• 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 
  • 21:07 – Меню на новий рік 2017 
  • 17:15 – Як вибрати самі солодкі мандарини на Новий рік 
  • 15:33 – Гарні імена для хлопчиків і дівчаток 2017 рік. Як назвати дитину 

Як назвати дитину в 2017 році | найкрасивіші імені для дітей 2017

Наші імена є своєрідними ідентифікаторами характеру і особистості, а також виступають індивідуальної візитною карткою. Слід ретельно вибирати ім'я новонародженому маляті, адже йому з ним доведеться жити все життя. Перед тим, як назвати дитину в 2017 році постарайтеся дізнатися докладний опис імені, його основні риси, а головне, подумайте, чи подобається воно вам.
Вибір імені завжди хвилююча подія і кожен батько з особливим трепетом ставиться до такого важливого кроку. Деякі мами вже точно знаю, як назвуть свого малюка ще до його народження, інші ж всі 12 місяців вивчають гори інформації, перш ніж остаточно визначитися з ім'ям для маленького чоловічка.
Але є й такі батьки, до яких ім'я "приходить" відразу після того, як вони поглянуть в очі своїй дитині. Дивно, але це так! Сотні мам зізнаються, що в такі моменти що буквально шепоче на вухо милозвучное та приємне ім'я.
На сьогоднішній день існує величезна безліч імен, і визначитися з одним єдиним буває, часом, дуже важко. Тим не менш, постарайтеся не давати волю емоціям і не сваритися з близькими. Пам'ятайте, що не ім'я робить людину, а людина ім'я.

Вибір за датою народження

Багато батьки воліють називати дитину на честь дня його народження, вірніше імені, яке відповідає цьому дню. Варто зазначити, що такий спосіб не зовсім правильний, адже в календарі імен зустрічаються досить смішні і безглузді імена, які потім можуть зіпсувати малюкові все життя.
Вже якщо ви вирішили назвати своє чадо ім'ям, припадающим на момент його народження, то звернутися до священного календаря імен, в якому знайдуться гарні, а головне світлі імена. Називаючи дитину на честь якогось святого, ви "подаруйте йому найпотужнішого ангела-зберігача на все життя.
Можна називати дитину в 2017 році виходячи з сезону, коли той народився. Для зимових дітлахів варто вибирати мелодійні і красиві імена, тому що вони зможуть трохи пом'якшити суворість і твердість характеру таких діток.

Весняних малюків найчастіше радять називати витривалими і жорсткими іменами, адже діти, народжені в цей період, часто проявляють невпевненість і слабохарактерність в деяких питаннях.
Малюки, що з'явилися на світло в літній період завжди активні, усміхнені і доброзичливі. Вони досягають поставлених цілей. Для них підійдуть будь-які імена, які сподобаються батькам.
Восени народжуються виважені, розумні і сильні особистості. Ім'я їм потрібно давати таке ж мужнє і прекрасне. Деякі батьки користуються законом, що визначає Гармонію. За допомогою нього можна обчислити найбільш відповідне ім'я для вашої дитини.

Називати в честь знаменитостей

Здавна дітей нарікають на честь знаменитих особистостей в історії, сподіваючись, що вони повторять долю своїх попередників і будуть вести таку ж цікаву і запам'ятовується життя. Були випадки, коли дітей називали на честь Олександра Пушкіна, Загмунда Фрейда, Льва Толстого та інших видатних діячів. Підсвідомість батьків ще до народження малюка бажає йому тільки щастя, тому вони всіляко намагаються допомогти йому досягти висот.
А правильно ім'я, на їх думку, головна деталь у здійсненні цього плану. У 2017 році мода називати дітей на честь знаменитостей знову активізується. Проте всі ми повинні пам'ятати, що ми у відповіді за свою долю і повторити чужу у нас, на жаль, не вийде.

За церковним календарем

Православна релігія дозволяє називати дитину на честь святого, у день якого той народився. Ці особливі дні відзначені в церковному календарі імен і дозволяють заздалегідь "подружити" малюка зі своїм покровителем. Ангел-охоронець завжди допоможе у важкій ситуації, виручить з біди і підштовхне на шлях істинний. Мотивуючись цими фактами, батьки намагаються підібрати милозвучное ім'я, запропоноване для кожного дня року. Але давати імена за святцями потрібно правильно:

• По-перше, хрестити дитину слід на восьмий день після його народження. Під час цього таїнства як раз і вибирають потрібне ім'я.

• По-друге, якщо ви не змогли визначитися з ім'ям до восьмого дня, церква раджу перенести хрестини на сороковий день.

• По-третє, навіть якщо запропонований список імен вам не сподобався, ви можете заглянути на кілька днів перед і вибрати підходяще.

• Втім, деяким мамам все життя подобається одне і теж ім'я, тому не варто відрікатися від своїх бажань.

За знаком зодіаку

Існує певний перелік імен, який підходять різних знаків зодіаку. Якщо ви довіряєте гороскопам і намагається постійно з ними звірятися, то такий спосіб підбору імені стане для вас ідеальним. Правильно підібране ім'я дозволить вашій дитині рости здоровим, щасливим і впевненим у собі.

Сприятливі імена для дитини в рік Півня

Діти, народжені в рік Вогняного Півня, будуть відрізнятися практичністю, врівноваженістю і вольовим характером. Всі імена, можна розділити на кілька категорій, які допоможуть батькам швидше визначитися одним єдиним і назвати новонародженого хлопчика або дівчинку.

Логічні

• Для дівчаток: Наталя, Кіра, Вікторія.

• Для хлопчиків: Аркадій, Артем, Артур, Микита, Марк, Костянтин, Яків, Олексій, Віктор.

• Як назвати дитину в 2017 році | найкрасивіші імені для дітей 2017
    Ці імена допоможуть посилити таку важливу рису характеру, як енергійність і цілеспрямованість.
    Отримавши одне з цих імен, ваша дитина неодмінно досягне висот у житті, буде радувати своїми успіхами в будь-яких сферах і подарує вам безліч позитивних моментів.

Зрівноважений-енергійні

• Для дівчаток: Діана, Ірина, Катерина, Тамара, Ніна, Каріна, Вероніка.

• Для хлопчиків: Павло, Платон, Роберт, Вадим, Данило, Едуард.

Подібні імена здатні гармонійно з'єднатися з особу вашої дитини, тим самим забезпечуючи йому довгу і щасливу долю. Крім того, рік Вогняного Півня посилить такі якості, як цілеспрямованість та наполегливість, що важливо в нашому житті.
    Єдиний момент, який повинні запам'ятати батьки, називаючи подібним ім'ям малюка — з часом він може проявляти владність і егоїзм. В іншому, якщо не виходити за розумні межі, правильно виховувати дитину і прищеплювати йому головні цінності в житті, то і боятися поганих наслідків не варто.

Емоційно-легкі

• Для дівчаток: Валерія, Людмила, Ольга, Світлана, Поліна, Аліна, Еліна, Лілія.

• Для хлопчиків: Леонід, Олег, Валерій, Родіон, Іван, Василь.

Головна риса, якої ви наповните свою дитину, давши йому таке ім'я — впевненість у власних силах і бажання доводити почате до кінця. Ці особливості характеру допоможуть дитині твердо стояти на землі, досягати вершин і отримувати непогані дивіденди. Особливо приємно перебуває з таким іменем людям творчого середовища.
    Їх талаты розкриються повною мірою, і, бути може, прославлять деяких з них. Зірки радять батькам остерігатися двох рис, які можуть стати негативними — ревнощі і азартність. Проявляється більше уваги своїй дитині, проводите з ним серйозні бесіди і тоді ці нитки характеру не "вилізуть" назовні.

Владні і напористі

• Для дівчаток: Жанна, Інга, Любов, Маргарита, Уляна, Тетяна, Неллі, Яна, Олена, Дарина, Альбіна, Галина, Марина.

• Для хлопчиків: Матвій, Федір, Петро, Іван, Дмитро, Ілля, Валентин, Геннадій, Юрій, Андрій, Володимир.

З цими імена астрологи радять бути обережними і вибирати їх тільки в разі сильної прихильності. Всіх їх об'єднує одна загальна особливість — надмірність. А нестримані люди можуть здійснювати неприємні вчинки і доставляти клопоту близьким. Часто такі особистості кидаються з крайності в крайність, вони надмірно енергійні і, часом, вибухонебезпечні.
    Звичайно, це не означає, що діти з такими іменами будуть поголовно хуліганами і нехлюями. Просто батькам доведеться докласти більше зусиль для їх виховання і запастися величезним багажем терпіння.

Реактивні

• Для дівчаток: Єлизавета, Аліса, Анастасія, Лариса, Олеся, Оксана, Софія, Фаїна, Зоя, Христина, Ксенія, Раїса.

• Для хлопчиків: Богдан, Арсеній, Олексій, Григорій, Гліб, Михайло, Федір, Фелікс, Тимофій, Євген, Владислав, Денис, Захар, Ігор, Максим, Тарас, Степан, Сергій, Руслан, Ігор.

Діти, названі реактивними імена, будуть проявляти моторність у всьому. Вони відрізняються бурхливим характером. Можуть ревнувати, кричати, виявляти самолюбство, егоїзм. Але в теж час, вони будуть йти напролом до своєї мети, долаючи різні перешкоди і навіть сильні удари долі не здатні збити їх зі шляху.
    До таких імен варто ставитися з обережністю, але повністю від них відхрещуватися не потрібно. Батьки повинні розуміти, що з кожним дитиною до їм доведеться "працювати" не покладаючи рук, адже тільки докладаючи титанічних зусиль можна виростити хорошого людини.
    загрузка...
    • Коментують
    • Сьогодні
    • Читають