• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Гороскоп для Терезів на 2017 рік: жінка і чоловік

2017 рік для кожного з представників знаку Ваги виявиться продуктивним і зажадає від вас частих роздумів. На початку року доведеться подивитися на кілька кроків вперед, визначити пріоритетні цілі, продумати стратегію, взяту з особистого досвіду і постаратися не відступати від наміченого плану. Цей рік стане відмінним періодом, коли терезам вдасться вирішити всі питання і давнішні проблеми легко і невимушено.
На початку року у вас підвищиться здатність аналізувати і синтезувати інформацію, чому ви будете приємно здивовані. Ймовірно, у 2017 році на вашому шляху можуть виникнути "привиди з минулого" — помилки або промахи, здійснені раніше, потребують негайного їх вирішення та усунення.
Гороскоп на 2017 рік для Терезів обіцяє, що представники знака будуть змушені зіткнутися з величезною кількістю перешкод і неприємностей, для нейтралізації яких доведеться докласти максимум зусиль і стриманості. Тому можна відразу запасатися енергією, як духовного, так і фізичного, адже вона знадобиться для прийняття та подолання таких "подарунків долі".
В цілому, зірки радять не надто довіряти 2017 році і сподіватися на низку приємних подій — Мавпа буде скупа на різні милі моменти і сюрпризи. Однак розглянутий період стане ідеальним моментом для вирішення своїх внутрішніх конфліктів і, швидше за все, саме в цей час ви досягнете сильної душевної гармонії.
Гороскоп для Терезів на 2017 рік: жінка і чоловік

Кожну тривожну деталь або неприємність ви розглянете "від і до", розкладіть по поличках все, що вас так давно хвилювало. Якщо Ваги виділять для себе трохи часу, як слід поміркують, то вони побачать, що світ не так вже поганий, і навіть неприємності почнуть сприймати з розумінням і смиренням. Основним ключем до успіху в 2017 стануть концентрація і постійні роздуми на різні теми.
Хочеться відзначити, що в цей період Ваги будуть мати надзвичайно могутньою інтуїцією. Саме завдяки внутрішньому голосу вам вдасться вирішити багато терзають питанням. Це загострене сьоме почуття допоможе не тільки Вагу, але і оточуючим людям, так як вони дійсно почнуть роздавати слушні поради.
Однак нав'язувати свою точку зору кому-небудь не варто — бажаного результату все одно не буде. У 2017 році слід бути особливо уважними — доля постійно буде посилати вам різні знаки, які бажано вчасно помітити.
Запам'ятовуйте все, що вам снилося, намагайтеся слідувати всім прикметам (якщо ви в них вірите, звичайно). Кожна деталь, кожна подія, що відбувається навколо вас, буде мати особливе символічне значення. Вам доведеться трохи поміркувати і побачити "таємне дно" таких знаків.
Зверніть увагу на застереження, які вам стануть посилати люди не з близького кола. Можливо якась неприємна ситуація, яка трапилася, наприклад, з колегою, змусить вас задуматися про правильність вчинків і слів.
Гороскоп для Терезів на 2017 рік: жінка і чоловік
2017 рік може стати періодом, коли Ваги можуть завдати шкоди здоров'ю або отримати травму. Тому, якщо у вас намічається ремонт, постарайтеся дотримуватися всі необхідні заходи обережності. Це стосується і інших будівельних робіт, які ви запланували в майбутньому році. Зокрема уникайте сходів — користуйтеся драбинами вкрай обережно. Якщо буде можливість, взагалі відмовтеся від проведення робіт на висоті.
2017 рік для представників знаку Терези є роком, що передує народженню. Багато стародавні астрологи не раз говорили про важливість таких періодів. Вони стверджували, що в цей час не варто розкидатися по дрібницям і намагатися досягти якихось там вершин.
Нічого доброго з такого зухвалого підходу не вийде, навпаки, може з'явитися безліч нових турбот і проблем. Не варто починати нові справи у 2017 році, тому що вони приречені на провал. Найкраща модель поведінки для терезів у році Вогненної Мавпи — вичікувальна і накопичувальна.
Збільшуйте свою енергію, збирайте сили для майбутніх звершень. Закінчите всі розпочаті справи і продумайте кожен свій крок, щоб надалі більше не повертатися до цих питань. Взагалі намагайтеся більше думати — думки у вас будуть дуже продуктивними. Варто попередити, що на початку року у Терезів можливі спалахи не мотивованої апатії і меланхолії.
Не дозволяйте таким почуттям взяти гору над вами. До того ж, у Терезів буде достатньо сил, щоб впоратися з такими неприємними нападами особисто, не вдаючись до сторонньої допомоги. Є випаде несподівана можливість поїхати у відпустку, не втрачайте такий шанс — під час поїздки вам вдасться гарненько відпочити і зібратися з думками.
Раптом подорож найближчим часом ви не можете собі дозволити, хоча б присвятіть особисто для себе один вільний вечір, коли ви будете робити все, що заманеться.

Кар'єра


Гороскоп для Терезів на 2017 рік: жінка і чоловік

Професійна сфера в прийдешньому році буде досить неоднозначною. Ймовірно, вас почнуть втягувати в постійні плітки і інтриги, які почнуть плести колеги. Таке положення справ може вивести з себе. Ваги будуть змушені вступити в мимовільний конфлікт з кимось із товаришів по службі, тим самим на якийсь час відійдуть від робочого режиму.
Кращим способом не піддаватися на злі витівки колег, згідно гороскопом 2017 є відмова від оточуючих і зосередження на своїх професійні обов'язки. Чим менше ви будете стежити за всім, що відбувається в офісі, тим менше все це торкнеться вас. Постарайтеся з головою піти в роботу і тоді ніякі конфлікти не зможуть вас відвернути. Таке працьовитість і добропорядність обов'язково помітить начальство і відзначить для себе, що ви цінний і врівноважений співробітник.
Якщо ж вам захочеться ухилитися від виконання будь-яких доручень, знайте, це не пройде безслідно. Колеги обов'язково про це дізнаються, почнуть пліткувати, що ще гірше, донесуть керівнику. А це вже загрожує гіршими наслідками, такими як штраф або догану.
Тим Ваг, які сподіваються на підвищення, слід особливо стежити за своїми вчинками, адже помилки вчинені в 2017 році можуть вплинути на рішення начальства і вона передумає давати вам шанс просунутися вгору по кар'єрних сходах.
Тому ведіть себе максимально обережно і працюйте на повну силу, щоб домогтися максимального ефекту. Зірки вважають, небезпеки в кар'єрі чекають Ваг в середині року. Як раз в цей період вони найбільш підвладні різним поганим впливам, які похитнуть їх робочий настрій і знизять продуктивність.
До всього іншого, існує ймовірність, що Ваги зовсім перестануть сприймати реальний стан справ і тверезо оцінювати ситуацію. Вийти з такого становища вам вдасться лише по закінченню декількох днів, тому постарайтеся знизити ділову і розумову активність у цей несприятливий період, щоб уникнути подібних неприємностей.

Фінанси


Гороскоп для Терезів на 2017 рік: жінка і чоловік

Грошові витрати не обіцяють бути досить активними в 2017 році. Хоча і економити у вас не вийде. Краще всього заздалегідь планувати свої покупки і намагатися уникати серйозних витрат. Ймовірно, на початку року ви хочете витратити свої заощадження на путівку в жаркі країни — не відмовляйте собі в цьому бажанні, адже в 2017 році відпочинок вам буде потрібен, як ковток свіжого повітря.
Кошти, які будуть витрачені на релаксацію і усамітнення компенсуються в подвійному розмірі — відпочилі і повні енергії, ви підключитеся до роботи з посиленим ентузіазмом, а це прямий шлях до отримання додаткової фінансової прибутку.
Крім цього, поїздка і помірні розваги не тільки поліпшать ваш настрій, але і допоможуть налагодити спілкування з колегами, близькими та родичами. Ви не повірите, але моральне задоволення, яке ви отримаєте від цього всього, виявиться неймовірно цінним. Варто відзначити, що всі фінансові починання виявляться неймовірно успішними в 2017 році.
Причому, головним джерелом доходу буде не основна робота, а додаткова — ви зможете заробити велику суму грошей на разових підробітках або за рахунок надання яких-небудь послуг.
Не забувайте, що головний ключем до успіху стане ваша зосередженість і працездатність.

Любовний гороскоп Терезів на 2017 рік


Гороскоп для Терезів на 2017 рік: жінка і чоловік

Постарайтеся бути послідовними і постійними в любовних справах. Не варто різко кидатися в різного роду авантюри — зміцніть вже сформовані відносини, щоб відчути всі принади сімейного життя.
2017 рік стане підходящим періодом, коли Терезам вдасться встановити міцний зв'язок зі своєю другою половинкою і реабілітуватися в її очах, адже чесно сказати, вона вже давно у Вас розчарувалася. Намагайтеся стати близькій людині надійною опорою, щоб він міг на вас розраховувати в будь-яку хвилину. Такі старання не пройдуть бесследной і коханий/кохана безумовно нагородить вас любов'ю та іншими милими серцю подарунками.
Розглянутий період чудово підійде для спільних поїздок в парк розваг, боулінг, караоке або будь-який інший заклад. Не економте на бажання свого партнера, особливо під час таких подорожей. Це дозволить вам "піднятися" в його очах і зрозуміти, що вибір у вашу сторону був не випадковий.
Постарайтеся вчасно виконувати обіцянки, які ви дали близьким або рідним, тому що ігнорування своїх прямих обов'язків може привести до нового витка скандалів і образ. Сімейним Терезам слід подбати про дозвілля своїх чад, їх розвитку і вихованню.

Здоров'я


Гороскоп для Терезів на 2017 рік: жінка і чоловік

Тільки самота і релаксація дозволить Терезам бути в строю на протязі всього року. Особливо допомагає очиститися душевно йога, тому астрологи радять освоїти це приємне заняття. Якщо ви страждаєте яким-небудь хронічним захворюванням, то краще всього звернутися за допомогою до традиційної медицині, хоча і старовинні рецепти бабусь також допоможуть впоратися з недугою. Але не варто надмірно захоплюватися такими методами, краще всього вчасно звернутися до лікаря.
Намагайтеся менше зловживати спиртним, щоб уникнути не тільки похмільного синдрому, але і інших більш небезпечних наслідків.

Відео-гороскоп


загрузка...
Гороскоп для Терезів на 2017 рік: жінка і чоловік
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають