• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Гороскоп на 2017 рік: Змієносець (чоловіки і жінки). Рік Півня для Змієносців

Змієносець – тринадцятий знак гороскопу, розташований між Скорпіоном і Стрільцем, овіяний міфами і загадками. Хто народився під цим сузір'ям, і що чекає представників знаку в 2017 році – читайте в нашій статті!


Звідки взялися Змієносці?


«НАСА відкрило новий знак зодіаку», – кричали Інтернет-статті літа 2016 року. Ця інформація викликала багато шуму, але її не можна назвати ні достовірності, ні своєчасною. Журналісти перекрутили матеріал, який НАСА опублікувало для освітнього проекту Space Place. Стаття розповідала про різницю між астрономією і астрологією. Останню НАСА вважає не наукою, а відгомоном стародавніх вірувань. Автор підкреслює, що положення земної осі по відношенню до сузір'їв вже давно змінилося.


Гороскоп на 2017 рік: Змієносець (чоловіки і жінки). Рік Півня для Змієносців
Змієносець розмістився в зодіакальному колі з 30 листопада по 17 грудня

Якщо тисячу років тому людина народжувалася під знаком Терезів, тепер він став Скорпіоном. Така ж плутанина буде відбуватися в майбутньому. Серед сузір'їв НАСА згадує Змієносця. Вивчаючи зоряне небо, стародавні вавілоняни виявили не 12 а 13 сузір'їв, які розташовувалися уздовж видимого річного шляху Сонця. Навпроти кожного з них світило знаходиться різний час. Сонце перебуває в Діві півтора місяця, а в Скорпіоні – тільки тиждень.


Вавілоняни користувалися календарем, який складався з 12 місяців. Для зручності вони прив'язали до них сузір'я, а зайве викреслили. Чому вибір припав на Змієносця (на латині – Serpentarius), невідомо. Знак має недобру славу – можливо, з-за його зловісного порядкового номера. Журналісти піднесли статтю як відкриття містичного тринадцятого знака, яке переверне астрологічні вчення. Представники НАСА пояснили, що не ведуть дослідження гороскопу, але новина поширилася зі швидкістю звуку.


Отже, Змієносець – це сузір'я, розташоване на зодіакальному поясі між Скорпіоном і Стрільцем. На картах його зображують у вигляді Ескулапа – давньогрецького бога медицини, тримає в руках змію. Астрологи по-різному визначають часові рамки Змієносця. Більшість вважає, що цей знак отримують люди, що народилися з 30 листопада по 17 грудня . Інші називають інші дати або взагалі не визнають Змієносців.


Гороскоп на 2017 рік: Змієносець (чоловіки і жінки). Рік Півня для Змієносців
Незаслужено забутий тринадцятий знак може повернутися в стрій!

Відомі Змієносці


Багато Змієносці стають видатними особистостями: правителями, художниками, музикантами, провидцями. У їх числі:

Михайло Ломоносов — учений, письменник
Олександр Суворов — полководець
Віктор Пєлєвін — письменник
Ельдар Рязанов, режисер
Індіра Ганді, індійський політик
Майя Плісецька — прима-балерина
Борис Гребенщиков — співак і поет
Юлія Тимошенко — український політик
Олександр Масляков — ведучий КВКХарактер і доля Змієносця


Таємниче сузір'я гарантує вам незвичайну життя! Змієносець здатний забути про власні інтереси і присвятити всі сили іншим. Народжені під цим знаком несуть у світ і радість, і руйнування. Вони досить сміливі, щоб різко змінити своє життя і народиться заново в психологічному і фізичному сенсі. Змієносці мало схильні страху і часто виживають в катастрофах. В їх життях нерідко трапляються незрозумілі події.


Гороскоп на 2017 рік: Змієносець (чоловіки і жінки). Рік Півня для Змієносців
Змієносці – особистості з незвичайною долею і неймовірним рівнем везіння

Представники знаку люблять зміни і страждають від нудьги. Їх тягнуть подорожі і нові друзі, з кожним з яких вони будують своєрідні відносини. Не дивуйтеся, якщо у Змієносця буде кілька кіл спілкування, не мають нічого спільного. Народжені під тринадцятим сузір'ям становлять небезпеку для своїх ворогів і схильні думати про високі матерії. Крім того, Змієносці схильні до самогубства, якщо їх не прив'язує до життя турбота про близьких або любов другої половинки.


Прогноз для знаку Змієносець на 2017 рік


Астрологи обіцяють представникам 13-го знака яскравий і щасливий рік. Ви скористаєтеся своєю здатністю відпускати минуле і зумієте почати все заново. Змієносці набудуть нові відносини або зміцнять існуючі, заново закохається в свого чоловіка або нарешті знайдуть супутника життя. Фінансова стабільність дозволить поринути у відносини з головою. Але не забувайте про інших сферах життя: кар'єрі, освіті, здоров'я!


Любовний гороскоп на 2017 рік


Рік буде сповнений романтичних моментів. Жінка-Змієносець гармонізує стосунки з чоловіком чи зможе знайти свою другу половинку. 2017 рік стане одним з найщасливіших в її житті. А ось чоловік ризикує постраждати від спраги любовних пригод, властивою цьому знаку. Його чекає хвиля жіночої уваги, але необдумані зв'язку вийдуть донжуанові боком. Астрологи радять холостому Змееносцу добре придивлятися до потенційних партнерок, а жонатому – зберігати вірність дружині.


Гороскоп на 2017 рік: Змієносець (чоловіки і жінки). Рік Півня для Змієносців
У 2017 році Змієносці повинні цілком присвятити себе любові і відносин!

Гороскоп кар'єри і фінансів на 2017 рік


Символ року, Вогненний Півень не обіцяє Змееносцам кар'єрного злету. Але робота забезпечить постійний дохід, який стане основою майбутнього капіталу. Трудіться на совість – і начальство помітить ваші старання. Якщо не цього року, то наступного. Присвятіть час самоосвіти та отримання нових навичок. Будьте уважні до своїх колег. Можливо, вони допоможуть вам отримати нову посаду або запросять у цікавий проект. Старт власної справи радимо відкласти на наступний рік.


Гороскоп здоров'я на 2017 рік


Більшість Змієносців ведуть здоровий спосіб життя. Вам не потрібно нагадувати про правильне харчування, тренуваннях і прийом вітамінів. Багато представників знаку – переконані вегетаріанці або прихильники спортивної дієти . Вироблені роками звички підтримують ваше здоров'я у будь-яких обставинах. Не змінюйте їм, і хвороби обійдуть вас стороною.

загрузка...
Гороскоп на 2017 рік: Змієносець (чоловіки і жінки). Рік Півня для Змієносців
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають