• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Квітковий гороскоп за датою народження на 2017 рік Півня. Квіти за гороскопом 2017

Вважається, що квітковий гороскоп був придуманий ще в часи древніх кельтів. В його основу закладено друїдський календар , згідно з яким річний цикл ділився на 36 періодів, кожен з яких знаходився під заступництвом одного з квіток. Визначити тотем можна, виходячи з дати появи людини на світ. Друїди і волхви давно помітили, що кожен володіє своїми кветок характерними рисами, частина з яких передається людям, народженим в період їх верховенства. Тому квітковий гороскоп розповідає про особливості характеру кожного знака, розкриває їх сильні і слабкі сторони, попереджає про небезпеки і дає прогноз на майбутній рік.


Бажано, щоб квітка-покровитель супроводжував вас по життю, надаючи сил, залучаючи удачу, оберігаючи від злих духів і недоброзичливців. Ви можете виростити свою квітку на присадибній ділянці, ставити вдома букети або просто засушити і носити рослина в гаманці – дія тотема від цього не втомиться! Давайте дізнаємося, що несе 2017 рік для кожного з знаків-квітів.


Квітковий гороскоп за датою народження на 2017 рік Півня. Квіти за гороскопом 2017


Тирлич жовтий (1-10 січня)


Таких особистостей відрізняє відкритий та доброзичливий характер. Це справжні альтруїсти, будь-яка дія яких продиктовано не особистими вигодами, а бажанням надати допомогу близькій людині. Найчастіше люди-Тирличу є інтровертами, що віддають перевагу усамітнення і спокій рідних стін. Представники цього знаку володіють розвиненим інтелектом, однак схильні ускладнювати рішення поставлених завдань, не помічаючи самих легких способів. Вони ніколи не змінять партнера, але зовсім не вміють відкриватися і йти на контакт при виникненні проблем. Це відмінні працівники, які відрізняються точністю і креативним підходом.


У 2017 році астрологи рекомендують вам берегтися від холоду. Звичайно, Тирличу – це квіти з міцною кореневою системою, проте найменше переохолодження призведе до застуди. У відносинах з людьми вам варто стати менш недовірливим — не нервуйте через дрібниці і не накручуйте себе з кожного приводу, щоб зберегти добрі стосунки з колегами.


Будяк (11-20 січня)


Людина-Будяк – особистість скромна, тому він воліє триматися непомітно. Таких людей відрізняє уважність, доброта, чуйність і легкий характер, тому вони завжди оточені друзями. Будяк імпульсивний і часто впадає в гнів, однак ця агресія є лише захисною реакцією у разі суперечок. Навколишні зазвичай не тримають зла на Будяк, оскільки він щиро розкаюється, якщо когось образив. Людям, народженим під заступництвом Будяка, псує життя вроджена метушливість і легковажність – ці квіти не люблять проблем і труднощів, тому часто кидають справи на півдорозі.


У 2017 році астрологи рекомендують вам стати більш відповідальними, щоб досягти кар'єрних висот. Пам'ятайте, що навіть самі нецікаві завдання потрібно вирішувати наполегливо і цілеспрямовано, не відволікаючись відразу ж, як тільки у вас пропаде бойовий запал. Зірки попереджають про необхідність стежити за здоров'ям: надмірні фізичні навантаження послаблять ваш організм.


Безсмертник (21-31 січня)


Представників даного тотема відрізняє вишуканість, тактовність і природний шарм. Такі люди люблять все красиве і витончене, тому вони завжди одягнені по останнім словом моди , обізнані в галузі музики та кіно. Хороший смак і вміння подати себе виділяє людину-Безсмертника з натовпу, він створює про себе найкраще враження і надовго залишається в пам'яті тих, з ким познайомився на виставці або вечірці. При цьому їх не можна назвати особистостями, схильними до показухи. Навпаки – Бессмертники характеризуються простотою і доброзичливістю. Це відмінні керівники, які завжди захистять і направлять своїх підопічних.


У 2017 році астрологи рекомендують вам приділити увагу особистому житті. Бессмертники схильні сумніватися в своєму партнері, однак він нічим не заслужив проявів ревнощів. Надмірна підозрілість тільки ускладнює ваше особисте життя, заважаючи досягти спокою і умиротворення. Якщо ви не впораєтеся з собою, це лише загострить невроз і стан тривожності, що може призвести до сильного емоційного зриву в кінці року.


Омела (1-10 лютого)


Люди, народжені під заступництвом Омели, відрізняються харизмою і чарівністю. Вони ніколи не залишаються наодинці, так як завжди вміють зачарувати вподобаного людини. Однак Омели схильні використовувати цей дар для досягнення корисливих інтересів, не думаючи про біль, яку вони можуть заподіяти людям. Ці особистості звикли бути першими завжди і у всьому, вони не терплять конкуренції і готові боротися до переможного кінця. Це справжні професіонали своєї справи, які ніколи не спочивають на лаврах, постійно ставлячи перед собою нові цілі і прагнучи досягти ще більших вершин.


У 2017 році вам варто м'якше ставитися до колег – не потрібно намагатися знищити кожного, хто, як вам здається, намагається перейти дорогу. Наполегливо і цілеспрямовано трудіться, а начальство саме розбереться, кого нагородити за праці і старанність. Астрологи нагадують про необхідність уважного ставлення до здоров'я. Людям-Омелам варто приділити час помірним фізичним навантаженням на свіжому повітрі – візьміть за правило кататися на велосипеді або здійснювати легку пробіжку з ранку.


Красавка (11-20 лютого)


Беладона – складна і суперечлива особистість, з якою не кожному вдається знайти спільну мову. Представники цього знаку відрізняються загадковістю, містичністю і відлюдним характером. Це трудівники, які здатні одночасно вести кілька проектів, якісно виконуючи доручену роботу. Однак при цьому люди-Беладони примудряються працювати не в повну силу, рідко коли викладаючись на сто відсотків. Подібна тактика часто призводить до того, що вони не досягають найвищих результатів, задовольняючись просто хорошими показниками.


У 2017 році астрологи радять Красавкам позбавитися від зайвої емоційності. Ви занадто часто тисніть на свою половинку, намагаючись повністю підпорядкувати її. Ви не здатні до компромісів і поступок, а це може привести до серйозної сварку в кінці 2017 року. Зірки попереджають вас про необхідність толерантного ставлення до чужих недоліків – схильність до критиканства і дріб'язковості може призвести до появи ворога в робочому колективі.


Мімоза (21-28 лютого)


Представники даного знака сприйнятливі до змін у житті, вони добре підлаштовуються під обставини і інтуїтивно відчувають навколишній світ. Люди-Мімози відрізняються гострим розумом і швидкою реакцією, а в стресових ситуаціях проявляють справжні чудеса героїзму. Проте вони відносяться до категорії тендітних істот, яким життєво необхідна турбота, увага і ласка. Мімози не терплять самотності, тому їм важливо, щоб поруч були присутні близькі люди і друзі.


У 2017 році вам варто уважніше поставитися до здоров'я. Будь-яке нездужання може перерости в затяжну хворобу, так що не нехтуйте лікуванням і відвідуванням лікарів. У середині року приділіть час відпочинку і рушайте в тихий санаторій або пансіонат, розташований в лісовій зоні. Питання кар'єри будуть вирішуватися з завидною легкістю, ваші зв'язки і доброзичливість зіграють на руку при досягненні професійних цілей.


Мак (1-10 березня)


Особистості, що з'явилися на світ під заступництвом цього квітки, відрізняються загадковістю і непередбачуваністю. Оточуючі не здатні відгадати приховані мотиви вчинків Маку, тому його часто вважають не дуже адекватною особистістю. Люди-Маки страждають від власної суперечливості, але не можуть змінити себе. У більшості випадків це призводить до того, що Мак часто змінює місце роботи або проживання і не може знайти своє місце в житті. Люди-Маки відрізняються ефектною зовнішністю, привабливістю і чарівністю, тому швидко набувають нових друзів.


У 2017 році астрологи рекомендують Макам стати впевненішим у власних силах: обов'язково хваліть себе за будь-які досягнення і радійте кожному кроці вперед. Невпевненість може привести вас в погану компанію. Восени загострюється ризик прояви депресій, які можуть вибити Маку з колії. Не піддавайтеся занепадницьким настроям! Маку життєво необхідний позитивний настрій. Тільки в цьому випадку він здатний звернути гори і зарядити своєю силою і життєрадісністю всіх оточуючих.


Лілія (11-20 березня)


Особи, народжені під знаком Лілії, є найбільш самовпевненими представниками гороскопу Квітів. Це царствені і зарозумілі особи, які прекрасно знають, чого хочуть від життя. Їх не можна назвати лицемірами, але вони вміють надягати маску привітності у разі, якщо співрозмовник не викликає у них симпатії. Люди-Лілії чарівні і послужливі, тому з легкістю зачаровують оточуючих. Серед представників цього знака немає «середнячків» – це або ангели у плоті, або підступні демони.


У 2017 році люди-Лілії повинні боятися чуток і пліток. Ваші закулісні ігри ось-ось розкриють, що призведе до появи плям на репутації. Постарайтеся менше інтригувати і більше працювати, щоб заслужити повагу начальства і нагороду за сумлінну працю. Астрологи рекомендують вам менше таїтися. Таємничість Лілій приваблює протилежну стать, але шанувальники втомлюються розгадувати загадки і проникати під покриви ваших таємниць, воліючи з часом менш складні натури.


Наперстянка (21-31 березня)


Люди-Наперстянки відрізняються цікавістю, тверезість суджень і філософським підходом до життя. Це затяті прагматики, які не сприймають порожніх мрій. Вони впевнено стоять на ногах і чітко йдуть до залишеним цілям. Такі особистості цінують авторитетна думка, тому рідко приймають рішення, не порадившись з друзями або рідними. Наперстянок характеризує виняткова працьовитість і завзятість. Вони здатні вести за собою людей, проте надмірна відповідальність часто призводить до нервових виснажень і зривів.


У 2017 році астрологи рекомендують Наперстянкам не кидатися у вир з головою. Ви часто нехтуєте реальною небезпекою, що може призвести до неприємних наслідків. Не укладайте сумнівних угод, щоб не втратити значну суму грошей. Не приймайте невдачі близько до серця — пам'ятайте, що у всіх бувають злети і падіння, які потрібно просто пережити. Зірки кажуть, що у новому році ви можете поміняти місце проживання або роботу, причому такі зміни будуть виключно на благо.


Магнолія (1-10 квітня)


Люди-Магнолії завжди націлені на те, щоб займати перші позиції в суспільному житті і професійній сфері. Захоплені погляди оточуючих є для них наркотиком, тому Магнолії вельми ласі на лестощі і компліменти. Юні роки людей-Магнолій не можна назвати спокійними, вони часто роблять імпульсивні вчинки, йдучи на поводу у серця. Це завсідники вечірок, які просто не можуть перебувати на самоті. Однак з роками вони все більше схильні до холодного розрахунку, тому що часто шкодують про те, що було зроблено раніше. Люди, народжені під цим знаком, відрізняються витривалістю і здатні наполегливо працювати для досягнення успіху.


У 2017 році астрологи кажуть вам про необхідність піти в тінь. Заздрість оточуючих не дає Магнолії домогтися серйозних успіхів на роботі, незважаючи на всі зусилля. Краще зосередитися на індивідуальних проектах і не розповідати про свої успіхи направо і наліво. Також варто переглянути політику особистих витрат – дорогі речі та розваги можуть почекати, адже незабаром вам випаде шанс придбати житло або розвинути власний бізнес.


Гортензія (11-20 квітня)


Особи, народжені під заступництвом Гортензії, на перший погляд здаються экстравертами. Вони комунікабельні, мають широке коло знайомств і вміють підтримати невимушену бесіду навіть з малознайомими людьми. Однак глибоко в душі вони часто самотні. Ця квітка з усіма в хороших відносинах, але нікого не пускає в світ своїх таємниць, так що його завжди обходять стороною чутки і плітки. Зазвичай Гортензії дуже тактовні і ввічливі, але виходять з себе, зіткнувшись з несправедливістю.


У 2017 році Гортензії варто скоротити дистанцію, яку вона дотримується в емоційній сфері. В іншому випадку Гортензія ризикує пропустити по-справжньому знакове знайомство, яке може привести до створення міцних і гармонійних відносин . Астрологи радять вам більше цікавитися життям рідних і близьких. Добрі стосунки з родичами, відіграють важливу роль у новому році – вам може знадобитися рада або грошова допомога.


Жоржин (21-30 квітня)


Такі особи відрізняються суперечливою натурою. Сьогодні вони можуть бути м'якими і милими романтиками, але вже завтра ви побачите перед собою холодного циніка. Все залежить від того, в якому настрої встав сьогодні вранці Жоржин. Така мінливість може збити з пантелику друзів і рідних Жоржина, а малознайомі люди часто підозрюють його в нестійкості психіки. При цьому вкрай Жоржин розумний: він любить посперечатися, але ніколи не опуститься до образ. При всіх своїх талантах такі особи дуже скромні, тому часто нагороди обходять їх стороною.


У 2017 році не відмовляйтеся від допомоги друзів. Звичайно, ви настільки самостійні і самодостатні, що звикли вирішувати поодинці всі проблеми, однак незабаром Жоржина потрібно опора і підтримка з боку вірного друга. Астрологи радять вам стати серйозніше в питаннях любові і стосунків. Ви поверхнево ставитеся до романів і занадто часто міняєте партнерів, що призводить до швидкого розчарування і розриву.


Конвалія (1-10 травня)


Люди-Конвалії – це крихкі і ніжні створіння, які протягом усього життя залишаються вразливими дітьми. Вони скромні й невибагливі, завжди тримаються осторонь від шуму й гамору. Їх приваблює все нове і незвідане, так що вони з задоволенням спостерігають за світом зі свого комфортного куточка. Особи, народжені під знаком Конвалії, відрізняються невгамовною фантазією і часто живуть в уявному світі. Найчастіше вони є представниками творчих професій або мають хобі, якому віддають значну частину вільного часу.


У 2017 році астрологи рекомендують вам навчитися приймати реальність. Перестаньте ховатися в раковині від проблем, з якими доводиться стикатися в реальному світі. Колеги та знайомі занадто часто безсоромно використовують вашу доброту і чуйність. Ландышам потрібно навчитися відмовляти, щоб зуміти реалізуватися на професійному терені. Сфера особистого життя буде характеризуватися стабільністю – партнер знає про вашу потребі в турботі й опіці і з задоволенням візьме на себе цю роль.


Портулак (11-20 травня)


Особистостей, народжених під заступництвом Портулаку, відрізняє непростий характер. Такі люди відрізняються себелюбством і егоїзмом, вони примхливі і вимагають максимальної уваги до своєї персони. Портулак не приймає відмови і може бути справжнім тираном. Оточуючим часто здається, що життя Портулаку наповнена яскравими подіями і пригодами. Однак він просто живе сьогоднішнім днем, дозволяючи собі будь-які забаганки і відкидаючи моральні заборони і обмеження. Це виключно хороші працівники, які у всьому прагнуть до досконалості і готові йти вперед до нових висот.


У 2017 році астрологи рекомендують Портулаку стати менш розважливим. Ви повністю взяли під контроль емоції і почуття, тому не відчуваєте справжньої краси навколишнього світу і радощів любові. Звичайно, Портулак самобутній і унікальний, але він так само, як і інші залежить від тепла і турботи. Врахуйте це застереження, інакше на довгі роки на самоті.


Ромашка (21-31 травня)


Люди-Ромашки відрізняються доброзичливістю, це відмінні слухачі, які завжди співчуває чужій біді. Їм не властива зайва відвертість, так як найбільше на світі вони бояться пліток і пересудів. Незважаючи на те, що Ромашки часто користуються довірою друзів, вони ніколи не використовують чужі таємниці в особистих цілях. Вони дуже педантичні і тактовні. Особистості, народжені в період верховенства Ромашки, не люблять займатися нудною та одноманітною роботою, але з задоволенням беруть участь у креативних і нестандартних проектах.


У 2017 році астрологи рекомендують Ромашок відмовитися від ідеї переробити свого партнера. Ви дуже схильні до ідеалізму і намагаєтеся налаштувати вашу половинку під вигаданий вами образ. Така тактика може спровокувати конфліктну ситуацію або привести до розриву відносин. Постарайтеся якомога рідше спізнюватися на роботу – керівництво вже втомилося робити вам зауваження, так що це може вилитися в суворі заходи.


Дзвіночок (1-10 червня)


Люди, народжені під знаком Дзвоника, відрізняються сталістю і дуже прив'язані до рідної країни, отчого дому і родичам. Вони болісно сприймають будь-які зміни в житті. Ці особи постійно щось майструють і наводять затишок, створюючи комфортне гніздечко, в якому можуть сховатися від життєвих негараздів. Дзвіночки характеризуються дисциплінованістю і працьовитістю, вони дуже відповідальні і дбайливо розпоряджаються доходами.


У 2017 році Дзвіночків не варто давати гроші в борг. Якщо ж ви не можете відмовити у позику, ссудите суму, яку не шкода втратити – висока ймовірність того, що повернення грошей затягнеться. Ваша відданість і схильність до моногамії забезпечить гармонійну і щасливе особисте життя, так що якщо ви вирішили пов'язати себе узами шлюбу для цього настав один з найбільш сприятливих періодів. Зірки говорять про ризик бути втягнутим в неприємну авантюру, тому скептично ставитеся до пропозицій заробити легкі гроші.


Маргаритка (11-21 червня)


Люди-Маргаритки скромні і доброзичливі. Вони не люблять зайвої уваги до своєї персони — коло спілкування представників даного знаку налічує безліч знайомих, однак справжніх і перевірених друзів у Маргариток небагато. Вони напрочуд сприйнятливими, причому не лише до рідних, але і по відношенню до колег і навіть незнайомцям, які потрапили в скрутне становище. Їм абсолютно не характерна агресія. Люди-Маргаритки відрізняються спокоєм і завидною холоднокровністю, тому цілеспрямовано йдуть до поставлених цілей у професійній та особистій сфері.


У 2017 році вам потрібно берегти сім'ю від сторонніх. Висока ймовірність того, що хтось спробує втрутитися і порушити тихе протягом вашого життя. Будьте обережні з новими знайомими — далеко не всі вони ласкаві і милі, якими хочуть здаватися. Дотримуйтеся звичайної тактики дистанціювання і дбайливо охороняйте особистий простір. Астрологи рекомендують Маргариткам задуматися про поповнення родини – ви станете чудовим батьком, користуються любов'ю та повагою дітей .


Тюльпан (22 червня-1 липня)


Люди-Тюльпани велелюбні і легко заводять нові знайомства. Це харизматичні й чарівні особистості, які просто магічним чином впливають на протилежну стать. Тюльпани відрізняються життєрадісністю і веселою вдачею. Вони не звикли контролювати свої бажання і часто йдуть на поводу у хвилинних примх. Доля прихильна до представників цього знака, незважаючи на те, що вони схильні до ризику і авантюр. Вони інтуїтивно відчувають навколишній світ і вміють передбачати хід подій.


У 2017 році астрологи рекомендують Тюльпанам з більшою відповідальністю поставитися до роботи. Зазвичай ви розглядаєте працю лише як засіб заробітку, проте це заважає Тюльпану реалізуватися в якості професіонала. Настав час стати серйозніше і відмовитися від екзотичних захоплень, щоб уславитися людиною, дійсно заслуговує на довіру. Будьте країни забороняється за кермом — зірки говорять про підвищений ризик аварій.


Латаття (2-12 липня)


Люди, народжені під заступництвом Латаття, разюче легко адаптуються до змінюється світу. Це гнучкі особистості, які можуть налагодити контакт з ким завгодно. Латаття мають широке коло знайомств, однак їх близьких друзів можна перерахувати по пальцях однієї руки. Люди-Латаття відрізняються самодостатністю і високим ступенем відповідальності, так що начальство завжди довіряє їм складні індивідуальні завдання.


У 2017 році Лататтям допоможе уміння адекватно сприймати критику. Вставши на шлях самовдосконалення, ви досягнете разюче високих результатів у кар'єрі. Позитивний настрій допоможе завоювати симпатії колективу, і колеги з радістю нададуть вам посильну допомогу. Новий рік може принести в життя Латаття любовне захоплення, яке має всі шанси закінчитися весіллям . Зробіть вибір на користь одних романтичних відносин, не розпорошуючи почуття між кількома коханими.


Фіалки (13-23 липня)


Ці скромні і ненав'язливі особистості ніколи не випинають свої численні переваги. Фіалки довго чекають визнання своїх заслуг, що, втім, не надто засмучує представників даного тотема. Самореалізація сама по собі є нагородою для цього квітки. Фіалки доброзичливі і чесні, їм абсолютно чужі плітки, інтриги і закулісні ігри. Вони користуються серйозним авторитетом, а до їх думки прислухаються багато.


У 2017 році астрологи рекомендують вам довіритися інтуїції. Підозрілість зіграє вам на руку! У відносинах з родичами варто стримати вроджену принциповість – не всі переконання варті того, щоб провокувати конфлікт з близькими людьми. Стримайте кількість вимог, що висуваються до партнера, щоб не спровокувати розрив. Новий рік може принести загострення хронічних хвороб в осінній період, так що вчасно проходьте профілактику і прислухайтеся до сигналів організму.


Шипшина (24 липня-2 серпня)


Якщо ви не дуже добре знаєте людину-Шипшини, вам може здатися, що він упертий і абсолютно позбавлений почуттів. Це не так — Шипшини самовіддані до альтруїзму, просто вся ніжність і чуйність даного знака спрямована лише на близьких людей. Такі особистості не довіряться першому зустрічному, їх дружбу треба заслужити. Вони відрізняються бурхливим темпераментом, проте вміють контролювати прояв емоцій. Шипшина не опуститься до скандалу, вважаючи за краще вирішувати спірні питання з допомогою діалогу.


У 2017 році Шиповникам слід навчитися прощати. Ви здатні роками виношувати план помсти, щоб покарати за образу, яка не варта виїденого яйця. Направте цю енергію в конструктивне русло, щоб домогтися по-справжньому значущих цілей. Аналітичний розум і вміння передбачати кроки інших людей допоможуть уникнути ризику фінансових втрат. У другій половині року постарайтеся відпочити, відправившись в подорож. Тільки зміна обстановки допоможе вам заповнити втрачену енергію.


Соняшник (3-12 серпня)


Представники цього знаку відрізняються завзятістю і йдуть вперед, незважаючи на будь-які перешкоди. Саме впертість допомагає Соняшників досягти успіхів і добре влаштуватися в житті. Такі люди абсолютно не примхливі і готові жити в спартанських умовах, якщо цього вимагають обставини. Енергетичний потенціал цих особистостей практично невичерпний, тому навколо них часто збираються ті, хто слабкий і безпорадний.


У 2017 році зірки застерігають вас від самозамилування. Пам'ятайте, що зоряна хвороба може закінчитися болючим падінням з небес на землю. Не задирайте ніс, якщо не хочете отримати серйозного ворога в робочому оточенні. Астрологи кажуть про можливості змінити місце трудової діяльності. У цьому випадку вибирайте галузь, пов'язану з комунікаціями або соціологією, щоб повністю реалізувати свої таланти. Сфера особистого життя буде стабільною, якщо ви не станете вимагати від партнера підвищеної уваги.


Роза (13-23 серпня)


Як справжня королева квітів, Троянда звикла вважати, що Всесвіт обертається навколо її персони. Такі особи мають вираженими лідерськими задатками і вимагають від оточуючих беззастережного підпорядкування. Вони впевнені у своїй унікальності, тому дуже рідко допускають кого-то в коло наближених. Троянди незмінно користуються успіхом у протилежної статі, так що для них не складає труднощів налагодити особисте життя. Однак їм важко підібрати партнера, який, як вони вважають, є гідним їхньої любові.


У 2017 році астрологи рекомендують Трояндам звернути увагу на сферу здоров'я. Даний знак характеризується високою працездатністю, але занадто часто «горить» на роботі, зношуючи організм і підриваючи сили. Не бійтеся на час вийти з кар'єрних гонки. Начальство настільки високо оцінює вашу значення для фірми, що не буде картати за меншу результативність. Для відновлення життєвої енергії вирушайте в відпустка на морі .


Дельфініум (24 серпня-2 вересня)


Особи, які прийшли в наш світ під заступництвом Дельфініума, відрізняються вимогливістю і любов'ю до порядку. Вони не терплять проявів неохайності і завжди оцінюють оточуючих за зовнішнім виглядом. Такі люди гостро потребують визнання і не сприймають критики своїх дій або вчинків. Вони досить недовірливі і найбільше в житті побоюються стати об'єктом глузувань або пліток. Якщо ж все йде так, як хочеться Дельфиниуму, він стає самим життєрадісним, доброзичливим і чарівним істотою, залучаючи до себе велику кількість людей.


У 2017 році астрологи прогнозують вдалий час для Дельфиниумов, зайнятих у сфері фінансів і ринкової аналітики. Ви без праці візьмете чергову кар'єрну планку, якщо не будете впадати в зневіру із-за критики і зауважень. Зірки радять контролювати вашу природну влюбливість, щоб не заплутатися в численних романах. Далеко не кожен, хто здається ідеалом, може принести у ваше життя гармонію і щастя.


Гвоздика (3-11 вересня)


Представники даного тотема відрізняються гострим почуттям справедливості. Це вірні, чесні і впевнені в собі особистості, які понад усе ставлять сім'ю і традиційні цінності. Люди-Гвоздики доброзичливі, вони мають відмінне почуття гумору і є душею компанії. Вони досить консервативні і неохоче сприймають зміни в житті, опираючись новаторства щосили. Це прекрасні батьки, які настільки дбайливі по відношенню до дитини, що можуть у підсумку його розбалувати.


У 2017 році вам потрібно позбавитися від природного мстивості і жовчність. Не кожна сварка варто того, щоб виношувати плани помсти. Постарайтеся стати терпимішими і менше звертати уваги на людей, що не відрізняються розумом і тактом. Хороші відносини з робочим колективом допоможуть заручитися підтримкою при розподілі посад на фірмі. Астрологи рекомендують вам направити енергію в мирне русло. Гвоздик потрібно зайнятися своєю фізичною формою, щоб уникнути проблем з серцево-судинною системою.


Астра (12-22 вересня)


Айстри – життєрадісні, харизматичні та веселі особистості. Вони відрізняються відмінним здоров'ям і величезними запасами життєвої енергії, завжди готові пожартувати і посміятися. При цьому Айстри не поверхневі — це глибокі та різнобічно розвинені люди, які завжди і у всьому прагнуть досягти досконалості. Їм чужа всяка сентиментальність. Айстри без жалю розлучаються з людьми і спогадами, воліючи жити майбутнім, а не минулим. Саме тому люди-Айстри прекрасно ладнають з колишніми партнерами і зовсім не мстиві.


У 2017 році Айстрам рекомендується давати партнеру трохи більше особистої свободи. Бажання оточити коханого надмірною турботою призведе до того, що він задихнеться у ваших обіймах. Рано чи пізно це призведе до конфлікту. Астрологи радять вам попрацювати над своєю спостережливістю. Будьте уважні: хтось може підлаштувати для вас неприємну пастку, бажаючи усунути конкурента з гонки за новою посадою.


Верес (23 вересня — 3 жовтня)


Представники даного знака старанно стримують емоційні пориви і обмірковують кожен крок, так як дуже залежні від громадської думки. Вереси ретельно стежать за модою, люблять стильно і красиво одягатися і просто тануть від компліментів. Такі особистості часто бувають ерудованими, характеризуються гострим розумом і спостережливістю. Їх не лякають зміни в житті, тому вони часто займаються власним бізнесом, генеруючи ідеї для нових сміливих проектів. Верес – це скоріше керівник, так як його дратує необхідність підкорятися чужим рішенням.


У 2017 році вам потрібно побоюватися авантюрних фінансових операцій та азартних ігор. Астрологи не рекомендують ризикувати всім і вкладати гроші в сумнівні проекти, так як шанси втратити їх набагато вище, ніж можливість заробити. Небесні світила кажуть, що Вереску потрібно більше часу проводити з родиною та рідними. Вашу самодостатність і емоційну холодність вони приймають за душевну черствість.


Камелія (4-13 жовтня)


Люди-Камелії на перший погляд здаються слабкими і невпевненими у власних силах. Однак насправді вони дуже відважні і схильні до авантюр, просто не надто люблять бути на виду, вважаючи за краще не привертати до себе зайвої уваги. Камелії ніколи не розповідають про свої задуми і не вміють хвалитися досягненнями. Це азартні колекціонери, яких притягує старовина і рідкості. Їх навряд чи можна назвати трудоголіками – Камелія намагається ухилятися від роботи і вважає за краще перебиватися випадковими заробітками.


У 2017 році Камелиям, зайнятим на ниві творчості, однозначно пощастить. Вогненний Півень благоволить музикантам, художникам, фотографам, акторам і письменникам. Однак він не роздає подарунків просто так. Щоб отримати визнання, вам доведеться довго і наполегливо попрацювати. В особистих стосунках Камелію чекає гармонія. Недарма ця квітка відрізняється толерантністю і здатністю іти на поступки. Головне — не дайте в результаті залізти собі на шию.


Бузок (14-23 жовтня)


Ці особистості відрізняються невгамовною енергією, дитячою безпосередністю, цікавістю і невичерпним ентузіазмом. На перший погляд вони можуть здатися дещо інфантильними, однак це не заважає Бузку при необхідності проявляти завзятість і цілеспрямованість. Такі особистості впевнені у собі і знають, чого хочуть від життя. Бузку довірливі, чим часто користуються шахраї і аферисти. Однак не варто думати, що обдурити Бузок – це легке завдання. Природна гнучкість і спритність допомагають цим людям виходити з скрутного положення з завидною легкістю.


У 2017 році астрологи кажуть про необхідність приборкати вашу схильність до гедонізму. В погоні за життєвими насолодами ви просто растрачиваете сили і енергію, які давно могли направити в творче русло. Не женіться за легкими грошима – зірки прогнозують ризик фінансових втрат внаслідок азартних ігор і ставок у букмекерських конторах.


Фрезія (24 жовтня — 2 листопада)


Люди-Фрезії не звикли до поразок. Вони неймовірно наполегливі, так що можуть без докорів сумління піти по головах заради реалізації власних бажань. Ці особистості – умілі маніпулятори, які можуть умовити оточуючих на що завгодно. Часто Фрезії користуються цим талантом у професійній сфері, непомітно перекладаючи на колег частина робочих обов'язків. Такі люди пізно створюють сім'ю, але майже завжди щасливі в особистому житті, так як ретельно вибирають партнера, керуючись не тільки почуттями, а й розумом.


У 2017 році астрологи рекомендують Фрезиям стримати характерну для них амбітність. Ваш партнер скоро втомиться постійно чекати на той час, коли ви нарешті зможете приділити йому увагу. Вимикайте телефон хоча б у вихідні дні та під час побачень, щоб не провокувати виникнення сварок і конфліктів.


Орхідея (3-12 листопада)


Люди-Орхідеї мають здатність до ясновидінню . Це містики і фаталісти, які бувають дуже забобонними. Здатність на кожному кроці помічати погані прикмети псує життя представникам даного знаку. Орхідеї завжди і в усьому покладаються на волю долі, не намагаючись перервати природний хід подій. Вони прив'язані до сім'ї і шанують старших, тому завжди порадяться з батьками перед прийняттям важливих рішень.


У 2017 році вам варто проявити більше вільнодумство. Орієнтуйтеся не тільки на чужий авторитет, але й на власний досвід. Чарівність і легкість характеру забезпечить вам увагу з боку протилежної статі, так що самотність вам не загрожує. У професійній сфері проявіть дипломатичні здібності, щоб домогтися по-справжньому вигідних угод і контрактів. Цим ви здобудете не лише похвалу і повагу керівництва, але й матеріальну винагороду у вигляді підвищення окладу або премії.


Півонія (13-22 листопада)


Півонії – сильні та активні особистості, які відрізняються воістину сибірським здоров'ям та невичерпної життєвої силою. Здається, немає такої справи, з яким не міг впоратися людина-Півонія. Він дуже витривалий і ніколи не скаржиться на труднощі. Всі бар'єри, які зустрічаються на життєвому шляху, Півонія долає самостійно і мовчки, не ноя і не вимагаючи допомоги. Це прекрасні спортсмени, які здатні досягти небачених висот. Проте вони не дуже люблять довго займатися однією справою, воліючи захоплюватися усім, але потроху.


У 2017 року ви завжди зможете покластися на друзів. Не бійтеся звернутися за допомогою в складній ситуації – вам не відмовлять і не будуть вважати слабаком. У відносинах з партнером астрологи рекомендую Півонії навчитися виражати свої почуття. Звичайно, вам важко дається прояв ласки, але вашій половинці часто не вистачає емоційного відгуку. Зірки кажуть, що не варто розповідати про свої плани, поки вони не реалізувалися – у вашому колі існують таємні заздрісники, які можуть перешкодити задуманому.


Гладіолус (23 листопада — 2 грудня)


Гладіолусів багато називають улюбленцями долі. Представники цього знаку є чи не найбільш успішними серед усіх представників Квіткового гороскопу. Однак не варто думати, що всі нагороди дістаються Гладиолусам за «красиві очі». Це наполегливі особистості, які досягають усього виключно працею і стараннями. Вони здатні без кінця вдосконалюватися, постійно набуваючи нові вміння та навички, відвідуючи курси і тренінги. Їх не лякають можливі помилки і падіння. Оговтавшись від невдачі, Гладіолус тут же продовжує штурм вершини, не підкорилася з першого разу.


У 2017 році ви зможете реалізувати свої амбітні плани. Вогненний Півень прихильно поставиться до будь-якого почину Гладіолуса, так як цінує його любов до праці і потяг до знань. Цілком можливо, що до кінця року ви займете крісло керівника відділу або департаменту. Щоб досягти успіху на любовному поприщі, Гладиолусу доведеться подолати природну сором'язливість у спілкуванні з протилежною статтю.


Кульбаба (3-12 грудня)


Життєрадісні Кульбабки не терплять зимових холодів і осінньої сльоти. Відсутність сонця цілком може загнати їх в депресію, так що при першій же можливості Кульбаби відправляються ближче до моря , щоб погрітися в жарких тропіках і накупатися в теплій воді. Це комунікабельні і життєрадісні оптимісти. Кульбаби часто бувають ексцентричні і демонстративно байдужі до громадської думки. Це відповідальні працівники, які відрізняються новаторським підходом і оригінальним мисленням.


У 2017 році астрологи радять вам зменшити свою природну нахабство. Не завжди потрібно перти нахрапом, щоб отримати бажане. У коханні вас чекає романтичний період, наповнений сварки, примирення і переживаннями. Однак такі шекспірівські пристрасті припадуть до смаку Кульбаб, які не терплять буденності та передбачуваності у відносинах.


Лотос (13-22 грудня)


Людей-Лотосів відрізняє чистота помислів, щирість слів та шляхетність натури. Це витривалі, сильні та енергійні особистості. Вони ніколи не пожертвують честю заради досягнення корисливих інтересів і завжди стоять на сторожі справедливості. Лотос відмінно розбирається у фінансах, тому часто досягає якщо не багатства, то стабільного матеріального становища. Люди-Лотоси є вірними друзями, які завжди вислухають, підтримають і допоможуть порадою і справою. Для них не характерні прояви егоїзму, а доброта Лотоса часто стає притчею во язицех.


У 2017 році астрологи рекомендують вам стримати причіпки по відношенню до партнера. У гонитві за недосяжними ідеалами ви готові повністю перекроїти близької людини, приносячи страждання і собі, і йому. Прийміть як даність те, що у кожного є свої недоліки, щоб не провокувати деструктивні конфлікти, які можуть призвести до розриву відносин.


Едельвейс (23-31 грудня)


Це волелюбні, імпульсивні і непослідовні у справах і словах особистості. Люди-Едельвейси не переносять рутину, нудьгу і буденність. Їх життя повинна бути схожа на нескінченний свято, на якому одна подія тут же змінюється іншим. Вони щедрі і великодушні, тому часто оточені великою кількістю друзів і приятелів. На відміну від багатьох інших знаків, Едельвейс позитивно ставиться до будь-яких змін і з оптимізмом дивиться в майбутнє.


У 2017 році астрологи радять вам приборкати свою самовпевненість. Не лізьте на рожен, щоб не закінчити рік з великими втратами. Едельвейси-начальники повинні стати терпимішими до підлеглих. Зайва вимогливість створила вам репутацію тирана і забезпечила появу безлічі недоброзичливців. Небесні світила говорять про те, що нескінченні прояви ревнощів вже встигли втомити вашого партнера. Не підозрюйте коханої людини у всіх смертних гріхах, щоб не втратити його до кінця року.

загрузка...
Квітковий гороскоп за датою народження на 2017 рік Півня. Квіти за гороскопом 2017
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають