• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Гороскоп каменів 2017. Камені за знаком зодіаку в рік Півня

З давніх часів камені сприймалися людьми не тільки в якості красивих прикрас – наші предки носили їх як амулети і талісмани, здатні залучити багатство, славу, щастя і здоров'я. Віра в магічні і цілющі властивості каменів не згасала впродовж довгих століть і втілилася в одній з найдавніших наук – астрологічної мінералогії. Зрозуміло, камінь-талісман підбирається для кожного знака зодіаку індивідуально.


Рекомендації астрологів у цьому випадку враховують безліч чинників – містичні властивості мінералу, його сумісність з володарем, здатність посилити або приглушити риси характеру власника. Правильно підібраний камінь допомагає вберегти свого господаря від хвороб, загострює інтуїцію та збільшує запаси життєвої енергії. Кожен рік той чи інший оберіг посилює або зменшує свій вплив на різні зодіакальні знаки, тому важливо правильно підібрати свій камінь на 2017 рік .


Гороскоп каменів 2017. Камені за знаком зодіаку в рік Півня


ОВЕН (21 березня – 20 квітня)


Гороскоп каменів 2017. Камені за знаком зодіаку в рік Півня
Представникам даного знаку необхідний талісман, який буде відповідати яскравою і енергійної особистості свого власника. У 2017 році Овнам варто підібрати камінь, підсилює віру в себе і забезпечує захист, так як в новому році загострюється ризик появи недоброзичливців і заздрісників. Активним Овнам варто подбати про талісман, здатний приборкати їх імпульсивність і приглушити спалахи агресії. У 2017 році астрологи рекомендують підібрати яскравий, потужний і виразний камінь-талісман, який допоможе досягти кар'єрних цілей і забезпечить гармонію в особистому житті.


Кращі камені для Овна в 2017 році:

Геліотроп (кривава яшма). Цей амулет посилює зв'язок Овна з Марсом – планетою, яка протегує даного знака. Він допомагає справитися з проявом негативних емоцій, характеризується високими захисними властивостями і здатний уберегти Овна від пліткарів і інтриганів.
Алмаз. Цей оберіг допоможе Овну посилити природну енергійність і впевненість у своїх силах. Він здатний пробудити агресивність і войовничість, тому часто алмази носити не варто – прибережіть цей амулет для найбільш значущих днів.
Рубін. Він налаштовує свого власника на правильні думки і правильні дії. Рубіни оберігають Овнів від невдач і завжди застерігають у разі наближення небезпеки. Цей амулет допоможе Овну досягти взаєморозуміння в колективі і родині.
Сапфір. Камінь, розвиває проникливість, підсилює внутрішній голос і інтуїтивне розуміння вчинків інших людей. Сапфіри – кращі амулети для молодих і відчайдушних Баранів, схильних до імпульсивних вчинків.ТЕЛЕЦЬ (21 квітня – 21 травня)


Гороскоп каменів 2017. Камені за знаком зодіаку в рік Півня
Цього стабільного і сильного знаку в рік Вогняного Півня потрібен амулет, здатний зберегти енергію і здоров'я власника. Тельцям показано камені, які допоможуть завершити розпочаті в минулому році справи і проекти. Обереги 2017 року повинні налаштовувати власників на мирний лад, стимулювати їх врівноваженість і здатність до тонкого розрахунку. Астрологи рекомендують Тельцям спокійні камені синіх і зелених відтінків, що сприяють фінансовому благополуччю, – ця сфера їх життя в 2017 році потребує особливого захисту. Найефективнішими будуть камені в дорогій оправі з дорогоцінних металів — насамперед, білого золота і срібла.


Кращі камені для Тільця у 2017 році:

Смарагд. Камінь, здатний додати мудрості і проникливості прямолінійним Тельцю. Смарагди підсилюють почуття радості і легкості, виводять з зневіри і забезпечують гармонію з самим собою.
Стара (зелена) бірюза. Це амулет справжнього переможця. Цей камінь здатний підсилити відчайдушність, чого так не вистачає прагматичному Тельцю. Бірюза забезпечить представникам даного знаку гармонію в родині і допоможе заробити гроші при реалізації ризикованих проектів.
Лазурит. Символізує зв'язок з потойбічним світом і підсилює інтуїцію і духовність. З його допомогою Тельці будуть краще осягати внутрішній сенс речей і приховані мотиви оточуючих. Крім того, амулет забезпечує своєму власникові захист від пліток і псування.
Малахіт. У 2017 році Тельцям варто підібрати собі прикрасу з світло-зеленого малахіту, який вбереже від хвороб серця і судин. Він змиває будь-який негатив, спрямований у бік свого господаря, і допоможе в період загострення осінніх депресій.БЛИЗНЮКИ (22 травня – 21 червня)


Гороскоп каменів 2017. Камені за знаком зодіаку в рік Півня
Рухомим і легким Близнюкам астрологи рекомендують носити напівпрозорі або світлі камені, уникаючи занадто агресивних амулетів. Цього активного знаку необхідний талісман, здатний активізувати ораторські здібності і фізичні сили. У 2017 році Близнюки можуть відчути брак рішучості і сміливості, так що камінь повинен наділити їх цими якостями. Зірки радять вам не знімати амулет, щоб забезпечити потужну енергетичну захист – у новому році загострюється ризик прояву підступів з боку недоброзичливців.


Кращі камені для Близнюків в 2017 році:

Аметист. Цей камінь відноситься до категорії найсильніших оберегів, захищають власника від магічного і чаклунського втручання. Цей талісман забезпечить Близнюкам визнання їх досягнень, посилить пильність і розсудливість. Особливо аметисти рекомендований тим, хто зайнятий у сфері торгівлі та підприємництва.
Геліодор. Активізує комунікативні та ораторські навички власника. Цей талісман додає сил, зменшує прояв стресу, знімає втому, активізує силу духу. Близнюкам він буде особливо корисний через здатність надавати тверезість розуму, а тілу – бадьорість.
Хризопраз. Наші предки вважали, що це один з найсильніших талісманів «на удачу». Хризопрази володіють важливими для Близнюків властивостями – вони оберігають від пристріту, розвивають красномовство, рятують від депресії і занепаду сил.
Перли. Символ непорочності і вірності, який приносить Близнюкам особисте щастя. Краще всього, якщо перли вам піднесуть в якості подарунка, так як від цього його позитивна сила стає у багато разів більше. Цей талісман принесе в 2017 році гармонію і мир в сім'ю та стосунки.РАК (22 червня – 22 липня)


Гороскоп каменів 2017. Камені за знаком зодіаку в рік Півня
Представники цього знаку відрізняються м'якістю натури. Їм абсолютно не притаманні лідерські якості і агресія по відношенню до оточуючих. У 2017 році астрологи рекомендують Ракам амулети, що гармонійно поєднують в собі відразу кілька властивостей. З одного боку, камінь для Раку повинен приводити його в умиротворення і гасити занадто сильні емоційні сплески. З іншого – амулет має наділяти свого носія сміливістю і рішучістю, оберігаючи від негативного впливу Місяця. У 2017 році камені-амулети повинні бути достатньо прозорими, чистими, щоб не затуманювати інтуїтивне сприйняття реальності.


Кращі камені для Раку в 2016 році:

Рубін. Для Раків цей камінь відрізняється подвійним проявом своїх здібностей. Він здатний поліпшити настрій, зняти страх і нейтралізувати депресивні прояви. Однак цей камінь не рекомендують носити щодня – для Раків його сила може бути надмірно активною, що призведе до нервового перезбудження. Носіть рубіни в найбільш знакові дні свого життя, щоб стати впевненіше.
Смарагд. Смарагди світлих відтінків стануть для Раків потужними оберегами і активними провідниками енергії Всесвіту. Амулет допоможе притягнути до життя свого власника успіх і визнання, захистить від злих сил і посприяє в досягненні поставлених цілей.
Сапфір. Насичений синій колір цього каменю як не можна краще підходить до водної природи Раку. Його корисні властивості виражаються в підвищенні самодисципліни і врівноваженості власника, що так важливо для Раків, постійно впадають в крайнощі. Цей камінь допомагає контролювати миттєві настрої та бажання.
Місячний камінь. Камінь поетів і романтиків, який допомагає посилювати інтуїцію і здібності до читання думок. Витонченим і привабливим Ракам він підходить більше, ніж будь-якому іншому знаку зодіаку, так як не терпить сусідства з брутальністю і жорстокістю.ЛЕВ (23 липня – 23 серпня)


Гороскоп каменів 2017. Камені за знаком зодіаку в рік Півня
Пристрасні і царствені Леви завжди і у всьому прагнуть бути першими. Левам як ніякому іншому знаку треба відчувати себе центром, навколо якого крутиться світ. Астрологи рекомендують Левам носити світлі і прозорі камені, уникаючи похмурих і темних талісманів, здатних проявити самі негативні якості даного знака. При цьому камінь повинен володіти достатньою силою – інші амулети просто не здатні впоратися з внутрішньою енергетикою Лева. У рік Вогняного Півня даного знаку особливо показані камені, здатні прояснити думки і активізувати інтуїцію.


Кращі камені для Лева в 2017 році:

Золотистий берил. Цей камінь є одним із символів Сонця, покровительствують Левам. Носіння берилу допомагає посилити інтелект і розсудливість, цей камінь бореться з приступами меланхолії і сприяє поліпшенню настрою. У 2017 році він особливо показаний Левицям, так як допомагає визначитися з вибором другої половинки.
Бурштин. Камінь, що володіє потужною магічною енергетикою. Він подарує Левам інтуїтивні здібності і уміння передчувати майбутнє, а також допоможе уникнути непотрібного ризику. Власник бурштину зуміє зрозуміти внутрішні мотиви людських вчинків.
Жовтий топаз. Цей амулет сприяє оптимістичному настрою, позбавляє від негативних емоцій та почуття пригніченості. Жовті топази допоможуть Левам стати мудрішими, притягнутий в їх життя удачу і вбережуть від пристріту і пліток.
Рутиловий кварц. Здавна цей камінь вважався потужним приворотним засобом, що підсилює привабливість і сексуальну енергію свого власника. Астрологи рекомендують носити такий амулет для створення гармонійних сімейних відносин і залучення в будинок Лева матеріальних благ.ДІВА (24 серпня – 23 вересня)


Гороскоп каменів 2017. Камені за знаком зодіаку в рік Півня
Представники даного знака характеризуються багатогранністю натури. Саме тому Дівам складно підбирати особисті амулети. З іншого боку – цей знак може підлаштувати під себе практично будь-який камінь. Діви відрізняються логічністю, врівноваженістю та розважливістю. Вони спокійно і з оптимізмом дивляться в майбутнє. Ці риси характеру визначили вибір каменів на 2017 рік. Дівам потрібно носити яскраві камені, які додадуть цієї прагматичної натурі трохи авантюризму і поривчастої. Півень також схвалить амулети, здатні розвивати творчі якості.


Кращі камені для Діви в 2017 році:

Сердолік. Цей камінь допомагає активізувати всі найкращі якості Діви – доброзичливість, доброту і оптимізм. Це потужний амулет, що надійно захищає свого власника від псування і пристріту, відсікаючий потоки негативу і заздрості. Сердолік – це також один із символів кохання, тому його обов'язково потрібно носити одиноким Дівам.
Авантюрин. Іскристий камінь, зустрічається в медовому, вишневому та синьому кольорах. Цей амулет наповнює свого власника любов'ю і радістю, сприяє підвищенню оптимізму і поліпшенню настрою, виявляє сильні сторони людини. Даний камінь особливо підходить для Дів, зайнятих у творчих та інтелектуальних професіях.
Серпентин. Часто його вважають каменем, що втілює собою спокусу. Однак для Дів він стане засобом, здатним позбавити від небезпеки, застерегти від неприємностей і збитків. Серпентин усуне з життя цього знака потенційних ворогів.
Агат. Такий амулет забезпечить Дівам міцне здоров'я і допоможе впоратися з будь-якими життєвими труднощами. Астрологи рекомендують представникам знаку Діва носити прикраси з агату на лівій руці, щоб зміцнити дружні і любовні зв'язки.ТЕРЕЗИ (24 вересня – 23 жовтня)


Гороскоп каменів 2017. Камені за знаком зодіаку в рік Півня
Темпераментні, веселі та оптимістичні Ваги вміють підлаштовуватися під будь-які зміни в житті. Однак вони досить нерішучі і часто не можуть підібрати потрібні слова або прийняти вірне рішення. Представники цього знаку відрізняються високою комунікабельністю і завжди знаходяться в центрі уваги. Саме тому в 2017 році астрологи рекомендують Терезам носити амулети, що забезпечують захист від заздрості і негативу. У рік Вогняного Півня Терезам особливо рекомендовані камені, підсилюють інтуїтивні здібності і активізують творче начало.


Кращі камені для Ваг в 2017 році:

Опал. Камінь, який по праву носить назва «амулета дружби». Цей оберіг допоможе Терезам створити гармонійні взаємини в колі друзів і колег. Він здатний загострити інтелект і прогнати негативні думки, так що його цілком можна розглядати в якості талісмана-антидепресанту.
Цитрин. Талісман, що зміцнює силу волі і життєві сили. Він відноситься до потужним енергетичним провідникам, які забезпечують пробудження творчої енергії. У 2017 році він особливо необхідний Ваг, які займаються образотворчим мистецтвом, гончарством, виготовленням прикрас і фотографією.
Корал. Цей амулет надає на представників знаку Терези двояке дію. З одного боку, воно спрямоване на посилення інтуїтивних здібностей, а з іншого – сприяє розвитку раціонального та аналітичного мислення. Корали вбережуть свого власника від негативної енергії, спрямованою в його бік.
Турмалін. Оберіг, сприяє розвитку творчих здібностей. Він допоможе розкрити красу душі, підсилить сприйняття нових знань і стане незамінним помічником на шляху до внутрішнього і зовнішнього досконалості.СКОРПІОН (24 жовтня – 22 листопада)


Гороскоп каменів 2017. Камені за знаком зодіаку в рік Півня
Під цим знаком народжуються енергійні особистості, бунтарі і індивідуалісти, які чітко знають, чого хочуть від життя. Астрологи рекомендують Скорпіонам підбирати камені двоїстої сили. Амулети повинні надавати сил і направляти енергію в творче русло, одночасно заспокоюючи свого власника. Зазвичай Скорпіонам рекомендують носити каміння насичених темних кольорів, однак у рік Вогняного Півня їх потрібно розбавляти спокійними амулетами. Тільки так представники цього знаку зможуть досягти всього задуманого і знайдуть гармонію.


Кращі камені для Скорпіона в 2017 році:

Гранат. Цей темно-червоний камінь з давніх часів відноситься до джерел духовних і фізичних сил. Гранат допоможе Скорпіону концентруватися на найбільш важливих завданнях і не витрачати енергію на дрібниці. Цей камінь здатний пробудити кращі якості характеру і допомагає налагодити особисті стосунки.
Олександрит. Камінь, який здатний змінювати колір залежно від потрапляє на нього світла. Цей амулет допоможе Скорпіонам посилити інтуїтивні здібності і попередить про можливі небезпеки. Якщо побачите, що камінь став отблескивать жовтим – знайте, що неподалік причаївся недоброзичливець.
Гірський кришталь. Незвичайний камінь для Скорпіона. Однак у 2017 році він допоможе даного знака нейтралізувати емоційні сплески, зменшити агресію і втихомирити природне почуття власництва по відношенню до партнера. Гірський кришталь в 2017 році потрібно чергувати з іншими амулетами.
Рубін. Амулет, активізує життєву енергію. Він допоможе захистити життя Скорпіона від неприємностей та бід, зробить його більш чутливим до чужих бажань, пробудить доброту і великодушність.СТРІЛЕЦЬ (23 листопада – 21 грудня)


Гороскоп каменів 2017. Камені за знаком зодіаку в рік Півня
Під цим знаком в світ приходять цілеспрямовані особистості, що відрізняються силою духу і характеру. Мабуть, найяскравішою рисою Стрільця можна назвати природний раціоналізм. Проте іноді у них трапляються сплески емоцій, які супроводжуються божевільними вчинками. Все це потрібно врахувати при виборі каменю-талісмана. У 2017 році Стрільцям потрібен амулет, здатний нагромаджувати і підтримувати життєву енергію. Представники даного знаку, особливо жінки-Стрільці, не надто добре сумісні з іншими зодіакальними тотемами, тому оберіг повинен вміти налагоджувати комунікативні зв'язки і приносити в життя любов.


Кращі камені для Стрільця в 2017 році:

Азурит (шессилит). Цей камінь є символом ясновидіння. Носіння азурита допомагає акумулювати енергію з космосу, виявляти і загострювати надприродні здібності людини. Стрільцям він допоможе передбачити наближення небезпеки.
Альмандин. Амулет, отождествляющийся з вогняною стихією Стрільця. Він приносить у життя свого власника радість і щастя, протидіє депресій, збуджує позитивну енергію і приборкує гнів.
Бірюза. Камінь, допомагає Стрільцеві проявляти належну наполегливість і цілеспрямованість при досягненні поставлених цілей. Цей талісман сприяє внутрішньої гармонії, що так необхідно суперечливому вогненному знаку.
Эпидот. Він здатний уберегти свого господаря від негативної енергетики. Стрільцям потрібно носити його практично постійно – в 2017 році эпидот посилить позитивні риси характеру і зробить менш очевидними негативні властивості натури.КОЗЕРІГ (22 грудня – 20 січня)


Гороскоп каменів 2017. Камені за знаком зодіаку в рік Півня
Представники цього знаку відрізняються самодостатністю, поміркованістю і стриманістю. Це один з найбільш потужних знаків зодіаку, характеризується раціональністю розуму, матеріалістичним підходом до життя і виваженістю рішень. Він вміє уникнути помилкових вчинків і спокійно реагувати на будь-які життєві негаразди. У 2017 році Козерогам потрібно чергувати кілька каменів-амулетів. Особливу увагу варто приділити захист від негативу, налагодження взаємовідносин з сім'єю і просуванню по кар'єрних сходах.


Кращі камені для Козерога в 2017 році:

Сардонікс. Цей амулет сприяє позитивному настрою, стимулює логіку й аналітичні здібності. Сардонікс – це оберіг, підсилює внутрішню концентрацію і допомагає власникові вмовити будь-якого опонента. Це також камінь закоханих, що з'єднує серця, приносить у життя сімейних пар гармонію і взаєморозуміння.
Топаз. Філософам-Козерогам цей амулет допоможе досягти просвітлення. Топази допомагають відгородитися від потоків негативу, знімають втому і поліпшують сон. Окремо варто згадати, що цей камінь усуває з життя шахраїв і псевдодрузів. А в 2017 році Вогненний Півень ще більше посилить ці якості оберега.
Онікс. Астрологи рекомендують цей амулет тим, хто бажає стати наполегливіше і наполегливіше. Він особливо показаний при важливих переговорах і починаннях. Однак носити його потрібно з обережністю: якщо не знімати прикраси з онікса, амулет може проявити свої негативні сторони, загострюючи почуття тривоги і посилюючи депресію. Періодичне носіння оберега зробить занадто твердого Козерога м'якше і душевніше.
Тигрове око. Камінь кар'єри і матеріального благополуччя. У 2017 році він згодиться Козерогам, які бажають досягти професійних висот і визнання. Він допоможе сконцентруватися на головному і відсікти несуттєві цілі і відволікаючі думки.ВОДОЛІЙ (21 січня – 19 лютого)


Гороскоп каменів 2017. Камені за знаком зодіаку в рік Півня
Представники цього знаку відрізняються емоційністю і яскраво вираженим індивідуалізмом. Типовий Водолій ненавидить бути частиною натовпу і завжди бажає верховодити. Він досить марнославний, тому Водолію важлива похвала і позитивна оцінка оточуючих. Досягти цієї мети допоможе амулет, активізує чарівність, комунікабельність і харизму. У рік Вогняного Півня астрологи рекомендують камені, які допомагають погасити зайву імпульсивність Водолія. Не зайвим буде амулет, який посилює природну креативність мислення і творчу жилку – тотем 2017 року прихильно ставиться до художникам, письменникам і акторам.


Кращі камені для Водолія в 2017 році:

Олівін. Камінь-талісман, зміцнює віру у власні сили. Цей амулет принесе в життя Водолія радість і веселощі, відганяючи негативні думки і депресивний настрій в осінні дні. Доброзичливі Водолії зможуть з його допомогою налагодити взаємини з друзями, колегами і родичами.
Гірський кришталь. Здатний наділити свого власника загостреною інтуїцією. Він змушує тонко відчувати навколишній світ, виявляє приховані таланти, допомагає засвоювати нові знання. Водоліям він потрібен, щоб зміцнити імунітет і підвищити рівень життєвої енергії. Однак часто носити кришталь не варто – він вбирає дуже багато негативної енергетики.
Бурштин (світло-жовтий). Це камінь креативних особистостей, який допомагає реалізувати навіть найсміливіші і незвичайні проекти. Бурштин допоможе Водоліям позбутися сумнівів, внесе в їх життя визначеність і створить відчуття гармонії з навколишнім світом.
Жадеїт. Показаний Водоліям, які збираються зробити кар'єрний ривок. Цей амулет додасть своїм власникам впевненості і допоможе впоратися з будь-якими перешкодами. Допомога жадеїту необхідна в ситуаціях, коли важливо повністю контролювати емоції, проявляти розсудливість, спокій і мудрість.РИБИ (20 лютого – 20 березня)


Гороскоп каменів 2017. Камені за знаком зодіаку в рік Півня
Особи, народжені під цим знаком, прекрасно розуміють оточуючих, але абсолютно не здатні зрозуміти себе. Вони досить легковажні і непостійні, часто захоплюються новими справами і проектами, закидаючи минулі починання на півдорозі. Риби – натури витончені і містичні, тому їм необхідний амулет, що загострює інтуїтивні здібності і прозорливість. Астрологи рекомендують Рибам використовувати в якості талісмана самі незвичайні камені. У рік Вогняного Півня оберіг повинен утихомирювати суперечливість цього водяного знака і допомагати у фінансовій сфері – добробут буде незайвим.


Кращі камені для Риб у 2017 році:

Яшма. Цей камінь не відрізняється особливою привабливістю, проте саме він допомагає досягти багатства. За допомогою яшми Риби зможуть стійко перенести всі негаразди, що виникають на життєвому шляху. Завдяки силі цього амулета Риби зуміють менше рефлексувати, стануть наполегливіше і будуть інтуїтивно відчувати, куди слід вкласти накопичені гроші.
Білий опал. Суперечливим Рибам астрологи рекомендують такий же неоднозначний камінь. З одного боку, опал виявляє життєрадісність, посилює стійкість, вчить любити життя у всіх її проявах і зберігає душевну рівновагу. Однак при частому носінні цей амулет може зробити Риб надто відчайдушними і ризиковими людьми.
Хризоліт. Ототожнюється з вірною дружбою і міцними сімейними зв'язками. У Рибах він виявляє їх найкращі якості – чуйність, доброту, чутливість до чужого горя і великодушність. Амулети з хризоліту показано тим, хто бажає пізнати таємниці всесвіту, долучитися до містичних знань і магічних мистецтв.
Сард. Дуже рідкісний і незвичайний камінь. Це амулет творчої сили, який дає можливість накопичити і сконцентрувати енергію. Сард особливо показаний Рибам, зайнятих у сфері бізнесу – з його допомогою ви розширите сферу діяльності, привернете нових клієнтів і партнерів. Він також сприяє зростанню матеріального добробуту.
загрузка...
Гороскоп каменів 2017. Камені за знаком зодіаку в рік Півня
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають