• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Гороскоп Майя на 2017 рік. Гороскоп майя за датою народження

Від стародавніх індіанців майя нам дісталися не тільки вражають своєю красою і досконалістю піраміди, дивно розвинена математична наука та астрологія, але і унікальний інструмент для передбачень – майянский календар. З допомогою цього календаря жерці майя могли заглядати в майбутнє, прогнозуючи війни, природні катаклізми і життєвий шлях окремо взятої людини. Гороскоп , розроблений майя – це цикл, який складається з двадцяти зодіакальних знаків. На відміну від європейського підходу, згідно з яким зодіакальний символ править протягом чотирьох тижнів, майянські тотеми проявляють себе лише день-два протягом кожного місяця.


Тому стародавні індійці надавали особливого значення дню, в який людина прийшов у наш світ. Саме дата народження повідомляє особистості так званий «кін долі» – заряд енергії, який визначає протягом всього життєвого шляху. Майянское астрологічне вчення наповнене глибокою символічністю, релігійними віруваннями і схилянням перед вищими силами природи, шануванням рослинного і тваринного світу. Стародавні майя вважали, що нічого в світі не відбувається просто так, всі події мають взаємозв'язок.


Гороскоп Майя на 2017 рік. Гороскоп майя за датою народження
Гороскоп майя не втратив астрологічної точності навіть в 2017 році

Астрологи індіанців вважали, що зміна впливу тотемів відбувається у вигляді кругообігу, коли народжується новий знак після смерті свого попередника, а потім гине, породжуючи цикл. Всі знаки чергуються в чіткій послідовності – від Крокодила до Сонця. Позитивні і негативні риси характеру можуть ставати домінуючими за рахунок впливу сил правої і лівої руки. Знання гороскопу на 2017 рік дозволить краще зрозуміти ритми, які будуть керувати вашим життям в даний період часу.


Крокодил


Дати народження: березень 1621), квітень (1030), травень (20), червень (929), липень (19), серпень (828), вересень (17), жовтень (727), листопад (16), грудень (626), січень (15) та лютий (424).


Особи, народжені під заступництвом Крокодила, часто відрізняються слабкістю духу і характеру, вони безініціативні й не надто схильні до активних дій. Людям-Крокодилам непросто розібратися у собі, однак вони чудово відчувають все, що відбувається в навколишньому світі. Це справжні містики, від яких не сховається прояв магічних і потойбічних сил. Крокодили вміють трактувати сни і часто мають здатність до яснобачення. Такі особистості занадто сильно піддаються впливу ззовні, гостро сприймають настрій натовпу, тому ними часто маніпулюють.


У 2017 році людині-Крокодилові варто переоцінити своє коло спілкування. Під впливом чужої думки ваші особисті цілі залишаються нереалізованими. Астрологи кажуть, що в рік Вогняного Півня Крокодилам треба приділити час для особистого і професійного зростання – запишіться на мовні або освітні курси. Близький друг або родич може стати духовним провідником, який навчить вас не йти на поводу у натовпу – не бійтеся радитися з рідними, аби не стати маріонеткою в чужих руках.


Вітер


Дати народження: березень, 1722), квітень (11), травень (121), червень (1030), липень (20), серпень (929), вересень (18), жовтень (828), листопад (17), грудень (727), січень (16) та лютий (525).


Люди-Вітри активні, сильні і володіють вираженими задатками лідера. Дана особливість криє в собі головну небезпеку для Вітру – він настільки любить домінувати, що може перетворитися на справжнього деспота. Вітер любить грати за своїми правилами і неохоче жертвує інтересами заради інших людей. Часто такі особи відрізняються надмірною імпульсивністю, регулярними спалахами люті і гніву, проявом егоїстичних настроїв. Однак Вітер, який зумів приборкати нетерплячість натури, стає одним з найбільш працьовитих і дбайливих знаків гороскопа майя.


2017 рік повинен пройти під девізом «терпіння і розуміння». Тільки толерантність до рідних допоможе уникнути сварки і розриву взаємин. Вітер, здатний проявити мудрість і приборкати природне гнівливість, стане живодайним джерелом енергії і зможе добитися будь-якої поставленої мети. У рік Вогняного Півня сильніше буде відчуватися вплив сил правої руки (Кролика) – ви часто будете віддаватися розвагам і відпочинку.


Ніч


Дати народження: березень (1823), квітень (12), травень (222), червень (11), липень (121), серпень (1030), вересень (19), жовтень (929), листопад (18), грудень (828), січень (17) та лютий (626).


Згідно уявленням стародавніх майя, цей знак символізує жіноче начало. Особи, народжені під заступництвом Ночі, відрізняються мудрістю і інтуїцією. Вони вміють співпереживати, здатні прийти на допомогу і дати пораду в будь-якій ситуації. Люди-Ночі схильні до мистецтв – з них виходять харизматичні актори, талановиті музиканти і проникливі поети. Однак здатність розуміти інших людей може бути використана не тільки на благо – такі особи можуть дуже боляче поранити, використовуючи в конфліктах своє розуміння людської натури.


У 2017 році Ночі варто направити вміння читати чужі думки на покращення матеріального становища. Настав час зайнятися організацією власного бізнесу або вкластися в кілька багатообіцяючих проектів. Можна не побоюватися втратити гроші — просто уважно вычитывайте документи і аналізуйте можливий ризик. А ось азартних ігор варто уникати – є ризик потрапити в серйозну залежність і розоритися.


Ящірка


Дати народження: березень, 1924), квітень (13), травень (323), червень (12), липень (222), серпень (1131), вересень (20), жовтень (1030), листопад (19), грудень (929), січень (18) та лютий (727).


Особи, народжені під заступництвом Ящірки, відрізняються міцним здоров'ям і величезною фізичною витривалістю. Недарма саме цей тотем відповідав у стародавніх майя за врожай і родючість. Люди-Ящірки не цураються будь-якої праці, вони поступливі і спокійні, наполегливі в досягненні поставлених цілей і на рідкість безконфліктні. Ці якості дозволяють Ящіркам досягати досконалості в будь-якій справі, за яку вони беруться. Однак для представників даного тотема занадто важливі життєві задоволення. Особливу небезпеку представляє для них сексуальна нестриманість.


У 2017 році астрологи рекомендують стримувати природну тягу до насолод. Постійна зміна партнерів може призвести до виникнення пліток. Припиніть потурати своїм бажанням, щоб знайти особисте щастя і довготривалі стосунки. У вас занадто часто активізується руйнівна сила правої руки – Кремінь, який не вміє говорити «ні» миттєвим бажанням. Візьміть його під контроль, інакше залишитеся ні з чим до кінця року.


Змій


Дати народження: березень, 2025), квітень (14), травень (424), червень (13), липень (323), серпень (12), вересень (121), жовтень (1131), листопад (20), грудень (1030), січень (19) та лютий (828).


Під заступництвом Змія в наш світ приходять справжні воїни. Це сильний домінантний знак, що виділяє навколо себе сексуальну енергію і чуттєвість. Люди-Змії вміють досягати поставлених цілей. У них гармонійно поєднані здатності до аналізу, життєва мудрість і гостра інтуїція. Погляд проникливого Змія здатний проникати в саму суть речей. При цьому цей знак дуже байдуже сприймає існуючі моральні норми та установки, і при необхідності легко може ними знехтувати. Дана особливість дозволяє Зміям займати високі посади і посади.


У 2017 році Зміям треба приділити час для духовного розвитку. У вас будуть дуже сильні занепадницькі настрої, викликані силами правої руки –депресивної Грозою. Схильність до фаталізму призведе Зміїв на слизький шлях, який, як їм здасться, визначений згори. Вам потрібно бути оптимістичніше і не соромитися проявляти слабкість, звертаючись за допомогою до близьких, щоб переломити в собі прояви негативного тотема.


Смерть


Дати народження: березень (126), квітень (15), травень (525), червень (14), липень (424), серпень (13), вересень (222), жовтень (12), листопад (121), грудень (1131), січень (20) та лютий (929).


Люди, народжені під заступництвом цього тотема, відзначені особливим заступництвом долі. Майя не асоціювали Смерть зі злом і темними силами, а сприймали її як трансформацію, перетворення з одного стану в інший. Це люди, щедро наділені справедливістю, ясністю розуму, гострим розумом і мудрістю. Вони з легкістю опановують будь-які життєві таємниці і проникають у суть речей, тому серед представників тотема Смерті багато ясновидців і провісників.


У 2017 році для вас настає період особистих відносин. Вогненний Півень прихильно ставиться до тих, хто вирішив створити сім'ю , так що поспішайте скористатися шансами на довге і щасливе спільне життя. Вам потрібно більше радіти простим життєвих задоволень – дозволяйте собі приємні покупки і легковажну витрату грошей. Зайвий раціоналізм не дає вам розслабитися і відпочити від щоденних тривог.


Олень


Дати народження: березень (227), квітень (16), травень (626), червень (15), липень (525), серпень (14), вересень (323), жовтень (13), листопад (222), грудень (12), грудень (121) та лютий (10).


Представники даного тотема характеризуються винятковою любов'ю до особистої свободи і незалежності. Це прирожденны лідери, які вміють підпорядковувати собі інших людей. Люди-Олені часто відрізняються гарною зовнішністю, вони рухливі і привабливі, але при цьому схили до самозамилування і прояву егоїзму. Так що, незважаючи на весь шарм, до старості вони можуть залишитися в самоті. Вся життя Оленя проходить у боротьбі двох протиборчих сил – Крокодил схиляє його до властолюбству і деспотизму в ім'я особистих цілей, а добрий Маїс пробуджує людинолюбство і жертовність.


У 2017 році Олень в черговий раз повинен вступити в протистояння з негативними рисами його натури. Астрологи попереджають: великий ризик активізації Крокодила. Люди-Олені відчують непереборне бажання пуститися у всі тяжкі, що однозначно призведе до сварки з близькою людиною. Розвивайте в собі терплячість, налаштовуйтесь на необхідність діалогу і компромісу, щоб відродити в собі позитивну енергетику Маїсу.


Кролик


Дати народження: березень (328), квітень (17), травень (727), червень (16), липень (626), серпень (15), вересень (424), жовтень (14), листопад (323), грудень (13), січень (222) та лютий (11).


Такі особистості — улюбленці Фортуни. Вони мають всі шанси на те, щоб прожити щасливе і безтурботне життя — недарма індіанці майя ототожнювали Кролика з плодючістю, успіхом і багатством. Ці особи завжди оточені шанувальниками і друзями. Вони дуже доброзичливі, люблять і вміють іскрометно пожартувати, відрізняються добрим серцем, м'яким характером і щедрістю. Однак Кролики терпіти не можуть самотності і з працею переносять біди й печалі, впадаючи в смуток по самому дріб'язкового приводу.


У 2017 році астрологи рекомендують людям-Кроликам стримати споживанні алкоголю. Постарайтеся зав'язати з шкідливими звичками. Ви занадто залежні від розслабляючої дії спиртних напоїв, і це може погано скінчитися. Зосередьтеся на роботі – Вогненний Півень надасть вам шанс на кар'єрне зростання і підвищення окладу. Але для цього доведеться скоротити час, який ви звикли відводити для розваг.


Вода


Дати народження: березень (429), квітень (18), травень (828), червень (17), липень (727), серпень (16), вересень (525), жовтень (15), листопад (424), грудень (14), січень (323) та лютий (12).


Згідно з віруваннями майя, людина-Вода приречений на складне життя. Йому нічого не даватиметься просто так. Лише наполеглива праця, цілеспрямованість і покірливе подолання складнощів дозволять Воді жити в достатку. Однак вищі сили подбали про те, щоб у представників даного тотема був якийсь талант. Людина-Вода вміє направити це дарування в правильне русло, володіє мудрістю і інтуїтивно розуміє оточуючих людей. Життя Води псує те, що вона дуже любить перебувати в центрі подій, але при цьому сором'язлива і панічно боїться виглядати смішно або безглуздо.


У 2017 для представників цієї самої тотема вразливою сферою стане здоров'я. Не нехтуйте покладеним відпочинком – візьміть відпустку і вирушайте в спокійний заміський пансіонат, щоб заповнити втрачену життєву енергію. Астрологи рекомендують вам відмовитися від короткострокових інтрижок. Люди-Води дуже люблять сексуальне різноманітність, тому рідко бувають в тривалих відносинах. Саме ця риса загрожує вам постійними скандалами і нервуванням в 2017 році.


Собака


Дати народження: березень (530), квітень (19), травень (929), червень (18), липень (828), серпень (17), вересень (626), жовтень (16), листопад (525), грудень (15), січень (424) та лютий (13).


Люди-Собаки – це особистості, які люблять красиве життя. Вони розумні і кмітливі, володіють вродженою хитрістю і спритністю, тому гроші самі йдуть до них в руки. Але любов до надмірностей змушує витрачати Собак все до копійки, не замислюючись про важливість накопичень. При цьому даних особистостей не можна назвати трудоголіками. Якщо їм доведеться вибрати між чесним і складним працею і легким, але нечесним заробітком, Собаки цілком можуть піти на шахрайство та інші протиправні махінації.


У 2017 році астрологи рекомендують Собакам керуватися простим правилом: «Всіх грошей не заробити!». Не йдіть на поводу у власної жадібності, щоб не мати проблем з законом. Розумна економія і чесна праця допоможуть створити надійну базу на майбутнє. Пора відкрити свою справу або зробити вигідну покупку нерухомості. Вроджений оптимізм дозволить вам з легкістю впоратися з труднощами нового року. До того ж, доброзичливі Собаки завжди можуть розраховувати на допомогу друзів і рідних.


Мавпа


Дати народження: березень (631), квітень (20), травень (1030), червень (19), липень (929), серпень (18), вересень (727), жовтень (17), листопад (626), грудень (16), січень (525) та лютий (14).


Спритною, меткої і хитромудрої Мавпі доля щедро відсипала шанси на хороше життя. Такі особи відрізняються природним артистизмом і чарівністю — Мавпи з легкістю завойовують симпатії до протилежної статі. Такі люди часто працюють у сфері мистецтва або шоу-бізнесу, вони люблять бути на виду і не дуже шанують важку фізичну роботу. Однак щасливчики-Мавпи часто схильні до легковажності і егоїстичним витівок, що псує відносини навіть з самими терплячими людьми.


У 2017 році астрологи рекомендують представникам даного тотема попрацювати над своєю самовпевненістю. Ви надто імпульсивні й не думаєте про наслідки своїх вчинків. Небесні світила прогнозують підвищений ризик травматизму і аварій, так що розраховуйте ризик, перебуваючи за кермом автомобіля. Мавпи, які бажають просунутися по кар'єрних сходах, мають менше хвалитися і більше працювати.


Дорога


Дати народження: березень (7), квітень (121), травень (1131), червень (20), липень (1030), серпень (19), вересень (828), жовтень (18), листопад (727), грудень (17), січень (626) та лютий (15).


Даний тотем відноситься до майянском календарі до категорії найбільш неоднозначних знаків. З одного боку, це символ руйнівної енергії, а з іншого – тотем Дороги укладає в собі силу творення і життя. Саме тому особи, народжені в періоди його правління, відрізняються складним і суперечливим характером. Це люди з величезним запасом духовних і фізичних сил. Але самі вони ледве вміють вибирати правильну точку для їх застосування. Людині-Дорозі потрібен сильний духовний наставник, який зможе направити свого підопічного на шлях самопізнання.


У 2017 році астрологи пророкують вам період знакових рішень. Ви можете досягти небувалих висот або втратити все, що було напрацьовано в минулому, зміцнити дружні зв'язки або посваритися з близькими людьми. У будь-якому випадку, все залежить тільки від самої Дороги. Зірки щедро відміряють вам сил та завзятості, але не будуть вирішувати за вас, куди направити з'явилася енергію. Не ведіться на спокуси і легку наживу, будьте уважні і ніколи не дійте під впливом імпульсів, щоб не упустити свою удачу.


Маїс


Дати народження: березень (8), квітень (222), травень (12), червень (21), липень (1131), серпень (20), вересень (929), жовтень (19), листопад (828), грудень (18), січень (727) та лютий (16).


Це один з найщасливіших знаків майянського гороскопу. В дитинстві завжди Маїс оточений батьківською ласкою, турботою і любов'ю, а в дорослому віці сам стає відмінним батьком і вірним партнером. Людина-Маїс характеризується доброзичливістю, м'якістю характеру, мудрістю та інтелектом. При цьому такі особи відрізняються консерватизмом, вони не люблять змін, опускають руки перед життєвими труднощами, вважаючи за краще плисти за течією, і рідко йдуть на поступки навіть з улюбленими людьми.


У 2017 році вам доведеться відмовитися від самообману. Для людини-Маїсу настав час вирішити всі накопичені проблеми, які у вас більше не вийде ігнорувати. Швидше за все, мова йде про необхідність розлучитися з людьми, які вас просто використовують у корисливих цілях. Природний такт не дає Маїс прямо висловити невдоволення, але якщо ви цього не зробите прямо зараз – постраждає родина, і стосунки з коханою людиною.


Ягуар


Дати народження: березень (9), квітень (323), травень (13), червень (121), липень (12), серпень (120), вересень (1030), жовтень (20), листопад (929), грудень (19), січень (828) та лютий (17).


Тотем, під заступництвом якого народжені ці особистості, надає їм особливу стрімкість, швидкість і спритність. Вони з легкістю долають життєві труднощі і здатні уникнути будь-якої неприємної ситуації. Це виражені індивідуалісти, які вміють поєднувати розумний егоїзм з турботою і увагою до дорогим людям. Однак людині-Ягуара потрібно стримувати прояви своєї антитотема. Під впливом Ночі вони можуть піддаватися спокусі досягти високого становища і багатства злочинним шляхом.


У 2017 році людям-Ягуарах треба ступити на шлях самовдосконалення. Тільки так ви зможете підкорити собі темні прояви натури і не розірвати стосунки з близькими. Астрологи рекомендують Ягуарах забути про режим авральної гонки – межа ваших можливостей не за горами, а життєва енергія виснажується швидше, ніж ви встигаєте її заповнювати. Не забувайте про відпустку, який краще провести разом із сім'єю.


Орел


Дати народження: березень (10), квітень (424), травень (14), червень (323), липень (13), серпень (222), вересень (11), жовтень (121), листопад (1030), грудень (20), січень (929) та лютий (18).


Люди, народжені під заступництвом Орла, характеризуються яскравим темпераментом і цілеспрямованістю. Вони рухаються до поставленої мети найкоротшим шляхом. Зазвичай така тактика приносить очікувані плоди – людям-Орлам практично не знайомі розчарування і поразки. Такі особистості народжені, щоб парити над буденністю у вільному польоті і зверхньо дивитися на мирську суєту. Вони цінують матеріальні блага, відрізняються самостійністю і вчинків незалежністю суджень.


У 2017 році людині-Орлу не варто хапатися за все і відразу. Ви не досягнете бажаного, якщо будете розриватися на кілька проектів. Вашою життєвою установкою повинен стати наполеглива і зосереджений працю, який обов'язково заслуговує на високу оцінку керівництва. Особливою прихильністю зірок буде користуватися сфера особистого життя. Орли нарешті відчують бажання заспокоїтися і створити міцну пару на довгі роки.


Гриф


Дати народження: березень (11), квітень (525), травень (15), червень (424), липень (14), серпень (323), вересень (12), жовтень (222), листопад (11), грудень (121), січень (1030) та лютий (19).


Грифи відрізняються простодушністю і наївністю. З одного боку, такі особливості характеру залучають до них людей. З іншого боку, це забезпечує їх неприємностями — далеко не кожен, з ким спілкуються Грифи, на перевірку виявляється порядною людиною. Домінантною особливістю таких людей є добродушність. Це чудові сім'янини, які цінують затишок, але вони занадто безтурботні і схильні порушувати дане слово іншим. Стародавні майя вважали, що народитися під цим знаком — значить отримати благословення небес, так як людям-Грифам прощаються багато гріхів.


У 2017 році Грифи не повинні покладатися тільки на зоряне благословення. Ваша непослідовність і легковажність заважає підвищенню по службі. Уважно придивіться до свого оточення. Вас постійно втягують в закулісні ігри, правила яких ви абсолютно не розумієте. Уникайте пліток і інтриг, акуратно виконуючи покладені керівництвом обов'язки, щоб закінчити рік з позитивним підсумком.


Земля


Дати народження: березень (12), квітень (626), травень (16), червень (525), липень (15), серпень (424), вересень (13), жовтень (323), листопад (12), грудень (222), січень (1131) та лютий (20).


Людей, які прийшли в наш світ під заступництвом Землі, можна охарактеризувати як філософів. Вони постійно фонтанують ідеями, але є поганими виконавцями власних задумів, так як з працею зосереджуються на рутинних справах. Домінантом цих особистостей є чоловіче начало, тому вони схильні до упертості, спорах і агресії. Проте в глибині душі ці суворі натури не чужі романтичних настроїв, вони люблять віддаватися мріям, цінують ласку, турботу і душевне тепло.


У 2017 році астрологи рекомендують вам не витрачати життєві сили на несерйозні справи. З початку року визначте для себе пріоритети і пдвигайтесь в напрямку поставлених цілей. Сконцентруйтеся на втілення однієї мрії — і тоді зірки обіцяють вам свою підтримку і шанси на втілення задуманого. Рік сприятливий для угод з нерухомістю, створення сім'ї і народження дитини . А от фінансові афери і махінації приречені на провал – ризики будуть перевищувати можливий дохід від таких операцій.


Кремень


Дати народження: березень (13), квітень (727), травень (17), червень (626), липень (16), серпень (525), вересень (14), жовтень (424), листопад (13), грудень (323), січень (12) та лютий (121).


Такі особи відрізняються гневливостью і агресією, вони люто відстоюють свою точку зору і часто є ініціаторами сварок. Для людей-Кременів все в світі ділиться на чорне і біле, вони важко йдуть на компроміс і поступки, роблячи виняток лише для близьких людей. З ними нелегко ужитися, тому людина-Кремінь часто буває самотній, якщо не досягає гармонії з собою і навколишнім світом. Однак природний перфекціонізм робить людей, народжених під тотемом Кременя, ідеальними працівниками і керівниками.


У 2017 році астрологи рекомендують вам розвинути в собі толерантність. Якщо ж ви не можете спокійно наводити аргументи на дискусійних питаннях, краще просто уникайте їх, щоб нівелювати ризик конфліктної ситуації. Тим більше що рік буде сприяти командній роботі. Індивідуальні проекти практично напевно приречені на провал і не принесуть очікуваного прибутку і заохочення від керівництва. Не забувайте бути лагіднішими зі своєю половинкою, щоб вам було з ким розділити горе і радість.


Гроза


Дати народження: березень (14), квітень (828), травень (18), червень (727), липень (17), серпень (626), вересень (15), жовтень (525), листопад (14), грудень (424), січень (13) та лютий (222).


Згідно майянским уявленнями, такі особи постійно стикаються з життєвими труднощами. Людина-немов Гроза є магнітом для неприємностей! Такі натури схильні до депресій, які супроводжуються занепадом сил і відсутністю інтересу до життя. Їм потрібно більше бувати в суспільстві і обов'язково звертатися за духовною підтримкою до близьким людям. Якщо ж людина-Гроза остаточно розчарується в житті, він може стати егоїстом і циніком, який не дорожить людськими відносинами.


У 2017 році астрологи прогнозують Гроз світлу смугу в житті. Невдача обов'язково закінчиться, якщо людина-Гроза буде оптимістичніше дивитися в майбутнє і наполегливо йти до поставлених цілей. Головне – визначити дійсно стоять пріоритети, так як дрібні меркантильні бажання не будуть користуватися зоряною заступництвом. Рік може стати воістину переломним моментом і стартовим майданчиком для щасливого майбутнього. Не пропустіть цей шанс стати краще і досконаліше!


Сонце


Дати народження: березень (15), квітень (929), травень (19), червень (828), липень (18), серпень (727), вересень (16), жовтень (626), листопад (15), грудень (525), січень (14), лютий (323).


Люди, які прийшли в наш світ в період верховенства Сонця, народжені під одним з найбільш священних майянскх знаків. Однак Сонце може бути не лише життєдайним. Такі особистості здатні змести все на своєму шляху, подібно спопеляючої спеки. Люди-Сонце відрізняються непередбачуваністю вчинків, вони імпульсивні, суперечливі і дуже вразливі. Це яскраві індивідуальності, які ніколи не йдуть на поводу у інших людей. Вони люблять розкіш і багатство, яке часто отримують без зусиль.


У 2017 році астрологи рекомендують людям-Сонце стати терплячіші до чужого недоліків. Тільки так вам вдасться зберегти відносини з друзями і близькими. Не варто прагнути до влади і абсолютного лідерства, якщо це зруйнує вашу сім'ю. Поступливість і готовність йти на компроміси принесе гармонію у ваші стосунки з протилежною статтю.

загрузка...
Гороскоп Майя на 2017 рік. Гороскоп майя за датою народження
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають