• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Гороскоп для Мавпи на 2017 рік (чоловіки і жінки). Рік Півня для Мавпи

У 2017 році Мавпи можуть сміливо починати самі ризиковані справи – символ року обіцяє їм успішне завершення будь-якого проекту. Спритні і цікаві Мавпи осідлають удачу, з легкістю перескакуючи з гілки на гілку. Підприємливість даного знака змушує символ 2017 року ставитися до Мавпи з належною симпатією. Однак зірки радять їй приборкати звичну непослідовність і мінливість – лише організованість і наполегливість допоможуть Мавпі реалізувати всі шанси, дані новим роком.


Це час стане для діяльних Мавп знаковим періодом в житті. Ви зможете знайти сили і енергію для організації безлічі проектів і заходів, станете душею компанії і улюбленцем начальства. Головне — зуміти зосередитися на справді важливих справах. Задумайтеся про можливості відкрити власний бізнес, змінити професію або місце роботи, отримати додаткову освіту або взяти нову кар'єрну висоту.

Роки Мавпи: 192019321944 195619681980 199220042016 2028.
Особисті якості: легковажність, активність, допитливість, винахідливість, товариськість, комунікабельність, спритність, авантюризм.
Кращі професії: актор, підприємець, менеджер по роботі з клієнтами, продавець, банкір, web-розробник, астролог, біржовий трейдер.Прогноз для Мавпи на 2017 рік Півня


Амбітна Мавпа зможе з легкістю застосувати напрацьований досвід, щоб досягти запланованих результатів. Вогненний Півень обіцяє розвинути у вас здатність інтуїтивно відчувати зміну вітру. Зумієте проявити мудрість і передбачливість – зберете повну кошик річних бонусів. Не забувайте про те, що вони не будуть сипатися, як стиглі фрукти, без належних зусиль – гілку доведеться гарненько потрясти.


Астрологи попереджають, що іноді Мавпі варто зменшити швидкість, з якою вона втілює в життя свої бажання. Не всі з них є гідними. 2017 рік буде сприяти споглядальності, тому частіше зупиняйтеся і оцінюйте перспективність ваших занять. Ви зможете отримати максимальну кількість призів, однак іноді варто задуматися, чи вони мають для вас однакову цінність і важливість.


Гороскоп для Мавпи на 2017 рік (чоловіки і жінки). Рік Півня для Мавпи
У 2017 році Мавпа досягне успіху навіть у ризикованих проектах

Небесні світила попереджають Мавпу про небезпеку невиправданого ризику. Стримайте свій азарт, інакше ризикуєте втратити більше, ніж придбати. Не намагайтеся осягнути неосяжне — тоді Півень допоможе вам побудувати надійну основу для наступних років. Крім того, в 2017 році представники знаку Мавпи повинні бути готові до наполегливої боротьби за особисте щастя.


Ви занадто звикли до уваги протилежної статі і вважаєте повсюдне обожнювання природним станом речей. Астрологи рекомендують вам навчитися розрізняти показну приязнь від справжньої щирості. Будьте готові до того, що Вогненний Півень відсіє з вашого життя деяку кількість людей. Не журіться, це — позбавлення від непотрібного баласту і відмінний шанс завести нові знайомства.


В цілому для вас настає рік змін, так що скористайтеся можливістю та відкрийте для себе нові горизонти. Якщо ви давно хотіли змінити країну проживання – сміливо реалізуйте цю мрію. Рік чудово підходить для того, щоб почати життя з чистого аркуша.


Любов і відносини


Вогненний Півень обіцяє сімейним Мавпам повну ідилію. Насолоджуйтесь щастям і спокоєм, і навіть не здумайте вередувати. Зірки рекомендують зрозуміти, що краще – ворог хорошого. Не вимагайте від своєї половинки неможливого. Ваше бажання отримати зірку з небес призведе до конфліктів і розчарувань. Півень спробує виховати в Мавпі терпимість і самовідданість – якості, абсолютно нові для представників цього знака. Скористайтеся цим шансом, щоб стати мудрішими.


Від вас будуть вимагати підвищеної уваги літні родичі. При всій активності і повноті вашому житті все ж таки постарайтеся і знайдіть час, щоб побалувати їх своїми відвідинами. Заплануйте кілька сімейних вечорів на тиждень, разом вирушайте за покупками або на дачу. Не відмовляйте батькам в задоволенні провести з вами час – вони зуміють віддячити вас корисним радою та домашньою кухнею.


Гороскоп для Мавпи на 2017 рік (чоловіки і жінки). Рік Півня для Мавпи
Проводьте більше часу з сім'єю — воно окупиться сторицею!

Мавпа буде націлена на те, щоб добитися уваги з боку предмета свого обожнювання. Вільні представники цього знаку зможуть вибрати для себе самого гідного партнера. Однак готуйтеся до тривалої облоги – отримати бажане з наскоку у вас не вийде. Якщо ви продемонструєте свої найкращі якості, зумівши подолати недоліки, вас чекає щасливий період життя разом з коханою людиною.


А ось зі вступом у шлюб в 2017 році краще не поспішати. Півень наполягає на тому, щоб спочатку ви підготували гарну матеріальну базу. Якщо поспішіть, корабель ваших відносин розіб'ється об каміння побутових проблем. У свою чергу, Мавпи-батьки повинні уважніше поставитися до психологічного стану своїх нащадків.


Цілком можливо, що ваша дитина зіткнеться з вантажем невирішених проблем. Не відмахуйтеся від свого чада, вважаючи його переживання не вартими уваги. Так ви тільки погіршить моральну травму дитини. Будьте терплячі навіть до тих питань, які здаються вам незначними – у вас є шанс створити під крилом Півня воістину довірливі й теплі стосунки з підростаючим поколінням.


Здоров'я


Рік Вогняного Півня піднесе Мавпі кілька неприємних сюрпризів, пов'язаних зі здоров'ям. Початок року ознаменується погіршенням роботи печінки, тому варто на цей час прибрати з раціону жирну їжу. Ближче до середини року високий ризик запальних процесів, особливо в підшлунковій залозі. Якщо у вас вже був діагностований панкреатит, зірки настійно рекомендують утриматися від рясних застіль, оскільки загострення хвороби може принести чимало неприємних моментів.


Зірки застерігають Мавпу – не вдавайтеся до самолікування і забудьте про нетрадиційну медицину. У 2017 році вам на користь підуть лише консервативні медикаментозні практики, повноцінний сон та правильне харчування. Активним Мавпам, які регулярно займаються спортом, астрологи рекомендують звернути увагу на опорно-руховий апарат – в 2017 році існує небезпека переломів і розтягувань. Кращим варіантом стане помірна фізична активність, наприклад, біг або спортивна ходьба.


Гороскоп для Мавпи на 2017 рік (чоловіки і жінки). Рік Півня для Мавпи
Перестаньте налягати на алкоголь — ще трохи, і це стане проблемою

Проаналізуйте свій раціон. Цілком можливо, що частка алкоголю давно перевищила допустимі норми. Ваша любов до міцних напоїв ось-ось переросте в залежність. Не варто виправдовуватися необхідністю розслабитися після важкого трудового дня. На вечірках віддавайте перевагу келиху вина, якщо вже зовсім не можете утриматися.


Здійснюючи покупки в супермаркеті, обходьте стороною полиці з сухариками та чіпсами – ваші улюблені ласощі можуть призвести до негативних наслідків до кінця року. Як превентивний захід для хронічних захворювань заплануйте курс санаторного лікування. Вчасно проведена профілактика відсуне ризик загострення на кілька років.


Робота і кар'єра


Сфера кар'єри зажадає від Мавпи підвищеної уваги. Півень підкидає вам хороші шанси на просування, так що не варто ними нехтувати. Радуйте начальство і сміливо беріться за ризиковані проекти – краще вас з ними ніхто не впорається. Символ 2017 року обіцяє Мавпам свою підтримку навіть в самих ризикованих проектах. Однак він зажадає від вас уважності і вміння грамотно порівнювати ризик та вигоду.


Ваше природне дружелюбність і готовність піти на контакт допоможуть вам завоювати симпатії робочого колективу. Сміливо просіть допомоги та ради – у рік Вогняного Півня вам можна не боятися відмов. Найкраще справи підуть у Мавп, задіяних у командних проектах. Пам'ятайте, що індивідуалізм гарний у міру. Іноді варто поділитися бонусами і лаврами з іншими, щоб отримати більш високий колективний результат.


Гороскоп для Мавпи на 2017 рік (чоловіки і жінки). Рік Півня для Мавпи
Для досягнення найкращих результатів вам варто працювати в команді

Зверніть увагу на ділових партнерів – не всі з них чисті на руку. Цілком можливо, що частина виручки присвоюється, проходячи повз загальної каси. Чесний Півень дозволить вам вивести брехуна на "чисту воду". У 2017 році уважніше ставитеся до юридичних формальностей — навіть при роботі з давніми клієнтами. Вам краще зайвий раз перестрахуватися, щоб уникнути грошових втрат і зриву термінів контрактних зобов'язань.


У рік Вогняного Півня особливим заступництвом зірок будуть користуватися представники творчих професій, так що сміливо виставляйте на суд громадськості ваші напрацювання. Багато ваші труди та креативні ідеї принесуть не тільки моральне задоволення, але і можуть стати джерелом стабільного заробітку і справою на все життя.


Фінанси


Легковажне ставлення до грошей не піде Мавпі на користь. Ви дуже щедрі і марнотратні, тому навіть значні суми грошей з легкістю вислизають з ваших рук. Стримайте запал — тоді Півень допоможе вам збагатитися. Постарайтеся відкласти певну суму грошей – в кінці року можуть появитися досить цікаві проекти для їх вкладення.


Гороскоп для Мавпи на 2017 рік (чоловіки і жінки). Рік Півня для Мавпи
Потроху відкладайте гроші — скоро ви знайдете, куди їх вкласти

Існує ймовірність, що близькі друзі або рідні попросять вас надати фінансову допомогу. Не відмовляйте їм краще зменшити фінансування особистих примх. Така самодисципліна лише піде вам на користь. Небесні світила не рекомендують Мавпам брати банківські кредити – повернути позичені кошти буде вельми скрутно.


Рік хороший для Мавп, що запланували придбання нового автомобіля або квартири. У другій половині року може появитися відмінний варіант для покупки. Астрологи рекомендують спробувати перевести хобі на комерційні рейки – Півень прихильно поставиться до такого почину. Тільки не поспішайте звільнятися з основної роботи, адже вона буде приносити вам стабільний дохід, має тенденцію до підвищення.

загрузка...
Гороскоп для Мавпи на 2017 рік (чоловіки і жінки). Рік Півня для Мавпи
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають