• 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 
  • 23:13 – Церковні свята 2017. Календар церковних свят 
  • 21:07 – Меню на новий рік 2017 

Гарні імена для хлопчиків в 2017 році | Календар імен

Дати правильне ім'я дитині — складне завдання! Більшість батьків, як тільки дізнаються стать майбутнього малюка, починають замислюватися про те, як же його назвати. Дивно, але кожна сім'я має свої погляди на одні й ті ж імена, часом, між подружжям виникають палкі дебати щодо цього питання.
Для тих, хто планує народити хлопчика в рік Півня, слід переглянути масу імен і з них вибрати ідеальне. Імена для хлопчиків в 2017 році можуть бути традиційними (Артем, Микола, Олександр) , екзотичними (Аврор, Валеріан, Мілад) і церковними (Хома, Захар, Матвій, Никифор) .

Вибираємо ім'я дитині

Перед тим, як приступити до перегляду всіх відомих імен, ви повинні в першу чергу відштовхуватися від своїх особистих уподобань. Ніяких негативних емоцій, пов'язаних з тим чи іншим ім'ям. Навіть якщо запропонований варіант надійшов від коханої людини, постарайтеся йому пояснити, чому ви не хочете на ньому зупинятися.
Для вибору гарного, благозвучного, а головне, що запам'ятовується імені необхідно:

• Порадитися з близькими родичами, яким ви довіряєте. Можливо, вони зможуть допомогти вам у прийнятті такого нелегкої, але відповідального рішення.

• Поповнити свій запас імен церковними та давньоруськими. А раптом серед якогось забутого імені ви побачите ідеальний варіант для свого малюка.

• Приміряти ім'я до прізвища та по батькові. Особливо це стосується зарубіжних імен, які в останні роки користуються шаленою популярністю. Погодьтеся, що Джексон Миколайович або Майкл Іванов буде звучати дещо комічно. До того ж, не варто забувати, що рано чи пізно ваш син стане татом і тоді йому доведеться ламати голову над ім'ям, яке гармоніювало з по батькові.

• Викреслити зі списку імена близьких родичів, які нещодавно померли не своєю смертю, часто хворіли або вели аморальний спосіб життя.

• Вкрай небажано називати дитину на честь його батька. Деякі старожили запевняють, що таким чином ми робимо з цих двох рідних людей суперників. Екстрасенси запевняють, що діти, названі на честь свого батька, беруть від нього лише найгірші риси.
    Хоча останнє висловлювання можна оскаржити, адже історія знає чимало талановитих і видатних особистостей з однаковим ім'ям та по батькові, наприклад, Олександр Олександрович Блок.

5 популярних імен для хлопчиків і їх значення

Роки йдуть, а рейтинг найпопулярніших імен в СНД не змінюється. Звичайно, з'являються нові, модні імена, але звичні нам Василя, Івани, Олександри, Романи і т. д. не зникають зі статистичних даних, наданих Рагсом. Тому можна припустити, що список найбільш популярних імен в 2017 році буде виглядати наступним чином:

• Іван — "помилуваний Богом" . Це саме російське ім'я, що відомо нам ще з казок, які в дитинстві читала мама. Іванко активний, діловий і цілеспрямована людина. Незважаючи на такі риси, він все ж може бути злегка апатичним і суперечливим. Дивно, але в ньому може полягати кілька сторін характеру: відкритість і хитрість, сила і слабкість, підступність і добропорядність. З-за своїх особливостей життя в Івана, найчастіше, сповнена вибоїн і проблем. У теж час не можна сказати, що Ваня любить працювати, любить допомагати людям, любить дім та затишок. Він прагнути створити міцні відносини, в більшості випадків, покладаючись на інтуїцію.

• Олександр — "чоловік", "оберіг", "людина" . Природа нагородила Александров усіма найкращими якостями, які необхідні чоловікові. Він розумний, сміливий, наполегливий, вправно керує своїми емоціями і має задатки лідера. Саша з легкість досягає намічених цілей. З них виходять хороші керівники, здатні налагодити контакт з підлеглими, хоча не рідко визначають для себе улюбленців. У таких хлопців хороша інтуїція і прекрасний розум. У більшості випадків, Олександри чесні з близькими, але для втілення мрії готові піти на хитрість.

• Артем — "бездоганного здоров'я", "неушкоджений" . Маленький Артем віддає перевагу нікому не нав'язуватися, а знаходить компанію по своїм інтересам. Часто він стає головною цієї компанії і вправно маніпулює людьми. Артем любить дружити з дітьми старше його, причому, він знаходить, про що з ними поговорити. Ці хлопчики відрізняються чесністю, навіть на шкоду собі. Не любить конфліктів, тому намагається вчасно врегулювати виниклі розбіжності. З дівчатками ввічливий і галантний. Артем може наполегливо йти до своєї цілі, досягати її величезним трудом, попередньо обдумавши варіанти "пересувань".

• Дмитро — "хлібороб" . Цей хлопчик надзвичайно добрий з оточуючими, готовий прийти на виручку в будь-який момент. Він завжди знає, чого хоче і досягає фінішу переможцем. Силу волі Дмитра можна порівняти з непорушною скелею, хоча вантаж проблем здатний вибити його з колії. З Дмитрієв виходять відмінні друзі, хоча в сімейному житті з ним буває важко. Влюбливий, імпульсивний. Стабільність не найсильніша сторона Діми. Часто в професійних справах вони покладаються на логіку, геть забуваючи про дипломатії.

• Ілля — "віруючий", "сила Божа" . Володіє артистичністю і іронічністю. Багатогранність характеру Іллі дозволяє йому стати лідером в різних сферах життя. Незважаючи на це, він закритий людина і у свою душу пускає небагатьох. Легко заводить друзів, допомагає їм радою, напутнім словом, здатний виручити з біди. Запальний, але відхідливий. На першому місці у Іллі сім'я, хоча якщо він буде відчувати з цього боку холод і байдужість, то може розлучитися з коханою людиною. У Іллі хороша інтуїція, пам'ять і розум. Креативний підхід до речей робить цих людей незамінними працівниками.

• Вибір імені за часом року

Можна доглянути ім'я для хлопчика, народженого в 2017 році, відштовхуючись від дати його появи на світ. Астрологи запевняють, що час року в силах накласти відбиток на характер спадкоємця. Познайомтеся з основними рисами, які притаманні різним місяців, і вам легше буде визначитися з ім'ям.

• Хлопці зимових місяців мають непохитним характером. Це величезний плюс для чоловіка, адже з ним можна не боятися проблем і нападок долі. Хлопчики, народжені взимку, намагаються домагатися бажаного, не зупиняючись навіть перед найбільшими перешкодами. Ім'я їм потрібно вибирати відповідне, таке ж сильне, як і вони — Григорій, Валерій, Данило, Іван, Сергій, Тимофій .

• Для весняних парнишек слід "жорстке" ім'я, адже вони часто виявляють нерішучість у справах і вчинках. Вразливі і егоїстичні особистості, найчастіше, можуть змінитися в кращу сторону, якщо батьки підберуть для них відповідне ім'я. Серед таких особистостей багато талановитих і розумних людей, здатних отримувати найвищі нагороди з математики, фізики та інших точних науках. Назвавши дитини Тихоном, Феліксом, Ярославом, Германом або Костянтином ви зможете активізувати їх найкращі якості і направити на шлях істинний.

• Літні хлопці великі оптимісти. Невгамовні й енергійні, здатні внести радість в саму похмуру компанію. Вони готові йти на ризик, люблять трудитися на благо суспільству. Вони ласкаві, люблять дітей і тварин. Хорошим варіантом імені для таких діток буде Микита, Роман, Руслан, Едуард, Дмитро, Богдан .

• Ті, хто народжений восени володіє розумом, кмітливістю і мудрістю. Вони ніколи не роблять необачних вчинків, зважують кожен свій крок. "Осінні" хлопці люблять роздавати поради, люблять допомагати людям і отримувати за це подяку. Вони ощадливі та розумно використовують свої грошові заощадження. В сім'ї не потерплять конфліктів, тому в дружини вибирають спокійних і врівноважених жінок. Хлопчиків, народжених восени можна назвати Павло, Родіон, Юрій, Віктор, Гліб .

• Календар імен для хлопчиків по місяцях

Щоб бути впевненим, що ім'я підійде вашій дитині, можете використовувати спеціальні книги або календарі, де розписаний кожен місяць і імена, відповідні йому. Нижче ми надали невеликий список чоловічих імен, які ми можете взяти на озброєння.

• Січень : Кирило, Микита, Афанасій, Юхим, Климент, Никонор, Сава.

• Лютий : Віталій, Фелікс, Пилип, Єгор, Герман, Іван, Гнат.

• Березень : Костянтин, Роман, Григорій, Антон, Іван, Леонтій, Макар.

• Квітень : Тихон, Мартін, Давид, Полікарп, Іван, Сергій, Степан.

• Травень : Олександр, Федір, Денис, Тимофій, Герман, Макар, Василь.

• Червень : Михайло, Георгій, Семен, Геннадій, Єлисей, Володимир, Федот.

• Липень : Фома, Марк, Андрій, Олексій, Святослав, Артем, Антон.

• Серпень : Максим, Костянтин, Наум, Микола, Аркадій, Кузьма, Степан.

• Вересень : Іван, Тадей, Климент, Трохим, Ігор, Назар, Нікіта.

• Жовтень : Олег, Аристарх, Родіон, Осип, Матвій, Харитон, Дем'ян.

• Листопад : Костянтин, Максим, Юрій, Іван, Євген, Кирило, Станіслав.

• Грудень : Лев, Данило, Павло, Петро, Захар, Всеволод, Роман.
  • загрузка...
    • Коментують
    • Сьогодні
    • Читають