• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Гороскоп для Щура на 2017 рік (чоловіки і жінки). Рік Півня для Щура

Задирака-Півень не надто шанує обережну і хитру Щура. 2017 рік стане для даного знака напруженим періодом, коли від Щурів потрібно максимальне терпіння і самовідданість. На посмішку фортуни можна навіть не розраховувати – лише завзятість і працьовитість допоможуть досягти запланованих результатів. Півень буде вимагати підвищеної лояльності до оточуючих — він наполягає на поблажливості до слабостей інших людей, одночасно очікуючи від Щури підвищеної суворості до себе.

Роки Пацюка: 191219241936 194819601972 198419962008 2020.
Особисті якості: вміння пристосовуватися, гострий розум, милосердя, вірність, запасливість, ощадливість, комунікабельність.
Кращі професії: керівник, науковий працівник, нотаріус, письменник-романіст, музикант, архіваріус, адвокат, суддя.Прогноз для Щура на 2017 рік Півня


Якщо ви не готові до внутрішніх перетворень, є ризик виникнення проблем у відносинах з другою половинкою і родичами. Весь 2017 рік Пацюк повинна тримати себе в рамках, не зриваючись на крики — вам допоможе повний самоконтроль. У тому випадку, якщо паніка і агресія обійдуть вас стороною, ви зможете зберегти минулі досягнення і закласти надійний фундамент для перемог у майбутньому. Півень є відомим любителем всього нового, так що без змін 2017 рік для Щурів не обійдеться.


Гороскоп для Щура на 2017 рік (чоловіки і жінки). Рік Півня для Щура
У 2017 році Щурам не варто хитрувати і обманювати — їх наздожене розплата!

Будьте готові до будь-яким змінам на роботі і в особистому житті, а також на забудьте вжити превентивних заходів для збереження всього, що ви здобули у минулому році. Постійне внутрішнє напруження не дасть вам відпочити, тому до кінця 2017 року можливе різке зниження енергетичного потенціалу у представників цього знака. Пам'ятайте про необхідність підтримувати свій організм в тонусі, а імунітет – в робочому стані.


Не гребуйте будь-якими методами – займайтеся спортом, застосовуйте аутотренінг, скористайтеся народними засобами, а при будь-якому тривожному звоночке невідкладно біжіть до лікаря. Рік Вогняного Півня буде хороший для обдумування планів на майбутнє – окиньте поглядом своє життя, оціните, чого вам не вистачає, і почніть розробляти стратегію для подальших звершень. Символ 2017 року наповнить вашу голову світлими думками.


Любов і відносини


Півень, по всій видимості, вирішив завалити Щура справами по саме горло, не залишивши жодної хвилини на особисте життя. Головною небезпекою стане зростаюче почуття відчуження у вашого партнера – теми для розмов почнуть вичерпуватися, а вечорами Щура захочеться відпочити вдома, а не ходити по кіно і ресторанам. Постарайтеся почути бажання вашого партнера і проявити себе на любовному фронті, інакше друга половина 2017 року загрожує серйозними конфліктами.


Існує ймовірність розлучення внаслідок затяжних образ. Як би вам ні хотілося спокійного відпочинку, постарайтеся вносити свіжі нотки у ваші відносини. Конфлікт повинен бути вирішений відразу, не відкладаючи в довгий ящик – стратегія страуса, який ховає голову в пісок, не кращий вихід для 2017 року. Краще зразу розкажіть про свої тривоги і турботи.


Гороскоп для Щура на 2017 рік (чоловіки і жінки). Рік Півня для Щура
Будьте уважніше до коханої людини, інакше він віддалиться

Пам'ятайте – партнер почує ваші прохання і допоможе вам спокійно поринути в робочий ритм, надаючи підтримку. Щури, які поки не знайшли свою другу половинку, можуть розраховувати на перспективні знайомства. Головне — знайти час і сили для їх подальшого розвитку. У вихідні сміливо відключайте робочий телефон і ходіть на побачення і вечірки, щоб не пропустити свій шанс на довгострокові і щасливі відносини.


Сімейні відносини будуть радувати Щурів стабільністю – родичі завжди прийдуть на допомога і не залишать без турботи. Ваш дім стане своєрідною фортецею, за стінами якої Щура не потурбують тривоги і печалі. Знайдіть час, щоб побувати у родичів, які проживають далеко від вас – їх мудрий рада виявиться неоціненним у складній ситуації.


Здоров'я


Сфера здоров'я буде для Щура в 2017 році другорядною. Але не тому, що хвороби залишать представників цього знака в спокої. Бурхливий темп життя призведе до того, що Щур вибере стратегію ігнорування сигналів організму. Пам'ятайте, що таке легковажне ставлення до себе може зіграти злий жарт ближче до середини року. Вчасно проходьте обстеження і звертайтеся до відповідних фахівців — тоді ви зможете уникнути розвитку хронічних недуг в осінній період.


Гороскоп для Щура на 2017 рік (чоловіки і жінки). Рік Півня для Щура
У новому році вам слід ретельно обстежитися у лікаря

Особливу тривогу викликає стан нервової системи – перевтома на роботі здатне серйозно підточити резерви вашого організму. Регулярно робіть профілактику, не забувайте про користь трав'яних зборів і розслаблюючих ванн з маслами лаванди, м'яти або сосни. Кожен день виділяйте час для піших прогулянок. Якщо по дорозі додому ви пройдете кілька зупинок пішки, голова очиститься від робочих турбот, а сон стане міцнішим і здоровішим.


Влітку постарайтеся взяти хоча б короткострокову відпустку, щоб дати собі перепочинок і набратися нових сил перед фінішним ривком в кінці року. Вогненний Півень рекомендує Щурам знайти в собі сили відмовитися від шкідливих звичок і зайнятися спортом – до кінця цього насиченого року організм буде вам вдячний. Надто динамічні навантаження Щур в 2017 році не потягне, так що астрологи рекомендують записатися в басейн або на йогу.


Робота і кар'єра


Півень, який не дуже-то любить Щура, радить представникам даного знаку не лізти на рожен. Якщо ви бачите, що ситуація стає критичною, просто отсидитесь у своїй «нірці», поки не вщухне буря. Наполеонівські плани у 2017 році вам реалізувати не вдасться, тому планомірно і відповідально виконуйте свої робочі обов'язки. Вам потрібно просто підтримувати гарну думку керівництва і співробітників.


Уникайте конфліктних ситуацій — для вас вони можуть обернутися серйозними неприємностями. Якщо в колективі починаються інтриги навколо вашої персони, краще не реагувати на них – з часом проблема вирішиться сама собою. Краще приділіть час налагодження зв'язків з колегами. Півень рекомендує дозволити всі давні суперечки і ні в якому разі не хитрувати – простодушний символ 2017 року серйозно покарає хитрунів і лицемірів.


Гороскоп для Щура на 2017 рік (чоловіки і жінки). Рік Півня для Щура
Утримуйтеся від конфліктів на роботі — вони того не варті

До речі, новий сезон стане хорошим часом для прояву аналітичних здібностей – виділіть час для вивчення своїх сильних і слабких професійних якостей, підтягніть рівень знання іноземної мови, пройдіть кілька актуальних тренінгів. Ваші зусилля не пройдуть дарма – в наступний рік ви їдете на коні.


Кар'єристи повинні пам'ятати: не варто йти по головах інших людей для досягнення задуманих висот. Пам'ятайте, що кожен ображений вами людина може стати в нагоді в майбутньому. Сміливо беріться за саму відповідальну та важку роботу – начальство оцінить ваші труди. А ось міняти місце роботи зірки в 2017 році не рекомендують, занадто високий ризик опинитися в невигідних умовах для кар'єрного старту.


Фінанси


Фінансова сфера буде характеризуватися неоднозначністю. З одного боку, Півень обіцяє Щура премії і можливості для хороших заробітків, а з іншого – ваші витрати несподівано зростуть. Запаслива Пацюк повинна відмовитися від улюбленої стратегії накопичення – ваша фінансова допомога, швидше за все, знадобиться вашим рідним.


Гороскоп для Щура на 2017 рік (чоловіки і жінки). Рік Півня для Щура
У 2017 році вам можуть знадобитися всі накопичені гроші!

Вогненний Півень негативно ставиться до авантюрних вкладень і фінансового ризику – не піддавайтеся на вмовляння внести пай в нову справу. Ви просто втратите все, щоб було зароблено з таким трудом. Постарайтеся відмовляти тим, хто бажає взяти гроші в борг, а якщо вже дали, то забудьте про позику на пару років — найближчим часом на повернення розраховувати не доведеться.


З самого початку року відмовтеся від імпульсивних і непотрібних покупок — цілком можливо, що до кінця осені ви дозрієте для того, щоб відкрити власний бізнес. В такому випадку вам знадобиться кожна копієчка. Продумані та заплановані витрати Півень схвалює. Щури можуть затіяти необхідний ремонт, оновити сантехніку або електроніку.

загрузка...
Гороскоп для Щура на 2017 рік (чоловіки і жінки). Рік Півня для Щура
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають