• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Загальний гороскоп на 2017 рік

2017 рік по праву належить східному Вогняного знаку Червоного Півня, а це значить, що це буде неспокійний, повне подій час. Практично всіх знаків Зодіаку чекають позитивні зміни, як в соціальному, так і в діловому статус. Рік Півня обіцяє бути дуже насиченим і щедрим на шанси для кожної людини проявити себе в тому чи іншому справі.
Абсолютно точно потрібно забути про лінь, т. к. Півень – дуже напористий і рухливий. Необхідно підготуватися до нових витків життя і приймати їх, як дарунки долі.
Початок 2017 року буде найбільш важким, але і значущим періодом. Кожній людині доведеться знайти в собі сили справлятися зі своїми комплексами, змінювати звички і життєві підвалини. Вже до літа можна сподіватися на цікаві ділові пропозиції або ж починати будувати свій бізнес.
Загальний гороскоп на 2017 рік попереджає всіх знаків Зодіаку – так як Півень моторошний марнотрат, слід дуже уважно поводитися з грошовими коштами.
Весь рік обіцяє бути неоднорідним, чергуватися білими та чорними смугами: за невдачею прийде удача, за поразкою – успіх. Це стосується і кар'єри і особистого життя. Можна сказати, що 2017 рік – досить напружений. Нам усім доведеться добряче попрацювати у всіх сферах життя.

Гороскоп на 2017 рік для Овнів


Загальний гороскоп на 2017 рік
Для Овнів прийдешній 2017 рік по всій імовірності буде вдалим. У них з'являться непогані шанси вдосконалити своє життя. Щоб стати більш енергійним, товариським і впевненим у собі, Овнам доведеться набратися сил і звернути увагу на свої недоліки, позбувшись від яких вони зміняться в кращу сторону.
У 2017 році Овнам слід пригальмувати з кар'єрою. Саме під час відпочинку у них виникне шанс зустріти свою долю, причому це станеться досить несподівано.
У рік Півня Овнам потрібно з розумом витрачати гроші, адже в подальшому можуть виникнути деякі проблеми. Гороскоп застерігає Овнів від марної трати грошей, але не треба впадати в крайність і ставати жаднюгою.
Зірки радять не шкодувати грошей на здоров'я і виділити необхідну суму на профілактику і лікування, адже простіше попередити хворобу, ніж позбавлятися від нього.

Гороскоп на 2017 рік для Тельців


Загальний гороскоп на 2017 рік
Для Тельців наступаючий рік буде більш спокійним, порівняно з попереднім. Якщо виникнуть деякі неприємності, потрібно проявити терпіння і спокій, тому що зірки прихильні до Тельцям і з'явилися труднощі можуть просто зникнути.
Для того щоб зустріти свою другу половинку, Тельцям необхідно вибратися з будинку. Знайомство може статися практично в будь-якому місці: у подорожі, на відпочинку, у відрядженні
Цей рік для Тельців обіцяє бути сприятливим і перспективним у плані професійної діяльності. З'явиться безліч нових ідей у бізнесі і Тельцям потрібно намагатися їх реалізувати, адже вони можуть сприяти кар'єрному зростанню.
Тельцям не завадить приділити своєму здоров'ю трохи уваги і якщо є якась хвороба – відкладати нікуди, пора починати лікування. Більше уваги потрібно приділити суглобів ніг.

Гороскоп на 2017 рік для Близнюків


Загальний гороскоп на 2017 рік
Для Близнюків 2017 рік Півня буде особливо значущим, оскільки плани, побудовані в цей період, матимуть величезний вплив на наступні роки. Всі важливі рішення треба буде приймати самостійно, так як до порад з сторони в цьому році слід ставитися з особливою обережністю.
В любовному плані рік Півня принесе не тільки легкий флірт, але і нові відносини для тих Близнюків, які не перебувають в парі.
У питанні позичання грошей зірки рекомендують чітко обумовлювати терміни повернення коштів. Вітається прагнення Близнюків просунутися по кар'єрних сходах. Допомогти в цьому зможуть перспективні знайомства.
Протягом усього року ті Близнюки, які не мали проблем зі здоров'ям, будуть енергійні і бадьорі. Рік Півня – відмінний час для занять спортом.

Гороскоп на 2017 рік для Раків


Загальний гороскоп на 2017 рік
Всім, народженим під знаком Рак у 2017 році необхідно буде звернути особливу увагу на власний внутрішній світ. Нові знайомства принесуть позитивні зміни, як у професійній, так і в особистому житті.
В любовному плані життя Раків буде кипіти і вирувати. Причому, рік буде плідним як для самотніх Раків, так і для сімейних.
Конкуренція на роботі буде заважати деяким планам Раків, тому їм потрібно буде дуже постаратися підвищити свій професійний рівень.
У 2017 році всім Ракам потрібно буде поберегти свою нервову систему, щоб її розлад не позначилося на внутрішніх органах.

Гороскоп на 2017 рік для Львова


Загальний гороскоп на 2017 рік
Досить неоднозначним 2017 рік буде для Львова, адже вони звикли все добиватися своїми силами, а зараз їм практично нічого не потрібно буде робити, всі справи будуть сперечатися самі собою.
Для велелюбних Львів рік Півня принесе багато флірту, глибоких почуттів і любовних пригод. Для тих Левів, які вже перебувають у шлюбі, з'явиться можливість ще більше зблизитися зі своєю другою половинкою.
З фінансами потрібно буде дотримуватися чіткого плану: куди витратити, скільки відкласти і т. д., щоб гроші не розтанули, як туман. Якщо з кар'єрою не ладиться — Левам не варто гидувати допомогою з боку.
Зі здоров'ям проблем не виникне в тому випадку, якщо з турботою до нього ставитися, особливо в холодну пору року. Також в 2017 році Левам варто подбати про фігуру.

Гороскоп на 2017 рік для Дів


Загальний гороскоп на 2017 рік
Вже кому варто покладатися в 2017 році тільки на себе, так це Дівам. Варто кілька разів подумати, перед тим, як зробити що-небудь, тому що всі зміни, викликані Дівами, будуть лише погіршити ситуацію. Якщо підійти до будь-якого незаладившемуся питання з філософської точки зору, то можна знайти і позитивні сторони.
Самотні Діви в 2017 році ризикують захопитися людиною, вже перебувають у відносинах. А для тих Дів, які зав'яжуть знайомство з вільним людиною, зірки обіцяють обопільну симпатію. Сімейним Дівам рік Півня обіцяє хороші зміни.
Дівам потрібно старанно працювати і прислухатися до мудрих порад, щоб домогтися успіху. Астрологічний прогноз передрікає фінансовий успіх.
У міжсезоння не варто нехтувати вітамінами і профілактикою простудних захворювань.

Гороскоп на 2017 рік для Терезів


Загальний гороскоп на 2017 рік
Весь 2017 рік для Терезів пройде під знаком спокою і благополуччя. Не варто звертати уваги на дрібні негаразди і роздувати з маленьких проблем справжні лиха.
Самотні Ваги задумаються про пошуках другої половинки, а для тих, хто тільки вступив в нові відносини, зірки рекомендують бути обережними у висловлюваннях і судженнях. Для Ваг, які давно і міцно знаходяться в парі, рік Півня підготував яскраві та незабутні емоції.
Не можна ставити матеріальне благополуччя на перше місце в своїх думках протягом усього 2017 року. На роботі Ваг очікують кардинальні зміни.
Проблем зі здоров'ям не буде. Навіть старі хвороби можуть залишити людей, що народилися під знаком Зодіаку Терези. Єдина небезпека, яка може виникнути алергія.

Гороскоп на 2017 рік для Скорпіонів


Загальний гороскоп на 2017 рік
2017 рік зможе здивувати різноманітними подіями навіть найдосвідченіших Скорпіонів. Деяким представникам знаку Скорпіона доведеться зіткнутися з таким почуттям, як лінь. Її слід гнати «поганою мітлою» відразу ж, не чекаючи, поки лінь опутает своєю липкою павутиною, з якої вже не так просто вибратися.
Одиноким Скорпіонам потрібно покопатися в собі. Тільки тоді вони стануть здатні знайти особисте щастя, коли знайдуть корінь всіх проблем. Слід побоюватися адюльтерів. Нічого доброго вони не принесуть.
З фінансами Скорпіонам потрібно буде поводитися гранично обережно протягом усього року. А ось зав'язати знайомство з амбітною людиною безперечно варто. Можливо, він допоможе Стрільцям здійснити деякі значущі проекти.
Сезонні вірусні захворювання можуть доставити Скорпіонам неприємності. Не можна займатися самолікуванням, тоді все обійдеться.

Гороскоп на 2017 рік для Стрільців


Загальний гороскоп на 2017 рік
У всіх сферах діяльності Стрільці будуть на перших місцях. Але для цього потрібно буде докласти чимало зусиль. Рік Півня обіцяє представникам знака Зодіаку Стрілець дещицю хитрощі, якої їм так бракувало.
В особистому житті Стрільців чекають деякі зміни. Вони почнуть проявляти ініціативу, ніж направлять справу в потрібне русло. Сімейним Стрільцям слід бути вкрай уважними. Не можна нагнітати обстановку з партнером, у якого не ладиться на професійному ґрунті.
Весь 2017 рік обіцяє бути прибутковим. На роботі можуть бути конфлікти з колегами. Гороскоп рекомендує виявляти тактовність і обачність.
Здоров'ю і правильному харчуванню варто приділити особливу увагу. Протягом усього 2017 року алкоголь Стрільцям краще помістити під заборону.

Гороскоп на 2017 рік для Козерогів


Загальний гороскоп на 2017 рік
У 2017 році Козероги проявлять себе відмінними організаторами, як у родинному колі, так і на професійному поприщі. Справи будуть сперечатися, думка оточуючих про працьовитих Козерогах зміниться в кращу сторону.
Весь рік Півня пройде на любовної ноті. Протилежну стать так і буде витися навколо Козерогів. Але з почуттями людей грати все ж, не варто. Сімейні Козероги можуть готуватися до приємним змін у житті.
Роботи краще приділити особливу увагу, не пускаючи справи на самоплив. Саме тоді Козерогів чекає успіх.
2017 рік як не можна краще підійде для корекції своєї фігури тим Козерогам, які страждають від зайвої ваги. Шкідливу їжу краще замінити на здорову, зайнятися спортом, поступово збільшуючи навантаження.

Гороскоп на 2017 рік для Водоліїв


Загальний гороскоп на 2017 рік
У рік Півня Водоліям зірки подарують можливість знайти більш раціональний підхід до свого життя. Невдачі більше не будуть викликати таких душевних переживань, а успіх принесе щиру радість і почуття цінності таких подій.
Особисте життя Водоліїв буде сяяти яскравими фарбами. І це ставитися як до одиноким Водоліям (які незабаром знайдуть своє щастя), так і представникам знака, які знаходяться в парі.
2017 рік підкине Водоліям не один шанс розбагатіти. Потрібно лише вірно прораховувати варіанти й уважніше ставитися до бажань у професійній сфері діяльності.
Зірки радять Водоліям скорегувати свій режим харчування і відповідальніше ставитися до власного здоров'я.

Гороскоп на 2017 рік для Риб


Загальний гороскоп на 2017 рік
Риби в 2017 році мають всі шанси знайти те, що їм насправді подобається. Це може бути як робота, що приносить моральне та матеріальне задоволення, так і зовсім несподівані знахідки у вигляді відкриття нових маршрутів для прогулянок.
Рік Півня принесе одиноким Рибам сміливість, щоб вони могли зробити перший крок до людей, які їм подобаються. Ця лінія поведінки подарує Рибам безліч нових знайомств. Сімейним Рибам зірки пророкують бурю не самих приємних емоцій, які будуть пов'язані, насамперед, з відсутністю чогось нового у стосунках.
З фінансами у рік Півня у Риб проблем не буде в тому випадку, якщо в попередній рік Мавпи Риби зробили деякі передумови для того, щоб отримувати постійний дохід. Також зірки обіцяють Рибам підвищення на роботі, якщо вони будуть працювати не покладаючи рук.
У 2017 році представникам знака Риби варто подбати про своє здоров'я: приймати вітаміни і проводити профілактику вірусних міжсезонних захворювань. Особливу увагу варто приділити якості харчування.
загрузка...
Загальний гороскоп на 2017 рік
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають