• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Гороскоп для Собаки на 2017 рік (чоловіки і жінки). Рік Півня для Собаки

Спокійним і врівноваженим Собакам рік заступництва Вогняного Півня принесе мир і спокій. Можливо, хтось із представників цього знака залишиться незадоволений такою ситуацією – значущі події і злети по кар'єрних сходах обійдуть Собаку стороною. Однак не журіться: у 2017 році пройдуть повз вас практично будь-які проблеми, конфлікти і неприємні ситуації. В цілому для представників знаку Собаки рік Півня можна охарактеризувати, як звичайний і нічим не примітний.


Тим не менш, символ року допоможе вам змінити життя до кращого — однак вам доведеться докорінно змінити свої звички і світогляд. Якщо ви готові до таких інновацій – вперед! Вогненний Півень благоволить сміливим і рішучим особистостям. В основному Собаки продовжать справи, розпочаті рік Мавпи. Планомірно і з повною віддачею пориньте в роботу, тоді ви зможете закласти надійний фундамент для майбутніх звершень.

Роки Собаки: 192219341946 195819701982 199420062018 2030.
Особисті якості: жертовність, доброта, вірність, спокій, врівноваженість, нерішучість.
Кращі професії: працівник правоохоронних органів, сімейний лікар, суддя, науковець, дослідник, вихователь, педагог, дипломат.Прогноз для Собаки на 2017 рік Півня


Досить актуальним і своєчасним в 2017 році буде отримання другої освіти і проходження різноманітних тренінгів – часу на це у вас буде в достатку. Півень ж, у свою чергу, сприятиме максимальному засвоєнню нових знань та підвищення професійної кваліфікації. Зірки рекомендують представникам даного знаку приділити час самовиховання, підвищення впевненості в собі та тренування сили волі. Ці якості дуже знадобляться Собакам в найближчому майбутньому.


Вам знадобиться підтримка з боку ділових партнерів і близьких людей, так що вилазьте з затишній буди і якомога більше спілкуйтеся в 2017 році. Вам слід піти на курси ораторської майстерності та лідерства – це допоможе ефективно відстоювати свою точку зору. Проте астрологи попереджають про небезпеку конфліктів, тому пам'ятайте про необхідність об'єктивної оцінки чужої думки і ставте себе на місце опонента.


Гороскоп для Собаки на 2017 рік (чоловіки і жінки). Рік Півня для Собаки
Собаку чекає стабільний рік — ні помітних успіхів, ні серйозних провалів

Собака завжди виконавчо підходить до вирішення робочих завдань, однак небесні світила говорять про необхідність вміти сказати «ні» занадто нахабним колегам. Ви зовсім не зобов'язані виконувати роботу, за яку отримують винагороду інші люди. Ви просто витрачаєте свою енергію на чужі проекти, а ось подяки начальства не дочекаєтеся.


У сфері особистого життя Собаки будуть дуже скритними. Це абсолютно вірне рішення — є безліч таємниць, присвячувати в які варто тільки найближчих людей. Сфера здоров'я, загалом-то, не потурбує Собак в 2017 році. Зірки говорять, що розмірений період дозволить представникам даного знаку не тільки зберегти, але й накопичити запаси енергії і сил.


Якщо у вас назпеют несподівані зміни в житті, це не повинно вибити вас із сідла. Не сприймайте їх із звичайною хворобливістю, а віддайтеся на волю долі. Головне — не забувайте про свої потреби. Ви дуже схильні ревно оберігати спокій і комфорт інших людей на шкоду особистих інтересів. Пора виправити це положення справ – справедливий Півень дасть вам таку можливість. Символ 2017 року віддасть кожному по його заслугах.


Любов і відносини


Символ 2017 року дозволить Собакам забути сердечні хвилювання. Вам не доведеться докладати особливих зусиль, щоб завоювати серце сподобалася особи. Ваша звичайна тактика залицяння принесе плоди навіть без героїчних вчинків. Собаки, які перебувають у відносинах, можуть скористатися моментом, щоб оформити їх згідно з буквою закону. Вогненний Півень обіцяє, що шлюби, укладені в 2017 році, будуть користуватися заступництвом зірок.


Сімейні Собаки можуть планувати поповнення сімейства. Символ року допоможе вам швидко подолати труднощі, які заважають щасливого вирішення даного питання. Зірки обіцяють Собакам душевний клімат в родині, повний тепла і взаєморозуміння. Головне, щоб ви не дуже гарчали на другу половинку і ні в якому разі не зривали на ній накопичений негатив. Ваше сімейне щастя залежить від взаємної довіри і відкритості.


Гороскоп для Собаки на 2017 рік (чоловіки і жінки). Рік Півня для Собаки
2017 рік — найкращий час, щоб запланувати народження дитини

Якщо ви бажаєте повернути партнера, з яким посварилися в минулому році, сміливо приступайте до реалізації цього плану – Півень сприятиме набуттю гармонії і розв'язання конфліктних ситуацій. Самотні представники цього знаку можуть взяти тайм-аут, щоб привести в порядок думки і зрозуміти, хто може скласти з вами гармонійну пару.


Собаки, які прийдуть до рішення розлучитися з партнером, повинні бути твердо впевнені, що відносини не підлягають реанімації. Символ року обіцяє, що розставання пройде максимально спокійно і безболісно. Якщо ж ви прийміть імпульсивна і необдумане рішення, вам загрожує довгий період депресії. Однак пам'ятайте, що Півень завжди дасть шанс все виправити — варто лише докласти відповідні зусилля.


Однак не користуйтеся цією особливістю тотема просто так. Вогненний Півень дуже цінує щирість, але суворий з тими, хто грає чужими серцями і почуттями. Ну а Собаки-батьки повинні приділити підвищену увагу дітям підліткового віку. Є ризик, що перша любов призведе до серйозної моральної травми. Постарайтеся поговорити з нею по душах і підтримайте його в цей нелегкий період часу.


Здоров'я


Перші місяці року несуть Собакам ризик простудних захворювань, так що не нехтуйте теплим одягом і взуттям. Також астрологи рекомендують представникам даного знаку приділити увагу зміцненню імунної системи і дотримуватися принципів правильного харчування. Приймайте вітамінні добавки і більше займайтеся спортом. Півень всіляко сприяє тим, хто вирішив привести в порядок свою фігуру і досягти спортивних висот.


Символ 2017 року рекомендує Собакам не вдаватися до медикаментозного лікування без зайвої необхідності, щоб не отримати проблеми з печінкою. Не поспішайте ковтати таблетки по будь-якого приводу – ваш організм цілком здатний подолати недугу, якщо ви будете повноцінно відпочивати, їсти більше овочів і гуляти на свіжому повітрі. Більшу частину проблем вирішать трав'яні збори, так що спочатку дослідіть цей сегмент в аптечному асортименті.


Гороскоп для Собаки на 2017 рік (чоловіки і жінки). Рік Півня для Собаки
Не напихати себе таблетками — вони завантажать печінку і посилять проблему

Небесні світила рекомендують Собакам іноді відмовлятися від шматка улюбленого ними м'яса на користь круп. Заведіть звичку снідати гречаної, пшоняної або вівсяною кашею, купіть кілька пачок мюслі – і незабаром ваш організм буде радувати вас бадьорістю з самого ранку. Відмовтеся від шкідливої звички з'їсти щось смачненьке на сон прийдешній. Якщо вам так хочеться ласощів, то побалуйте себе ними в першій половині дня.


У 2017 році ви можете зайнятися екстремальними видами спорту. Якщо ви будете ретельно дотримуватися правил безпеки, зірки допоможуть уникнути травм. Якщо ви давно хотіли зробити стрибок з парашутом, освоїти сноуборд або скейт, то карти вам у руки. Прихильники традиційних фізичних навантажень можуть записатися в секцію карате або на танці – ви навіть не підозрюєте, яких результатів можете досягти в цих заняттях!


Робота і кар'єра


Півень не схильний підтримувати кар'єрні устремління Собаки, так що спокійно почивайте на зароблених лаврах. Однак він підтримає самих цілеспрямованих і працьовитих представників даного знаку. Якщо вам нікуди направити запаси сил і енергії, можете повністю віддатися роботі, щоб закласти міцний фундамент для старту в наступному році.


Вогненний Півень обіцяє наповнити звичайну рутину новими цікавими завданнями. Собаки відчують в собі небувалий творчий потенціал і креативність. Зазвичай Собака – командний працівник, але символ 2017 року дасть можливість проявити індивідуальність і запам'ятатися начальству особистими досягненнями. Сміливо беріться за нові проекти і не бійтеся виділятися серед колег — ще раз така можливість вам випаде не скоро.


Гороскоп для Собаки на 2017 рік (чоловіки і жінки). Рік Півня для Собаки
Навіть якщо вам не світить швидке підвищення, не поспішайте розслаблятися!

Власникам власного бізнесу зірки радять на час утриматися від додаткових грошових вкладень. Розгляньте можливість взяти в частку партнера, або працюйте тільки зі старими клієнтами, не розширюючи виробництво. Якщо ж вас призначили на нову посаду в минулому році, займіться налагодженням контактів з підлеглими.


В найближчому майбутньому вам знадобиться згуртована команда однодумців, дослухаються до кожного вашого слова. Навіть якщо ви прихильник традиційних підходів, не поспішайте спускати з небес на землю відчайдушних мрійників, які висувають дивні новаторські ідеї. Далеко не всі вони позбавлені сенсу. Розсуньте власні горизонти і намагайтеся оцінювати кожне речення з погляду майбутніх перспектив.


Фінанси


Грошовий питання може постати перед Собакою досить гостро. Однак це станеться лише з тими представниками цього знаку, які схильні жити не за коштами. Контролюйте особисті витрати і кілька стримайте фінансування близьких. Ваші рідні і друзі іноді занадто схильні розкошувати за чужий рахунок. Собаки, безумовно, щедрі і не рахують гроші, але у вас самих накопичилося багато актуальних проблем в побутовій сфері.


Гороскоп для Собаки на 2017 рік (чоловіки і жінки). Рік Півня для Собаки
Будьте уважні до грошей — не витрачайте більше, ніж заробляєте

Зірки радять витратити накопичені гроші на покращення побутових умов – зробіть хоча б косметичний ремонт, придбайте необхідну побутову техніку або поновіть меблі. Півень посприяє вам у випадку, якщо ви захочете знайти підробіток, так що сміливо розміщуйте оголошення на сайтах пошуку роботи — зайва грошик вам не завадить.


Тим не менш, основний дохід ви можете чекати тільки з місця офіційної зайнятості. У першій половині року розраховувати на довгоочікувану надбавку до зарплати не варто, а ось восени можете обережно завести таку розмову з начальником. У другій половині року може появитися шанс заробити гроші на стороні – але не ведіться на обіцянки відкату і не спокушайтеся хабарами, так як чесний Півень виведе вас на чисту воду.

загрузка...
Гороскоп для Собаки на 2017 рік (чоловіки і жінки). Рік Півня для Собаки
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають