• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Гороскоп для Коня на 2017 рік (чоловіки і жінки). Рік Півня для Коня

Рік Вогняного Півня стане для Коня чистим аркушем. Якщо у вас є бажання реалізувати кар'єрні амбіції – сміливо спрямовуйтеся вгору. Але пам'ятайте, що для цього доведеться грунтовно попрацювати. Хочете налагодити стосунки з близькими Будь ласка! Однак не забувайте, що від вашої уважності і чуйності залежить сто відсотків успіху даного заходу. Головна теза 2017 року свідчить, що нічого не робиться просто так, тому порівнюйте очікуваний результат із затраченими зусиллями.


У новому році вам доведеться грунтовно попрацювати над досягненням цілей – фортуна буде на вашому боці, але зірки не обіцяють, що все задумане вдасться здійснити легко. Кінь, що докладе всі накопичені сили і знання, може зробити 2017 рік періодом успіхів і перемог по всім фронтах. Півень благоволить до енергійним представникам даного знаку — він напевно допоможе досягти успіху і матеріального благополуччя.

Роки Коні: 191819301942 195419661978 199020022014 20262038
Особисті якості: раціональність, прагматичність, енергійність, розсудливість, оптимізм, націленість на результат, доброта, чуйність.
Кращі професії: менеджер, перекладач, бортпровідник, архіваріус, бібліотекар, вихователь, державний службовець.Прогноз для Коня на 2017 рік Півня


У 2017 році представникам цього знаку буде простіше реалізувати задумане, зібравши навколо команду однодумців. Коні буде нескладно це зробити, так як вона зможе зайняти позицію лідера в колективі. Не залишайте без уваги друзів і будьте готові прийти на допомогу колегам по роботі. З вдячністю приймайте запрошення на корпоративні вечірки і дружні посиденьки – це відмінний шанс налагодити відносини у неформальній обстановці і отримати перспективні знайомства.


Коні важливо пам'ятати, що кар'єра не повинна ставати метою всього життя. Успіх у професійній діяльності принесе вам не нову посаду, а розуміння того, що ви краще і здібніші інших. Але це знання повинно залишитися таємницею для оточуючих. Як би ви не пишалися собою, відкрилися можливості потрібно використовувати в суспільних інтересах.


Гороскоп для Коня на 2017 рік (чоловіки і жінки). Рік Півня для Коня
У 2017 році консервативну Кінь очікують зміни в житті

Наступаючий рік навчить Кінь спокійніше сприймати зміни. Не опирайтеся будь-яких змін в житті – вирушайте в закордонні поїздки, розширюйте коло знайомств і не бійтеся нового в особистому житті. Проте всі нововведення ви повинні оцінювати з точки зору їх доцільності і навіть деякою практичності. Головне, щоб ваш звичайний прагматизм не затуляв відкриваються горизонти. Розумна емоційність дуже вітається екстравагантним і чуттєвим Півнем.


Любовна сфера може на деякий час вийти з поля зору Коні. Ваша неуважність і егоїзм повинні бути максимально скасовані. Краща стратегія для підтримання миру і гармонії в справах амурних – компромісний підхід і вміння ставити себе на місце партнера. В цілому 2017 рік допоможе Коні створити стартовий майданчик для майбутніх звершень. З самого початку року візьміть бадьорий темп і не бійтеся брати високі бар'єри.


Любов і відносини


Вогненний Півень обіцяє представникам знака Коні пристрасний і емоційний період у житті. У 2017 році вам захочеться повністю віддатися любові. Не чиніть опір власним почуттям – вони освіжать навіть найбільш стабільні та рівномірні відносини. Зірки рекомендують Коні не занадто сильно ревнувати і не прагнути підпорядкувати другу половинку.


Ваше бажання контролювати кожен крок партнера призведе до виникнення конфліктів. Навчіться довіряти і демонструвати свою любов. Сімейним парам зірки рекомендують спільна подорож. Тільки не плануйте групових турів – віддайте дітей під нагляд бабусь, а самі вирушайте в відокремлене місце і присвятіть час один одному. Зате самотні Коні можуть вдаритися у всі тяжкі, змінюючи партнерів як рукавички.


Гороскоп для Коня на 2017 рік (чоловіки і жінки). Рік Півня для Коня
На любовних фронтах вас чекає багато флірту і пара-трійка інтрижок

Благо, увагу з боку протилежної статі підвищеним! Проте будь-який роман, розпочатий в 2017 році, буде недовговічним. Подумайте про неминучий розрив і наступних жалях, перш ніж заводити чергову інтрижку. Хіба що вам вдасться зменшити свою гарячність і не пускатися в галоп. Якщо ви вкладете достатньо сил в розвиток нових відносин, до кінця року вони перейдуть у фазу серйозності і перспективності.


У другій половині року можуть загостритися стосунки з батьками. Їм буде здаватися, що ви абсолютно не приділяєте їм належної уваги. Впишіть у свій щільний графік пару сімейних вечорів на тиждень. Не відмовляйте в посильної допомоги і частіше телефонуйте рідним. Від вас не убуде, якщо ви присвятіть кілька хвилин в день, щоб дізнатися про здоров'я родичів.


Коні-батьки можуть бути спокійні за нащадків. Протягом 2017 року їх діти будуть демонструвати такт, вихованість і розсудливість. Не забувайте про необхідність заохочувати хорошу поведінку. Будьте впевнені, що кишенькові гроші дитина витратить на цілком невинні розваги.


Здоров'я


Активний ритм життя вимагає від Коня повної віддачі. В цілому зірки прогнозують, що сфера здоров'я буде для представників цього знаку безпроблемною. Однак ваш шалений темп несе в собі ризик зламати ноги в самому прямому сенсі слова. Будьте обережні при заняттях зимовими видами спорту і не захоплюйтеся серйозними навантаженнями нижніх кінцівок. У 2017 році ризик травм суглобів і розтягнень зв'язок буде особливо високим.


Астрологи рекомендують Коні грамотно розподіляти зусилля – прибережіть сили для фінального річного ривка і приділіть час розслаблюючим процедур. Представники даного знака повинні знайти час для відвідування сеансів масажу, раз в місяць дозволяти собі похід в спа-салон або сауну. У рік Півня представники знаку Коні не повинні захоплюватися нетрадиційною медициною – цілком можливо, що ви потрапите в руки до шарлатану, який висмокче з вас все відкладені гроші.


Гороскоп для Коня на 2017 рік (чоловіки і жінки). Рік Півня для Коня
Не довіряйте нетрадиційної медицини — вона вам тільки нашкодить!

Щадні фізичні навантаження зірки тільки вітають — не думайте, що можете повністю прибрати спорт з життя. Запишіться в басейн і кілька разів на тиждень здійснюйте прогулянки на свіжому повітрі. До речі, в період загострення простудних захворювань вам як нікому іншому показані дихальні практики. Такі вправи не тільки покращать функціонування органів дихання, але і допоможуть впоратися зі стресовими ситуаціями.


Деякі представники цього знаку можуть вирішити перейти на вегетаріанську дієту. Однак підходите до цього питання без зайвого фанатизму. Перш ніж відмовитися від вживання м'яса, почитайте спеціальну літературу і підберіть продукти-замінники, щоб не збіднити раціон. Тим більше, що небесні світила говорять про необхідність уважно стежити за роботою шлунка – занадто високий ризик загострення проблем травлення. А от відмова від солінь і гострих приправ піде вашому організму на користь.


Робота і кар'єра


Коні не займати завзятості і працьовитості, так що успіх у справах вам буде забезпечений. Не дарма Півень благоволить до тих, хто проявляє зазначені якості. Шанси досягти задуманого будуть як ніколи великі. Головне — чітко формулювати цілі і не планувати недосяжних результатів. Пам'ятайте, що приказка «краще менше, та краще» повинна стати вашим девізом на 2017 рік. Не намагайтеся осягнути неосяжне – символ року покарає тих, хто розпорошується по дрібницях і не дотримується чіткого плану дій.


Зірки принесуть у ваше життя безліч перспективних пропозицій у професійній сфері, так що задумайтеся над зміною роду занять. Також Півень благоволить до тих, хто прагне самовдосконалюватися і пізнавати нове. Проявлений ентузіазм буде оцінений керівництвом по достоїнству, а ваша самовіддача дасть можливість зайняти нову посаду до кінця року.


Гороскоп для Коня на 2017 рік (чоловіки і жінки). Рік Півня для Коня
Ретельно розплануйте свій робочий час і не витрачайте його на дрібниці

Ви можете стати сірим кардиналом в робочому колективі. Але не забувайте, що близькість до начальства потрібно використовувати на благо. Не намагайтеся застосувати владу, щоб помститися давнім недоброзичливцям. Вогненний Півень і без вашої участі покарає лицемірів і брехунів. Коні не розуміються в закулісних інтригах, так що заздалегідь приречені на провал.


2017 рік буде сприятливий для творчих занять – Коні можуть сміливо переводити хобі на комерційні рейки. Ваше захоплення в'язанням, малюванням, дизайном або виготовленням меблів принесе не тільки задоволення, але і стабільний дохід. Найбільш значні результати чекають тих, хто вирішить зайнятися власним бізнесом. Комунікабельність, вміння довести правоту і невичерпний ентузіазм дозволять з успіхом провернути розпочату справу.


Фінанси


З самого початку року Коні доведеться уважно поставитися до грошових витрат. Бережіть кожну копієчку, інакше є ризик, що гроші витікатимуть як пісок крізь пальці. Подумайте, чи не занадто часто ви дозволяєте собі піддатися імпульсу і зробити необдуману покупку В шафі вже і так зібралося чимало речей, які ви зовсім не носите.


Гороскоп для Коня на 2017 рік (чоловіки і жінки). Рік Півня для Коня
Вистачить тринькати гроші — в 2017 році краще не захоплюватися шопінгом

Якщо виникає необхідність поповнити гардероб, вирушайте на шопінг зі списком, в якому буде чітко зазначено найменування і колір речі. Тільки так ви повернетеся додому з запланованим червоним светром, а не зеленою сумочкою. Також зірки рекомендують не грати в азартні ігри – фортуна повернеться до вас спиною і не дасть можливості виграти.


В цілому можна розраховувати на постійний, але помірний грошовий потік. Відкладайте з кожної зарплати невелику суму — і вам буде за що поїхати у відпустку. Збільшити фінансові надходження допоможуть підробітку – творча діяльність або фріланс в професійній сфері. У 2017 році ви зможете розрахуватися з накопиченими боргами. Однак не поспішайте набирати нових позик, так як віддавати їх буде досить складно.

загрузка...
Гороскоп для Коня на 2017 рік (чоловіки і жінки). Рік Півня для Коня
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають