• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Гороскоп для Кози (Вівці) на 2017 рік (чоловіки і жінки). Рік Півня для Кози

Рік Вогняного Півня обіцяє принести в життя Кози удачу і заслужене визнання. Символ 2017 року підготував для представників цього знака чимало приємних сюрпризів, починаючи від просування в кар'єрній сфері і закінчуючи успіхом у протилежної статі. У новому році вам доведеться часто бувати в колі сім'ї, відчуваючи допомогу, підтримку та увагу з боку близьких людей. Сімейна та домашня Коза оцінить надану Півнем можливість відпочити від поспіху і напруги минулих років.


Природне розсудливість і такт допоможуть Козі дозволити давні суперечки і конфлікти. Якщо ви бажаєте стати центром загальної уваги, ексцентричний Вогненний Півень дозволить вам і це – потік запрошень на різноманітні вечірки та посиденьки буде просто невичерпним, вам залишиться лише вибрати найбільш цікаві заходи. До речі, рік обіцяє чимало цікавих знайомств, багато з яких будуть вельми корисні в майбутньому.

Роки Кози: 191919311943 195519671979 199120032015 2027.
Особисті якості: елегантність, дружелюбність, товариськість, примхливість, легковажність, ввічливість, щедрість, відкритість.
Кращі професії: дитячий лікар, актор театру і кіно, педагог, дизайнер інтер'єрів, музикант, співак, ведучий.Прогноз для Кози на 2017 рік Півня


Ваша чарівність і комунікабельність дозволять залучити на вашу сторону будь-якої людини. Однак Півень, який цінує чесність і прямоту, застерігає від використання ваших здібностей в корисливих цілях. В цілому, 2017 рік принесе Козі чимало шансів для покращення життя, але користуватися ними потрібно з розумом. Вогненний Півень – знак працьовитий і активний, він щедрий на подарунки, але їх потрібно буде заслужити своєю завзятістю.


Багато представників знаку Кози зможуть в 2017 році розкрити свої таланти в повній мірі. Наступаючий рік буде одним з найбільш сприятливих періодів для творчості, неординарних вчинків і креативних рішень, так що Коза зможе досягти небувалих висот на будь-якому терені. Небезпека представляє лише примхливість представників цього знака.


Гороскоп для Кози (Вівці) на 2017 рік (чоловіки і жінки). Рік Півня для Кози
У 2016 році Козі варто забути про лукавство і не брехати оточуючим

Якщо ви залишитеся в кінці 2107 року біля розбитого корита, то пам'ятайте – всьому виною ваша пунктуальність, легковажність і забудькуватість. Залиште ці якості в 2016 році і не беріть з собою в майбутнє — вони лише гальмує ваш розвиток. Півень не прощає ліні, так що з самого початку року дотримуйтеся ретельно продуманого плану і не відходьте від нього ні на крок, розвиваючи і зміцнюючи свою внутрішню дисципліну.


В цей вирішальний і знаменний період життя Коза повинна навчитися приймати розумні і логічні рішення. Представникам даного знаку варто трохи зменшити властивий їм ідеалізм, адже найбільшу небезпеку для Кози не несе реальний світ з його складнощами, а самообман, що веде до розчарувань і депресії.


У рік Вогняного Півня вас будуть переслідувати перепади настрою – тільки недавно Коза пурхала як метелик, сповнена оптимізмом, але вже через кілька днів вона може зануритися в безодню песимістичних настроїв. Астрологи кажуть про необхідність навчитися приймати будь-яку невизначеність, інакше нахлинула паніка призведе до конфліктів з близькими людьми і зіткнень в робочому колективі.


Ви дуже добре помічаєте чужі недоліки, однак зірки радять звернути вашу прозорливість на себе. Годі пояснювати свої помилки перепадами настрою і властивостями характеру. Півень благоволить до самокритичним людям і завжди дасть шанс спокутувати провину.


Любов і відносини


2017 рік не обіцяє Козі змін в особистому житті: вас чекає період спокою, який дасть можливість сповна насолодитися спілкуванням з рідними. Не забувайте балувати їх своєю увагою і турботою – віддача перевищить ваші найсміливіші очікування. Пам'ятайте, що Півень не терпить примх, тому вам варто терпиміше ставитися до партнера, приймаючи його слабкості і недоліки. Присутність поруч рідної людини допоможе вам знайти душевну рівновагу.


Представникам знаку Кози важливо знати, що вони завжди можуть розраховувати на чужу підтримку. Сімейним Козам зірки рекомендують знайти з партнером додаткові точки дотику – вас зблизить спільне хобі, часті прогулянки і домашні кіноперегляди. Відпустку також потрібно провести разом – уникайте галасливих компаній і стовпотворіння, краще вирушайте в романтичний тур або просто приховайте на дачі від суєти великого міста.


Гороскоп для Кози (Вівці) на 2017 рік (чоловіки і жінки). Рік Півня для Кози
Присвятіть літню відпустку тільки собі і своїй другій половинці

Самотні Кози можуть розраховувати на підвищену увагу до своєї персони. Ваша природна товариськість і чарівність допоможуть зібрати навколо безліч шанувальників. Однак зірки не рекомендують розпорошуватися відразу на кілька романів. Самооцінку ви, звичайно, піднімете до небувалих висот, ось тільки падіння в безодню зневіри буде швидким і болючим.


Півень схвалює серйозні довготривалі стосунки і не терпить легковажності і порожнього кокетства. Стримайте свій запал — і вже до середини року зустрінете людину, яка принесе у ваше життя гармонію і рівновагу. Ну а Кози-батьки можуть не переживати за своїх нащадків. Діти будуть демонструвати послух і відповідальний підхід до навчання, не доставляючи особливого клопоту. Важливий момент: зверніть увагу на захоплення свого чада.


Півень сприяє розвитку творчих здібностей і занять спортом — саме час знайти дитині гурток чи секцію за смаком. Остерігайтеся спокуси втілити в своєму чаді власні нереалізовані мрії: можливо, ви страждаєте з-за того, що не ходили в музичну школу, але ваша дитина не відчуває тяги до музики, а бажає займатися легкою атлетикою. Просто прийміть це як даність. Прислухайтеся до думки дитини, і ваші стосунки стануть ще більш близькими і теплими.


Здоров'я


На початку року Вогняного Півня Коза буде почувати себе чудово, використовуючи запаси накопиченої раніше енергії. Однак надмірна схильність до неврозів і часті зміни настрою можуть призвести до занепаду сил вже до середини 2017 року. Астрологи радять представникам даного знаку приділити належну увагу підтримці своєї нервової системи.


Більше відпочивайте, не беріть в голову зайвого, спілкуйтеся з приємними людьми і не забувайте про цілющу силу релаксуючих процедур. Можете освоїти кілька методик з тибетської медицини, записатися на розслабляючий масаж і завести звичку приймати ванну з ароматичними оліями. Хронічні хвороби у цьому році вас практично не потурбують.


Гороскоп для Кози (Вівці) на 2017 рік (чоловіки і жінки). Рік Півня для Кози
Розслаблюючі процедури сприятливо вплинуть на ваш організм

Виняток становить опорно-рухова система. Хребет часто є слабким місцем у представників цього знака. Не забувайте про необхідність помірних фізичних навантажень для зміцнення м'язів спини. Активний Півень не бажає чути вашу аргументацію, що тренажерний зал знаходиться дуже далеко, а часу на все не вистачає.


Існують прості вправи, які можна робити і вдома. Крім того, зірки радять почати дотримуватися нормального режиму харчування. Ваші шкідливі перекуси можуть піднести вам неприємний сюрприз в кінці року. Якщо немає ніякої можливості для повноцінного обіду протягом дня, запасіться жменею горіхів, сухофруктами або парою яблук.


Робота і кар'єра


2017 рік принесе представникам знака Кози довгоочікуване просування по кар'єрних сходах. Рік може стати надзвичайно хорошим для Кози, зайнятий власним бізнесом. Однак Півень попереджає: підтримка буде надана лише в разі наполегливої праці та креативного підходу до вирішення професійних завдань. Астрологи радять проявити обережність Козам, які працюють в юридичній сфері та займаються біржовою торгівлею.


Уважно читайте всі документи і погоджуйте кожен пункт, щоб не потрапити на гачок шахраїв і не розплатитися за неуважність великою сумою грошей. Якщо ви є власником бізнесу, зверніть увагу на конкурентну ситуацію — цілком можливо, що вас спробують вижити з завойованого сегмента ринку. Небесні світила рекомендують прийняти превентивні заходи та подбати про підвищення власних конкурентних переваг, щоб утримати старих і залучити нових клієнтів.


Гороскоп для Кози (Вівці) на 2017 рік (чоловіки і жінки). Рік Півня для Кози
Уникайте конфліктів і сварок з робочих питань — вони вам ні до чого

Намагайтеся не вступати в конфлікти з діловими партнерами і колегами по роботі. До середини року вам може знадобитися їх допомогу і пораду. У цілому рік більше підходить для командної роботи. Козам, які бажають реалізувати проекти поодинці, буде занадто складно дотримати заявлені терміни та досягти високих результатів.


Вогненний Півень благоволить до людей творчих професій, так що ви можете розраховувати на визнання і широкого розголосу. Головне — не опускати руки у випадку, якщо вас покинула муза. Проявіть наполегливість і працьовитість, які не завадять навіть найзатятішим мрійникам. Ви і не помітите, як нові думки та свіжі ідеї наповнять вашу голову!


Фінанси


Символ 2017 року зажадає від Кози щедрості. Не відмовляйте близьким грошової допомоги, навіть якщо впевнені, що вам скоро повернуть позичене. Відмовтеся від особистих покупок – від вас не убуде, а от стосунки з родичами і друзями від цього тільки налагодяться. Зірки обіцяють, що гроші в ваш гаманець будуть прибувати постійним потоком. Ви зможете придбати все заплановане і навіть відкласти невелику суму на чорний день.


Гороскоп для Кози (Вівці) на 2017 рік (чоловіки і жінки). Рік Півня для Кози
В лотерею вам не пощастить — в 2017 році удача не на вашому боці!

Заробити на азартних іграх і лотереях вам не вдасться, так що відразу відмовтеся від будь-яких пропозицій у цій сфері. Крім того, на початку року небесні світила рекомендують дещо зменшити витрати на відпочинок – замість закордонного курорту придбайте відповідний варіант в межах рідної країни. Відпочинете ви не гірше, а грошики заощадите. Основний фінансовий потік Кози можуть очікувати від професійної діяльності і фріланса.


Якщо з належною віддачею проявіть себе на робочому місці, то цілком можливо, що вас чекає премія або підвищення окладу у другій половині 2017 року. Кози-фрілансери можуть розраховувати на невичерпний потік замовників, бажаючих скористатися їхніми послугами. Напрацьована роками репутація призведе до того, що вдячні клієнти будуть розповсюджувати чутки про вас серед знайомих. Головне — не надто задирати ніс і ціни на свої послуги.

загрузка...
Гороскоп для Кози (Вівці) на 2017 рік (чоловіки і жінки). Рік Півня для Кози
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають