• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Гороскоп для Змії на 2017 рік (чоловіки і жінки). Рік Півня для Змії

У 2017 році представники знаку Змії не будуть обділені увагою з боку Вогняного Півня. Символ року обіцяє вам вітер змін, який принесе у ваше життя зміни на краще. Перші місяці можуть здатися Змії не надто райдужними, але не вірте своїм відчуттям. Астрологи кажуть, що будь-яка невдача в 2017 році буде укладати в собі якісь перспективи.


Люди, які підуть з вашого близького кола, опиняться в результаті несправжніми друзями, а зірвані проекти – безперспективною тратою часу. Все негативне з вашого життя просто відсівається, і це не втрати, а скидання баласту. Зірки кажуть, що Змії повинні покинути затишні нірки і не намагатися відсидітися до настання кращих часів. Будь-яку проблему ви повинні зустрічати віч-на-віч — саме так надходить бійцівський Півень!

Роки Змії: 1917 , 192919411953 196519771989 200120132025.
Особисті якості: інтелект, мудрість, прагматизм, спокій, сила духу, товариськість, безтурботність.
Кращі професії: науковий працівник, аналітик фінансової сфери, слідчий, художник-портретист, астролог, лікар-дієтолог, політолог, соціолог.Прогноз для Змії на 2017 рік Півня


Символ 2017 року змусить Змій вийти із зони комфорту і докласти зусилля — саме час закласти фундамент майбутніх звершень. Цей рік виховає в мудрою Змії додаткові якості – працьовитість і посидючість. У суспільному житті Змія буде блищати — Вогненний Півень наділить представників даного знаку особливим шармом, чарівністю та харизмою. Не забудьте направити ці якості на поліпшення своїх позицій в любові і на роботі.


Ваша вроджена мудрість дасть можливість завоювати ще більш авторитетну позицію в робочому колективі. Зірки наділять Змій товариськістю і дотепністю, але пам'ятайте, що не всякі таємниці потрібно виносити на суд громадськості. Змії варто залишатися на позиції споглядальника і не сунутися в гущу подій. Однак вплинути на їх хід ви цілком здатні вчасно висловлена думка буде почута оточуючими.


Гороскоп для Змії на 2017 рік (чоловіки і жінки). Рік Півня для Змії
У 2017 році всі невдачі Змії незабаром обернуться для неї успіхом

Свої кар'єрні устремління представникам знаку Змії доведеться приборкати – помітного стрибка вгору вони не дочекаються, однак повзти ви будете хоч і повільно, але впевнено, долаючи щабель за щаблем. У 2017 році вам особливо знадобиться підтримка друзів і однодумців. Тільки з їх допомогою Змія зможе втілити всі свої напрацювання та проекти. Рік Півня зажадає від вас застосувати накопичений багаж знань і досвіду.


Самопочуття у Змій в 2017 році буде набагато краще, ніж у попередньому році. Проте варто задуматися над дотриманням режиму сну і скоротити споживання алкоголю. В цілому рік пройде під знаком нових перспектив. Якщо ви не пропустіть представився шанс, цей період буде для вас дуже плідним. Зірки радять порівнювати Зміям отримані результати з досягненнями минулих років, щоб грамотно оцінювати ефективність докладених зусиль, виявляти помилки і коригувати свої слабкі сторони.


Любов і відносини


2017 рік зажадає від представників знаку Змії підвищеної уваги до партнера. Лише в цьому випадку ви можете розраховувати на його підтримку і розуміння у подоланні труднощів. Ваша друга половинка може надати неоціненну допомогу у вирішенні професійних проблем, так що уважно вислуховуйте будь-які її поради і рекомендації.


В цілому рік обіцяє бути успішним на любовному фронті, так що сміливо реалізуйте плани по розвитку особистих відносин. Півень посприяє гармонійного та щасливого течією сімейного життя, але пам'ятайте, що під лежачий камінь вода не тече, і не розраховуйте тільки на прихильність зірок. Ваше щастя буде пропорційно кількості докладених зусиль. Друга половина 2017 року може принести деяке загострення конфліктних ситуацій через відсутність взаєморозуміння з другою половинкою.


Гороскоп для Змії на 2017 рік (чоловіки і жінки). Рік Півня для Змії
Спільний побут може ускладнитися через постійні сварки

Особливо гострими будуть питання, що стосуються спільного побуту. Не відмовляйте в допомозі при проведенні ремонту, відвідувати родичів і не йдете в сторону при виникненні проблем з дітьми. До речі, діти зажадають від Змії особливо уважного ставлення. Ваш син може зв'язатися з поганою компанією, так що більше розмовляйте з ним, з'ясовуючи подробиці про нових знайомствах і проведення часу свого чада.


Самотні Змії можуть розраховувати на прихильність зірок в любовній сфері. Однак пам'ятайте, що відносини, засновані лише на фізичну привабливість, будуть недовговічними і не принесуть моральне задоволення. Небесні світила радять не розпорошуватися на дрібниці, а докладати зусиль для пошуків людини, здатного принести щастя і гармонію у ваше життя.


Є ризик, що вашу пасію можуть не схвалити родичі. Змію не повинні лякати труднощі — вони будуть лише тимчасовим перешкодою на шляху до її щастя. Не давайте близьким можливості втягнути себе в конфлікт — на час відокремити особисте життя від родинних взаємин. З часом рідні будуть спокійніше сприймати нове положення речей і перестануть втручатися в ваш роман. До речі, вирішити проблему допоможе народження дитини, який примирить всі войовничі сторони.


Здоров'я


Рік Вогняного Півня наділить представників знаку Змії відмінним здоров'ям. Ви відчуєте несподіваний приплив сил. У другій половині року існує підвищений ризик простудних захворювань, тому приділіть належну увагу загартовуванню організму і їжте більше вітамінів влітку і восени. Зірки рекомендують уважно стежити за станом щитовидної залози. При виникненні перших тривожних дзвіночків негайно звертайтеся до лікаря, щоб уникнути протікання хвороби в хронічну форму.


Гороскоп для Змії на 2017 рік (чоловіки і жінки). Рік Півня для Змії
У новому році Зміям не варто відкладати візит до лікаря

Астрологи радять Зміям звернути увагу на раціон і переглянути його у користь кисломолочних продуктів, зелені та круп. Забудьте про звичку наїдатися на ніч, а для втамування голоду завжди тримайте в холодильнику знежирений кефір і яблука. Жирну і смажену їжу намагайтеся вживати якомога рідше. Якщо вас тягне з'їсти шматок м'яса, то не смажте його на сковороді, а запечіть в духовій шафі. Відмовтеся від гарнірів у вигляді макаронів — краще поєднуйте м'ясні страви з легким овочевими салатами.


Вогненний Півень вимагає включити до життя Змії фізичні навантаження. Під час відпустки вам буде хотітися погрітися на сонечку, валяючись на пляжі. Не варто йти на поводу у власної ліні – заплануйте тур, що поєднує блаженне байдикування з активністю. Такий відпочинок піде вам на користь і дасть можливість підготувати організм до відповідального річного ривка.


Робота і кар'єра


Символ 2017 року гарантує Змії значна кількість матеріальних благ. Однак подарунки долі посиплються на вас лише у випадку проявленого працьовитості. Півень попереджає, що Змії не варто перти напролом до обраної мети. Ваша звичайна тактика розміреного і неквапливого руху вперед зіграє вам на руку в 2017 році. Мудрі Змії зможуть аналітично підійти до вирішення будь-якої проблеми — вони будуть прораховувати кожну дію, завжди випереджаючи суперників у кар'єрному марафоні.


Зірки не можуть повністю вберегти вас від падінь на шляху до фінішу. Не впадайте у відчай: практично будь-яку поразку можна звернути в перемогу над своїми слабкостями і недоліками. Не нехтуйте можливістю підвищити свою професійну майстерність. Символ 2017 року вітає навчання новим навичкам та покращення наявних умінь. Запишіться на кілька тренінгів та майстер-класів, щоб заручитися підтримкою Півня.


Гороскоп для Змії на 2017 рік (чоловіки і жінки). Рік Півня для Змії
Підвищуйте кваліфікацію — це неодмінно позначиться на вашій кар'єрі

Не намагайтеся втекти від проблем, змінивши місце роботи. Нова фірма виявиться абсолютно безперспективною для Змії, а на старому місці ваші зусилля все-таки оцінять. Правда, відбудеться це ближче до кінця 2017 року. Запасіться терпінням і виконуйте свої робочі обов'язки з притаманним вам професіоналізмом. Не забувайте про необхідність підтримувати хороші відносини з колегами – їх прихильність буде як не можна до речі при розгляді кандидатів на посаду, що звільнилася.


Вогненний Півень обіцяє підтримати Змій, які готові до розумного ризику. Якщо ви давно обмірковували можливість зайнятися власним бізнесом, то сміливо втілюйте своє бажання. Навіть якщо підприємство не відразу принесе прибуток, Півень допоможе поставити його на надійну основу і отримати деяке число постійних клієнтів. Так що в накладі ви точно не залишитеся.


Фінанси


Фінансове питання зажадає від Змій уважного ставлення. Півень попереджає, що будь-яке вкладення грошей повинно робитися тільки після того, як ви порадитесь з людиною, думка якого є авторитетним в цьому питанні. Ви дуже схильні вірити оточуючим — існує ризик втратити гроші, довіривши їх не дуже порядній знайомому.


Завжди прислухайтеся до своєї інтуїції – вона вбереже вас від необдуманих інвестицій і шахрайських схем. Особливо високий ризик фінансових втрат у другій половині 2017 року. Якщо вже ви опинилися втягнутими у фінансову махінацію, ні в якому разі не намагайтеся відкупитися хабарем, інакше ризикуєте отримати серйозні проблеми з законом.


Гороскоп для Змії на 2017 рік (чоловіки і жінки). Рік Півня для Змії
Хабарі в 2017 році можуть обернутися для вас неприємними наслідками

Якщо Змія проявить властиве їй розсудливість, фінансова сфера її життя ознаменується помітним зростанням капіталу. Гроші весь рік будуть водитися у вашій кишені. Та в такій кількості, що з лишком вистачить не тільки на життя, але і на фінансування особистих примх і захоплень. Вогненний Півень не надто шанує скупцов, так що дозволяйте собі час від часу здійснювати даремні, але приємні покупки для особистого задоволення.


Зірки попереджають Змій, що не варто брати і давати в борг – будь-які кредитні операції можуть обернутися для вас проблемами до кінця року. Особливо високий ризик скандалів з родичами — вони постійно будуть звертатися до вас за фінансовою допомогою і висловлять подив у разі відмови. Якщо у вас буде така можливість, краще допоможіть на безповоротній основі, але не давайте залізти собі на голову, перетворившись на дійну корову.

загрузка...
Гороскоп для Змії на 2017 рік (чоловіки і жінки). Рік Півня для Змії
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають