• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Індійський гороскоп сумісності на 2017 рік за датою народження

Індійська астрологічна наука має майже тисячолітню історію розвитку. При складанні гороскопу «Джиотиш» стародавні індійці брали до уваги не тільки положення Сонця, але і враховували «Місячну стоянку» (накшатру). Згідно з цим вченням, Місяць може займати 27 основних позицій-накшатр. Кожній стоянці Місяця відповідає певна тварина, яке є тотемом людини, народженої в цей період часу.


Тварина-тотем відповідає за нашу карму і є духовним провідником. Джиотиш не тільки розповідає про характер і призначення людини — особливу увагу в ньому приділено любові і взаємин. Кожен індійський батько замовляє гороскопную карту при народженні дитини, щоб правильно підібрати майбутнього чоловіка або дружину, і знати, з представником якого знака шлюб буде гармонійним, а сексуальне життя – ідеальною.


Індійський гороскоп сумісності на 2017 рік за датою народження
Індійський гороскоп відкриє вам завісу таємниці і підкаже, як у 2017 році налагодити своє особисте і громадське життя

Ашвіні (з 13 по 27 а преля, тотем – кінь)


Nakshatra потребують супутнику, здатному зрозуміти їх любов до особистої свободи. Представники цього знаку відрізняються незалежністю і чуттєвістю. Це невтомні коханці, які готові ініціювати близькість з вподобаним людиною. Ідеал партнера для Ашвін – людина з багатим внутрішнім світом, досконала особистість, готова піти на будь-яку авантюру. Люди-Ашвіні надзвичайно чарівні, елегантні і люблять красиву одяг і прикраси.


У 2017 році представники цього знака будуть прагнути до визнання. Астрологи попереджають вас про небезпеку погнатися за цілями, які того не варті – ви занадто часто міняєте партнерів заради новизни вражень. Є ризик виникнення пліток і пересудів навколо вашої персони, якщо ви не навчитеся контролювати свої сексуальні бажання і пориви. Вам варто бути трохи скромніше, щоб не відштовхнути людину, яка може зробити вас щасливим. Особливо обережно потрібно поводитися на корпоративних заходах – ваша розкутість не дає вам зайняти нову посаду.


Бхарані (з 28 квітня по 11 травня, тотем – слон)


Бхарані – амбітні індивідуалісти, які твердо стоять на землі і чітко усвідомлюють життєві цілі. Представники даного знаку не розмінюються на дрібниці і шукають для себе партнера, який прагне до довгострокових відносин. Люди-Бхарані не люблять швидких перемог — у них дуже сильний дух суперництва. Однак, завоювавши прихильність, вони можуть швидко охолонути, поблажливо беручи захоплення і любов.


У 2017 році люди, народжені під заступництвом цей тотему, будуть багато і наполегливо працювати, не цураючись складних завдань. Астрологи рекомендують вам стримати прагнення до досягнення матеріальних благ. Ваша творча енергія повинна бути перенаправлена на користь духовного вдосконалення. Підвищуйте рівень професійної майстерності і отримуйте нові знання. Любов до вишуканої їжі може призвести до ризику шлункових захворювань – будьте обережні, куштуючи страви екзотичної кухні. Зірки радять приборкати власницькі інстинкти, якщо не хочете втратити свого партнера.


Кріттіка (з 12 по 25 травня, тотем – вівця)


Представники даного знака характеризуються особливою чуттєвістю і пристрасністю. Самі вони рідко роблять спроби завоювати вподобану особу, вважаючи за краще займати вичікувальну позицію. Вони шукають ініціативного партнера, який готовий на тривалі залицяння. Людей-Кріттіка відрізняє невгамовна фізична і творча енергія, імпульсивність і часті зміни настрою.


2017 рік буде вдалим для представників інтелектуальних професій. Ваша природна гарячність буде сприяти новим відкриттям, а новаторський підхід забезпечить визнання. Астрологи радять людям-Кріттіка не впадати в крайнощі. Ви постійно мечетесь між руйнуванням і творенням, боягузтвом і сміливістю – такий деструктивний підхід заважає досягати поставлених цілей. У 2017 році вам потрібно навчитися відкритості, інакше ви ризикуєте провести цей період часу на самоті.


Рохіні (з 26 травня по 8 червня, тотем – змія)


Люди-Рохіні відрізняються прагненням до досконалості, вони рвучкі, одчайдушні і не бояться проявляти почуття. Коли Рохіні закохані, вони повністю занурюються у відносини. Однак для першого кроку їм потрібно отримати однозначний сигнал про те, що їхні почуття взаємні. Представники даного знака характеризуються привітністю, чарівністю і гострим розумом. Це тонкі артистичні натури, які люблять жити в оточенні предметів мистецтва і цінують інтелектуальних співрозмовників.


У 2017 році зірки рекомендують вам приборкати свою манеру ображатися через дрібниці. Це якість заважає вам досягти кар'єрних висот. Врахуйте: не кожне зауваження, яке висловлюють колеги по роботі, має на меті завдати вам образу. Навчіться прислухатися до чужої думки і приймати конструктивну критику. В особистих стосунках ваша недовірливість може призвести до того, що ви пуститеся в усі тяжкі і змінити свого партнера. Вам варто навчитися поміркованості та тверезо оцінити поточні відносини.


Мригасира (з 9 по 21 червня, тотем – змія)


Люди-Мригасира відрізняються скритної і замкнутою натурою. Ці особистості люблять контролювати все, що відбувається в їх житті. Вони вміють тримати в узді будь-які почуття і пориви, включаючи сексуальну енергетику. Підкреслена відстороненість і гордовитість часто заважає представникам даного знаку побудувати міцні відносини. Однак, дізнавшись людини-Мригасира ближче, ви із здивуванням побачите, що при всій іронічності він відрізняється добротою і тонкістю натури.


У 2017 році астрологи передрікають вдалий період для тих, зайнятий на керівній посаді. Ваш авторитет буде непорушним, а рішення – вірними. Не забувайте заохочувати своїх співробітників – саме їх підтримка забезпечує вам високі показники. Вмійте прислухатися до порад – адже не всякий почин буде вдалим. Плануючи далекі поїздки, уникайте автотранспорту: зірки рекомендують вам віддати перевагу залізничному або авіасполученню. У 2017 році вам варто переосмислити своє ставлення до любові: при виборі партнера ви занадто часто заглядаєте на яскравих, але порожніх людей.


Ардра (з 22 червня по 5 липня, тотем – собака)


Представники даного тотема відрізняються особливою ніжністю по відношенню до партнера. Це вірні особистості, готові на відданість і відмова від особистих бажань. Ідеальним супутником життя для них стане той, хто володіє добрим серцем і вміє бути уважним. Люди-Ардра володіють яскраво вираженою сексуальністю, однак схильні до розчарувань і швидкій зміні своїх любовних ідеалів.


В 2017 році вам варто зробити ставку на свій аналітичний розум і природне проникливість. Астрологи рекомендують стримати потяг до авторитаризму – робота буде сперечатися краще, якщо ви зумієте взяти до уваги чужу думку. Рік обіцяє бути насиченим на радісні події – вас оточують друзі, які завжди раді бачити вас у своєму домі. В особистих стосунках вам треба стати трохи більш стриманими. Ви схили віддаватися без залишку, але відповідні дії партнера не завжди еквівалентні витраченим вами зусиллям. Зумієте приборкати себе – уникнете розчарувань, оцінених жертв і ілюзій.


Пунарвасу (з 6 по 19 липня, тотем – кішка)


Люди-Пунарвасу обожнюють знаходитися в центрі уваги навіть у той час, коли складаються у відносинах. Вони не сприймають жодного контролю і підкреслюють свою неприступність. Вміння приборкати сексуальні бажання – це ще одна відмітна особливість тих, кому протегує кішка. Якщо ви зумієте завоювати їх довіру, перед вами постане зовсім інша особистість – ніжна, доброзичлива і чутлива.


У 2017 році люди, народжені в період Пунарвасу, повинні відмовитися від будь-яких авантюр. Проявіть свою природну недовірливість — і не станете жертвою шахраїв. Уникайте закулісних ігор, щоб не зіпсувати відносин з начальством. Астрологи рекомендують вам на початку року поставити перед собою чіткі цілі і планомірно рухатися до їх досягненню. Не врахуєте цієї рекомендації – проведете весь рік в марних метаннях, розтративши марно раніше накопичену енергію. Небесні світила радять вам придивитися до свого оточення – поряд знаходиться людина, яка давно і ніжно вас любить.


Пушіа (з 20 липня по 2 серпня, тотем – баран)


Люди, народжені в цей період, відрізняються замкнутістю і стриманістю натури. Вони практично не вміють проявляти почуттів — навіть по відношенню до тих, кого щиро кохають. Люди-Пушіа кілька деспотичны, їм подобається контролювати партнера і його бажання. Одним з головних життєвих задоволень для Пушіа є секс, тому вони дуже довго не створюють тривалих відносин, вважаючи за краще міняти партнерів задля сексуального різноманіття.


2017 рік принесе в життя людей-Пушіа процвітання і матеріальні блага. Однак для цього доведеться докласти значна кількість зусиль. Беріться за індивідуальні проекти і уникайте колективної праці. Ваше хобі в подальшому може стати справою вашого життя. У новому році вам часто будуть звертатися за порадами і підказками, однак Пушіа варто приборкати почуття боргу – хтось із близьких людей відверто користується вашою добротою. У сфері любовних відносин не чекайте, що партнер буде розуміти вас з півслова, тому візьміть за правило чітко озвучувати думки і бажання.


Ашлеша (з 3 по 16 серпня, тотем – кіт)


Кіт наділив представників даного знаку самодостатністю, скритністю і особливої незалежністю характеру. Люди-Ашлеша терпіти не можуть підпорядкування і вимагають, щоб їх сприймали з усіма недоліками. При цьому самі Ашлеша є вираженими власниками. Якщо ж все відбувається згідно з бажаннями людини-Ашлеша, він стає ніжним, чуттєвим і безмежно відданим.


В 2017 році астрологи рекомендують Ашлеша відмовитися від аскетичності. У вас з'явиться шанс поліпшити добробут, якщо поставити перед собою таку мету. Причина, по якій ви залишаєтеся непоміченим начальством, полягає в нетактовності по відношенню до оточуючих – висловлюючи особисту думку, облекайте його в ввічливу форму. Займіться власним бізнесом, але остерігайтеся брати кредити під ризиковані проекти — краще самостійно накопичити потрібну суму. В особистому житті вам на допомогу прийде уміння дивитися в суть речей – остерігайтеся сумнівних зв'язків.


Магха (з 17 по 30 серпня, тотем – щур)


Люди, народжені в цей період часу, цінують насолоди і секс. Це досить сильні і навіть владні натури, які люблять і вміють будити чуттєвість у своєму партнері. Життя тих, кому протегує щур, спрямована на придбання – матеріальні блага, положення в суспільстві і особисті амбіції часто ставляться в главу кута. При цьому люди-Магха досить консервативні і дотримуються традицій і звичаїв свого клану.


У 2017 році астрологи радять вам навчитися задовольнятися малими результатами. У гонитві за досконалістю ви растрачиваете занадто багато життєвої енергії. Потрібно зупинитися і перепочити, приділивши увагу своєму здоров'ю. Проведіть відпустку далеко від великих туристичних центрів – пориньте в пізнання своєї сутності. У сфері любовних відносин небесні світила дають рекомендацію стримати сексуальний апетит – ваш партнер потребує не тільки в пестощах, але і в душевному теплі і розумінні.


Пурва фалгуни (з 13 серпня по 13 вересня, тотем – миша)


Представники даного знака потребують міцних, щирих стосунках, заснованих на взаємній довірі. Для збереження пари такі люди готові на будь-які жертви. Це ввічливі і приємні в спілкуванні особистості, які можуть надавати непомітний вплив на оточуючих. Пурва фалгуни досить гневливы і часто провокують ревнощі партнера.


У 2017 році вам потрібно дотримуватися спокій — незважаючи на те, що рік обіцяє бути складним. Підключіть раціональне мислення, природне завзятість і працьовитість. Астрологи радять вам стримати любов до грошей і комфорту – нераціональні витрати можуть серйозно підірвати ваше матеріальне становище, а значних фінансових надходжень 2017 рік Пурва фалгуни не обіцяє. Присвятіть цей час створення домашнього затишку – дім і сім'я стануть гаванню, в якій ви сховаєтеся від будь-яких проблем. Особливу увагу приділіть проблем дітей – вони можуть потрапити у погану компанію.


Уттара фалгуни (з 14 по 27 вересня, тотем – буйвол)


Життя Уттара фалгуни – це гонка за досконалістю і боротьба за справедливість. Представники цього знаку відрізняються щедрістю, добросердечием, великодушністю і широтою натури. Вони не сприймають легких перемог, тому ідеальний супутник буйвола повинен вміти підігрівати до себе сексуальний інтерес.


У 2017 році вам варто попрацювати з невпевненістю у власних силах. Ви відмінно справляєтеся з чужими проблемами, але не своїми власними. На допомогу прийде чітке планування життя і раціональний підхід. Не прагніть до недосяжних ідеалів – рік буде занадто неспокійним. Грандіозні плани залиште на кінець осені. Рік буде сприятливий для вступу в шлюб – ваші відносини давно стали на рейки міцності та стабільності. Сім'я, створена у 2017 році, обіцяє стати міцною. Особливої пристрасті цей союз не принесе, але Уттара фалгуни вміють задовольнятися розумною любов'ю.


Хаста (з 27 вересня по 20 жовтня, тотем – самка буйвола)


Люди-Хаста відрізняються мінливим настроєм, тривогою, ранимістю і вразливістю. Люди, народжені під заступництвом буйволиці, вміють бути щедрими і безкорисливими, вони люблять веселитися. Це досить приземлений знак, який вміє бути практичним. Представники знаку Хаста потребують партнера, здатного надати їм емоційну підтримку.


2017 рік стане сприятливим часом для тих, хто зайнятий у сфері торгівлі – будь-які починання та проекти принесуть вам відчутний прибуток. Астрологи рекомендують займати весь вільний час, щоб не відчувати внутрішню порожнечу – більше спілкуйтеся, читайте і відвідуйте різні заходи. Вам варто попрацювати над своєю схильністю до використання людей – ваш егоїзм може призвести до розриву з близькими. У гонитві за сексуальним різноманітністю ви також ризикуєте упустити людини, здатного вас підтримати.


Чітре (з 11 по 23 жовтня, тотем – тигриця)


Люди-Чітре – артистичні і яскраві особистості. Вони готові розділити зі своїм обранцем будь-які прикрості і радості, якщо він відповідає їх високим вимогам в сексі. Це владні і навіть деспотичні люди, які здатні на дивну холодність і байдужість по відношенню до який розчарував їх партнерові. Однак до друзів вони великодушні і завжди нададуть посильну допомогу.


У 2017 році вам варто розраховувати на природне креативність і нестандартний підхід до вирішення проблем. Небесні світила рекомендують вам навчитися спокою – ви занадто швидко виходите з себе, відштовхуючи цих людей. Забудьте про азартні ігри, оскільки рік не сприятливий для авантюр. Даний час потрібно витратити на розвиток розуму і духу – оволодіння новою професією або іноземною мовою будуть як не можна до речі. Сфера особистих відносин обіцяє бути досить вдалою. Однак вам доведеться навчитися йти на компроміси, щоб не залишитися в самотність в кінці року.


Сваті (з 24 жовтня по 6 листопада, тотем – буйвол)


Люди-Сісваті відрізняються практичністю, самостійністю і незалежним способом життя. При цьому вони шанують традиційні цінності і понад усе в житті цінують сім'ю і батьків. Представників цього знака відрізняє суперечливість натури – в них самим несподіваним чином співіснують ідеалізм і високі амбіції.


У 2017 році вам краще відмовитися від надмірного прагнення здобути владу і гроші. Тверезо оцінюйте цілі та порівнюйте їх з необхідними витратами сил і часу. Тим більше, що ваш дохід обіцяє бути хоч і невеликим, але стабільним. Ви зможете уникнути серйозних потрясінь і невдач, якщо вчасно звернетеся за допомогою до друзів і колег. Астрологи радять людям-Сісваті стримати природне критичність і знизити планку вимог до партнера – ваш союз стане гармонійнішим, а відносини – міцніше. Рік сприятливий для народження дітей , так що пора зайнятися розширенням сім'ї.


Вишаха (з 7 по 19 листопада, тотем – тигр)


Люди-Вишаха рідко бувають задоволені своїм життям і відносинами. Це неспокійні і діяльні натури, які мають невгамовної сексуальною енергією. У гонитві за сексуальною задоволеністю вони легко йдуть на зраду, заподіюючи біль своєму коханому. Особи, народжені під час правління тигра, надзвичайно привабливі, сильними і рішучими. Вони не зупиняються перед труднощами і все доводять до переможного кінця.


У 2017 році астрологи рекомендують вам бути терпиміше. Ваші честолюбні плани вимагатимуть підтримки друзів і колег по роботі, так що варто прислухатися до порад оточуючих. Рік буде вдалим для тих, хто зайнятий у сфері наукових досліджень – ваша спостережливість допоможе домогтися запаморочливого успіху. Ви будете користуватися популярністю і зможете з головою зануритися в любовні інтрижки. Небесні світила попереджають Вишаха, що вийшли з віку юнацької відчайдушності, – приборкайте свій сексуальний апетит, якщо не хочете втратити своє щастя.


Анурадха (з 20 листопада по 2 грудня, тотем – олень)


Представники даного знака гостро потребують любові і готові заради неї на будь-які подвиги. Люди-Анурадха цінують не стільки сексуальну складову відносин, скільки самі почуття і пристрасть. Це високодуховні особистості, які у всьому прагнуть до досконалості. Олень наділив своїх дітей суперечливої вдачі – життєрадісні настрої можуть змінитися затяжною депресією, а людяність – жорстокістю та бессердечием.


У 2017 році ви зможете відпочити від переслідує вас низки злетів і падінь. Астрологи обіцяють Оленям спокійний період, який ви зможете присвятити подорожам. Не відмовляйтеся від закордонних відряджень – ваш розум готовий сприймати свіжі враження і знайомитися з чужою культурою. Цілком можливо, що ви зважитеся на переїзд до кінця 2017 року. Сфера любовних відносин буде характеризуватися певним застоєм – нових знайомств не передбачається. Анурадха, які перебувають в парі, повинні зосередитися на сьогоденні, не заглядаючи в далеке майбутнє.


Йєшта (з 3 по 15 грудня, тотем – олень)


Люди-Йєшта відрізняються особливою сексуальністю і чуттєвістю. Це владні і непостійні в своїх пристрастях натури, яких не так-то просто утримати біля себе. Люди, народжені в цей період, мають величезну сексуальною енергією, яку не вміють і не бажають контролювати. Вони надзвичайно розумні, честолюбні і змітають все на шляху до бажаної мети.


У 2017 році астрологи рекомендують Йєшта стримати потяг до матеріальних благ. У глибині душі ви прагнете духовного розвитку – настав час поставити цю мету в главу кута. Відвідайте кілька тренінгів або займіться самоосвітою – все це допоможе вам краще зрозуміти і контролювати свою натуру. Ваше особисте життя в цей період обіцяє бути бурхливим і насиченим різноманітними подіями, що припаде до вподоби сластолюбцам-Йєшта. Однак пам'ятайте про необхідність відволікатися від розваг і приділити увагу батькам. Особливо трепетно поставтеся до їх здоров'ю.


Мула (з 16 по 28 грудня, тотем – собака)


Люди, народжені в цей період, не здатні дотримувати загальноприйняті норми поведінки. Ці особи дуже люблять ризик і експерименти, їм огидні будь-традиційність, стабільність і передбачуваність. Ідеальним партнером для людини-Мула стане той, хто не вимагає абсолютного підпорядкування і ні в чому не обмежує свого обранця.


Природна відвага, гострий розум і здібності забезпечать вам вдалий рік. У 2017 році Мула стануть джерелом неординарних думок і свіжих ідей, ніж заслужать заохочення з боку керівництва. Скористайтеся цим, щоб зміцнити своє становище на роботі. Новий період життя обіцяє людям-Мула зміни в усіх сферах. Астрологи рекомендують вам зменшити тягу до пригод – відмовтеся від екстремального спорту і ризикованих поїздок, щоб виключити ризик травматизму. Не будьте занадто підозрілі до партнера, якщо хочете зберегти цей зв'язок і перевести її на новий рівень розвитку.


Пурва Ашадха (з 29 грудня по 11 січня, тотем – мавпа)


Люди, народжені в цей період часу, є винахідливими і невтомними коханцями. Вони грайливі, цікаві і проказливы, люблять ризиковані авантюри і чужі секрети. Тим, хто став обранцем Пурва Ашадха, можна позаздрити – вони виключно вірні та моногамні, і навіть не думають дивитися в бік.


Ваші різнобічні таланти і величезний творчий потенціал забезпечать вам успіх і визнання в 2017 році. Розвивай в собі дисциплінованість і не переходьте з однієї справи на іншу. Астрологи попереджають про ризик виникнення пліток – недоброзичливці не зможуть спокійно прийняти ваші перемоги. Не опускайтеся до їх рівня і не встревайте в конфлікти, щоб уникнути енергетичних і фінансових втрат. 2017 рік буде вдалим для укладення шлюбних союзів – пара буде міцною, якщо партнери зуміють забезпечити один одному різноманітність в сексуальне життя.


Уттара Ашадха (з 12 по 24 січня, тотем – мангуст)


Люди, народжені в період верховенства мангуста, відрізняються складною і суперечливою натурою. Ці особи вважають за краще грати за своїми правилами і навряд чи будуть щасливі в традиційному союзі. Люди-Уттара Ашадха занадто незаурядны, щоб пожертвувати особистою свободою на користь спокою і щастя іншої людини. Довгострокові відносини можуть бути створені тільки у випадку повної відсутності контролю з боку партнера.


У 2017 році доведеться проявити притаманні вашій натурі лідерські якості. У цей період життя вам випаде безліч вдалих можливостей, які не варто упускати. Рік обіцяє стати успішним для тих, хто володіє власним бізнесом – ви можете сміливо розширювати виробництво або взяти новий проект. Пам'ятайте про необхідність уважно вичитувати будь-які документи – є ризик помилок при складанні контрактів. У партнерських стосунках вам буде складно прийняти обмеження з боку коханого. Постарайтеся пояснити необхідність іноді побути на самоті, щоб зберегти ваш союз.


Шравана (з 25 січня по 6 лютого, тотем – мавпа)


Люди-Шравана відрізняються делікатністю. Це лукаві, чарівні і дотепні особистості, які вміють глибоко і тонко переживати, однак їм дуже складно виражати свої почуття. Часто цю особливість Шравана навколишні ототожнюють з душевною холодністю і черствістю. Крім того, не всі представники цього знаку відрізняються серйозністю. Партнером Шравана може стати лише той, хто розуміє їх необхідність іноді перебувати в самоті.


У 2017 році астрологи рекомендують людям-Шравана у всьому покладатися на своє вміння дивитися в саму суть речей. Ваш природний розум і скепсис допоможуть уникнути неприємних ситуацій, а розвинена інтуїція вбереже від шахрайських схем. Рік обіцяє бути вдалим для тих, хто активно беруть участь у суспільному житті. Ви зможете не тільки просунутися в кар'єрі, але і зумієте допомогти багатьом людям. Ваше почуття гумору і чарівність забезпечать увагу з боку протилежної статі. Однак остерігайтеся швидкоплинних зв'язків і випадкових інтрижок, щоб не отримати проблеми зі здоров'ям.


Дханішта (з 7 по 19 лютого, тотем – левиця)


Люди-Дханішта відрізняються особливою вимогливістю по відношенню до партнера. Але якщо ви виправдаєте їх високі очікування, можете розраховувати на вірність Дханішта до кінця днів. Представники цього знаку є сильними і відповідальними особистостями. Вони дивно харизматичні і завжди знаходяться в центрі уваги, люблять цінні подарунки та шикарне життя.


Природне красномовство і здатність уважно вислуховувати співрозмовників забезпечить Дханішта вдалий рік. Ви досягнете поставлених цілей, якщо будете переслідувати не тільки матеріальні, але й духовні інтереси. При цьому зірки рекомендують людям-Дханиша стримати схильність до альтруїзму – вашою добротою часто користуються в корисливих інтересах. Постарайтеся позбутися від відчуженості і зблизитися з партнером. Виховайте в собі відкритість і проводите час за душевними розмовами. Приділіть увагу здоров'ю – опікуючи інших, ви зовсім забули про власний організм!


Шатабхішак (з 20 лютого по 4 березня, тотем – кінь)


Представники даного знака ретельно створюють образ стриманого і суворого людини, однак глибоко всередині є мрійливими та пристрасними натурами. Партнером даного знаку може стати лише той, хто проявить ініціативу і розвіє сумніви свого обранця. Люди-Шатабхішак мудрі, спокійні і схильні до зайвих обмежень, вважаючи пристрасність проявом низинних інстинктів, а чуттєвість – слабкістю, з якою потрібно боротися.


У 2017 році настане вдалий період для тих, хто зайнятий на ниві лікування. Астрологи радять вам повірити у власні сили, щоб досягти по-справжньому високих результатів. Вам потрібно відкинути зайві тривоги і не нервувати через дрібниці, щоб не поринути в депресію. Природна принциповість зіграє вам на руку у разі виникнення неприємних ситуацій на роботі. У 2017 році сміливо розкажіть партнеру про свої сексуальні бажання, щоб створити гармонійні і чуттєві відносини. Рік сприятливий для народження дітей – потомство буде здоровим і сильним.


Пурва Бхатрі (з 5 по 17 березня, тотем – лев)


Представники цього знака бачать в партнері лише позитивні якості. Любов є для них важливою складовою життя, тому Пурва Бхатрі не шкодують сил і енергії для створення ідеальних в їх уявленні відносин. Такі особи характеризуються відвагою, активністю, вираженою індивідуальністю і особливою сексуальною енергетикою. Однак їх довірливість часто призводить до того, що їм зраджують.


У 2017 році будьте уважні: ви занадто легковажно ставитеся до грошей, що може привести до дуже серйозних наслідків. Постарайтеся не брати в борг і розрахуйтеся з минулими позиками. Новий рік пройде для вас під знаком боротьби з пригніченням і забобонами. Ваше природне благородство змусить піти на конфлікт у колективі, з якої ви вийдете абсолютним переможцем і роздобудете нового друга. Ваше прагнення відповідати вимогам партнера може призвести до великих енергетичних витрат. Зніміть рожеві окуляри і оцініть тверезим поглядом поточні відносини.


Уттара Бхатрі (з 18 по 31 березня, тотем – корова)


Представники цього знаку відрізняються підвищеною емоційністю, ніжністю і дбайливістю. Це воїни і захисники, які постійно розвивають свою особистість і борються з недоліками. Все життя вони присвячують створенню ідеального союзу. Якщо ж їх зусилля не приводять до очікуваних результатів, Уттара Бхатрі розчаровуються і стають аскетичними і зарозумілими одинаками.


У 2017 році вам потрібно стримати схильність до фаталистическим настроям. Час, коли вашим життям керував рок минув. Покличте на допомогу природну мудрість, терплячість і працьовитість, щоб створити надійну стартовий майданчик для майбутніх звершень. Рідні постійно потребують вашої уваги і турботи. Однак вам варто переосмислити свій погляд на необхідність самозречення. Ви заслужили не тільки вдячність, але й віддачу. 2017 рік обіцяє вам спокійні і гармонійні відносини з партнером. Не бійтеся озвучувати свої бажання – вони будуть сприйняті прихильно.


Реваті (з 1 квітня по 12 квітня, тотем – слон)


Людей-Реваті по праву можна назвати самим щедрим і жертовним знаком індійського гороскопу. Представники даного тотема досить терплячі, доброзичливі і великодушні. Реваті досить ревниві, вони серйозно підходять до відносинам і здатні переживати по-справжньому глибокі почуття. Ідеальний партнер Реваті повинен вміти зрозуміти їх сутність і потреби, розвіяти будь-які сумніви і тривоги.


Ваша внутрішня краса і щирість буде притягувати до вас нових людей. 2017 рік обіцяє принести в життя Реваті безліч перспективних знайомств. Цілком можливо, що результатом цього стане зміна роботи або місця проживання. Астрологи кажуть про необхідність дотримуватись власні інтереси – ви постійно відсуваєте їх на другий план, розчиняючись в турботі про близьких. Щоб не втратити себе, потрібно стати трішки егоїстичніше. 2017 рік принесе у ваше життя романтику і глибокі почуття. Але зірки рекомендують вам більше довіряти партнеру, щоб не зруйнувати власне щастя.

загрузка...
Індійський гороскоп сумісності на 2017 рік за датою народження
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають