• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Щасливі та нещасливі цифри 2017. Числа по фен-шую

Щасливі та нещасливі цифри 2017. Числа по фен-шую


Щасливі та нещасливі цифри 2017 року, як їх визначити? Який із способів вважається найбільш популярним, достовірними користуються великим попитом? Відповідаючи на всі поставлені питання відразу варто сказати, що одним з таких головних методів є фен-шуй, адже саме тут числової символіки відводиться серйозна і практичне значення, яке в свою чергу дуже далеко від містики. Ще з давніх часів і до наших днів, а, точніше, 2017 року, до чисел у практиці фен-шую відводилося особливе значення, адже, якщо вникнути в їх зміст, то в кожному з них криється якийсь свій певний зміст і контекст східних навчань.


Числа по фен-шую.


Щасливі та нещасливі цифри 2017. Числа по фен-шую
Вивчаючи це східне вчення, ми відразу знайомимося з тим фактом, що всі числа можна підрозділити на дві досить великі групи, які добре знайомі кожному з нас. Це Інь, тобто парні і Янь – непарні.

Згідно з ученням, найбільш сприятливими і щасливими по праву можна назвати числа з групи Янь, тобто непарні, до яких у нас в свою чергу досить скептичне і не зовсім хороше ставлення.


Але, якщо вірити східним вченням, в будь-якій людській діяльності та сфері обов'язково є і повинен спостерігати свого роду контраст, тобто баланс між Інь і Янь. Що це символізує та означає? Все просто, вибираючи, наприклад, якусь дату і кількість найкраще, щоб вона складалася як з парного і непарного числа, тільки тоді їх можна вважати сприятливою і щасливою цифрою. Варто відзначити, що Китайці це, мабуть, єдиний у світі народ, який дуже серйозно і скептично підходить до вибору чисел, особливо тих, які мають дуже важливе і вирішальне значення в їх житті. Адже вони знають повне значення кожної цифри, і сміливо довіряють своєму досвіду.


Значення чисел по фен-шую.


Головною особливістю фен-шую служить той факт, що на відміну від всіх інших навчаннях і цифрах і числах, китайці більше не довіряють значенням самих цифр, а їх поєднанню і порядком розташування, саме цей критерій і параметр у них виходить на перше і головне місце. Сьогодні в 2017 році можна назвати і виділити кілька підходів і методів до трактування чисел, при цьому відразу варто сказати, що класична трактування і значення істотно відрізняється від значення чисел, яке визначається їх фонетичним звучанням. Але, давайте детальніше зупинимося на деяких значеннях згідно з фен-шую у 2017 році.«1» — одиниця, яка вважається дуже вдалим і щасливим числом, також одиниця ще з давніх часів вважалася самої шанованої, так як у своєму роді уособлює і означає єдність, незаплямовану репутацію і чесне ім'я. Щодо фонетичного звучання вона означає не що інше, як «виграш, честь». Якщо у комбінації є ця цифра, то вона посилює благотворний вплив на всі інші.

«2» — двійка, яка символізує та означає гармонію енергій Інь і Янь, необхідну для створення життя. Саме ця цифра здатна принести успіх, якщо вона стоїть і знаходиться перед іншою щасливою цифрою. Приміром, 26 – це число символізує та означає легкі гроші.

«3» — трійка, яку пов'язують і асоціюють з життям і бурхливим її розвитком, повних різних подій і моментів. За звучанням вона символізує не що інше, як зростання. Але при цьому її також необхідно благополучно розташувати між іншими іншими сусідніми цифрами. Приміром, 3-2-8 що можна розшифрувати, як легкий і стрімкий розвиток бізнесу і всіх справ.

«4» — четвірка. Здавалося б, досить успішна цифра для багатьох з нас, але по фен-шую трактується зі смертю. Саме з цієї причини китайці намагаються уникати цієї цифри в якихось важливих життєвих подіях і моментах. Причому вони намагаються виключити четвірку абсолютно з будь-якої комбінації. Наприклад, 2-4 означає легку смерть, 6-4 фінансові втрати. Але у свою чергу така комбінація, як 44 є досить вдалою і благополучній, адже разом, тобто в сумі вони дають 8.

Щасливі та нещасливі цифри 2017. Числа по фен-шую«5» — п'ятірка, що означає такі поняття, як «ні», «ніщо». На думку китайців, краще всього остерігатися і побоюватися комбінацій, де є ця цифра, так як нічого доброго вона не принесе навіть у поєднанні з благополучної цифрою. Приміром, таке число, як 56 китайці трактують, як повна відсутність прибутку.


«6» — шістка, символізує багатство і прибуток, а, отже, успіх і благополуччя. Саме тому, якщо ви хочете зловити удачу за хвіст, обраної вашої цифри або дати обов'язково повинна бути 6.

«7» — сімка. Це число розшифровується і розуміється, як впевненість, тому це цифра вважається однією з найбільш вдалих і благополучних. До прикладу. таке поєднання, як 78 трактується як безпрограшне і гарантоване грошове багатство і успіх.

«8» — вісімка, яка символізує виграш і вважається самою щасливою цифрою. Іншими словами, вона притягує до себе успіх, грошове багатство, а також розуміється як щаслива зірка, яка панує над Землею. Наприклад, поєднання 88 – це величезне багатство.


І це лише мала значення всіх чисел і цифр, на основі яких можна легко і без зусиль принадити і зловити удачу за хвіст. Адже головне, знати всі ці тонкощі і нюанси і вже зовсім скоро ви на собі відчуєте чудодійної і благотворний їх вплив. Не вірите? Почніть новий 2017 рік згідно з усіма законами фен-шую, і тоді успіх і удача стануть постійними гостями вашого будинку.

загрузка...
Щасливі та нещасливі цифри 2017. Числа по фен-шую
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають