• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Гороскоп знайомств на 2017 рік за знаками зодіаку

Дата, на яку відбулося знайомство, вважається однією з найбільш значимих у житті закоханих. Недарма в річницю знайомства прийнято ходити в ресторан, робити один одному приємні сюрпризи і згадувати, як доля звела разом два люблячих серця. Однак, як і всі інші періоди життя, цей день проходить під впливом певного астрологічного сузір'я. Воно має значний вплив на характер відносин, їх міцність та особливості розвитку, визначаючи перспективу пари в майбутньому. Якщо ви знаєте, який знак зодіаку головував під час вашого знайомства, ви без праці зможете дізнатися прогноз для вашого союзу!


Гороскоп знайомств на 2017 рік за знаками зодіаку
Гороскоп знайомств підкаже перспективи та особливості ваших відносин

Цей гороскоп дозволить скористатися сильними сторонами знака для зміцнення пари і максимально скоротити вплив факторів, які чинять руйнівний вплив на ваш союз. Для правильної і комплексної трактування прогнозу потрібно також враховувати близькість дати вашого знайомства до кордонів впливу знаків зодіаку – стик двох сузір'їв позначається у вигляді подвійного впливу, яке обов'язково слід врахувати. Розглянемо докладніше гороскоп знайомств на 2017 рік.


Знак Овна (21 березня — 20 квітня)


Гороскоп знайомств на 2017 рік за знаками зодіаку
Ваша пара познайомилася в період активного впливу і оптимістичного Овна. Зазвичай у дні правління даного знака любов спалахує сильно, щиро і буквально з першого погляду. Це пристрасні і яскраві відносини, які характеризуються бурею емоцій. Такі пари не можна назвати сором'язливі – вони з задоволенням експериментують в ліжку і можуть зайнятися любов'ю в найнесподіваніших місцях. Пари, які познайомилися в період верховенства Овна, схильні до непомірних витрат грошей — їх цілком можна назвати розтринькувачами, обожающими шопінг і всілякі розваги. Однак вони можуть собі дозволити таке легке ставлення до грошей, так як фінансова удача сприяє постійному поповненню їхнього гаманця. Головний ворог цієї пари – нудьга, що приводить до взаємного охолодження.


Такий союз може виявитися тривалим і призвести до створення сім'ї, якщо в 2017 році закохані зможуть проявити терпимість до недоліків одне одного. Імпульсивність і різкість Овна тільки підкреслюється емоційністю Вогняного Півня, так що вам доведеться навчитися контролювати пориви ревнощі, більше довіряти один одному і не слухати пліткарів, які різко активізуються за вашою спиною.


Знак Тельця (21 квітня — 20 травня)


Гороскоп знайомств на 2017 рік за знаками зодіаку
Знайомства, яке відбулося в даній зодіакальної фазі, протегує доброзичливий і врівноважений Тілець. Цей знак сприяє стабільним, але, тим не менш, яскравим і пристрасним відносин. Миролюбний Телець абсолютно не схильний до конфліктів, тому він перешкоджає виникненню сварок через дрібниці. Пара, утворена під наглядом Тільця , може розраховувати на повне взаєморозуміння і довіру. Партнери з самого початку орієнтовані на створення сім'ї. Фінансові відносини таких коханих характеризуються мудрим розрахунком і раціональністю – вони не будуть витрачати гроші на дрібниці, але з задоволенням накопичать на спільну поїздку або велике придбання в будинок.


У 2017 році астрологи рекомендують вам стати розкутішим у ліжку – зайва скутість і сором'язливість заважають досягти не тільки сексуальної гармонії, але й духовної близькості. Розвитку довгострокових відносин може перешкоджати очікування матеріального вираження любові. Пам'ятайте, що романтичні прогулянки під місяцем і приємні сюрпризи можуть сказати про почуття більше, ніж дорогі парфуми, смартфони і автомобілі.


Знак Близнюків (21 травня — 21 червня)


Гороскоп знайомств на 2017 рік за знаками зодіаку
Відносинами пари, що утворилася в цей час, правлять вітряні та імпульсивні Близнюки . Цей непередбачений та мінливий знак накладає свій відбиток на почуття коханих – вони люблять активно проводити час, не сидять на місці, часто подорожують і дуже швидко переходять від однієї фази відносин в іншу. Такій парі ніколи не буде нудно, адже Близнюки – це знак акторства і пристрастей, бурхливих емоцій і гіпертрофованої театральності. Ваш роман буде схожий на яскраве свято, що приносить величезну кількість позитивних емоцій. Головне — пам'ятати, що всякий свято рано чи пізно може закінчитися. Щоб цього не сталося, партнерам потрібно вчасно реанімувати почуття, не чекаючи, поки вони згаснуть самі собою.


У 2017 році астрологи попереджають вас про підвищену ймовірність зрад. Причина цього неприємного події може бути цілком банальною – щоденність і нудьга. Придумайте спільне хобі і не забувайте дивувати один одного приємними сюрпризами та подарунками. Тим більше що зірки прогнозують вашій парі фінансову стабільність і матеріальне благополуччя.


Знак Рака (22 червня — 22 липня)


Гороскоп знайомств на 2017 рік за знаками зодіаку
На відносини, що зародилися в цей період часу, впливає вразливий і чутливий Рак. Це союз, створений під найвищим заступництвом зірок. Такі пари відрізняє глибоке споріднення душ і емоційність. Дуже часто подібні союзи закінчуються весіллям – домашній і господарський Рак сприяє тому, щоб закохані проводили разом увесь вільний час і цінували суспільство один одного. Сексуальне життя зазвичай характеризується гармонією, адже Рак робить все, щоб романтика ніколи не пішла з цих відносин. Головне — щоб один з партнерів взяв на себе роль уважного і дбайливого опікуна, вирішувала фінансові питання і допомагав іншому в подоланні життєвих труднощів. Якщо ж кожен із закоханих спробує перекласти відповідальність на іншого, пару чекає неминучий крах.


У 2017 році астрологи рекомендують вам виключити будь-який прояв агресивних і деструктивних емоцій. У цій парі не повинно бути місця порожнім образ і безпідставною ревнощів, так як це може призвести не просто до сварки, а до розриву. Будьте терплячі й ніжні один з одним, щоб зберегти цей благословенний союз.


Знак Лева (23 липня — 23 серпня)


Гороскоп знайомств на 2017 рік за знаками зодіаку
Знайомство, яке відбулося під заступництвом Льва відрізняється неспішністю розвитку відносин. Закохані в такій парі будуть довго і обережно придивлятися один до одного, поступово роблячи кроки назустріч. Як тільки партнери переконаються у взаємності почуттів, вони відкидають в сторону всі сором і занурюються в бурю пристрастей, яку абсолютно неможливо вгамувати. Саме тому в період верховенства Лева народжуються по-справжньому яскраві пари. Їм не чужа екстравагантність вчинків, вони щедрі по відношенню один до одного, люблять комфорт і розкіш. Їм важливо ловити захоплені погляди навколишніх і блищати на будь-якому заході. Проте кожен з партнерів буде намагатися перетягнути ковдру на себе, проявляючи зайву егоїзм і нетерплячість у гонитві за статусом лідера.


У 2017 астрологи рекомендують вам утримуватися від будь-яких маніпуляцій на почуттях коханого. Ви занадто часто намагаєтеся спровокувати ревнощі один одного. Це призводить не до підтримки чуттєвості і пристрасті, а до постійних підозр та конфліктів, які можуть призвести до затяжної сварки і навіть розриву.


Знак Діви (24 серпня — 23 вересня)


Гороскоп знайомств на 2017 рік за знаками зодіаку
Пара, що виникла в цей період часу, знаходиться під заступництвом інтелектуальної Діви. Даний зодіакальний тотем сприяє створенню міцних, міцних і довготривалих відносин між партнерами. Причому Діва прагне принести гармонію в будь-яку спільну діяльність закоханих. Так що якщо вони захочуть розпочати вести спільний бізнес-проект, то можуть сміливо розраховувати на найвищу зоряне заступництво. Партнери, які створили пару в період верховенства Діви , часто захоплюються одним хобі, люблять одні і ті ж фільми, музику та вистави. Фінансова сторона відносин також характеризується стабільністю — недарма Діва привертає багатство і матеріальне благополуччя союз.


У 2017 році астрологи радять вам підходити до відносин з меншою раціональністю і практичністю. Звичайно, Діва – це безперечний прагматик, але не все у світі можна виміряти грошима. Вам треба частіше дарувати один одному подарунки, не скупитися на спільні поїздки і бути толерантними по відношенню до слабостей і недоліків партнера. Постійні причіпки можуть призвести до розриву відносин у першій половині року.


Знак Терезів (24 вересня — 23 жовтня)


Гороскоп знайомств на 2017 рік за знаками зодіаку
Нерішучі і вітряні Ваги накладають відбиток на пари, які народилися під час їх правління. Знайомство, яке зазвичай починається як легкий флірт, може перерости в довготривалу зв'язок, так і звестися до інтрижку без зобов'язань. Партнери в цій парі цінують особисту свободу, люблять галасливі компанії і зовсім не бажають відмовлятися від своїх інтересів. Емоційні прояви у такому союзі також характеризуються нестабільністю в одні періоди закохані просто не можуть жити один без одного, повністю занурюючись у пристрасні та бурхливі стосунки, але вже через кілька тижнів пристрасть слабшає, а відносини стають розміреними і навіть кілька нудними.


Для того, щоб союз був довгим і міцним, вам потрібно більше часу проводити наодинці. Астрологи кажуть, що в 2017 році частий відпочинок в різних компаніях спровокує ризик виникнення інтрижок. У рік Вогняного Півня вам не вдасться приховати факт зради – будь-яка брехня обов'язково буде розкрита, так що розриву відносин в цьому випадку не уникнути.


Знак Скорпіона (24 жовтня — 22 листопада)


Гороскоп знайомств на 2017 рік за знаками зодіаку
На пару, створену в цей період, впливає харизматичний і пристрасний Скорпіон . Цей тотем сприяє виникненню кохання з першого погляду, він провокує закоханих на бурхливу пристрасть і справді чарівне тяжіння. Якщо ви познайомилися в період правління сексуального Скорпіона, не виключено, що спочатку ви опинилися в ліжку, а лише під ранок дізналися імена один одного. При всій чуттєвості і еротичності даного союзу, його не можна назвати короткочасної інтрижкою. Скорпіон сприяє створення тривалих і міцних відносин, які цілком можуть закінчитися весіллям. У такій парі часто бувають бурхливі конфлікти, звучать різкі слова і погрози, але все закінчується пристрасним примиренням.


Дана пара любить публічність і рідко проводить тихі вечори наодинці один з одним. Це завсідники барів, клубів, світських заходів і виставок. У 2017 році Скорпіон обіцяє вам стійке матеріальне становище, що, безперечно, ще більше зміцнить союз. Проте астрологи рекомендують вам зменшити тягу до взаємного контролю. Залишайте один одному більше особистого простору, щоб не набриднути партнеру раніше часу.


Знак Стрільця (23 листопада — 21 грудня)


Гороскоп знайомств на 2017 рік за знаками зодіаку
Цей союз створений під заступництвом надихаючого, але швидко остигаючого у своєму інтересі Стрільця. У цей період виникають вельми неоднозначні відносини, розвиток яких абсолютно неможливо передбачити. Роман, якому протегує Стрілець можна порівняти з курортної інтрижкою – він відрізняється пристрасністю, емоційністю, але може закінчитися так само швидко, як і почався. Кожен в цій парі цінує особисту свободу, відстоює свої інтереси й зовсім не терпить контролю і підозр. Довготривалі стосунки можливі лише у випадку, якщо партнери будуть постійно підігрівати взаємний інтерес, залишаючи легкий наліт таємничості. Як тільки партнери повністю пізнають один одного, вони, найімовірніше, вирушать на пошуки нових романтичних захоплень.


У 2017 році астрологи рекомендують вам зайнятися спільним бізнесом. Такий союз можуть зміцнити тільки грошові відносини, так як раціональність Стрільця не дасть вам розірвати стосунки, побудовані на фінансовому підґрунті. Питання бізнесу будуть налаштовувати вас на діалог і приберуть ризик з'ясування відносин з-за дрібниць.


Знак Козерога (22 грудня — 20 січня)


Гороскоп знайомств на 2017 рік за знаками зодіаку
Ця пара була створена в період Козерога – знака, який відрізняється розсудливістю, працьовитістю і мудрістю, так що під час його правління виникають тривалі любовні союзи, практично гарантовано закінчуються вдалим шлюбом. З боку такі відносини можуть здатися надто стабільними і спокійними – у них практично відсутні несподівані спалахи пристрасті, бурхливі емоції та конфлікти. Однак таке положення справ є лише видимою частиною айсберга. Закохані ніколи не винесуть сміття з хати, проте в стінах спальні можуть розгорялися неабиякі баталії, адже кожен з цієї пари бажає бути лідером і всіляко демонструє свою перевагу. Фінансова сфера цих закоханих зазвичай не турбує – вони відрізняються ощадливістю, не терплять порожніх витрат, їх не притягує показна розкіш і шик, так що спільний бюджет завжди готовий до потрібне і запланованим придбань.


У 2017 році астрологи рекомендують вам більше звертати увагу на потреби один одного. Для того, щоб відносини не розпалися, закоханим потрібно навчитися вести конструктивний діалог і переводити сварку в жарт. Ви занадто часто нетерпимі до дрібних і не вартим уваги недоліків. Спроби зробити з коханого скоєно недосяжний ідеал можуть призвести до розладу в парі вже в кінці 2017 року.


Знак Водолій (21 січня — 20 лютого)


Гороскоп знайомств на 2017 рік за знаками зодіаку
Пара створена в період правління честолюбного Водолія. Цей самодостатній знак призводить до утворення нестабільних і короткочасних відносин, які, швидше за все, закінчаться міцною дружбою. Партнери в цьому союзі відрізняються розвиненим інтелектом, міцною життєвою чіпкістю і прагненням досягти найвищих кар'єрних висот. Часто цю пару можуть вважати досить дивною, адже саме в період заступництва Водолія народжуються неоднозначні союзи, що складаються з партнерів з різним соціальним статусом або з великою різницею у віці. Такі закохані до всього підходять раціонально – у сексі вони прагнуть до гарної техніки, а у відносинах цінують стійку матеріальну базу. Особиста свобода ставиться в главу кута, тому в такій парі залишається дуже мало місця для взаємних компромісів.


У 2017 році астрологи рекомендують вам менше ідеалізувати партнера, щоб уникнути подальших розчарувань. Довготривалий союз стане можливим лише в тому випадку, якщо кожен з вас надасть партнеру можливість для дотримання особистого простору і самоти.


Знак Риби (21 лютого — 20 березня)


Гороскоп знайомств на 2017 рік за знаками зодіаку
Народження цієї пари відбулося в період меланхолійних і чуттєвих Риб . Союз, якому протегує цей зодіакальний знак, відрізняє романтичність, таємничість і імпульсивність. Партнери інтуїтивно відчувають кожне бажання один одного — вони розуміють один одного з півслова і півпогляду, тому їх сексуальна життя наповнена гармонією, а спільний побут практично позбавлений конфліктів. Проте кожен з партнерів занадто схильний зациклюватися на особистих переживаннях. Такі закохані часто надумывают проблеми, яких немає, але не поспішають поділитися з партнером своїми підозрами, поступово занурюючись в депресію.


У 2017 році астрологи рекомендують вам навчитися відкритості. Будь-яка неясність у відносинах повинна бути розвіяно за допомогою довірчого діалогу. Зайва схильність до театралізованим страждань призведе до поступового відчуження та охолодженню навіть самих міцних відносин. Тільки якщо ви зможете зберегти душевний спокій, союз буде розвиватися в бік створення міцних сімейних відносин .

загрузка...
Гороскоп знайомств на 2017 рік за знаками зодіаку
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають