• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Гороскоп для Кролика (Кота) на 2017 рік (чоловіки і жінки). Рік Півня для Кролика

Рік Вогняного Півня стане для Кролика періодом успіху – перед вами як за помахом чарівної палички будуть відкриватися двері, в які ви безуспішно стукали раніше. Кролику не характерні завзятість, сила і відвага, але він здатний на виняткову доброту, м'якість і увагу. Саме ці якості так подобаються у представників цього знака Півневі. Ваша природна толерантність і невміння тримати камінь за пазухою дозволять налагодити гармонійні стосунки з навколишнім світом.

Роки Кролика: 191519271939 195119631975 198719992011 2023.
Особисті якості: великодушність, імпульсивність, емоційність, тривога, дотепність, отходчивость, доброта.
Кращі професії: фермер, працівник поліції, дитячий або сімейний лікар, санітар, педагог, політичний або громадський діяч.Прогноз для Кролика (Кота) на 2017 рік Півня


У 2017 році виключне добродушність Кролика не завжди доречно – придивіться до свого оточення, цілком можливо, що хтось використовує вас в корисливих інтересах. Рекомендує півень зменшити властиве Кроликам простодушність – якщо ви задумали новий проект, не поспішайте ділитися ідеями з оточенням. Ви і не помітите, як хтось вкраде задумку.


Ділова активність 2017 року буде радувати Кроликів, які спрямувалися вгору по кар'єрних сходах. В цілому, вас обійдуть стороною практично всі проблеми. Головне — не робити бездумних і імпульсивних дій, які можуть призвести до непоправних помилок. Вогненний Півень рекомендує Кроликам не хапатися за нові справи, а розмірено і планомірно рухатися до досягнення раніше поставлених цілей.


Гороскоп для Кролика (Кота) на 2017 рік (чоловіки і жінки). Рік Півня для Кролика


Не прагніть випередити інших і виконати багато завдань на майбутнє — краще залишити кілька справ на потім. І не забувайте, що Кролик – знак сімейний, тому символ 2017 року особливо ревно оберігає його домашній вогнище. Ви зможете вирішити всі проблеми, які накопичилися у вашому особистому житті, і зануритися в гармонію і добробут.


Бізнес та сфера професійних інтересів буде перебувати під захистом зірок, однак небесні світила допоможуть лише тим Кроликам, які здатні конструктивно мислити й активно працювати. Півень не буде щедрий на аванси і подарунки, так що все доведеться домагатися своїми силами. Кролики можуть сміливо шукати нову роботу, отримувати додаткову освіту та підвищувати свою професійну майстерність на тренінгах.


Товариський Кролик буде легко заводити нові знайомства. Однак варто зменшити свою емоційність – в 2017 році буде високий ризик виникнення міжособистісних конфліктів. З обережністю вводьте людей в коло близьких друзів. Пам'ятайте про те, що особисті таємниці не повинні бути надбанням кожного, хто входить у ваше оточення. У 2017 році підвищується небезпека розповсюдження чуток і пліток. Ви занадто гостро переживаєте розмови за спиною, так навіщо ж давати для них зайвий привід


Закохані Кролики зловлять хвилю – їх відносини з партнером будуть гармонійними і наповнені романтикою. Сфера здоров'я також не викликає особливих побоювань. Виняток становить ризик підвищеної травматичності у другій половині року. Якщо ви зібралися у відпускну поїздку, то постарайтеся вибрати туристичне, а не спортивний напрямок.


Любов і відносини


Рік Вогняного Півня обіцяє Кроликам благополуччя в сімейній сфері. Ви будете щасливі в оточенні рідних і близьких, а вони продемонструють вам любов і увагу. Будь-які конфлікти та проблемні питання будуть вирішуватися швидко і мирно. Рік обіцяє бути виключно вдалим для того, щоб обзавестися потомством, так що не відкладайте це питання на потім. Народжені в 2017 році діти будуть радувати батьків здоров'ям і успіхами.


Вільні Кролики привернуть до себе підвищена увага з боку протилежної статі. Представників цього велелюбного знака така ситуація буде тільки радувати, проте у другій половині року Півень радить вам припинити метання з боку в бік і нарешті визначити для себе одного постійного партнера.


Гороскоп для Кролика (Кота) на 2017 рік (чоловіки і жінки). Рік Півня для Кролика
Сімейні Кролики в 2017 році будуть абсолютно щасливі з рідними

Якщо ви не прислухаєтеся до даного попередження, є ризик заплутатися в амурних зв'язках. Вибираючи пасію, Кролик буде ставити на шальки терезів багатство і любов. Пам'ятайте, що золоті клітки рідко приносять щастя своїм мешканцям — ваша природна щирість не дасть вам довго носити маску, так що стосунки без кохання заздалегідь приречені на провал.


Кролики-батьки повинні приділити увагу своїм нащадкам. Ваші діти можуть зіткнутися з життєвими труднощами і розчаруваннями. У 2017 році знадобиться підтримка і опіка. Особливо важко доведеться батькам дітей, які вступили у підлітковий вік — зокрема, уважно придивіться до предмета любовного захоплення вашого чада. Є ризик, що його просто використовують у своїх інтересах.


У 2017 році ви будете багато спілкуватися з друзями, бувати на вечірках і світських заходах, однак це не повинно позбавляти батьків радощів спілкування з вами. Пам'ятайте про необхідність відвідувати близьких. Уважно поставтеся до їх порад і рекомендацій – вони бажають вам тільки добра.


Здоров'я


Навіть самі активні і діяльні Кролики часто схильні до ліні і неробства. Пам'ятайте, що ці якості не доведуть до добра. Особливо високий ризик отруєння алкоголем, так що стримайте вживання спиртного в період зимових свят. У другій половині року зірки рекомендують бути обережними при керуванні – не перевищуйте швидкісний режим і припиніть лихачити без особливої потреби. Восени уникайте авіаперельотів — краще розгляньте варіанти переміщення наземним транспортом.


Гороскоп для Кролика (Кота) на 2017 рік (чоловіки і жінки). Рік Півня для Кролика
Саме час відмовитися від алкогольних узливань на вечірках!

Хронічні хвороби в 2017 році вас практично не потурбують. Просто підтримуйте імунну систему і вчасно проходьте профілактичне лікування. Зірки радять Кроликам уважніше поставитися до свого раціону – вам як ніякому іншому знаку показані свіжі овочі, фрукти і зелень. Не ставтеся до питань харчування байдуже і уникайте фаст-фуду. Також постарайтеся замінити червоне м'ясо на біле.


Небесні світила нагадують про необхідність приділити час фізичному розвитку. Те, що ви активні від природи, ще не означає, що спорт вам ні до чого. Регулярно відвідуйте тренажерний зал, плавайте в басейні або заведіть собі звичку бігати вранці. Головне — не перевтомлюйтеся організм занадто серйозними навантаженнями – тягание штанги про запас не піде, а от кардіотренажери додадуть сил і енергії.


Робота і кар'єра


Рік Вогняного Півня стане для представників Кролика періодом успіху. Вас чекає процвітання і благополуччя. Ви зможете зайнятися тією справою, яка приносить не тільки гроші, але і задоволення. Якщо ви давно хотіли змінити місце роботи, можете сміливо дозволити собі цей вчинок – рік надзвичайно вдалий для ризикованих і різких змін у житті.


Деякі Кролики можуть відчути творчий свербіж – не опирайтеся цього, у вас може відкритися зовсім несподіваний талант. Ваше хобі стане не просто справою, що приносить задоволення, але і забезпечить комерційний успіх. Зірки радять Кроликам підходити до будь-якого почину планомірно і терпляче – не чекайте, що все вийде з наскоку.


Гороскоп для Кролика (Кота) на 2017 рік (чоловіки і жінки). Рік Півня для Кролика
У новому році ваше хобі може принести непоганий заробіток

Стримайте притаманну вам імпульсивність, і ви здивуєтеся, наскільки зможете досягти значних результатів при даному підході. Якщо вас не лякає самостійність і відповідальність, то сміливо рвіться вгору по кар'єрних сходах, так як 2017 рік обіцяє можливість подолати за один стрибок відразу кілька ступенів.


Розвиток кар'єри може загальмувати кроляча нерішучість. Цілком можливо, що вам варто працювати в команді, а не рватися на керівний пост. Якщо ви не відчуваєте в собі сил керувати людьми, не турбуйтеся – хороші виконавці цінуються на вагу золота. Колеги з радістю підстрахують чуйного, доброго Кролика. Тільки не користуйтеся цим без міри і не перекладати на плечі оточуючих частину своїх обов'язків.


Фінанси


За своїм характером Кролики часто бувають марнотратними. Начебто гроші надходять безперервним потоком, а зібрати достойну суму ніяк не виходить. У рік Вогняного Півня ситуація не зміниться: незважаючи на фінансове благополуччя, Кролики будуть намагатися витрачати більше, ніж заробляти. Зірки радять вам зменшити витрати на особисті захоплення.


Гороскоп для Кролика (Кота) на 2017 рік (чоловіки і жінки). Рік Півня для Кролика
Не витрачайте занадто багато грошей — вчіться обходитися без надмірностей

Для того, щоб виглядати благополучним і модним людиною, вам зовсім не обов'язково одягатися в брендові речі. Не женіться за показною розкішшю – ваша особиста чарівність приверне набагато більше людей, ніж дорогі годинники або сумочка. Астрологи радять придивитися до друзів, які вас оточують – далеко не всі вони безкорисливі, деякі просто користуються щедрістю Кролика і наживаються за його рахунок.


Професійна діяльність буде приносити стабільний, але невисокий дохід, так що скористайтеся шансом заробити на стороні. В ідеалі, займіться фрілансом. У другій половині року від вас може знадобитися вкладення грошей – справа торкнеться придбання нерухомості або авто. Якщо ви зможете скоротити витрати на початку року, то зумієте накопичити потрібну суму, щоб реалізувати наданий Півнем шанс.

загрузка...
Гороскоп для Кролика (Кота) на 2017 рік (чоловіки і жінки). Рік Півня для Кролика
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають