• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Гороскоп на 2017 рік Свині (Кабана): жінка і чоловік

Досить значущим виявиться новий період, як обіцяє гороскоп на 2017 рік Свині (Кабана), для всіх представників знаку. Ці впевнені в собі особистості увійдуть в рік Півня цілком щасливими і самостійними. Правда, деякі ваші досягнення можуть залишитися без уваги, і це серйозно засмутить вас.
Свиня буде намагатися всіляко прославитися і отримати загальне визнання. Для цих цілей вона не пошкодує всіх своїх заощаджень і сил, які тільки є. Як тільки результати таких праць почнуть приносити плоди, ви отримаєте повне моральне задоволення і гармонія увійде у ваше життя.
Варто зазначити, що шлях до слави виявиться тернистим і довгим, адже у Свиней багато недоброзичливців, які чи то від заздрості, чи то від злості, почнуть вставляти палиці в колеса. Однак через деякий час ці люди поступляться наполегливим Свинкам і дозволять їм відчути солодкий смак перемоги.

Гороскоп для жінки-Свині


Гороскоп на 2017 рік Свині (Кабана): жінка і чоловік

Вся ваша енергія буде спрямована на створення затишку і тепла в будинку. Можливо, ви вирішите поміняти деякі меблі, яка вже давно зносилася або почнете ремонт в одній з кімнат. Ваші близькі обов'язково оцінять такий порив, адже по закінченню робіт жити стане набагато зручніше.
На роботі вас чекає приємне пропозицію від начальства, яке змусить вибирати: залишатися на колишньому місці або йти далі. Від цього рішення залежить не тільки ваша доля, а й доля рідних. Свині, які перебувають у пошуках ідеального чоловіка, в 2017 році, нарешті, знайдуть свій ідеал.
Головне, не чекайте занадто довго, бути може, ВІН ходить десь поруч, а ви не помічаєте.

Гороскоп для чоловіка-Свині


Гороскоп на 2017 рік Свині (Кабана): жінка і чоловік

Чоловік-Свиня, наче лицар, готовий у будь-який момент прийти на виручку своєї обраниці. До речі, в 2017 році випадків проявити свій героїзм буде предостатньо. Тому якщо ви бажаєте в черговий раз довести супутниці, що вона зробила правильний вибір, не пропускайте повз вуха її прохання про допомогу.
Зірки радять задуматися про продовження роду тим особистостям, які вже давно знаходять у шлюбі, але так і не обзавелися дітьми. Можливо, ви робите щось не так. У будь-якому випадку, в середині року ваша друга половинка може порадувати приємною і довгоочікуваною новиною.

Любовний гороскоп для Свині


У першій половині 2017 року ви відчуєте непереборне бажання познайомитися з протилежною статтю. Для задоволення таких потреб в хід буде запущено весь шарм і привабливість, якою володіють Свині.
Вже навесні зірки пророкують для представників цього знака приємне і тривало знайомство, яке переросте в щось більше. Можлива навіть весілля під кінець 2017 року. Хоча кохана людина і буде зачарований вами, все ж не варто користуватися в своїх корисливих цілях.
Постарайтеся не тільки брати, але і віддавати і тоді сімейне життя почне налагоджуватися. В іншому випадку розставання не за горами і ніяке примирення вам не світить.

Гороскоп кар'єри для Свині


Гороскоп на 2017 рік Свині (Кабана): жінка і чоловік
Для просування своїх розробок Свині, можливо, звернуться за допомогою до впливовим особам. Саме ці люди допоможуть вам введуть в коло впевнених бізнесменів і допоможуть заробити перший стан.
Виявляйте трохи нахабства для реалізації свого проекту, тоді обов'язково досягнете успіху. Особи, які працюють в підпорядкуванні, до кінця літа вже самі будуть кимось керувати, адже довіру, надану їм у середині року, виправдається. До речі, не виключено, що заради новій посаді ви зважитеся зробити мерзенний і непристойний вчинок.
Про цього прийому мало хто впізнає, тому Свині завершать задумане. Відносини з колективом будуть цілком доброзичливі, деякі особи навіть виявляться з вами в "одному човні" і після перемоги ви віддячите.

Гороскоп фінансів для Свині


Заради бажаної мети люди цього знака східного календаря будуть готові витратити будь-які гроші. Правда в наближенням 2017 році особливих грошових надходження не передбачається. Але Свині не будуть мати потребу в коштах, тому що завжди знайдуть звідки їх взяти.
Крім цього, вже у середині року можлива зустріч з багатим чоловіком, який візьме їх під своє крило і вирішить безліч фінансових проблем. Не ставтеся до заощаджень надміру безтурботно, адже біля вас завжди знайдуться особи, готові "відкусити" ласий шматочок в будь-яку хвилину.

Гороскоп здоров'я для Свині


Незважаючи на міцне здоров'я в пік епідемії Свині можуть захворіти простудними захворюваннями. Звичайно, це не така вже серйозна проблема, але краще поберегтися, тому що будь-яка застуда є стресом для організму.
Ймовірно загострення хвороб ШЛУНКОВО-кишкового тракту, тому слідкуйте за своїм раціоном харчування. Постарайтеся виключити з нього все смажене і не корисне, щоб зайвий раз не провокувати організм.
Якщо існує потреба, сядьте на дієту, яка допоможе вам не тільки привести свою вагу в порядок, але і очистить тіло. В цілому, Свині не стануть проявляти безвідповідальність до свого здоров'я, і вже до кінця року вона знову стане непорушним.

Гороскоп за знаками Зодіаку для Свині


Свиня — Овен


Гороскоп на 2017 рік Свині (Кабана): жінка і чоловік
Ви явно фаворит Вогняного Півня, тому що протягом року він буде посилати вам приємні сюрпризи у вигляді нових і корисних знайомств, а також відчутні грошові подарунки. На особистому фронті очікуються кардинальні зміни — одруження або народження дитини. Бути може, ви зовсім розлучитеся зі своєю обраницею/обранців і заведете бурхливий роман з кимось іншим.

Свиня — Телець


Гороскоп на 2017 рік Свині (Кабана): жінка і чоловік
В майбутньому 2017 році Тельцям доведеться докласти максимум зусиль для того, щоб зміцнити сім'ю. Часті сварки, які відбулися на ґрунті нерозуміння, розкололи ваш шлюб. Якщо ви бажаєте зберегти відношення, візьміть кермо влади в свої руки. Зводите коханої людини в ресторан, покажіть наскільки він вам доріг. Порядок у сім'ї передбачає порядок на роботі, а це в свою чергу, приносить непогані доходи.

Свиня — Близнюки


Гороскоп на 2017 рік Свині (Кабана): жінка і чоловік
Постарайтеся в 2017 році позбутися головного вашого ворога — гордині. Саме це почуття буде заважати вам тверезо осмислювати ту чи іншу ситуацію. Шанс перемогти зарозумілість, і гордовитість вам випаде вже в середині 2017 року — не пропустіть його. Змінивши себе, ви повернете своє життя в кращу сторону.

Свиня — Рак


Гороскоп на 2017 рік Свині (Кабана): жінка і чоловік
З відходом 2016 року ви трохи сбавите темп, але вже навесні 2017 рік знову почнете діяти швидко, але в теж час обдумано. Перед вами постануть такі перспективи, що спочатку ви навіть розгубитеся. Візьміть себе в руки, адже нові горизонти принесуть задоволення не тільки вам, але і вашим друзям. Фінанси в 2017 році у Раків будуть в стані стабільності, якщо тільки вони не почнуть витрачати направо-наліво.

Свиня – Лев


Гороскоп на 2017 рік Свині (Кабана): жінка і чоловік
У перші дні, коли Півень увійде у свої права, зірки радять з'ясувати стосунки зі своєю другою половинкою. Левам слід дізнатися у близької людини, до чого ведуть їх відносини і зрозуміти, чого ж він хоче. Це допоможе зрозуміти, як діяти далі, тому що якщо у вас різні погляди на спільне життя, то, швидше за все, з цією людиною доведеться розлучитися. У 2017 році Львів очікує безліч розваг, які обов'язково слід випробувати. Правда, не на шкоду роботі.

Свиня — Діва


Гороскоп на 2017 рік Свині (Кабана): жінка і чоловік
Діви доб'ються успіху у своїх починаннях лише в тому випадку, якщо спрямують свою енергію на щось одне. Не треба розриватися на всі справи одночасно, тому що існує ризик впасти без сил з нульовим балансом в кишені. Астрологи радять представникам цього знаку зайнятися яким-небудь корисним видом спорту, щоб трохи поліпшити стан організму.

Свиня — Ваги


Гороскоп на 2017 рік Свині (Кабана): жінка і чоловік
Ставтеся до своїх близьких з розумінням, не забувайте про їх потреби і тоді у всіх сферах вашого життя настане повна гармонія. У бізнесі чи на роботі довіряйте внутрішнього голосу. Він допоможе тобі прийняти правильне рішення і вийти сухим з неприємної ситуації. З приходом другого півріччя 2017 року доля підкине вам ідею для додаткового заробітку.

Свиня — Скорпіон


Гороскоп на 2017 рік Свині (Кабана): жінка і чоловік
Цей рік виявиться надзвичайно цікавим і приємним для кожного представника знака Скорпіон. У першій половині 2017 можлива зустріч з людиною, який в подальшому відіграє важливу роль у житті. Вже ближче до осені з'явиться реальний шанс виїхати закордон. Якщо ви давно мрієте про таких змінах, сміливо хапайтеся за цю можливість і вирушайте будувати свою долю у новій країні.

Свиня — Стрілець


Гороскоп на 2017 рік Свині (Кабана): жінка і чоловік
Головні принципи для Стрільців в 2017 році — нікому не вірити, тримати язик за зубами, ретельно планувати витрати, не піддаватися на провокації з боку протилежної статі. Ці правила допоможуть вам уникнути прийомів шахраїв і аферистів. У всьому іншому, рік обіцяє стати цілком сприятливим.

Свиня — Козеріг


Гороскоп на 2017 рік Свині (Кабана): жінка і чоловік
Новий рік буде дуже вдалим для представників цього знака. Правда, на початку року простежуються невеликі проблеми в професійній сфері, але Козероги без праці впораються з ними. Можливо, ваша друга половинка зробить несподівану пропозицію. Подумайте над ним — адже від нього залежить, наскільки круто зміниться ваше життя.

Свиня — Водолій


Гороскоп на 2017 рік Свині (Кабана): жінка і чоловік
Удача в справах робітників і справах любовних почне крутитися біля Водоліїв відразу, як тільки почнеться 2017 рік. Постарайтеся не втратити голову від везіння, інакше Фортуна відвернеться від вас. Зірки радять не давати порожніх обіцянок близьким людям, тому що в скрутну хвилину вони зажадають від вас повернення словесного "боргу". Побережіть своє здоров'я навесні — існує ймовірність, що воно може значно похитнутися.

Свиня — Риби


Гороскоп на 2017 рік Свині (Кабана): жінка і чоловік
Всі пам'ятні події 2017 року відбудуться у Риб в особистій сфері. Можливо, ви нарешті вирішите піти в ЗАГС або завести дитину. У будь-якому випадку, ваш світогляд дещо зміниться, і почнете цінувати моменти, проведені з сім'єю. У плані кар'єри очікується затишшя, яке під кінець року принесе просування по службі або приємне грошову винагороду.

Відео-гороскоп


загрузка...
Гороскоп на 2017 рік Свині (Кабана): жінка і чоловік
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають