овнам , які народилися в рік Дракона притаманні імпульсивні та емоційні дії, у 2017 році доведеться уникати такої войовничої тактики. Не найкращим рішенням буде взяття складності нахрапом. Причина такого прогнозу полягає в тому, що в разі непослуху, ви ризикуєте злякати удачу, як фінансову, так і любовну.

Дракон — Телець


Гороскоп на 2017 рік для Дракона: жінка і чоловік

Головну помилку, яку ви можете зробити, — це забути за своїх рідних. А адже вони у важку хвилину були біля вас, допомагали радою, а іноді і ділом Це ж правило можна віднести і до колег, які стали вже вам як друзі, постійно виручаючи з біди. Тельцям слід знайти компроміс між тим, що важливо для них і між тим, що важливо для оточуючих. За вміння рахуватися з чужими інтересами Півень вас щедро нагородить.

Дракон — Близнюки


Гороскоп на 2017 рік для Дракона: жінка і чоловік

У 2017 році представники цього знака повинні блискавично реагувати на різного роду ситуації, проявляти пильність і розсудливість. Протягом усього року доля буде підкидати Тельцям безліч невирішених питань, які слід вирішувати відразу, не накопичуючи їх. У цій нелегкій справі вам слід довіряти тільки своїй інтуїції і не соромитися просити про допомогу друзів. Єдине, що слід запам'ятати — кожне рішення має приносити користь, а не шкоду.

Дракон — Рак


Гороскоп на 2017 рік для Дракона: жінка і чоловік

Вас очікує весь успішний і приємний рік. В ньому ви відчуєте щастя від кар'єрного зльоту, задоволення від підвищення заробітної плати і умиротворення, яке принесе вам друга половинка. Щоб Раки змогли досягти все те, що задумали раніше, вони повинні правильно розподілити свої сили. Не пропадайте на роботі до глибокої ночі, інакше ваш обранець або обраниця вирішить, що кар'єра дорожче. Не растворяйтесь в сім'ї, тому що тоді вам не жити. Раки повинні вибрати золоту середину і намагатися скрізь встигати.

Дракон — Лев


Гороскоп на 2017 рік для Дракона: жінка і чоловік

Повагу і популярність – ось, що чекає на Львів в наближенням 2017 році. Ці люди зберуть біля себе тільки успішних особистостей, об'єднають їх і самі почнуть харчуватися їх енергією. Ваші лідерські здібності будуть надзвичайно потужні. Але щоб їх підживлювати, слід знайти людей, які почнуть викликати у вас тільки позитивні думки. Адже умиротворений і щасливий Лев здатний звернути гори. Харчуйтесь частіше морепродуктів, щоб ваша мозкова діяльність з часом не ослабла.

Дракон — Діва


Гороскоп на 2017 рік для Дракона: жінка і чоловік

Можливо, в 2017 році ви отроете для себе нові види заробітку. Звичайно, на сумнівні оборудки краще не звертати уваги — сконцентруйтеся на гідному реченні, яке здатне приносити стабільний дохід. У другій половині роки, астрологи пророкують знайомство з вигідними людьми.

Дракон — Ваги


Гороскоп на 2017 рік для Дракона: жінка і чоловік

Цей рік виявиться для Ваг цікавим і багатогранним. Вам захочеться освоїти нове ремесло, завести нових друзів і, бути може, обзавестися новою подружкою або іншому. Перш ніж прийняти те або інше рішення, Ваги повинні обміркувати все гарненько, а не відштовхуватись від емоцій. У випадку утруднення, краще запитати поради у друзів — близькі люди, напевно, зможуть підказати, як діяти в тій чи іншій ситуації.

Дракон — Скорпіон


Гороскоп на 2017 рік для Дракона: жінка і чоловік

У минулому році ви непогано потрудилися, практично, вичавили всі соки, тому в 2017 році дайте собі шанс трохи відпочити. Не варто затягувати до літа — вирушайте в довгоочікувану поїздку вже навесні. При цьому не вплутуйтеся в домашні клопоти, а проведіть відпустку для себе. Скорпіони потребують оздоровлення та релаксації. Так виконайте цю ж прохання організму!

Дракон — Стрілець


Гороскоп на 2017 рік для Дракона: жінка і чоловік

Ваш 2017 році буде будуватися на трьох китах — цілеспрямованості, працездатності та наполегливості. Така позиція дозволить Стрільцям досягти успіху у всіх областях і навіть відчути приємні плоди у вигляді грошової винагороди, міцного здоров'я і зустрічі коханої людини. Ті Стрільці, які вже давно пов'язали себе узами шлюбу, можуть розраховувати на те, що рік пройде спокійно і без сварок.

Дракон — Козеріг


Гороскоп на 2017 рік для Дракона: жінка і чоловік

Що ж чекати від нового 2017 року Козерогам Астрологи помітили, що їх чекає маса розваг, приємних сюрпризів та позитиву протягом усього розглянутого періоду. Це дозволить вам втілити в життя всі задуми, адже позитивний настрій приманює до себе везіння, як магніт. Доля любить задоволених людей, тому поспішіть догодити їй у цьому.

Дракон — Водолій


Гороскоп на 2017 рік для Дракона: жінка і чоловік

Цінуйте тих людей, які знаходяться поруч з вами. Вже з приходом 2017 року Водолії зрозуміють наскільки це чудово, коли поруч є людина, на якого можна покластися в скрутну хвилину. Не шкодуйте ні грошей, ні часу на своїх близьких. Це правило стосується як холостих Водоліїв, так і "одружених".

Дракон — Риби


Гороскоп на 2017 рік для Дракона: жінка і чоловік

Так як Риби є творчою натурою, рік Півня дасть їм шанс проявити талант на повну потужність. Головне не закривайтеся собі, адже сором не гармонує з творчими особистостями. Постарайтеся внести у своє життя більше креативу і неординарності — ви не помітите, як звикнете до такого стану. Символ 2017 року обов'язково оцінить такий пори і винагородить за нього.

Відео-гороскоп


загрузка...
Гороскоп на 2017 рік для Дракона: жінка і чоловік
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають