• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

2017 рік за китайським календарем

Існує кілька гарних легенд, згідно з яким, кожен рік східного (китайського) зодіаку названий ім'ям того чи іншого тварини. Наприклад, 2017 рік – це рік Півня, та не простого, а Вогняного . Вступить в права цей вогненно-червоний вісник ранкової зорі 28 січня 2017 року, а завершить своє «правління» 16 лютого 2018 року.
Півень є десятим за рахунком тваринам у китайському календарі і цього східному знаку, як і його реального прототипу, властиві деякі якості, на які варто звернути увагу. Півень – глава сімейства, однак може любити не одну курочку. У нього багато дітей (маленьких курчат).
Півень уважно стежить за порядком у своєму будинку (курнику). Цілий день трудиться, щоб добути родині харчування. А як він себе підносить! Хода, стати, гордовита посадка голови, зовнішній вигляд – пір'їнка до пір'їнці!
Символ 2017 року завжди готовий до хорошої бійки, але у різноманітних сутичках «втрачає голову», ставлячи на кін всю свою консервативність і практичність, і б'ється до кінця. Не варто забувати, що наша смілива птах озброєна гострим дзьобом, кігтями і шпорами. Так що поруч з нею потрібно бути завжди на чеку.

Які якості притаманні Півневі


2017 рік за китайським календарем

Півень – чудовий сім'янин, він у відповіді за всіх своїх домочадців, зовнішній вигляд його займає одне з перших місць у списку пріоритетів. Заради досягнення своїх цілей Півень готовий піти на багато що. Може мати не одну сім'ю, але всіх своїх дітей ніжно любить. Люди, що народилися в рік Півня, мають як позитивні, так і негативні риси.

Позитивні риси народжених під знаком Півня:


Щедрість, однак не марнотратство, чесність по відношенню до людям і самим собі, абсолютне неприйняття брехні в будь-яких її проявах, прямолінійність і переконаність у тому, що світом має правити справедливість.
Ці люди дуже працьовиті і ніколи не упустять моменту здійснити те чи інше дію на користь собі та своїй родині (в матеріальному плані). Вони хороші слухачі, завжди підкажуть правильне рішення в будь-якій ситуації або просто підтримають морально.

Негативні риси:


Жорстокість характеру, примхливість, нав'язування своєї думки, яке не завжди вірне. Деколи притаманне зайве захоплення, переростає у відвертий фанатизм у творчості і праці. Якщо раптом спіткає невдача, вони ні за що не попросять про допомогу, а, цілком ймовірно, підуть в себе і почнуть вести замкнутий і обмежений спосіб життя.
2017 роком керує стихія Вогню, а це значить, що все буде «занадто» і всі якості Півня, і хороші, і не дуже, збільшаться в багато разів

Як зустріти Новий 2017 рік, щоб задобрити Півня


2017 рік за китайським календарем

Безумовно, сам свято варто відзначати в колі сім'ї, з рідними і близькими, надівши щось стильне і модне, — це яскравого Півневі повинно сподобатися. Так, як колір Вогняного Півня в 2017 році – червоний, то і колір того, що одягнути на Новий рік потрібно вибирати під стати покровителю року. Ідеально підійдуть всі відтінки червоного, також можна зробити упор на золотистий, білий і чорний кольори.
Особливу увагу потрібно приділити дрібниць: прикраси, зачіска, аксесуари, макіяж, манікюр і ін. Що Півень точно не оцінить, так це всякий натяк на хижаків в одязі або аксесуари, адже вони – затяті вороги Півня.
Їжа на столі повинна бути переважно вегетаріанської, а страви в жодному випадку не повинні бути з курятини, не варто «сваритися» з Півнем при першому ж знайомстві.
Подарунки краще дарувати корисні і функціональні. Також Півень точно не схвалить зайві витрати, тому що всі подарунки не повинні бути дуже дорогими.

Рік Півня для всіх знаків


2017 рік за китайським календарем
Безумовно, для Півня наступаючий рік буде вдалим у всіх сферах і починаннях. Успіх неминучий.
2017 рік за китайським календарем
Щур буде спостережної, зможе отримати вигоду з усіх помічених подій і змін. Її чекає кар'єрний ріст. В особистому житті – романтика і флірт.
2017 рік за китайським календарем
До Бику повернеться втрачена раніше стабільність і впевненість у собі. Спокій дасть добрі плоди.
2017 рік за китайським календарем
Тигр перегляне своє життя і зважиться на великі зміни.
2017 рік за китайським календарем
Кота (Кролика) рік принесе потрясіння, безлад і з цього хаосу, вже в другій половині року, вимальовуються нові творчі цілі, робота, відносини.
2017 рік за китайським календарем
Дракон втілить в життя давно задуману творчу ідею. Незважаючи на крики розуму, який нагадує Дракону про знайденої стабільності, його ніщо не похитне в обраному рішенні.
2017 рік за китайським календарем
Змії слід боротися з нападами ліні, інакше їй загрожує депресія. Якщо вдасться подолати неробство душі – Змія буде щаслива і перебувати в гармонії, особливо, у грошовій сфері.
2017 рік за китайським календарем
Коні рік обіцяє лише спокій і спочивання на лаврах праці минулого року.
2017 рік за китайським календарем
Коза (Вівця) буде змушена багато працювати, так як фінанси підведуть її в наступаючому році. Лише любов допоможе знайти гармонію зі світом і собою.
2017 рік за китайським календарем
Мавпу чекають нові знайомства і зв'язки, які допоможуть у роботі.
2017 рік за китайським календарем
Для Собаки наступний рік буде сповнений напруги і боротьби. Потрібно проявити наполегливість, життєрадісність і забути про лінь.
2017 рік за китайським календарем
Свиня буде багато працювати, щоб в кінці року влаштувати собі незабутній відпустку, а справи, завдяки докладеним зусиллям, будуть йти на автоматі. В особистому житті Свиню чекає стабільність.
загрузка...
2017 рік за китайським календарем
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають