• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
 • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
 • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
 • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Сучасні імена 2017 для хлопчиків і дівчаток

Народження дитини – велике щастя. Однак, разом з поповненням сім'ї на одного чоловічка, батьки стикаються з важливим питанням – як назвати малюка Кожному батькові і кожній мамі хочеться, щоб їх дитина носив найкрасивіше, найкраще ім'я. Тому, ще за кілька місяців до щасливого дня появи довгоочікуваного дитини на світ, батьки скрупульозно вибирають йому ім'я.
І це правильно, адже ім'я відіграє важливу роль у долі людини. Ще з давніх часів батьки намагалися давати своїм дітям імена родичів зі щасливим життям або ж називали малюків по Святцях – іменами біблійних святих.
В наші дні ім'я для дитини підбирається батьками з урахуванням незвичайності (погодьтеся, кому сподобається покликати свого Димочку, а відгукнуться, добре, якщо кілька, чужих дітей) і сучасності. У даній статті Ви зможете переглянути сучасні імена 2017 року для діток, чия поява в наш світ планується як раз в цей чудовий рік, наступний відразу за високосним.

Як дати «правильне» ім'я своїй дитині


Звичайно, говорити про те, що дитині все життя жити з даним йому при народженні ім'ям, не варто. Кожен батько це і так знає. Саме тому вибір імені настільки важливий. Народна мудрість свідчить, що краще підібрати для хлопчиків звучне, тверде, мужнє наречення.
В імені обов'язково повинна бути буква «Р», так як цей ричить звук є символом сили і впевненості. Дівчаток же слід називати ласкавими, м'якими і красивими іменами.
Сучасні імена 2017 для хлопчиків і дівчаток

Протягом свого життя ні одне слово людина не чує частіше, ніж власне ім'я та при його виборі потрібно, в першу чергу, спиратися на благозвучність і відповідність імені, по батькові та прізвища. Ім'я впливає на дитину і його долю практично з народження, а ось по батькові починає впливати на кожну людину з моменту вступу його в доросле життя.
Якщо батьки підберуть правильне ім'я і поєднання його з по батькові буде співзвучне, то в дорослому житті до їх дитині будуть ставитися з повагою, а звернення по імені-по батькові буде просто музикою, як для самого господаря імені, так і для оточуючих. Якщо ж в імені-по батькові буде забагато приголосних на стику слів, в такому випадку вимова значно ускладнюється і, отже, ім'я людини будуть постійно перекручувати.

Сучасні популярні імена для хлопчиків і дівчаток в 2017 році


Поступово мода на красиві, але вже злегка набридлі закордонні імена сходить нанівець. Також популярність споконвічно-російських імен згасає і на перший план у 2017 році знову стають імена, які були модними ще кілька років тому.

Чоловічі імена: • Олександр – від грец. «мужній захисник»

 • Артем – від грец. «неушкоджений, здоровий»

 • Гліб – від древнесканд. «угодний Богу»

 • Данило – від бібл. «Бог – мій суддя»

 • Єлисей від давньоєвр. «Бог врятує»

 • Іван – від давньоєвр. «милість Божа»

 • Лев – від давньоєвр. «серце»

 • Марк – від нім. «суть, серцевина»

 • Родіон – від грец. «герой»

 • Роман – від лат. «римлянин»


 • Жіночі імена: • Олександра – від грец. «мужня захисниця»

 • Аліса – від древнегерм. «малятко»

 • Анастасія – від грец. «воскресла»

 • Ганна – від давньоєвр. «милостива, благодать»

 • Варвара – від грец. «иноземка»

 • Вероніка – від грец. «несуча перемогу»

 • Єва – від давньоєвр. «жива»

 • Карина – від лат. «дивиться вперед»

 • Марія – від давньоєвр. «відкидає, безтурботна»

 • Уляна – похідне ім'я від Юлії або Юліани – від грец. «пухнаста, хвиляста»


 • Як назвати дитину, згідно з церковним календарем  Останнім часом батьки все частіше і частіше називають новонароджених крихіток за Святцями . Тобто, в залежності від місяця, в якому народилася дитина, йому присвоюють ім'я того чи іншого святого, якого вшановують в тому ж місяці. Ця Практика стає все більш популярною в Росії і країнах СНД.

  Календар імен для хлопчиків і дівчаток по Святцях на 2017 рік


  Січень


  Імена для хлопчиків: Ілля, Тимофій, Ігнатій, Іван, Володимир, Наум, Макар, Дмитро, Ілля, Йосип, Анатолій, Ераст, Омелян, Євген, Дророфей, Никонор, Микола, Михайло, Фадей.
  Імена для дівчаток: Онися, Арсенія, Аглая, Агрипина, Серпня, Ірина, Василина.

  Лютий


  Імена для хлопчиків: Макар, Іполит, Арсеній, Аркадій, Петро, Кирило, Анатолій, Давид, Єлисей, Костянтин, Рафаїл, Юліан, Ансим, Прохор, Тимофій, Максиміліан, Максим, Акім, Трифон, Афоній, Захар.
  Імена для дівчаток: Єлизавета, Анна, Катерина, Софія, Діана, Марія, Христина.

  Березень


  Сучасні імена 2017 для хлопчиків і дівчаток

  Імена для хлопчиків: Самуїл, Макар, Василь, Никон, Данило, Филимон, Нестор, Андрій, Олександр, Захар, Тарас, Степан, Іван, Віктор, Порфирій, Петро, Єфрем, Кирило, Андрій.
  Імена для дівчаток: Дарина, Наталя, Олександра, Надія, Авдотья, Марина, Євдокія, Мстислава, Ольга, Агріппа.

  Квітень


  Імена для хлопчиків: Іван, Дмитро, Максим, Віктор, Нестор, Захар, Георгій, Мартин, Микита, Михайло, Олександр, Павло, Полікарп, Сергій, Ісаак, Філіп, Марко, Степан.
  Імена для дівчаток: Ніка, Глафіра, Василина, Килина, Алла, Олександра, Софія, Єфімія, Таїсія, Анатолія.

  Травень


  Імена для хлопчиків: Єфрем, Аркадій, Максим, Дмитро, Сидір, Степан, Фадей, Нестор, Сергій, Денис, Прокл, Олександр, Варфоломій, Лазар, Фома, Георгій, Михайло, Никофор, Христофор, Микола.
  Імена для дівчаток: Жанна, Мотря, Сюзанна, Жанна, Ірина, Пелагея, Муза, Анастасія, Христина.

  Червень


  Сучасні імена 2017 для хлопчиків і дівчаток

  Імена для хлопчиків: Михалий, Максим, Ігнатій, Матвій, Володимир, Патрикий, Микита, Захар, Федір, Геннадій, Фадей, Афанасій, Яків, Севастян, Іван, Давид, Іраклій, Іван, Лука, Остап, Леонтій, Костянтин, Марк, Ігор, Короп.
  Імена для дівчаток: Юліан, Фаїна, Павлина, Уляна, Олена, Єфросинія, Марія, Софія.

  Липень


  Імена для хлопчиків: Федір, Наум, Максим, Геннадій, Микита, Митрофан, Галактіон, Костянтин, Яків, Лука, Дафид, Іван, Петро, Андрій, Лев, Архип, Степан, Віктор, Остап, Гліб, Кузьма, Леонід.
  Імена для дівчаток: Юлія, Сара, Люція, Марія, Вероніка, Тетяна, Ольга, Ангеліна, Жанна, Уляна, Інна, Римма, Агрипина.

  Серпень


  Імена для хлопчиків: Афанасій, Митрофан, Костянтин, Іван, Тихон, Серафим, Петро, Сава, Федір, Михайло, Георгій, Семен, Єрмолай, Корнелій, Василь, Микола, Прохор, Степан, Никанор, Платон, Акакій, Сергій, Марк, Герман, Остап, Прохор, Юліан.
  Імена для дівчаток: Мілена, Серафима, Олена, Анастасія, Мавра, Ірина, Антоніна, Олімпіада, Ганна, Христина.

  Вересень


  Сучасні імена 2017 для хлопчиків і дівчаток

  Імена для хлопчиків: Тимофій, Микола, Пилип, Олександр, Єфрем, Арсеній, Дорофей, Василь, Денис, Олексій, Єфрем, Павло, Панкриатий, Андрій, Тадей, Серафим, Дмитро, Андрій, Сергій, Кирило, Михайло, Климент.
  Імена для дівчаток: Фекла, Ганна, Олена, Варвара, Тетяна, Єлизавета, Мотря, Анфіса, Марфа, Ксенія, Тетяна, Раїса.

  Жовтень


  Імена для хлопчиків: Ігор, Олексій, Остап, Георгій, Василь, Федір, Іпатій, Володимир, Данило, Нестор, Мартин, Андрій, Давид, Віталій, Кузьма, Микола, Прохор, Мойсей, Пімен, Яків, Максим, Дмитро.
  Імена для дівчаток: Софія, Ірина, Тетяна, Марфа, Раїса, Нана, Уляна, Віра, Олександра, Вероніка, Зінаїда.

  Листопад


  Імена для хлопчиків: Яків, Костянтин, Герман, Павло, Микола, Петро, Валерій, Ілля, Марк, Панас, Тимофій, Нестор, Дем'ян, Валерій, Тимофій, Богдан, Порфирій, Ілля, Василь, Родіон, Борис, Євген, Марія, Микита, Костянтин.
  Імена для дівчаток: Пелагея, Ганна, Матрона, Єлизавета, Марфа, Анастасія, Парасковія, Авдотья, Ольга.

  Грудень


  Імена для хлопчиків: Олександр, Роман, Ігнатій, Дмитро, Денис, Володимир, Йосип, Олексій, Серафим, Віктор, Прокопій, Микола, Назар, Інокентій, Микола, Соломон, Сава, Максим, Захар, Данило, Лев, Филимон, Цибулі.
  Імена для дівчаток: Фекла, Тетяна, Цецилія, Марія, Онися, Маргарита, Ганна, Тамара, Катерина, Гликерія, Уляна, Кіра, Ангеліна, Євдокія.
  загрузка...
  Сучасні імена 2017 для хлопчиків і дівчаток
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають