• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Гороскоп для Змії на 2017 рік: жінка і чоловік

З приходом року Вогняного Півня багато особистості відчують неймовірний приплив сил і впевненості, що все задумане вдасться реалізувати. Цей рік можна вважати періодом, коли всередині Змій прокинеться незрозуміла енергія, яка до того ж буде випромінювати творчі хвилі.
Ви навіть не помітите, як з настанням весни до вас потягнуться люди, деякі з них виявляться абсолютно новими знайомими. Можливо виною ваша натура — Змії почнуть пропагувати нові віяння моди і показувати приклади стильних образів. Крім цього, чоловіки-Змії зможуть прославитися завдяки своїм креативним здібностям — створять якийсь інноваційний проект.
Якщо ви розраховуєте поїхати у подорож, то зірки стверджують, що це бажання не збудеться. Навпаки, Змії весь свій вільний час стануть проводити в офісі, серед колег.
Спочатку ви не будете радіти такому стану речей, зате до середини року зрозумієте, що краще стабільність на роботі, повагу начальства і хороші стосунки з колегами, ніж одинична поїздка. При всьому цьому, з такими особистостями завжди поруч буде людина, на якого можна покластися.

Гороскоп для жінки-Змії


Гороскоп для Змії на 2017 рік: жінка і чоловік

Всім представникам слабкої статі доведеться перестати ображатися через дрібниці і зосередитися на головних цілях у житті. Якщо ви мрієте перейти з підлеглою у керівники, сконцентруйте всі сили і вже під кінець року зможете приймати поздоровлення про підвищення.
Ті дами, які планують поповнення в родині, зможуть, нарешті-таки, відчути радість материнства. У 2017 році ваш емоційний фон буде змінюватися щодня, тому намагайтеся не проявляти зайвої запальності, щоб ненароком не образити близьку людину.

Гороскоп для чоловіка-Змії


Гороскоп для Змії на 2017 рік: жінка і чоловік

Все, за що б не взялися чоловіки в 2017 році здійсниться. Ці особи здатні гори звернути заради того, щоб досягти своєї мети. В особистому житті встановиться взаєморозуміння і благодать. Ваша обраниця буде намагатися зробити все, щоб ощасливити вас.
Варто зазначити, що чоловіки — Змії стануть вибирати собі в дружини слухняних і добрих дам. Конфлікти у таких пар в році, що наближається, практично, не будуть виникати, хіба що швидкоплинні, але з швидким примиренням.

Любовний гороскоп 2017 для Змії


Кожна людина потребує любові і Змії не виняток. У 2017 році, згідно гороскопом ці люди як ніколи будуть бажати тепла і ласки, навіть ті, хто вже знайшов другу половинку. Зірки пророкують для сімейних Змій невеликий розбрат у шлюбі. Але він триватиме недовго, і щоб зміцнити стосунки, що склалися, ви зважитеся додати в них іскру. Спільна поїздка за місто, похід в затишний ресторан, розмова по душам і інші способи "розворушити" партнера зіграють Зміям тільки на руку.
Кохана людина зрозуміє наскільки ви йому дороги і постарається більше ніколи не випробовувати вас. Ті особи, які мріють про дитину, отримають реальний шанс стати батьками. 2017 рік може принести невеликі інтриги на стороні.
Астрологи радять не вестися на поводу у бажань, щоб не зруйнувати довіру коханого/коханої. Адже кожен адюльтер рано чи пізно стає явним.

Гороскоп кар'єри для Змій


Гороскоп для Змії на 2017 рік: жінка і чоловік

Не варто ризикувати і відкривати бізнес в 2017 році, адже Півень не буде підтримувати вас у цьому прагненні. Навіть ті підприємці, які вже давно ведуть подібну діяльність, можуть опинитися на межі провалу. Відносини з колегами обіцяють бути приємними і продуктивними. Правда, начальство може завантажити Змій величезним обсягом роботи.
Постарайтеся пояснити босові, що ви не ломова коня і працювати понад норму не мають наміру. Як не дивно, керівник зрозуміє вас і перестане тиснути". Вже в середині осені, швидше за все, Зміям надійде вигідна пропозиція про підвищення, перед яким вони не зможуть встояти.

Гороскоп фінансів для Змій


Ощадливість притаманна кожному представнику цього знака. Не розгублять вони цієї особливості і в 2017 році. Сімейні Змії візьмуть кермо правління бюджетом в свої руки і тільки з їх згоди почнуть відбуватися витрати. Якщо говорити про перспективи, то в розглянутому періоді зірки радять утриматися від ризику.
Особливо варто поберегти свій гаманець взимку і весною — можлива втрата великої суми грошей, яка втягне вас у боргову яму. Не позичайте кошти, навіть близьким знайомим і друзям. Може статися так, що позичальник не поверне борг, і ви будете змушені з ним посваритися.

Гороскоп здоров'я для Змій


Піклуватися про своє здоров'я потрібно постійно, саме тому Змії почнуть носити з собою гори таблеток всюди. Такий трепет викликаний тим, що різні захворювання не залишать вас до самого літа, і ви будете шукати різні способи підняття імунітету. Зірки категорично забороняють цим людям займатися самолікуванням.
У разі хвороби краще поїхати в поліклініку і поговорити з лікарем, який призначить потрібні медикаменти. Можливо, в травні ви помітите починаються проблеми з нирками чи печінкою. Цей сигнал означає, що слід якомога швидше переглянути свій спосіб життя. Ймовірно, потрібно позбутися від шкідливих і непотрібних звичок, а також змінити меню.

Гороскоп за знаками Зодіаку для Змій


Змії — Овни


Гороскоп для Змії на 2017 рік: жінка і чоловік

Фінансова сфера, здоров'я і кохання в 2017 році стануть дуже вдалими і продуктивними для представників цього зодіакального кола. Дивно, але події, які повинні статися через деякий час, ви будете відчувати заздалегідь. Благополуччя Баранів-Змій безпосередньо залежить від їхньої наполегливої праці — чим більше потрудіться, тим більше заробите.

Змії — Тельці


Гороскоп для Змії на 2017 рік: жінка і чоловік

Прийдешній 2017 рік стане переломним моментом, коли Тельці зможуть розкрити найкращі свої сторони. Можливо, ви навіть не припускали, що вмієте гарно співати і малювати, але випадок допоможе єству вирватися назовні. Варто зазначити, що талант Тельців допоможе їм знайти місце в житті і нарешті стати розсудливим. Що ж стосується фінансового благополуччя, то з приходом 2017 року ситуація дещо покращиться.

Змії — Близнюки


Гороскоп для Змії на 2017 рік: жінка і чоловік

Цей рік виявиться "затишним" для Близнюків. Ви відчуєте, що потребуєте в сім'ї і вирішите все-таки зв'язати себе узами шлюбу. Сімейні особистості почнуть намагатися удосконалити своє житло. Це може бути ремонт, зміна меблів або перепланування. У будь-якому випадку, змін в особистому житті не уникнути. Самотні Близнюки, імовірно, знайде другу половинку вже в середині — у пору палких побачень і не менш палких поцілунків.

Змії — Рак


Гороскоп для Змії на 2017 рік: жінка і чоловік

Вже з приходом 2017 року ваші розумові здібності почнуть залучати людей — друзі, колеги, рідні потягнуться за порадою і з проханнями різного характеру. Така затребуваність може запаморочити голову Ракам, і вони можуть відчути себе центром Всесвіту. Швидше відмовтеся від подібних думок, адже прояв егоїзму ще нікому не допомагало. Безробітні Раки або ті, хто знаходиться у пошуку себе" в аналізованому періоді можуть, нарешті, знайти роботу своєї мрії.

Змії — Леви


Гороскоп для Змії на 2017 рік: жінка і чоловік

Яке б випробування не випали на вашу долю в 2017 році, ви повинні пам'ятати — не тікайте від проблем, а вирішувати їх по мірі надходження. Дуже добре, якщо ви покличете на допомогу близьких і коханих вами людей. Саме рідні зіграють у львові особливу роль. Вони підкажуть і розкажуть, як діяти в тій чи іншій ситуації і навіть зможуть надати посильну фінансову допомогу. Вже влітку ви зрозумієте, що це зближення пішло на користь всім, і вам в тому числі. Леви знайдуть гармонію в душі.

Змія — Діва


Гороскоп для Змії на 2017 рік: жінка і чоловік

З приходом весни Діви можуть відчути неймовірний приплив любовної енергії. Одинаки почнуть стрімкі пошуки своєї другої половинки, а люди в парі намагатимуться надавати максимальні знаки уваги обраниці/обранцеві. Не впадайте у відчай, якщо ваші почуття будуть трохи сильніше, ніж у партнера. Через час він відповість вам взаємністю — потрібно почекати! У 2017 році зірки радять Дівам дещо змінити свої життєві принципи, харчування і поведінку.

Змії — Ваги


Гороскоп для Змії на 2017 рік: жінка і чоловік

Якщо в минулому році ви кого-то "покусали", то наближається період Вогняного Півня ідеальний час, щоб попросити у цих людей вибачення. Визнання того, що ви зробили помилку, допоможе знайти гармонію в душі, яка спричинить за собою фінансове благополуччя і успіх. Нові висоти в кар'єрі не змусять себе довго чекати, адже всі мости з недоброзичливцями будуть налагоджені.

Змія — Скорпіон


Гороскоп для Змії на 2017 рік: жінка і чоловік

Можливо, в 2017 році почастішають сварки з товаришами по роботі, друзями або домашніми. Ви будете відчувати, ніби вами керує злий дух і примушує говорити безліч неприємних речей цим людям. Постарайтеся проявляти мудрість і не піддаватися на провокації. Скорпіони повинні розуміти, що розлад вдома і на роботі не обіцяє приємні моменти, тому примирення не потрібно відкладати в довгий ящик.

Змія — Стрілець


Гороскоп для Змії на 2017 рік: жінка і чоловік

Єдине, що слід запам'ятати Стрільцям — у 2017 році вони повинні проявляти якомога більше витримки і самоконтролю. В іншому випадку, вибухові Стрільці можуть поставити крапку у відносинах з давніми партнерами або ж зі своєю другою половинкою. Можливі невеликі нервові зриви на цьому ґрунті, які легко купіруються примиренням і визнанням власних помилок.

Змія — Козеріг


Гороскоп для Змії на 2017 рік: жінка і чоловік

Розглянутий період принесе Козерогам чимало приємних моментів. Ці особи будуть намагатися догодити оточуючим, зовсім забувши про свої потреби. Зірки настійно рекомендують хоч зрідка балувати себе невеликими подарунками. Милі серцю презенти піднімуть настрою Козерогам і додадуть сил йти далі і добиватися своїх цілей.

Змія — Водолій


Гороскоп для Змії на 2017 рік: жінка і чоловік

У 2017 році Водолії нарешті зможуть закінчити всі свої справи, підвести підсумки та намітити нові плани. Навіть ті задуми, які вже давно здавалися вам мертвим вантажем, вирішаться в один момент і принесуть непогану матеріальну винагороду.

Змія — Риби


Гороскоп для Змії на 2017 рік: жінка і чоловік

Кожну втрату, яку ви прожили в році, що минає, 2017 рік обіцяє окупити і компенсувати. Не впадайте у відчай, якщо загубили щось важливе. Зовсім скоро ви зрозумієте, що у вашому житті буде ще багато важливих моментів, і вони виявляться набагато приємніше, ніж втрачені. З приходом року Півня Рибам може випасти шанс придбати житло на досить вигідних умовах.

Відео-гороскоп


загрузка...
Гороскоп для Змії на 2017 рік: жінка і чоловік
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають