• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Гороскоп на 2017 рік за знаками Зодіаку

У 2017 році владарювання Червоного Вогняного Півня практично кожної людини чекає низка позитивних змін в їх життях. Щоб рік був по-справжньому хорошим, всім треба буде як слід потрудитися і проявити себе найкращим чином. Тоді успіх наздожене як у соціальній сфері, так і на діловому терені.
Рік Півня як не можна краще підходить для освоєння нових професій і зміни роботи. Люди просто не зможуть сидіти склавши руки і діяти. Більшість представників різних знаків Зодіаку захочуть розширити сферу своєї діяльності. Багато всерйоз задумаються про можливості відкриття приватного бізнесу.
До грошей завжди потрібно ставитися з уважністю, а в 2017 рік Півня і зовсім забути про жартівливому обігу з фінансами. Півень –поміркований східний знак і грошима розкидатися не любить.
Гороскоп на 2017 рік по знаку Зодіаку обіцяє, що період буде складним у плані здоров'я. На самому початку року відзначатимуться спалаху вірусних захворювань і епідемій грипу. Потрібно постаратися бути у всеозброєнні: зробити всі потрібні щеплення, запастися вітамінами і всіляко зміцнювати свій імунітет.
Протягом усього року число онкологічних хворих буде зростати. В кінці 2017 року суттєво зросте ризик різних травм. Варто максимально убезпечити себе і своїх рідних від всіляких неприємностей.

Гороскоп на 2017 рік для знака Овен


(21 березня – 20 квітня)
Гороскоп на 2017 рік за знаками Зодіаку

Яскравий Півень вже точно не дасть Овнам прожити весь рік «по накатаній» програмі. В соціальному статусі виникнуть зміни, а кар'єрна драбина підніме працьовитих Овнів до висот. Правда, від невиправданих ризиків і авантюр, все ж, доведеться відмовитися.

Овен-чоловік


В цілому, фортуна прихильна до Овнам в 2017 році, проте краще не розраховувати на щасливий випадок. Реалізацію нових планів краще відкласти на потім, зосередившись на підготовці стартового майданчика для вирішального ривка.
Вкрай небажані літні курортні романи. Овнам варто переглянути ставлення до своїй другій половинці – можливо, представники цього знака Зодіаку дуже вимогливі.

Овен-жінка


З самого початку року прекрасну половину Овнів чекають великі зміни. Щоб знайти щастя в особистому житті, красуням-Овнам потрібно буде більше уваги приділяти коханій людині, а для тих, хто ще не в парі, не зайвим буде частіше прислухатися до голосу пристрасті.

Гороскоп фінансів і кар'єри


У грошових питаннях краще дотримуватися тактики «без боргів і позик». У робочих моментах Овнам потрібно проявляти послідовність і терпіння. Весь 2017 рік задумані проекти будуть вдаватися.

Гороскоп здоров'я


Емоційна сторона безпосередньо буде впливати на фізичне здоров'я Баранів. У рік Півня краще поберегтися від нервових навантажень і стресів. Щоб організм несподівано не дав збій – потрібно частіше відпочивати і ретельніше стежити за харчуванням.

Гороскоп на 2017 рік для знака Телець


(21 квітня – 20 травня)
Гороскоп на 2017 рік за знаками Зодіаку


Найважливішими для Тельців стануть саме перші місяці 2017 року. У цей період потрібно ставити конкретні цілі та досягати їх усіма можливими способами. У середині року життя буде нагадувати гойдалки. То вниз, то вгору. Але Тельці швидко повернуться в колію і залишок року пройде досить успішно.

Телець-чоловік


Рік Півня ідеально підійде для реалізації задуманого націлених на успіх Тельців. Все, що потрібно зробити – це скласти чіткий план подальших дій і дотримуватися його, не відхиляючись ні від єдиного пункту. До друзів в 2017 році чоловікам знаку Овна слід ставитися обережніше.

Телець-жінка


В цілому рік виявиться досить сприятливим для прекрасної половини Тельців. У 2017 році потрібно буде проявити особливу чесність і вірність по відношенню до чоловіка, який зайняв місце поруч з жінкою-Тельцем. Друга половина року пройде під гаслом «робота – понад усе» і, щоб досягти хороших результатів, спокусниця-Тельцям ухилятися не можна.

Гороскоп фінансів і кар'єри


Грошовий питання в 2017 році постане гостро. Щоб не вийшло неприємної ситуації, Тельцям слід бути пильними по відношенню до людей, які хочуть допомогти. На роботі підвернеться можливість зайняти керівну посаду. З колегами в рік Півня слід підтримувати хороші відносини.

Гороскоп здоров'я


Щоб маса дрібних хвороб не докучала Тельцям, потрібно уважніше ставитися до свого психічному та психологічному здоров'ю. Для Тельців, які страждають від зайвої ваги, прийшов час зайнятися фігурою.

Гороскоп на 2017 рік для знака Близнюки


(21 травня – 21 червня)
Гороскоп на 2017 рік за знаками Зодіаку

Вже з перших днів 2017 року Близнюкам треба ретельно переглянути свої особисті відносини і, якщо потрібно, відредагувати їх. Емоційна сторона буде захльостувати Близнюків, розганяючи їх до рішучих дій, як на роботі, так і в любові.

Близнюки-чоловік


Квапливість і поспішність може зіпсувати плани чоловіків цього двоїстого знака Зодіаку. Але й сидіти склавши руки не варто – все доведеться домагатися потом і кров'ю.

Близнюки-жінка


Невпорядкованість особистого життя або невдоволення партнером підкосить психоемоційний настрій прекрасних представниць Близнюків. Головне – бути на позитиві і все налагодиться.

Гороскоп фінансів і кар'єри


У 2017 році Близнюкам треба бути пильними, оскільки навколо них так і будуть витися шахраї і аферисти. Причому, під удар можуть потрапити не тільки особисті кошти, але і державні гроші. У кар'єрі амбітних Близнюків очікують значні просування.

Гороскоп здоров'я


Кістковій системі і суглобам потрібно буде приділити достатню увагу. Щоб не було проблем – щодня необхідно займатися фізкультурою. Також Близнюкам варто поберегти нерви.

Гороскоп на 2017 рік для знака Рак


(22 червня – 22 липня)
Гороскоп на 2017 рік за знаками Зодіаку

2017 рік буде непростим, сповненим як приємних, так і не зовсім хороших несподіванок. З перших днів наступу року Півня потрібно почати нове життя, позбувшись від усього руйнує.

Рак-чоловік


Щастя чоловіків-Раків в 2017 році саме в сім'ї та особистому житті. На роботі також будуть гарні дні, які принесуть фінансове благополуччя.

Рак-жінка


Жінки-Раки в 2017 році буквально розквітнуть на очах і будуть купатися в променях любові яскравого Півня. Особливо уважними потрібно бути зі здоров'ям.

Гороскоп фінансів і кар'єри


2017 рік стане для войовничих Раків роком матеріальних рішень. Запорукою фінансової стабільності стане дбайливість Раків. На роботі важливу інформацію потрібно тримати при собі і не поширюватися про свої ідеї та плани.

Гороскоп здоров'я


Чужі проблеми не варто приймати близько до серця, також як і не варто зациклюватися на негативі. І тоді зі здоров'ям буде повний порядок!

Гороскоп на 2017 рік для знака Лев


(23 липня – 22 серпня)
Гороскоп на 2017 рік за знаками Зодіаку

Незважаючи на те, що Півень не шанує сімейство котячих, до Левів він ставиться з повагою. У 2017 році підвернеться не одна чудова можливість для творчості. Все, що потрібно для досягнення задуманого – це відкинути в бік царську левову лінь і, засукавши рукави, взятися за роботу.

Лев-чоловік


У 2017 році Леви покажуть свою чоловічу міць у повній мірі! Але, пропадаючи на роботі, про сім'ю забувати не можна. Леви – сімейні знаки і всього себе присвячують дружині і дітям. Вільні ж представники Львів без суєти зможуть обрати будь-яку «здобич», висловивши щирі почуття і відданість.

Лев-жінка


Левиці в 2017 році будуть отримувати лише посмішки Фортуни. Удача не відвернеться ні на мить, що забезпечить досить продуктивний рік в усіх сферах діяльності.

Гороскоп фінансів і кар'єри


Імпульсивним Левам краще не виставляти напоказ свої успіхи, адже будь-якої миті Півень може повернутися до них «хвостом». Зірки рекомендують якомога швидше включитися в роботу і позитивний ефект не змусить себе довго чекати.

Гороскоп здоров'я


Самопочуття буде турбувати лише тих Левів, які не контролюють своє здоров'я. Варто лише зміцнювати свій імунітет, стежити за харчуванням і не перепрацьовувати.

Гороскоп на 2017 рік для знака Діва


(23 серпня – 23 вересня)
Гороскоп на 2017 рік за знаками Зодіаку

2017 рік гарантує всім представникам знаку Зодіаку Діва поява міцних партнерських союзів. Крім ділових відносин, рік Півня вплине і на особисте життя Дів. Варто відкинути всі сумніви і з головою піти в нове життя в новому році.

Діва-чоловік


Мужні носії знаку Діва ризикують втратити гідною нагороди за свої труди, якщо підуть на поводу у страху невдачі. Заручившись підтримкою впливових людей, у Дів вийде впоратися з усіма труднощами, які можуть виникнути в 2017 році.

Діва-жінка


Весь рік у прекрасної половини Дів пройде під гаслом «будинок-робота, робота-дім». При чому, метання між роботою і сім'єю можуть досягти критичної точки. Все буде в порядку, якщо Діви вчасно схаменуться і зуміють впоратися зі своїми емоціями.

Гороскоп фінансів і кар'єри


Ризиковані фінансові заходи можуть принести досить відчутний прибуток. Прийшов час спробувати свої сили в бізнесі, тим більше що в кар'єрі у Дів намітився величезний бар'єр.

Гороскоп здоров'я


Здоров'я в 2017 році все буде в порядку лише в одному випадку – якщо самі Діви не будуть байдуже ставитися до свого організму. В кінці року особливу увагу потрібно приділити підтримці імунної системи у бойовому стані.

Гороскоп на 2017 рік для знака Ваги


(24 вересня – 23 жовтня)
Гороскоп на 2017 рік за знаками Зодіаку

У всіх планах чудовим 2017 рік Півня буде у Терезів. Як в особистому житті, так і на професійному поприщі у них буде повна ідилія. Все, що потрібно – це скласти чіткий план і неухильно рухатися до своєї мети.

Ваги-чоловік


Представники сильної статі, які народилися під знаком Терезів, помітно піднімуться по кар'єрних сходах. Можливі помилки не зможуть перешкодити їх успіху. Приклавши максимум зусиль, Ваги доб'ються істотних змін у своєму матеріальному становищі.

Ваги-жінка


Чимало жінок-Терезів ще в самому початку року дізнаються радісну звістку про зародження нового життя. Це повністю переверне їх життя і налагодить відносини з другою половинкою. Самотні дами-Терези можуть зустріти свою долю в іншій країні.

Гороскоп фінансів і кар'єри


Рік Півня пройде з чималими витратами для всіх представників знаку Терези. Однак їх будуть чекати підвищення і вкрай важливо «зачепитися» на отриманій посади і не втратити її.

Гороскоп здоров'я


Якщо Ваги зроблять свою роботу таким чином, щоб викроїти час на регулярний відпочинок, — здоров'я буде в порядку. Очі в 2017 році особливо схильні до проблем.

Гороскоп на 2017 рік для знака Скорпіон


(24 жовтня – 22 листопада)
Гороскоп на 2017 рік за знаками Зодіаку

Рік Півня обіцяє Скорпіонам час справжніх змін, які зроблять їх щасливими. З перших днів нового року представники цього свавільного знака складуть план дій і будуть неухильно слідувати йому. Подібна тактика принесе свої плоди.

Скорпіони-чоловік


Початок року може принести проблеми на роботі, однак впоратися з труднощами Скорпіонам допоможуть колеги. Самотні Скорпіони з головою зануритися в романтичні відносини, а сімейним слід цуратися адюльтеру.

Скорпіони-жінка


Те, чого так довго бажали жінки-Скорпіони, зовсім скоро може здійснитися. Для досягнення своїх цілей прекрасна половина Скорпіонів буде вести нечесну гру. Особливу увагу слід приділити другій половинці.

Гороскоп фінансів і кар'єри


У рік Півня підвернеться прекрасна можливість почати свою власну справу. Скорпіонам потрібно лише тримати вушка на маківці», щоб не бути обдуреними. У кар'єрі очікуються просування.

Гороскоп здоров'я


Навесні всім Скорпіонам слід поберегтися, вживати більше вітамінів і загартовуватися. Щоб не було проблем зі шлунком – варто переглянути режим і якість харчування.

Гороскоп на 2017 рік для знака Стрілець


(23 листопада – 21 грудня)
Гороскоп на 2017 рік за знаками Зодіаку

Рік Півня для Стрільців буде роком викликів і починань. Буде надано безліч можливостей, вхопившись за які, Стрільці зуміють втілити давно заплановані ідеї в життя. Потрібно лише зосередитися на головних цілях і не розпорошуватися на дрібниці.

Стрілець-чоловік


Рік буде непростий в матеріальному плані. Чудовим виходом зі складної ситуації буде виїзд на роботу за кордон. Не можна пускати справу на самоплив. Здоров'ю сильній статі представників знаку Стрілець потрібно приділити особливу увагу.

Стрілець-жінка


У відносинах з коханим чоловіком, Стрільцям-жінкам доведеться відступити від вивертів і хитрощів. В просуванні кар'єрними сходами намітяться деякі перешкоди, які потрібно буде перечекати і спокійно рухатися далі.

Гороскоп фінансів і кар'єри


У 2017 році Стрільцям не можна легковажно ставитися до грошей, інакше вони ризикують накликати на себе фінансові труднощі. Представники знака Зодіаку Стрілець будуть метатися між роботою і сім'єю, ніж вибір впаде на сім'ю, що не кращим чином позначиться на кар'єрі.

Гороскоп здоров'я


Можливі проблеми зі здоров'ям: вегето-судинна дистонія, мігрень, гіпертонія. Стрільцям краще всерйоз зайнятися своїм небезмежним здоров'ям, щоб воно катастрофічно не погіршився.

Гороскоп на 2017 рік для знака Козеріг


(22 грудня – 20 січня)
Гороскоп на 2017 рік за знаками Зодіаку

Козерогів у 2017 році чекає море активності, що допоможе їм завжди бути попереду. Кілька затьмарять успіх плітки заздрісників, але на них не варто звертати увагу. Спокій і впевненість у власному успіху – ось те, що потрібно Козерогам.

Козеріг-чоловік


У спілкуванні з коханою людиною потрібно проявити терпимість і ніжність. Якщо сильна половина Козерогів буде прислухатися до своєї улюбленої жінки – сварки і непорозуміння поступляться місце любовної ідилії.

Козеріг-жінка


Одиноким представницям Козерогів у 2017 році посміхнеться удача у вигляді нового знайомства, яке переросте в щось більше, ніж просто дружні стосунки. Заміжні жінки-Козероги повинні задуматися про те, щоб трохи урізноманітнити своє життя і не зациклюватися на побут.

Гороскоп фінансів і кар'єри


Якщо гарненько потрудитися на початку року, то ближче до середини Козерогів чекають суттєві фінансові вливання. Потрібно буде лише розсудливо використовувати грошові кошти. Робота протягом усього року Півня буде у Козерогів на першому місці.

Гороскоп здоров'я


У плані здоров'я рік буде сприятливим. Не варто тільки залишати без уваги хронічні хвороби, щоб не отримати загострення хвороб. Щоб не підхопити сезонні віруси – треба загартовуватися і не забувати про вітаміни.

Гороскоп на 2017 рік для знака Водолій


(21 січня – 19 лютого)
Гороскоп на 2017 рік за знаками Зодіаку

Як і в минулому році, в 2017 році Вогняного Півня радість і удача будуть переслідувати Водоліїв, щедро обдаровуючи останніх за поступливість і працьовитість. Початок року стане досить значущим.

Водолій-чоловік


У 2017 році все, від дружини до начальника, будуть чекати від чоловіка-Водолія якогось відповідального кроку, рішення. Це і багато іншого принесе Водоліям чимало дискомфорту і навіть створить стресову ситуацію. Кінець року обіцяє приємне відкриття.

Водолій-жінка


Роком чималих труднощів і випробувань стане 2017 рік для прекрасної статі знака Водолій. Можлива зрада з боку другої половинки. Розставання з коханим буде важким, але зірки рекомендують як слід відпочити і з головою зануритися в улюблену справу.

Гороскоп фінансів і кар'єри


Прибутковим рік Півня стане для тих Водоліїв, які не будуть сидіти осторонь, а візьмуться за залучення до своїх ідей впливових людей. Серйозні кар'єрні плани здійсняться в області інформаційних технологій та в сфері послуг. Афери і всілякі махінації краще обходити стороною.

Гороскоп здоров'я


Складнощів у плані здоров'я Водоліям слід чекати у тому випадку, якщо представники цього знаку перестарається з алкоголем або забороненими препаратами. Також зростає ризик травм.

Гороскоп на 2017 рік для знака Риби


(20 лютого – 20 березня)
Гороскоп на 2017 рік за знаками Зодіаку

2017 рік стане для Риб роком небувалих змін. В їх думках будуть роїтися нові плани, ідеї, задуми та проекти. Приємні сюрпризи і несподівані знайомства допоможуть Рибам в просуванні по кар'єрних сходах. Єдине – ризикувати даремно Рибам забороняється.

Риби-чоловік


Всі зміни, які приготував Рибам-чоловікам рік Півня, піде їм тільки на користь. Рідкісні випробування загартують, а успіх додасть сил для нового стрибка. Увагою жіночої статі Риби точно обділені не будуть.

Риби-жінка


Рік Півня – ідеальний час для дам знака Зодіаку Риби змінити імідж і образ. Ці зміни в повній мірі допоможуть самотнім Рибам знайти судженого, а заміжнім – оновити подружні стосунки.

Гороскоп фінансів і кар'єри


З особливою обережністю у 2017 році потрібно ставитися до фінансової допомоги. В іншому випадку Риби ризикують залишитися без досить значної суми грошей. Копітка праця Риб принесе сприятливі плоди. У рік Півня Рибам варто задуматися над відкриттям власної справи. Вміння цінувати партнерів і клієнтів лише допоможе в цьому питанні.

Гороскоп здоров'я


Незважаючи на гарне самопочуття, Рибам варто подбати про органи травлення, особливо, в самому початку 2017 року. Від надмірного вживання алкогольних напоїв краще утриматися.
загрузка...
Гороскоп на 2017 рік за знаками Зодіаку
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають