• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Зороастрійський гороскоп на 2017 рік: тотеми за датою народження

Зороастризм є однією з найдавніших релігійних течій. В його основі лежать спостереження за сонячним циклом, а міфологія, розроблена стародавніми персами, стала базою для всіх астрологічних навчань. Самі зороастрійці поділяли життя на цикли, що складаються з 32 років. Кожен рік перебував під заступництвом певної тварини або птахи – їх називали тотемами. Головна особливість гороскопу полягає в тому, що тотем має величезну владу над людиною, народженою в період його верховенства.


Зороастрійський гороскоп на 2017 рік: тотеми за датою народження
Зороастрійські навчання побудовані на вплив 32 тотемів і антитотемов

Тварина-покровитель розкриває сутність людської натури і оголює наші бажання, страхи і мотиви. Потрібно чітко слідувати рекомендаціям гороскопу, щоб розвинути в собі сильні сторони тотема і нівелювати його слабкості. Якщо ж людина потрапить під владу антитотема, що представляє всі негативні риси тварини-покровителя, його будуть переслідувати диявольські спокуси і вади, що призведе до особистісної деградації.


Той же, хто зуміє стати схожим на тотем, досягне благодаті і гармонії, отримає захист від зла і буде жити щасливо. Початок зороастрійського календаря прив'язане до періоду весняного рівнодення, то є 21 березня, тому люди, народжені з січня по березень, повинні це враховувати. На них впливають відразу два тотема – попередній і наступний.


Зороастрійський гороскоп 2017 — Олень


Рік народження: 190619381970 2002


Зороастрійський гороскоп на 2017 рік: тотеми за датою народження
Прогноз для Оленя: не відштовхуйте людей своїм снобізмом і строгістю

У 2017 люди, народжені під знаком Оленя, зможуть ще більше загострити дану їм від природи інтуїцію. Вони ніколи не попадаються на виверти оточуючих, оскільки відмінно розбираються в людях, але часто притягують тих, хто бажає присвоїти результати їх праці. Проте вам вдасться відокремити зерна від плевел і позбутися від баласту. На жаль, благородні Олені протягом 2017 року часто будуть перебувати на самоті.


Ваша прямота і відвертість будуть грати вам на руку, однак упертість і нездатність до компромісу можуть стати перешкодою на шляху до досягнення цілей. Олені рідко бувають задоволені поточним станом справ, тому в 2017 році вони витратять багато сил і часу, щоб змінити навколишній світ і пристосувати його під свої вимоги. Постарайтеся при цьому приймати допомогу оточуючих. Олень дуже гордий і ніколи не зізнається у власній слабкості, однак дружнє плече буде йому необхідно.


Не забувайте прислухатися до рекомендацій і порад, висловлених старшими родичами – це дозволить вам переступити через минулі невдачі, краще зрозуміти себе і здобути в 2017 році нові перемоги. Зірки настійно рекомендують Оленям в 2017 році уникати проявів снобізму і більше поважати інших. Ваше почуття власної значущості здатне відвернути людину, яка стане вам доріг у новому році.


Зороастрійський гороскоп 2017 — Баран


Рік народження: 190719391971 2003


Зороастрійський гороскоп на 2017 рік: тотеми за датою народження
Прогноз для Барана: вирішуючи проблеми сім'ї, не забувайте про особисте життя

Люди, народжені під заступництвом Барана, гостро відчують потребу частіше бувати з рідними. 2017 рік відкриє вам завісу минулого і допоможе налагодити глибинні зв'язку з предками. У найнесподіваніші і небезпечні моменти року ви відчуєте їх заступництво. Пам'ятайте, що лінь для вас — згубний порок. Якщо в 2017 році ви занадто часто будете надані самі собі, є ризик провести рік в режимі виживання.


Для гармонійного розвитку особистості не бійтеся освоювати нові знання і вміння. Астрологи рекомендують вам подумати про роботу, пов'язаної із землею й тваринами – на цьому терені ви зможете реалізувати закладений природою потенціал. У 2017 році ви станете чудовим порадником, тому не дивуйтеся, що друзі і родичі часто стукати у ваші двері. Представники цього знаку є істинними патріотами, тому в 2017 році їм не показані тривалі поїздки за кордон.


Щоб набратися сил і енергії, проведіть відпустку в рідних місцях. Закордонний відпочинок краще скоротити до тижня, інакше небесні світила прогнозують ризик депресії. Головне попередження для Барана: занурившись в сімейні проблеми, не забувайте про особисте щастя. Можливо, вам давно пора створити власний сімейне вогнище. Не затягуйте з цим питанням, тим більше, що 2017 рік буде виключно вдалим для такого роду подій.


Зороастрійський гороскоп 2017 — Мангуст


Рік народження: 190819401972 2004


Зороастрійський гороскоп на 2017 рік: тотеми за датою народження
Прогноз для Мангуста: не бійтеся проявити в бізнесі свою спритність

Народжені в рік Мангуста відрізняються живим розумом, швидкістю сприйняття і швидкістю реакцій. Перераховані якості прийдуть їм на допомогу в 2017 році – цей період часу буде характеризуватися зміною обстановки, новими знайомствами і несподіваними завданнями. Мангусти впораються з викликами долі, якщо зможуть миттєво реагувати на мінливу реальність. Погану послугу може надати непостійність Мангустів, тому небесні світила радять їм стримати схильність до різкої зміни настрою.


У 2017 році для Мангуста на перший план вийде дотримання законів справедливості. Ніхто з рідних і близьких не зможе вас звинуватити в упередженості і хитрості. Проте цілком можливі ситуації, коли вам все-таки доведеться застосувати природну спритність – і не вважайте це поганою рисою. Ця здатність допоможе вам досягти поставлених цілей. В цілому, цей рік пройде для Мангустів під знаком оптимізму і руху.


Енергія у представників цього знака буде бити через край — не виключено, що ви запишетесь в спортивну секцію або на танці. Чималим успіхом користуватиметься Мангуст у представників протилежної статі, тому будьте напоготові – наближається період перспективних і далекосяжних знайомств. Мангустам потрібно буде тримати в узді свій антитотем, інакше вони можуть піти за помилковими ідеалами і стати іграшкою в руках спритних інтриганів.


Зороастрійський гороскоп 2017 — Вовк


Рік народження: 190919411973 2005


Зороастрійський гороскоп на 2017 рік: тотеми за датою народження
Прогноз для Вовка: навчіться бути добрішими і терпиміше до оточуючих

Особистості, народжені в рік Вовка, будуть активні і діяльні. Цей знак дуже любить боротьбу і пригоди, щоб скромно спочивати на лаврах. У 2017 році Вовкам рекомендовані закордонні поїздки — сміливо вирушайте у відрядження, заплануйте турпохід або відпустку в іншій країні. Рік напевно буде для Вовка непростим, однак бойові якості і вміння аналітично оцінювати ситуацію дозволять йому з честю вийти з будь-яких перипетій.


Для вас наявність постійних перешкод буде тільки на краще, адже Вовки ненавидять нудьгу і застій у справах. Астрологи радять дещо стримати свій індивідуалізм. Ви занадто самовпевнені і ризиковані, щоб самотужки досягти дійсно вагомих результатів. Розвивайте дух колективізму і постарайтеся бути дипломатом у спільній роботі над проектами. В коханні та стосунках також постарайтеся йти на поступки.


Звичайно, для вас це означає наступити на горло власній гордості. Як людина самолюбна, ви ненавидите домовлятися і відмовлятися від особистої думки. Однак зірки говорять, що тільки так ви збережете гармонійні відносини з партнером. Небесні світила попереджають, що Вовк повинен приділити особливу увагу роботі з проявами свого антитотема. Ви дуже схильні до насильства над оточуючими — все тому, що боїтеся програшу. Навчіться приймати життєві поразки з гідністю.


Зороастрійський гороскоп 2017 — Лелека


Рік народження: 191019421974 2006


Зороастрійський гороскоп на 2017 рік: тотеми за датою народження
Прогноз для Лелеки: у новому році вас може зрадити близький друг!

Лелеки присвятять 2017 рік налагодженню відносин з близькими. Представники цього знака будуть дорожити думкою рідних, стануть частіше прислухатися до їх порад і рекомендацій. Рідний дім стане для вас справжньою фортецею, за стінами якої ви зможете залишити всі тривоги і турботи. Постарайтеся зменшити ступінь своєї відкритості. Лелекам варто прислухатися до інтуїції, яка дана їм від природи, щоб уникнути зради з боку близького друга – від цього удару ви ще довго не зможете оговтатися.


Ваша схильність до наук допоможе зробити кілька важливих відкриттів і вдало проявити себе у професійній сфері. Ви довго працювали, і в 2017 році вас наздоженуть заслужені почесті. Дозвольте собі трохи неробства і відпочинку, щоб зберегти максимум життєвих сил і енергії для фінального річного ривка. Вам потрібно більше бувати на людях. Схильність до самітництву призведе до того, що вас вважатимуть черствим і холодним людиною.


Проявіть трохи більше комунікабельності, не відмовляйтеся від участі у вечірках та соціальних заходах. Крім того, в новому році вам потрібно остерігатися прояви свого антитотема. Лелеки часто схильні до зарозумілості, що негативно відбивається на відносинах з партнером. У 2017 році ваша поверховість може зіграти злий жарт, а часті зміни предмета пристрасті призведуть до скандалів і самотності до кінця року.


Зороастрійський гороскоп 2017 — Павук


Рік народження: 191119431975 2007


Зороастрійський гороскоп на 2017 рік: тотеми за датою народження
Прогноз для Павука: будьте простіше і не намагайтеся маніпулювати близькими

У 2017 році люди, народжені під заступництвом Павука, будуть фонтанувати новими ідеями. Ваша впевненість і ентузіазм допоможуть згуртувати команду однодумців. Скористайтеся цим, але ні в якому разі не піддавайтеся спокусі приміряти мантію сірого кардинала. Ваші закулісні інтриги будуть розкриті, а розставлені мережі залишаться порожніми.


Терплячі Павуки будуть працювати на результат, який не сповільнить себе чекати, якщо ви будете частіше прислухатися до інтуїції та зробите правильні аналітичні розрахунки. Для досягнення фінансового успіху не бійтеся бути кілька меркантильним. Звичайно, ви більше цінуєте можливість отримати нові вміння і підвищити свою професійну майстерність. Однак у 2017 році вам знадобляться не тільки розумові, але і фінансові ресурси – доля підкине вам хороший шанс придбати нову житлоплощу.


В сім'ї Павуки будуть знаходитися в центрі уваги. Вашою думкою будуть дорожити, а до порад прислухатися. Для досягнення гармонії в будинку дотримуйтеся звичайної тактики: не тисніть авторитетом і будьте готові піти на компроміс. Астрологи попереджають про небезпеку виходу на світло антитотема Павука. У 2017 році вам потрібно буде стримати свій звичайний егоїзм і схильність до маніпулювання людьми, щоб уникнути конфліктних ситуацій.


Зороастрійський гороскоп 2017 — Змія


Рік народження: 191219441976 2008


Зороастрійський гороскоп на 2017 рік: тотеми за датою народження
Прогноз для Змії: навіть самі ризиковані завдання будуть вам по плечу!

Аналітичне мислення Змії в 2017 році зіграє їй на руку. Представники даного знака чудово розбираються в людях і можуть інтуїтивно відчути їхній наступний крок. Дане вміння допоможе вам уникнути ризикованих ситуацій у фінансовій сфері. Змії зуміють розпізнати обман, так що вам не загрожує потрапити на гачок чергового шахрая. Будьте пильні в роботі з юридичними документами, щоб зірвати хороший куш в кінці року!


У 2017 році ви зможете виправити помилки минулого. Проведіть більше часу в роботі над собою, щоб стати досконалішим. Змії корисно навчитися медитації і освоїти ази духовних практик, щоб краще розуміти причинно-наслідкові зв'язки всього, що відбувається. Найчастіше ви будете задовольнятися малим, не витрачаючи сили на конкурентну боротьбу.


Однак зірки говорять про необхідність вийти з тіні – рік обіцяє бути виключно вдалим у сфері кар'єри і фінансів. Використовуйте напрацьовані роками зв'язки, підключайте впливових знайомих і беріться за найвідповідальніші завдання, щоб зміцнити своє становище. У 2017 році вам доведеться вступити в боротьбу з антитотемом – ваша підозріливість і схильність до обману можуть призвести до розладу в особистому житті.


Зороастрійський гороскоп 2017 — Бобер


Рік народження: 191319451977 2009


Зороастрійський гороскоп на 2017 рік: тотеми за датою народження
Прогноз для Бобра: скажіть «ні» шкідливим звичкам і слабоволию!

Бобер від природи схильний до праці і сміливо береться за будь-яку справу. 2017 рік дасть вам роявить себе з кращого боку, якщо ви будете дотримуватись своєї звичайної тактики. Всю нагромаджену раніше направляйте енергію в творче русло. Уникайте деструктивних конфліктів і використовувати кожен день, щоб дізнатися і освоїти щось нове. Вашою метою стане набуття впевненості у завтрашньому дні. Однак остерігайтеся стати закінченим матеріалістом.


Мрійливість і фантазії вам абсолютно невластиві, проте надто реалістичний підхід може зробити вас черствою людиною і зруйнувати гармонійні стосунки в сім'ї. Пам'ятайте, що не все так стрессоустойчивы як Бобри. Іноді оточуючі будуть демонструвати вам свою емоційність і перепади настрою – сприймайте це філософськи. Ви досить чуйні і уважні, щоб підтримувати мир і спокій у своїй нірці.


Астрологи кажуть, що представникам цього знаку слід стати більш гнучкими. Ви занадто звикли ходити второваними стежками. 2017 рік зажадає від вас стати хитріше і изворотливее. Не дайте проявитися антитотем — у новому році киньте всі сили на боротьбу зі слабоволием. Якщо ви ще не відмовилися від шкідливих звичок – настав час.


Зороастрійський гороскоп 2017 — Черепаха


Рік народження: 191419461978 2010


Зороастрійський гороскоп на 2017 рік: тотеми за датою народження
Прогноз для Черепахи: щоб досягти успіху, змініть стратегію

Обережні і неквапливі Черепахи будуть відчувати себе в безпеці тільки в тому випадку, якщо ні на крок не відійдуть від наміченого плану. Ваш спокій приваблює людей, тому в потрібний час ви завжди зможете попросити підтримки і допомоги у рідних, друзів або колег по роботі. Однак не забувайте про необхідність іноді змінювати намічену стратегію заради досягнення більшого. Якщо ж ви не прислухаєтеся до даного застереження зірок, то так і будете задовольнятися малим і залишатися в тіні.


2017 рік дозволить вам зробити потрібні висновки з досвіду минулих років. Ви зможете розпізнавати добро і зло, що допоможе позбавитися від зайвого баласту в оточенні. Ви занадто часто відкривалися не тим людям, так що настав час відгородитися панциром від нечистих на руку і нещирих представників людського роду. Вам складно розривати давні зв'язки, однак доведеться вийти із зони комфорту і проявити рішучість.


Зірки говорять про необхідність вступити в боротьбу з антитотемом. Як не намагається Черепаха здаватися самодостатньою особистістю, у неї це не виходить. Але стан тривожності і паніки подолати нескладно – вам потрібно створити сім'ю з людиною, яка надасть вам додаткову впевненість і оточить турботою. Рік буде вдалим для даного кроку.


Зороастрійський гороскоп 2017 — Сорока


Рік народження: 191519471979 2011


Зороастрійський гороскоп на 2017 рік: тотеми за датою народження
Прогноз для Сороки: не метушіться і поставте собі конкретну мету

Представники даного знака проявлять себе у всій красі. Комунікабельність Сороки і її вміння потрапляти в самий центр подій забезпечать їй насичений і цікавий рік. Ці діяльні особистості активно втручатися в події, побоюючись пропустити навіть самі незначні заходи. Ваша нетерплячість може зіграти злий жарт: витрачаючи енергію і сили на дрібниці, ви не зумієте закінчити рік з вагомим результатом.


Розумні Сороки будуть на хорошому рахунку у начальства – вам часто будуть довіряти рішення складних проблем і звертатися за порадою. Постарайтеся згуртувати навколо себе однодумців і заручитися підтримкою колег і друзів. У 2017 році Сороки відчують в собі сили для будь-яких звершень. Головне — вибрати найважливішу мету. Представники даного знака абсолютно не переймаються поразок, тому з легкістю починають справу заново.


Дана особливість зіграє на руку бізнесменам – ви будете хитрувати, хитрувати і вивертатися, але доб'єтеся перемоги. Сорокам буде приємно погрітися в променях слави, проте варто пам'ятати про заздрість оточуючих – не всякий свій успіх потрібно робити надбанням громадськості. Отримавши вагому прибуток, не озвучуйте суму, інакше можете стати жертвою пограбування.


Товариськість Сороки забезпечить їй увагу протилежної статі. Зірки попереджають про небезпеку надмірної балакучості і порожніх обіцянок – це створить вам репутацію порожнього і необов'язкового людини. Налагодити особисте життя у вас вийде, тільки якщо ви приборкаєте дані риси антитотема.


Зороастрійський гороскоп 2017 — Білка


Рік народження: 191619481980 2012


Зороастрійський гороскоп на 2017 рік: тотеми за датою народження
Прогноз для Білки: навчіться розслаблятися, інакше ви заженете себе!

Представники даного знака у 2017 році відчують всю суть виразу «крутитися як білка в колесі». Новий період в житті Білок пройде в працях і суєті, але в підсумку дозволить з задоволенням оцінити виконану роботу. Запаслива Білка забезпечить собі комфортні умови на кілька років вперед, якщо зуміє зробити якісний стрибок в особистому та професійному розвитку. Астрологи рекомендують розвивати природну спостережливість і не боятися змін звичного життєвого укладу.


Люди, народжені під заступництвом цього тотема, будуть оточені люблячою родиною і вірними друзями. Зірки рекомендують вам частіше розслаблятися і навчитися знімати нервове напруження – 2017 рік загострить ризик депресій з-за дрібних і не вартих уваги проблем. Білків потрібно розширити свої горизонти і менше переживати через дрібниці. Ваше сталість і вміння прощати підуть на благо в сфері особистого життя.


Ви зумієте поблажливо поставитися до недоліків близького людини і будете щасливі у відносинах. Однак пам'ятайте про власні проблеми і бажання. Для того, щоб відчувати себе потрібною, Білку важливо отримати подяку від партнера за свої труди. У 2017 році зірки попереджають про небезпеку активізації антитотема – не піддавайтеся паніці і страху, інакше ризикуєте просто опустити руки і віддатися на волю долі.


Зороастрійський гороскоп 2017 — Ворон


Рік народження: 191719491981 2013


Зороастрійський гороскоп на 2017 рік: тотеми за датою народження
Прогноз для Ворона: настав час вийти з самітництва і створити сім'ю

Ці сильні і незалежні особистості відчують особливу тягу до самотності. У 2017 році суворий Ворон може розчаруватися у друзів і шанувальників – досвід минулих років змусить представників даного знаку стати більш підозрілими і відстороненими. Не піддавайтеся цій спокусі. Ваша суворість і завищені вимоги до світу і оточення не завжди доречні. Астрологи рекомендують Ворону навчитися прощати помилки і промахи, які абсолютно природні для людей.


Будьте терпиміше, щоб стати щасливішими – ось ваш девіз на майбутній рік. Проникливість Ворона забезпечить йому успіх в будь-якому починанні. Він з легкістю буде передбачати мотиви і глибинні думки партнерів і колег. Найвищі результати і фінансова забезпеченість очікують тих Воронов, які зможуть розвинути в собі працьовитість і завзятість.


Зірки рекомендують даного знака рідше влаштовувати періоди самітництва. Звичайно, самотність вас аніскільки не втомлює, однак варто відкритися зовнішньому світові, щоб отримати нові знання і досвід. Не відмовляйте друзям і коханим у спілкуванні, більше дбайте про близьких людей, станьте коммуникабельнее – це стане в нагоді вам у важкі часи.


Для представників даного знака настане час задуматися про створення сім'ї. Вам не вистачає емоційної наповненості і почуттів, щоб стати по-справжньому щасливою людиною. Небесні світила радять звернути увагу на прояви антитотема, інакше ви ризикуєте весь рік задовольнятися подачками долі. Ваше вміння пристосовуватися не завжди доречно – спробуйте плисти проти течії, щоб стати впевненіше і сильніше.


Зороастрійський гороскоп 2017 — Півень


Рік народження: 191819501982 2014


Зороастрійський гороскоп на 2017 рік: тотеми за датою народження
Прогноз для Півня: іноді краще піти на компроміс, ніж рватися в бійку

Півні – натури діяльні й активні, тому в 2017 році вони будуть хапатися за будь-які цікаві проекти. Важливо, щоб ці імпульсивні особистості змогли довести розпочате до кінця. Якщо Півень не зможе зосередитися, він весь рік буде кидатися від однієї справи до іншої, ризикуючи кинути все на півдорозі. Саме час навчитися терпінню – тоді вас чекає справді вдалий рік з великою кількістю приємних подій.


Сміливі і відважні Півні в 2107 році будуть рватися в бій, захищаючи принижених і пригноблених. Ці якості ще більше згуртують навколо вас друзів і колег. Проте астрологи попереджають, що не всякий конфлікт вимагає військових дій для його дозволу. Іноді краще ступити на шлях дипломатії. Здорова конкуренція, яка виникне в професійній сфері, тільки підстьобне Півнів до нових звершень. Представники цього знаку зможуть відточити свої ділові якості, набратися досвіду і нових знань.


Все це позитивно позначиться на вашій репутації і оплати праці. Не забувайте згадувати про заслуги колег і не перетягувати ковдру на себе. Протягом року ви будете заводити нові знайомства, проте пам'ятайте про необхідність підтримувати старі зв'язки – ви частенько викидаєте з життя людей, які здаються «відпрацьованим матеріалом». 2017 рік зажадає від Півня стати терпимішими – ваша категоричність і безпричинна ревнощі приведуть до затяжних конфліктів та непорозуміння в особистому житті.


Зороастрійський гороскоп 2017 — Бик


Рік народження: 191919511983 2015


Зороастрійський гороскоп на 2017 рік: тотеми за датою народження
Прогноз для Бика: настав час сказати «ні» нахабам і нахлебникам

Надійним і працьовитим Бикам зірки обіцяють спокійний, наповнений спокоєм рік. Спочиваючи на заслужених лаврах, не забувайте зрідка включатися в активну діяльність. У цьому допоможе направляюча рука дорогого вам людини. Частіше прислухайтеся до порад родичів – у 2017 році вони зможуть дати по-справжньому слушні рекомендації.


Представники цього знаку відрізняються добротою і покладистостью, вони відхідливі і абсолютно не вміють тримати образу. Зірки говорять, що в 2017 році ви повинні навчитися давати відсіч – занадто довго навколишні сиділи на вашій шиї, поки Бики покірно тягнули своє ярмо. Однак остерігайтеся впадати в гнів, змітаючи все на своєму шляху, оскільки рік і так буде сповнений деструктивних конфліктів і з'ясування стосунків. Зате Бикам, зайнятим у сфері педагогіки і медицини, обіцяний вдалий період.


Вас очікує не тільки визнання ваших заслуг, але і фінансову винагороду за роботу. В кінці року Бик відчує свою значущість, і це зробить його щасливим. Отримані гроші потрібно витрачати обережно — високий ризик зіткнутися з шахрайством. Астрологи радять Бикам присвятити час приборкання свого антитотема – зайве упертість і нервозність не підуть вам на користь. Існує ризик отримати нервовий зрив, наслідки якого ще довго будуть позначатися на вашому здоров'ї.


Зороастрійський гороскоп 2017 — Борсук


Рік народження: 192019521984 2016


Зороастрійський гороскоп на 2017 рік: тотеми за датою народження
Прогноз для Борсука: не дайте втягнути себе у інтриги підкилимні ігрища

Таємничий і небагатослівний Борсук вміє зберігати секрети і часто замикається в собі. У 2017 році йому доведеться боротися з цією рисою характеру, щоб налагодити стосунки з близькими людьми. Представники цього знака дуже часто приховують свої плани і наміри, проте люди схильні вважати, що вони їм просто не довіряють. Борсук недарма вважається прекрасним господарем – в 2017 році його не торкнуться проблеми в побутовій сфері.


Питання особистого комфорту вирішаться швидко і без проблем – ви будете міцно стояти на лапах і насолоджуватися ідилією. Схильність до аналізу і уміння робити правильні висновки на підставі особистого досвіду допоможуть представникам даного знаку відкоригувати помилки минулих років. Ви зможете не просто побудувати плани на майбутній рік, але й уміло їх реалізувати.


Надмірною схильністю до ризику Борсук не страждає, тому в 2017 року будь-яку роботу він виконає самим раціональним чином. Але постарайтеся переломити ваш традиціоналізм і навчіться сприймати нові ідеї. Стабільність – це не завжди добре, вона приводить до загальмованості і не дає схопити удачу за хвіст. Новий рік запропонує вам відразу кілька варіантів фінансових вкладень, якими варто скористатися.


Представники цього знака — відмінні порадники. Вони володіють яскраво вираженими аналітичними здібностями, однак зірки остерігають їх від закулісних ігор, в які Барсуков спробують втягнути в 2017 році. Не переоцінюйте свої можливості — ви занадто відкриті, щоб плести інтриги. Не дайте вийти на поверхню своєму антитотем – вас затягне в павутину брехні, крутійства й захланності, виплутатися з якої буде непросто.


Зороастрійський гороскоп 2017 — Верблюд


Рік народження: 192119531985 2017


Зороастрійський гороскоп на 2017 рік: тотеми за датою народження
Прогноз для Верблюда: вистачить економити на собі та рідних!

Верблюди – особистості саркастичные, що допомагає їм простіше сприймати життєві труднощі й перипетії. Проте в 2017 році ця особливість характеру може створити Верблюдові репутацію зарозумілого і самозакоханого типу, що відштовхне по-справжньому дорогого вам людини. Постарайтеся бути більш поблажливим до недоліків оточуючих – ви можете бути душею компанії, якщо захочете, адже насправді ви добрі і вразливі.


У професійній сфері Верблюд вміє точно ставити цілі та впевнено їх досягати. Він без зайвого поспіху виконує робочі завдання, заражаючи оточуючих спокоєм і цілеспрямованістю. У 2017 році зірки рекомендують вам не економити. Вистачить тугіше затягувати пояс — у цьому немає потреби, а ваші близькі не завжди можуть задовольнятися малим. Вчіться висловлювати свою любов не просто словами, а й вчинками.


2017 рік навчить вас цінувати не тільки глобальні речі, але й приділяти увагу дрібницям. Це допоможе вам підвищити ступінь взаєморозуміння в сім'ї. Астрологи кажуть про небезпеку активізації вашого антитотема – остерігайтеся спокуси постійно скаржитися на свою важку життя. Слова матеріальні – рано чи пізно ви обессилите, станете нетерплячим і втратите здатність правильно розподіляти життєву енергію. В кінцевому підсумку ви можете стати абсолютно залежні від допомоги ззовні.


Зороастрійський гороскоп 2017 — Їжак


Рік народження: 192219541986 2018


Зороастрійський гороскоп на 2017 рік: тотеми за датою народження
Прогноз для Їжака: вистачить підколювати! Будьте м'якше і добріше до оточуючих

У 2017 році представники цього знака будуть багато і наполегливо працювати. Єжи – особистості активні, їм не звикати до насиченого життя. Природна спостережливість дозволить Їжаку грамотно зіставити факти і зробити висновки, щоб уникнути помилок минулих років. У 2017 році ці терплячі і обов'язкові люди зможуть домогтися воістину високих результатів, якщо правильно соизмерят витрати і ризики на шляху до поставленої мети.


Рік буде особливо вдалим для Їжаків, зайнятих у сфері фінансів, інвестицій і біржової торгівлі – ви можете заробити солідний куш! Але зірки застерігають Їжаків про небезпеку конфліктів і зіткнень. Представники даного знака дивно швидко наживають собі недоброзичливців. Вони настільки хоробрі, що без вагань вступають в битву навіть з самим сильним противником. Така наполегливість і сміливість часто призводить Їжаків до перемоги. Але астрологи рекомендують вам стримати природну «колючість».


Подолайте свою недовіру до людей і не відпускайте уїдливих жартів – так ви позбавитеся від поганої репутації і налагодите ділові контакти. Ваша чарівність і гострота розуму забезпечать увагу з боку протилежної статі. Проте остерігайтеся проявів свого антитотема. Вам потрібно втихомирити схильність до маніпулювання людьми і поменше обманювати. В іншому випадку ви ризикуєте упустити свій шанс на щасливе і гармонійне життя.


Зороастрійський гороскоп 2017 — Лань


Рік народження: 192319551987 2019


Зороастрійський гороскоп на 2017 рік: тотеми за датою народження
Прогноз для Лані: в амурних справах краще не гнатися за двома зайцями

Ці ексцентричні натури проведуть рік так, ніби грають роль в театральній постановці. Розвинена уява і загострена інтуїція допоможе Лані відіграти свою партію з великим успіхом. У 2017 році представники цього знака будуть оточені шанувальниками, готовими виконати будь-яке бажання Лані. Зірки остерігають вас від використання цієї ситуації в корисливих цілях – ігри з чужими серцями не доведуть вас до добра.


Постарайтеся швидше визначитися з предметом своєї пристрасті і тактовно відмовити іншим претендентам. Лані, які слухають застереження небесних світил, що в 2017 році можуть створити вдалу і гармонійну пару. Ви знайдете людину, яка оточить вас опікою і турботою. Саме цього так не вистачало полохливим і обережним Ланям.


Астрологи рекомендують представникам даного знаку відмовитися від будь-яких ризикованих вкладень. Брак розсудливості може призвести до значних фінансових втрат. Все, що було нажито за минулий рік, ви можете втратити в мить ока! Постарайтеся стати критичніше – вам будуть пропонувати безліч фантастичних проектів, що обіцяють величезні дивіденди, проте пристрасть до легких грошей не повинна заглушити голос розуму.


У 2017 році небесні світила рекомендують Лані не давати порожніх обіцянок. Ви занадто часто порушуєте це слово, тому встигли прославитися необов'язковим людиною. Професійний успіх чекає лише тих представників даного тотема, які зможуть тримати себе в вузді. Не хапайтеся за кожен запропонований проект — краще попрацюйте в команді. Зайва схильність до індивідуалізму буде в 2017 році недоречною.


Зороастрійський гороскоп 2017 — Слон


Рік народження: 192419561988 2020


Зороастрійський гороскоп на 2017 рік: тотеми за датою народження
Прогноз для Слона: будьте сміливіше і не бійтеся заводити нових друзів

Спокійні Слони в 2017 році будуть вести комфортне та розмірене життя. Природна підозрілість змусить вас ретельно обмірковувати кожен крок і перевіряти будь-яку отриману інформацію. Така тактика принесе свої плоди – рік обіцяє пройти без фінансових втрат і принесе у ваше життя стабільність і впевненість у завтрашньому дні.


Небесні світила закликають Слонів стати спритнішим – вам будуть подворачиваться відмінні шанси і нові проекти. У разі, якщо Слон буде довго розгойдуватися, конкуренти зуміють раніше нього скористатися випала можливістю. Попрацюйте над своєю схильністю до традиціоналізму – зміни 2017 року не нашкодять, а виправлять ваше життя на краще.


Астрологи рекомендують Слонам більше спілкуватися і брати участь у соціальних заходах. Звичайно, представники цього знака дуже недовірливі і не можуть грати роль сорочки-хлопця, однак вони повинні пам'ятати, що присутність на корпоративах і дружніх вечірках допомагає зав'язати перспективні знайомства як у професійній, так і в особистій сфері.


Слони, які прислухаються до рекомендації зірок, можуть розраховувати на появу у своїй життя цікавих людей. Рік дуже успішний для тих, хто вирішив змінити свій сімейний стан. Шлюб, укладений у 2017 році, буде для Слона щасливим і гармонійним. Новий рік принесе ризик активізації антитотема. Уникайте ситуацій, які змушують вас впадати в гнів, а будь-які конфлікти вирішуйте тільки шляхом переговорів і дипломатії.


Зороастрійський гороскоп 2017 — Кінь


Рік народження: 192519571989 2021


Зороастрійський гороскоп на 2017 рік: тотеми за датою народження
Прогноз для Коня: порівнюйте зусилля і вигоди, щоб не перетрудиться

Витривалі і терплячі Коні будуть вибиті зі звичної колії. Представники даного знаку люблять впорядкованість і логіку, однак 2017 рік може змішати всі карти – він буде сповнений сюрпризів і несподіваних поворотів долі. Вам доведеться змінити свій звичний розпорядок, якщо ви бажаєте схопити удачу за хвіст. Спочатку Кінь буде почувати себе дещо незвично, проте зможе пристосуватися і рвонути за життя галопом.


Така тактика буде винагороджена – не за горами підвищення окладу або нова посаду у вашій компанії. У 2017 році Кінь зуміє згуртувати навколо себе вірних друзів і однодумців. Це додасть йому впевненості у власних силах і з оптимізмом дивитися в майбутнє. Доброзичливий і вірний Кінь завжди може розраховувати на пораду і підтримку близьких. Він і сам готовий прийти на допомогу у будь-який час дня і ночі.


Астрологи рекомендують Коню уважніше придивитися до свого кола спілкування – серед ваших друзів міг затесатися чоловік, який хоче поживитися за ваш рахунок. 2017 рік дозволить позбутися такого баласту. Крім того, у даного знака розвинеться змагальний дух – ви будете готові до кар'єрних перегонах і зможете залишити конкурентів далеко позаду.


Однак зірки попереджають: потрібно правильно оцінювати висоту бар'єрів, які ви збираєтеся взяти. Порівнюйте зусилля — і ви зумієте зберегти енергію для фінального річного ривка. Уникайте проявів свого антитотема – непослідовність у словах і вчинках може відвернути від вас людини, який міг би стати вашою любов'ю на життя.


Зороастрійський гороскоп 2017 — Гепард


Рік народження: 192619581990 2022


Зороастрійський гороскоп на 2017 рік: тотеми за датою народження
Прогноз для Гепарда: будьте виверткі, але забудьте про підлість і брехня

У 2017 році гострий розум і природна інтуїція допоможуть представникам цього знака досягти задуманих цілей. Складності минулих періодів виявляться далеко позаду і більше не будуть нагадувати про себе. Гепарди увійдуть в один з найбільш комфортних і спокійних періодів життя навколишнім буде здаватися, що у них все виходить саме собою.


Однак це — не прихильність зірок, а плоди докладених зусиль раніше. Гармонійне об'єднання розсудливості та емоційності в особистості Гепарда допоможе йому уникнути невиправданого ризику. Гепарди самостійні і не потребують схвалення своїх вчинків, проте в 2017 році не нехтуйте можливістю отримати дружню пораду.


Більше спілкуйтеся з літніми родичами – їх життєвий досвід дозволить вам уникнути серйозних помилок. Не забувайте про подяки та не відмовляйте їм в дрібних проханнях. У 2017 році загострюється ризик виникнення робочих конфліктів. На допомогу Гепарду прийде його природна хитрість і знання людської натури. Однак будьте чесні і постарайтеся уникати використання цих якостей для досягнення корисливих цілей.


Не намагайтеся заманити недоброзичливця в пастку – не то самі потрапите в розставлені сіті. Закулісні ігри приречені на провал, а ось чесна боротьба допоможе вам вийти переможцем. Астрологи кажуть Гепардам, що в 2017 році їм варто відмовитися від особистої незалежності. У вашому житті з'явиться велика любов, яка може закінчитися весіллям. Головне вчасно подолати свого антитотема і стримувати властивий Гепардам егоїзм.


Зороастрійський гороскоп 2017 — Павич


Рік народження: 192719591991 2023


Зороастрійський гороскоп на 2017 рік: тотеми за датою народження
Прогноз для Павлина: будьте вірні своїй половинці, інакше її втратите

Представники цього знака люблять і вміють справити враження на оточуючих. 2017 рік піде для Павичів під знаком нових захоплень і творчої активності. Ці яскраві та емоційні особистості будуть розпускати хвіст, щоб постати перед захопленим товариством у всій красі. Зірки застерігають Павичів від несерйозності і легковажності.


Ви дуже талановиті, але в 2017 році успіху вам допоможуть домогтися не стільки здібності, скільки наполеглива і цілеспрямована праця. Павичі, які слухають цього застереження, можуть розраховувати на відмінні бонуси в кінці року. Представники творчих професій отримають заслужене визнання і вагому фінансову винагороду. Рік буде успішним і для тих Павичів, які вирішать перевести хобі на комерційні рейки.


Постарайтеся приділити більше уваги близькій людині. Не поспішайте впадати в депресію, занурившись в спокійне сімейне життя. Цілком можливо, що спочатку Павичам буде не вистачати звичного для них уваги з боку шанувальників, однак з часом ви зможете оцінити всі переваги комфортного і гармонійного життя удвох. Астрологи остерігають вас від спокуси сходити наліво – хвилинне задоволення обернеться затяжним конфліктом, а до кінця року ваша пара може розлучитися назавжди.


Небесні світила рекомендують Павичам стримати потяг до прикрашання подій. Найчастіше ваше брехня нешкідливо, але в 2017 році воно може призвести до появи заздрісників і недоброзичливців, які будуть розпускати плітки навколо вашої персони. Звичайно, Павичі люблять публічність, але в даному випадку вона буде вам тільки на шкоду.


Зороастрійський гороскоп 2017 — Лебідь


Рік народження: 192819601992 2024


Зороастрійський гороскоп на 2017 рік: тотеми за датою народження
Прогноз для Лебедя: не стомлюйте близьких безпричинної ревнощами

Представники цього знака – птахи високого польоту, тому на життєві негаразди 2017 року вони будуть дивитися зверхньо. Новий рік Лебідь проведе в пошуку духовних ідеалів та самовдосконаленні. Мишача метушня з-за грошей та інших матеріальних благ залишиться за межами його царственого уваги. Лебеді будуть з подивом дивитися на тих, хто бере участь в кар'єрних перегонах і розштовхує конкурентів у боротьбі за призове місце.


Особливих фінансових успіхів у 2017 році можна не чекати, але досягнення минулих років дозволять вам вести звичний спосіб життя. Рік відмінно підходить для занять духовними практиками, медитації та отримання нових знань і вмінь у професійній сфері. Не пропустіть цей шанс – вже через рік вас знову будуть турбувати більш приземлені питання.


Постарайтеся переосмислити свою роль у стосунках – висока емоційна залежність від партнера часто призводить до безпричинної ревнощів і нервових зривів. Постарайтеся більше довіряти і не зривайте з дрібниці. В цілому, 2017 рік стане для вас часом налагодження міжособових комунікацій та згуртує навколо вас, близьких друзів і рідних.


Це зробить Лебедя щасливим – він як ніхто любить бути в зграї. Зірки рекомендують вам стати терпиміше до людей, чиї принципи і ідеали не збігаються з вашими – попрацюйте над своєю безкомпромісністю, щоб стримати риси антитотема в новому році. Не смійтеся над тими, хто не так гарний і величний як ви. Пам'ятайте: вам не до лиця снобізм і зарозумілість.


Зороастрійський гороскоп 2017 — Рись


Рік народження: 192919611993 2025


Зороастрійський гороскоп на 2017 рік: тотеми за датою народження
Прогноз для Рисі: пора розлучитися з людьми, які на вас погано впливають

Рисі відрізняються сміливістю і раптовістю. Дані якості будуть на руку в 2017 році наступає період, коли доля буде підкидати Рисям один шанс за іншим. Представники цього знака – прекрасні мисливці за життєвими бонусами, вони завжди готові до нападу і вміють миттєво перебудовуватися під впливом обставин. Проте астрологи попереджають, що для досягнення високих результатів вам потрібно навчитися вносити в своє життя розміреність і впорядкованість.


Не біжіть за двома зайцями — краще окресліть собі цілі і планомірно йдіть до їх досягнення. Крім того, Рисям варто придивитися до свого оточення. Ви недбало ставитесь до громадської думки, тому часто сходитеся з яскравими, але хибними особистостями. Настав час перерости період бунтарства і приділити увагу традиційним цінностям. Частіше спілкуйтеся з сім'єю, відвідувати літніх родичів і батьків.


Звичайно, вас виводять з себе дрібні побутові проблеми, однак у 2017 році Рисям доведеться ними зайнятися. Поставтеся до цього філософськи, адже щоб віддаватися утіх, спочатку потрібно докласти зусилля. Якщо ви подолаєте особисті недоліки, у вас може проявитися другий, надзвичайно рідкісний тотем цього року – Соловей. Він розкриє вас з нової сторони, виховає внутрішнє благородство і принесе у ваше життя гармонію і щастя.


Зороастрійський гороскоп 2017 — Осел


Рік народження: 193019621994 2026


Зороастрійський гороскоп на 2017 рік: тотеми за датою народження
Прогноз для Осла: ваші каторжні праці будуть фінансово винагороджені

Ці спокійні і розважливі особистості протягом 2017 року будуть тягнути свою лямку. Будь-якого іншого таке положення речей засмутило б, але Осли вміють ставитися до життя по-філософськи. Це великі трудівники, які багато працюють і відповідально ставляться до покладених на них обов'язків. Саме тому в 2017 році вам будуть доручати саму трудомістку роботу.


Керівництво знає, що тільки Віслюк зможе двісті справу до кінця, причому з незмінно чудовим результатом. Зазвичай Осли трудяться заради самого процесу, так як просто не уявляють життя в лінощам і бездіяльності. Однак у 2017 року зірки обіцяють вам заслужене фінансову винагороду і значна кількість матеріальних благ. Головне не посоромитися натякнути про це начальству, відкинувши природну скромність.


Ваше миролюбність і доброта принесуть гармонію в особисте життя. У 2017 році будинок буде фортецею, за стінами якої ви зможете залишити будь-які прикрощі та турботи. Близькі люди оточать Осла увагою і турботою, звільнивши від ряду побутових питань. Не забувайте про важливість повноцінного відпочинку, щоб зуміти відновити сили і енергію. У 2017 році вам буде корисно поїхати у закордонне подорож, щоб змінити обстановку. Вирушайте удвох з близькою людиною, адже самотність для Ослів неприйнятно.


Астрологи кажуть про небезпеку активізації антитотема Осла в 2017 році. Вам потрібно стати сміливіше і рішучіше, щоб не залишитися боягузом на все життя. У разі, якщо ви не прислухаєтеся до даного застереження зірок, то так і залишитеся покірним виконавцем чужої волі і будете орати без зупинки, приносячи іншим славу і матеріальні блага.


Зороастрійський гороскоп 2017 — Білий ведмідь


Рік народження: 193119631995 2027


Зороастрійський гороскоп на 2017 рік: тотеми за датою народження
Прогноз для Білого ведмедя: настав час серйозно замислитися про весілля!

Білі Ведмеді – натури щедрі і з широкою душею, тому за будь-яку справу, чужа в 2017 році, вони будуть братися з особливим розмахом. Дана тактика може себе виправдати – ваша сміливість і масштабність виконаної роботи принесуть вам заслужене винагорода. Білих Ведмедів можна привітати з вдалим роком, кінець якого може ознаменуватися кар'єрним просуванням по службі або значним підвищенням окладу.


Притаманні вам лідерські якості зажадають максимальної реалізації. Цілком можливо, що ви захочете почати свою справу і стати незалежним підприємцем. Сміливо беріться за втілення цієї ідеї – 2017 рік дозволить зібрати відмінну команду і зав'язати безліч перспективних знайомств в діловій сфері. Постарайтеся мотивувати найманий персонал з допомогою фінансових бонусів і рідше погрожуйте покараннями.


Сімейна сфера в житті Білого Ведмедя складеться вдало, адже ці галасливі і грізні особистості насправді дуже добрі і надзвичайно прив'язані до близьких людей. Природне вміння грамотно вибудовувати партнерські взаємини допоможе самотнім Білим Ведмедям влаштувати особисте життя. Крім того, рік обіцяє бути вдалим для реалізації матримониальных планів – не затягуйте з весіллям або хоча б почніть вести спільне господарство.


У 2017 році у вас буде час, щоб сповна насолодитися принадами затишних домашніх вечорів зі своєю половинкою. Астрологи попереджають про небезпеку активізації антитотема – Бурого Ведмедя. У будь-якій конфліктній ситуації не опускайтеся до помсти і зради, інакше вас чекає швидкоплинне задоволення і тривалий період самобичування.


Зороастрійський гороскоп 2017 — Орел


Рік народження: 190019321964 1996


Зороастрійський гороскоп на 2017 рік: тотеми за датою народження
Прогноз для Орла: командна робота вам ні до чого — будьте самостійні

Індивідуалізм Орла в 2017 році доведеться як не можна до речі – всі основні досягнення і проекти будуть вдаватися представникам цього знака лише за умови роботи в поодинці. Орли будуть парити над дрібними тривогами і турботами. У новому році вашу увагу може привернути лише глобальна мета. Астрологи попереджають людей, народжених під заступництвом Орла: треба обережніше ставитися до пропозицій фінансових вкладень.


Обіцянки великих дивідендів будуть звучати привабливо, однак це не відповідає реальному стану справ. Не варто вплутуватися в сумнівні схеми. В іншому ж 2017 рік пройде під знаком сім'ї та родинних зв'язків. Орли особливо трепетно ставитися до виховання підростаючого покоління. Вам може захотітися відправитися до далеких родичів, щоб познайомити дітей з традиціями і звичаями вашого сімейства.


У 2017 році небесні світила рекомендують Орлам уважніше придивитися до свого оточення – хтось із близьких друзів користується вашим благородством в корисливих цілях, науськивая вас на своїх ворогів. Без усякого жалю позбудьтеся цієї особистості, інакше можете бути втягнуті в затяжні і деструктивні конфлікти. У 2017 році представникам цього знаку слід уникати самотності і менше потурати низьким бажань і інстинктів, щоб не потрапити під владу свого антитотема.


Зороастрійський гороскоп 2017 — Лисиця


Рік народження: 190119331965 1997


Зороастрійський гороскоп на 2017 рік: тотеми за датою народження
Прогноз для Лисиці: ваше брехня і інтриги можуть дорого вам обійтися

Хитрі і розумні Лисиці з легкістю скористаються усіма шансами 2017 року. Представники даного знака доведуть до логічного завершення плани, які виношували весь минулий рік. Лисиця з легкістю обійде будь-якого конкурента на шляху до заповітної посади. Однак успіх чекає лише тих, хто зможе дотримуватися правил чесної боротьби і попрацювати на славу.


Астрологи попереджають вас про небезпеку ведення закулісних ігор. Лисицям, які занадто часто обманюють і підставляють колег, світить викриття і ганьба. Люди, народжені під заступництвом цього тотема, відрізняються широтою душі і щедрістю натури, тому навколо них завжди збирається значний коло друзів і приятелів.


Проведіть 2017 рік, розширюючи коло спілкування – зв'язку, створені в цей період часу, допоможуть вам в майбутньому. Однак небесні світила застерігають Лисиць від бажання піднестися в власних очах шляхом висміювання недоліків оточуючих. Притримайте свій лихослів'я, щоб не відштовхнути людину, здатну принести у ваше життя любов і гармонію.


Не забувайте про важливість імунітету – до кінця року зростає ризик загострення хронічних хвороб. Життєва енергія Лисиць дає можливість переносити більшість захворювань на ногах, так як ці діяльні натури ненавидять втрачати час даремно, валяючись в ліжку. Але в 2017 році вам доведеться переосмислити своє ставлення до цього питання, щоб не пропустити по-справжньому значущі події, загремев на лікарняне ліжко.


Зороастрійський гороскоп 2017 — Дельфін


Рік народження: 190219341966 1998


Зороастрійський гороскоп на 2017 рік: тотеми за датою народження
Прогноз для Дельфіна: ваша творчість може стати джерелом заробітку

Дельфінів у 2017 році чекає період активізації творчого начала. Ці натхненні особистості обласкані будуть увагою музи, вражаючи о

загрузка...
Зороастрійський гороскоп на 2017 рік: тотеми за датою народження
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають