• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Грецький гороскоп на 2017 рік за датою народження

Давньогрецькі астрологи є не тільки основоположниками класичного зодіакального гороскопу. Згідно з віруваннями стародавніх греків, кожній людині протягом її життя допомагає один з богів грецького пантеону, тому астрологи розробили ще один гороскоп, знаки якого наділені іменами жителів Олімпу. Час владарювання певного знака тотожне традиційному астрологічним вченню жителів Європи — адже західна астрологія була створена стародавніми римлянами на підставі науки греків-звіздарів. Кожен з богів має свій характер, тому людина, народжена під заступництвом цього божества, в чому успадковує його характер, позитивні і негативні якості.


Бог-покровитель наділяє свого підопічного красномовством або схильністю до образотворчих мистецтв, обдаровує його логікою, здібностями до стратегії, тактиці або ремесел. Грецький гороскоп на 2017 рік містить список рекомендацій для кожного з знаків. Облік цих прогнозів допоможе вам повністю розкритися, розвинути свої потенційні здібності, досягти бажаних висот і грамотно скоригувати негативні прояви своєї вдачі.


АРЕС (21 березня — 20 квітня)


Грецький гороскоп на 2017 рік за датою народження
Людям Ареса у 2017 році доведеться приборкати свої пристрасті

Греки уявляли бога війни сильним і мужнім, але при цьому чоловіком гнівливим, і запальним. Недарма його підопічні сповна віддаються будь-якій справі, не можуть всидіти на місці і завжди ставлять перед собою нові цілі. Люди, народжені під заступництвом Ареса, не задовольняються малим, вони динамічні та активні. Їх відрізняє палкий норов, який вони виявляють у будь-якій справі – чи то любовну пригоду або гонка за новою посадою.


Це сильні особистості, які можуть стати хорошими лідерами, але є у них і погана риса — вони миттєво впадають у лють і абсолютно не вміють контролювати емоції. Люди, яким протегує Арес, володіють схильністю до ремесел і ніколи не залишаються наодинці, адже на шляху до завоювання предмета пристрасті їх не може стримати ніяка перешкода.


У 2017 році астрологи рекомендують вам навчитися тримати свої інстинкти в узді. Ваша запальність і гнівливість відштовхують оточуючих. Дітям Ареса потрібно освоїти ази дипломатії, щоб досягти поставлених кар'єрних цілей. Всю нерозтрачену направте енергію в мирне русло – активний спорт буде кращим рішенням цієї проблеми.


ГЕСТІЯ (21 квітня — 20 травня)


Грецький гороскоп на 2017 рік за датою народження
Довіртеся своїй інтуїції, щоб домогтися успіху в наступаючому році!

Міфи Давньої Греції розповідають, що ця богиня оберігала домашнє вогнище, приносячи в сім'ї добробут і достаток. Мудра Гестія наділила своїх підопічних схильністю до праці, безмежною терплячістю і вмінням старанно виконувати доручену їм справу. Завдяки поєднанню даних якостей ці особи можуть досягти успіху на будь-якому терені.


Людям, народженим в період верховенства Гестії, чужі кар'єризм і очікування нагород за свої праці. Головною цінністю для них є будинок, який вони розцінюють як свою особисту фортеця. У них ніколи не виникає проблем в новому колективі, адже здатність інтуїтивно відчувати настрій інших людей дається дітям Гестії від народження, але вони не дуже товариські, часто бувають замкнутими і нескоро обзаводиться сім'єю.


У 2017 році астрологи рекомендують вам прислухатися до внутрішнього голосу – інтуїція підкаже, що потрібно бути напоготові, коли вас спробують втягнути в сумнівну оборудку. Зірки радять людям, народженим під заступництвом Гестії, приборкати свою схильність до соціофобії – частіше приймайте запрошення на дружні вечірки, якщо хочете нарешті обзавестися другою половинкою і знайти своє щастя.


ГЕРМЕС (21 травня — 21 червня)


Грецький гороскоп на 2017 рік за датою народження
Дітям Гермеса варто навчитися сім разів думати, перш ніж різати

Бог-покровитель мандрівників і торговців. Особистості, народжені в період правління Гермеса, володіють природним красномовством, винахідливістю і навіть деякою спритністю. Там, де будь-який інший знак попадеться на гарячому, ці особи зуміють вийти сухими з води. Вони вміють домагатися поставлених цілей, так як їм нічого не варто переконати співрозмовників у своїй правоті. До речі, ця риса допомагає дітям Гермеса позбавлятися від солідної частки обов'язків по будинку або на робочому місці. Жвавість розуму, дотепність і чарівність робить їх дуже привабливими для протилежної статі.


У 2017 році зірки прогнозують вдалий рік для тих дітей Гермеса, які зайняті в сфері торгівлі або біржової діяльності. Однак вам потрібно бути уважнішими з юридичними документами, щоб не втратити більше, ніж придбаєте. Ваша надмірна активність може зіграти злий жарт – вчіться аналізувати свої вчинки до того, як ви їх робите. Найпростіший варіант розвинути посидючість – клеїти міні-моделі техніки, збирати лего-конструктори для дорослих або незвичайні картинки-пазли.


ГЕРА (22 червня — 22 липня)


Грецький гороскоп на 2017 рік за датою народження
Стримайте свій егоїзм, щоб не відштовхнути від себе оточуючих!

Головна з олімпійських богинь, дружина Зевса-громовержця — Гера, — у міфології грала роль покровительки сім'ї та шлюбних уз. Незважаючи на запальність і нетерпимість цієї владної богині, вона благоволила тим, хто цінує свою свободу і готовий на відчайдушні і хоробрі вчинки. Люди, народжені під заступництвом цієї богині, відрізняються нестандартним мисленням.


Вони завжди кмітливі і вельми неординарні у своїх думках і вчинках. При всій своїй незалежності, вони цінують сім'ю і будинок, однак можуть зіпсувати відносини невиправданої ревнощами. Могутність і велич цих особистостей робить їх центром уваги протилежної статі, проте діти Гери часто користуються цим у власних цілях.


У 2017 році астрологи попереджають вас про необхідність стримати свій егоїзм. Пора зрозуміти, що світ не крутиться тільки навколо вашої персони. Ви відчуєте приховану в глибині душі ніжність і дбайливість, якщо заведете домашня тварина, яка потребує опіки та уваги. І головне — пам'ятайте про те, що на роботі вам потрібно бути дипломатичніше. Зайва різкість суджень часто відштовхує навіть найбільш відданих союзників.


АПОЛЛОН (23 липня — 23 серпня)


Грецький гороскоп на 2017 рік за датою народження
2017 рік буде як ніколи успішний для талановитих дітей Аполлона

Красень-Аполлон сприяв живописцям, акторам, скульпторам, поетам, письменникам і лікарям. Він наділив своїх підопічних чуйним серцем, тонкою натурою і схильністю до співпереживання, однак зробив їх непостійними і легковажними особистостями. Діти Аполлона часто пасують перед труднощами і кидають почату справу, якщо їм не вдається вирішити його «з наскоку». Однак бог-покровитель щедро отсыпал їм природної вдачі — вони часто досягають високого становища в життя без жодних зусиль.


У 2017 році ваша привабливість, чарівність і вміння красиво говорити зіграють на руку – робочі питання та сімейні справи будуть вирішуватися самі собою. Особливо вдалий рік чекає на тих, хто присвятив своє життя мистецтву. Визнання вашого таланту вже не за горами! Однак схильність до скритності і недомовкам може відсунути мить слави, зігравши з вами злий жарт. Приймайте до уваги проблеми ваших друзів і спілкуйтеся з ними не тільки радісним приводів, щоб не втратити шанси на їх підтримку – вони вам знадобляться.


АФІНА (24 серпня — 23 вересня)


Грецький гороскоп на 2017 рік за датою народження
Стримайте свою жадібність, щоб не образити близьких і рідних!

Афіна – наймудріша з усіх дочок Зевса Її заступництвом здавна користувалися люди, зайняті ремеслами, наукою і творчістю. Особистості, що з'явилися на світ в період верховенства цієї богині — природжені аналітики. При всій критичності розуму вони тонко відчувають красу навколишнього світу, тому можуть знайти себе як у точних науках, так і в лицедействе або музикуванні. Дітей Афіни відрізняє раціональність думок і вчинків — вони не зроблять кроки, поки не перерахують всі його можливі наслідки.


У 2017 році вам варто зробити ставку на свою природну дипломатичність. Особливо вдалий період життя астрологи обіцяють тим дітям Афіни, які зайняті в сфері наукових досліджень – ваша робота стане приносити не тільки задоволення, але і матеріальну винагороду. Однак вам потрібно приборкати своє прагнення до влади. Просуваючись кар'єрними сходами по головах колег, навряд чи ви завоюєте їх симпатії. Стримайте природне розважливість і потяг до збагачення – ваші близькі гідні того, щоб іноді балувати їх приємними подарунками без усякого приводу.


АФРОДІТА (24 вересня — 23 жовтня)


Грецький гороскоп на 2017 рік за датою народження
Не піддавайтеся чужому впливу — настав час для самостійності

Найкрасивіша з усіх олімпійських богинь – Афродіта – прийшла в світ людей з морських хвиль. Вона протегувала люблячим серцям і тонко відчувала красу всесвіту. Недарма діти цієї олімпійки найбільшою життєвою цінністю вважають любов і романтику. Вони просто чахнуть в самоті, але, перебуваючи в щасливих відносинах, можуть згортати гори.


У періоди, коли у дітей Афродіти немає постійного партнера, вони схильні до частих короткочасних інтрижок, які затягують їх з головою, не залишаючи часу на рідних і роботу. Афродіта щедро відсипала своїм підопічним найрізноманітніших талантів, тому вони часто знаходять себе на ниві музики, танців, дизайну або письменства.


У 2017 році вам варто придивитися до свого оточення. Слабкий характер і високий ступінь сугестивності можуть зробити підопічних Афродіти іграшкою в чужих руках. Не дайте втягнути себе в закулісні ігри – залишитеся винними. Астрологи рекомендують вам подолати природну схильність до ліні і пасивного проведення часу – заняття в тренажерному залі або плавання не тільки підтягнутий вашу фігуру, але і навчать дисциплінованості.


АЇД (24 жовтня — 22 листопада)


Грецький гороскоп на 2017 рік за датою народження
Дітям Аїда варто забути про самітництво, щоб не залишитися самотнім

В олімпійській когорти богів Аїд відповідав за підземне царство. У його руках була зосереджена особлива сила – він ототожнював собою невідворотність смерті, наділяючи здібностями до яснобачення. Діти Аїда – складні особистості, що володіють важким характером. Вони не терплять порожній суєти і часто замикаються в собі. Завоювати їх довіру непросто, тому коло близьких друзів часто обмежений одним-двома людьми. Але не вважайте їх черствими і байдужими натурами – за маскою стриманості ховається буря пристрастей!


У 2017 році астрологи рекомендують вам більше бувати на людях – подивіться афішу вашого міста на предмет цікавих виставок, фестивалів або перформансів. Самотність не доведе вас до добра – ви ризикуєте пропустити значимого людину, яка стане для вас справжньою опорою і підтримкою в майбутньому. Вроджене почуття справедливості допоможе вам завоювати симпатії колективу, що позначиться на просуванні в кар'єрній сфері.


ЗЕВС (23 листопада — 21 грудня)


Грецький гороскоп на 2017 рік за датою народження
Будьте терпиміше до інших — кожен має право на помилку!

Глава олімпійських богів здавна викликав у грецького народу благоговіння і страх. Діти Зевса з народження наділені нерозумної життєвою енергією і магнетизмом. Владність і схильність до домінування проявляється у них у всіх сферах життя – в колі сім'ї, на роботі і серед друзів. Вони не надто шанують нововведення та зміни, часто вступаючи в дискусії, в яких не залишають суперникам жодної можливості довести свою правоту.


Особистості, які народжені під заступництвом Зевса, до останнього подиху будуть захищати скривджених благородство і чесність просто не дозволять їм відійти в сторону. Ні в якому разі не варто критикувати того, кого опікується цей грізний бог – у них відсутня здатність сприймати зауваження, що часто служить причиною розладу в сім'ї.


У 2017 році вам варто уважніше поставитися до оточуючих. Пам'ятайте про те, що словом можна поранити не менш сильно, ніж справою. Не прислухаєтеся до цієї рекомендації – втратите по-справжньому дорогого вам людини. В робочому колективі пам'ятайте про те, що кожен може помилитися. Ваші нескінченні причіпки по дурницях віддаляють вас від крісла керівника.


ГЕФЕСТ (22 грудня — 20 січня)


Грецький гороскоп на 2017 рік за датою народження
Не захоплюйтеся роботою — трудоголізм не доведе вас до добра

Справедливого кривого Гефеста поклонялися майстри ковальської справи. Він сповна наділив своїх підопічних схильністю до ремесел. Діти Гефеста ніколи не чекають манни небесної. Будьте впевнені – все, чого досяг у житті цей чоловік, що досягнуто важкою працею і неймовірними зусиллями. Такі особистості з дитинства відрізняються старанністю і цілеспрямованістю.


Незважаючи на суворий зовнішній вигляд, в душі це доброзичливий і лагідна людина. Але не здумайте перевіряти ступінь його терпимості, ображаючи друзів і членів сім'ї, – в люті діти Гефеста здатні на будь-які вчинки. Якщо ви народжені під заступництвом цього бога, в 2017 році ви повністю поринете в роботу. Будьте уважні: така самовідданість на благо колективу може підірвати ваше здоров'я і погіршити стосунки з рідними.


Астрологи рекомендують відключати телефон на вихідних, присвячуючи цей час сім'ї і друзям. У середині року візьміть відпустку, щоб завершити цей період життя на гребені хвилі. Якщо ви досі не досягли бажаного в кар'єрі, знайте, що справа у вашому невміння донести свої думки до керівництва. Попрактикуйтесь в ораторському мистецтві, щоб виправити становище.


АРТЕМІДА (21 січня — 19 лютого)


Грецький гороскоп на 2017 рік за датою народження
Дітям Артеміди пора зв'язати себе узами і вступити у відносини

Юна і прекрасна Артеміда, вважалася покровителькою мисливців. Особистості, народжені в період її правління, відрізняються чесністю і прямолінійністю. Діти Артеміди завжди прямо висловлюють свою думку і ніколи не будуть мстити кривдникові – вони просто припинять з ним всяке спілкування. Їх виводить з себе будь-який прояв несправедливості, а підступ і брехня викликають бурю обурення. Вроджена цілеспрямованість часто дозволяє цим особам досягти бажаних висот у кар'єрі і матеріальному становищі.


У 2017 році вам доведеться пожертвувати особистою свободою, якщо не хочете провести найближчі пару років на самоті. Сімейні узи – це не тільки обов'язки, але і радість від розуміння того, що поруч завжди є близький і дорогий вам людина. Не лякайтеся любові — вона зробить ваше життя кращим і щасливішим. При прийнятті важливих рішень не покладайтеся тільки на свої судження – рада літнього родича допоможе вам уникнути серйозних фінансових втрат і вбереже від шахрайських проектів.


ПОСЕЙДОН (20 лютого — 20 березня)


Грецький гороскоп на 2017 рік за датою народження
Ваше здоров'я під загрозою — будьте до нього уважні

Посейдон наказував океанами, бурями і землетрусами. Морське божество наділило своїх підопічних складним і бурхливим характером. Сьогодні вони можуть бути спокійними, як лагідні морські води при повному штилі, але вже через день вирують в люті, як страшний тайфун. Зовні ці особи створюють враження колосів, яких нічим не проб'єш.


Однак за цією маскою часто ховаються невпевнені і образливі люди. Бійтеся перейти дорогу дітям Посейдона – вони не відмовляться від можливості помститися. Краще сховатися від них на тиждень-іншу, поки не вщухне буря. При цьому вони завжди притягують до себе безліч людей – в періоди гарного настрою вони фонтанують жартами, завжди співчутливо вислуховують чужі прикрості і дуже трепетно ставляться до дітям і коханим.


У 2017 році астрологи радять вам розвинути здатність об'єктивно оцінювати ситуацію. Ви занадто часто йдете на поводу у імпульсу, не розбираючись в мотивах і почуття оточуючих людей. Особливо варто серйозно поставитися до цього попередження тим, хто працює на керівних посадах. Небесні світила нагадують вам про необхідність стежити за станом здоров'я – займіться спортом і більше гуляйте на свіжому повітрі.

загрузка...
Грецький гороскоп на 2017 рік за датою народження
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають