• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Гороскоп для Свині на 2017 рік (чоловіки і жінки). Рік Півня для Свині

Вогненний Півень обіцяє представникам знака Свині насичений подіями рік. Свиня заживе повноцінним життям, здійснюючи свої мрії і бажання, без поспіху вирішуючи побутові і сімейні питання. У рік Півня Свиня зануриться у безтурботні дні, адже тотем 2017 року допоможе їй розібратися зі всіма проблемами і конфліктами. Ви зможете спокійно і плідно працювати над поліпшенням якості життя, не відволікаючись на дрібниці.


Представники цього знаку часто схильні до нападів занепокоєння і є досить вразливими натурами, проте вас не повинні турбувати назріваючі зміни – всі вони будуть на благо. З вдячністю приймайте сюрпризи, які піднесе вам новий рік. Успіх чекає лише тих представників знаку, які приборкають зайву емоційність. Вам випаде шанс стати більш впевненими в собі і своїх діях.

Роки Свині: 192319351947 195919711983 199520072019 2031.
Особисті якості: відповідальність, легкість характеру, вміння співчувати, щедрість, емоційність, вразливість, сумлінність.
Кращі професії: ветеринар, web-дизайнер, вихователь, вчитель, юрист, фермер, підприємець, телеведучий.Прогноз для Свині на 2017 рік Півня


Пам'ятайте: ваша надмірна чутливість не приносить нічого, крім неврозів. Звичайно, добре жити повним життям, насиченим всією гамою почуттів і різкими емоційними перепадами, однак це підвищує ризик виснаження енергетичних запасів вже в другій половині року. Зірки говорять про необхідність стримати емоційні витрати і збирати сили для фінального річного ривка. Тільки так ви зможете реалізувати всі намічені плани.


Астрологи рекомендують Свині стежити за своїми висловлюваннями. Довірені вам таємниці повинні залишатися таємницею для оточуючих. Ваша балакучість може призвести до серйозних конфліктів, внаслідок яких ви втратите близьких друзів. Частіше керуйтеся приказкою про те, що мовчання — золото, і ви побачите, наскільки позитивно це вплине на ваші взаємини з оточуючими людьми.


Гороскоп для Свині на 2017 рік (чоловіки і жінки). Рік Півня для Свині
2017 рік для представників знаку Свині буде легким і безтурботним

Всю накопичену за останні роки енергію вам потрібно направити в мирне русло, тому уникайте конфліктів і деструктивних переживань. Реалізуйте цілі, пов'язані з кар'єрою та розвитком власної справи, або висловлюйтесь за допомогою творчості – ці починання Півень підтримає з великим задоволенням. Символ 2017 року обіцяє свою опіку Свиням, зайнятим у сфері науки і техніки – ваші дослідження і експерименти призведуть до суттєвих результатів, а наукові роботи будуть оцінені належним чином.


Головне — не бійтеся оригінальних методів та інноваційних підходів. Це допоможе підняти ваш авторитет та змусить керівництво придивитися до Свині уважніше. Фінансова сфера в цілому буде характеризуватися стабільним положенням речей. Ви можете сміливо розраховувати на постійний дохід і навіть подумати над можливістю вкладення в цікаві проекти.


Рік Вогняного Півня наділить вас високим потенціалом і дасть можливість відпочити від тривог і турбот, які приніс у ваше життя Мавпа. Однак тотем 2017 року попереджає, що даний період часу ви не повинні розтратити бездарно, занурившись в розваги і продався ледачому відпочинку. Використовуйте представлені шанси з розумом — так ви створите надійну базу на кілька найближчих років життя.


Любов і відносини


У рік Вогняного Півня сфера сімейних питань не потурбує представників знаку Свині. Ваші будні будуть протікати в спокої і гармонії, ви зможете сповна насолодитися тихими вечорами в колі рідних. Ваші слова будуть сприйматися з належною увагою, а будь-які звершення – з захопленням і схваленням. Зірки говорять, що Свині можуть розраховувати на увагу протилежної статі, але це не повинно запаморочити голову.


Чесний Півень не дасть вам ніякої можливості приховати факт зради. Правда обов'язково випливе назовні і призведе не просто до конфлікту, а до повного розриву відносин з вашим партнером. Астрологи попереджають про необхідність направити свої сили на те, щоб зміцнити домашнє вогнище і створити більш комфортні умови для проживання близьких.


Гороскоп для Свині на 2017 рік (чоловіки і жінки). Рік Півня для Свині
Обережно — ваша зрада неодмінно стане надбанням громадськості!

Свині, які поки не скріпили себе шлюбними узами, цілком можуть відчути готовність створити сім'ю. Не опирайтеся цьому бажанню – Вогненний Півень подбає, щоб шлюб був міцним і щасливим. Ну а самотні представники цього знаку можуть з головою зануритися в амурні справи. 2017 рік принесе у ваше життя безліч цікавих знайомств.


Свині будуть як ніколи привабливі для протилежної статі. Однак небесні світила вимагають дещо зменшити ваше звичайне кокетство. Пам'ятайте, що не все те золото, що блищить. Придивіться уважніше до колі давніх друзів і знайомих. Цілком можливо, що чоловік, який ніколи не привертав до себе уваги, є вашою долею.


Свині-батьки повинні приділити час вихованню дітей. Є ризик, що вони будуть ухилятися від навчання. Зірки не радять відразу вдаватися до покарань і заборон – спробуйте розібратися, чому вашому чаду раптом стало нецікаво дізнаватися нове. Усунувши причину неспокою дитини, ви допоможете йому знову включитися в процес навчання.


Здоров'я


Сфера здоров'я для Свині буде характеризуватися досить високими показниками. Основну небезпеку представляє зайва схильність до порожнім переживань, які часто вганяє вас в стресовий стан. Вчасно випускайте негативну енергію. Півень наполягає на тому, щоб ви записалися в тренажерний зал і більше часу проводили на свіжому повітрі.


Пам'ятайте про релаксуючих особливості приємної музики – підберіть пестять слух композиції і відверніться від проблем і турбот під час прослуховування. Найемоційніші представники цього знаку можуть освоїти аутотренінг – він допоможе вам налаштуватися на потрібний лад в умовах підвищеної нервозності.


Гороскоп для Свині на 2017 рік (чоловіки і жінки). Рік Півня для Свині
Наступаючий рік — найкращий час, щоб зробити пластику обличчя

У 2017 році вельми успішними будуть процедури, пов'язані з корекцією зовнішності. Якщо ви давно замислювалися про пластичної операції, підтяжки особи або ін'єкціях краси, Вогненний Півень допоможе успішно втілити ці бажання. Результат обіцяє бути виключно позитивним і довготривалим, так що не бійтеся ризикнути і вкласти гроші у свою зовнішність.


Активний тотем 2017 року наполягає, щоб краса підтримувалася не тільки маніпуляціями фахівців пластичних клінік і салонів краси. Приділіть увагу правильному харчуванню, запишіться на танці, щоб підтримувати фігуру в тонусі. Вам варто відмовитися від улюблених солодощів – їжте менше здобної випічки, шоколадних цукерок і калорійних тістечок. З кожним роком вас усе складніше буде утримати вагу на стабільній позначці.


В кінці року зірки прогнозують підвищений ризик травматизму – не забувайте про необхідність техніки безпеки на роботі і особливо уважно ставитеся до швидкісних обмежень. Не ганяйте без потреби, перебуваючи за кермом автомобіля в осінні місяці, щоб нівелювати ризик аварій.


Робота і кар'єра


Свиня – знак сумлінну і делікатне. Півень оцінить ці якості як ніхто інший, так що ви зможете вирішити всі накопичені робочі проблеми. Давні проекти зрушаться з мертвої точки і успішно завершаться найближчим часом. Це дозволить представникам знака Свині заслужити прихильний погляд керівництва і посилити свої кар'єрні позиції.


Зірки говорять про необхідність уважно придивитися до робочого оточення. Далеко не всі товариші по службі є вашими щирими доброзичливцями. Вам цілком можуть «підкласти свиню» в середині 2017 року. Крім того, не залишайте без уваги розпочаті проекти — є ризик, що таємний заздрісник зробить свою чорну справу в самий відповідальний момент.


Гороскоп для Свині на 2017 рік (чоловіки і жінки). Рік Півня для Свині
Розширюйте коло ділових зв'язків — це піде вам на користь!

Підтримуйте хороші відносини з впливовими людьми. Півень дозволить вам зав'язати безліч корисних зв'язків і знайомств, так що не пропустіть цей шанс. Висока ймовірність, що протекція одного з нових друзів допоможе вашому кар'єрному зростанню. Головне не підлабузнюватися перед вищестоящими – відкритий і щирий Півень не любить підлиз і лицемірів.


Якщо ви вирішите змінити місце роботи, Вогненний Півень дасть вам таку можливість. Але не чекайте легкого спілкування з представниками нового колективу – вам доведеться довго і наполегливо заслуговувати авторитет і повагу. У разі, якщо Свиня не спасує перед складнощами з перших днів, вона вже скоро зможе гармонійно вписатися в нову команду.


Фінанси


Рік Вогняного Півня принесе Їм додаткові витрати. Не поспішайте засмучуватися – вони будуть тільки приємними. Ви будете багато подорожувати і відпочивати. Тотем року допоможе вам профінансувати ці заходи. До кінця року ви можете залишитися на мілині, але враження і спогади іноді коштують дорожче, ніж приховані грошики.


Несподівані витрати можуть бути пов'язані з вашою дитиною. Є ймовірність, що ситуація потребує витрат, пов'язаних з навчальними курсами і додатковими заняттями. Навіть не намагайтеся на цьому заощадити. Пам'ятайте, що хороша освіта і високий рівень підготовки вашого чада обов'язково окупиться в майбутньому.


Гороскоп для Свині на 2017 рік (чоловіки і жінки). Рік Півня для Свині
Перевіряйте свою документацію, щоб не допустити помилок

Свині-підприємці повинні бути уважні при оформленні фінансових документів. Якщо ви поставитеся до цього питання абияк, можете нарватися на штраф. Проте в цілому ваш бізнес принесе стабільний дохід. Уникайте лотерей і азартних ігор і парі – всі вони будуть невдалими. Не варто також залучатися в сумнівні проекти – найчастіше мова буде йти про банальну мережевому маркетингу, на якому ви просто втратите гроші.


В кінці 2017 року хтось із вашого оточення може попросити про грошову допомогу. Не бійтеся дати в борг помірну суму грошей – кредит буде повернуто вчасно. А ось самі уникайте позичати великі суми. Півень допоможе самостійно заробити на все, що вам дійсно необхідно. Це займе трохи більше часу, ніж вам хотілося б, але постарайтеся витримати перевірку терпіння, щоб не дратувати покровителя року.

загрузка...
Гороскоп для Свині на 2017 рік (чоловіки і жінки). Рік Півня для Свині
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають