• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Любовний гороскоп на 2017 рік за знаками зодіаку онлайн

Вогненний Півень — птах жвава та енергійна. Багатьом знаків він обіцяє щасливі зміни, яскраві любовні перемоги і незабутні відчуття. На жаль, Півень буває надто прямолінійним і самовпевненим — це може не кращим чином позначитися на ваших стосунках з другою половинкою. У 2017 році важливо прислухатися до думку коханої людини і піклуватися про його почуття, а не думати тільки про себе. Ознайомтеся з нашим прогнозом і дізнайтеся, що вас чекає на любовному фронті в рік Півня!


Любовний гороскоп на 2017 рік за знаками зодіаку онлайн
Дізнайтеся прогноз на 2017 рік для себе і своєї другої половинки!

Прогноз для ОВНА


Любовний гороскоп на 2017 рік за знаками зодіаку онлайн
Рік Вогняного Півня обіцяє стати для Овнів по-справжньому спекотним. Представників цього знаку може просто затягнути у вир палких почуттів, глибоких переживань і романтичної пристрасті. Тотем 2017 року гарантує Овнам відсутність нудьги у відносинах з протилежною статтю: таких перемог вам давно не доводилося здобувати!


Зірки попереджають людей, народжених під цим знаком, про небезпеку бездумного занурення у вир любовного божевілля – не всяке знайомство, заведену в 2017 році, принесе вам щастя і гармонію, так що уважно придивляйтеся до претендентів на ваше серце. Активні та пристрасні Овни можуть вирішити, що найкращий варіант – завести відразу кілька романтичних відносин. Проте вже до середини року необхідно зробити однозначний вибір. У іншому випадку замість любовної ідилії ви отримаєте сварки, конфлікти і нескінченне з'ясування стосунків. Підсумок невтішний: Овни, які не зможуть визначитися з вибором партнера, залишаться біля розбитого корита.


В цілому, рік обіцяє бути виключно вдалим для створення міцних і тривалих спілок. Пари, що зустрілися в 2017 році, будуть насолоджуватися чуттєвістю і глибиною своїх відносин. Небезпеку становить лише підвищена емоційність Баранів. Пам'ятайте, що раптові імпульси є поганими порадниками у вирішенні проблем. Ви занадто часто намагаєтеся настояти на своєму, просто з баранячого впертості. Вогненний Півень змусить вас зменшити цю межу для вашого ж блага.


Настав час приділити увагу своїм партнерам! Частіше проявляйте терпимість до недоліків другої половинки – це допоможе згладити гострі кути у відносинах. Волелюбні Овни у рік Вогняного Півня можуть прийняти рішення вступити в шлюб. Не лякайтеся втратити особисту свободу – тотем року обіцяє своє заступництво вашого сімейного вогнища. Уважно придивіться до старих знайомих — можливо, ваша друга половинка знайдеться серед приятелів і друзів. Півень допоможе вам по-новому поглянути на цього людини.


Прогноз для ТЕЛЬЦЯ


Любовний гороскоп на 2017 рік за знаками зодіаку онлайн
Рік Вогняного Півня занурить Тельців у яскраві і чуттєві переживання на романтичному терені. Новий сплеск відчують навіть ті представники цього знаку, які давно перебувають у відносинах. Ви ніби повернетеся в медовий місяць і зможете побачити партнера таким, яким він здавався на перших побаченнях. Небезпека обіцяє тільки останній квартал року Півня: пережита вами емоційний підйом і впевненість у своїй привабливості можуть підштовхнути до нових звершень на любовному поприщі. Навіть у самих ледачих Тельців, які давним-давно «одомашнились», може з'явитися тяга «сходити наліво». Зірки остерігають вас від спокус – щастя вам не видно, а от конфлікти і розчарування забезпечені.


Одиноким Тельцям зірки пророкують вдалий рік. Буквально на початку весни ви можете зустріти людину, який призначений вам долею. Будь-які романи, розпочаті під покровительством Вогненного Півня, будуть для вас запам'ятовуються і повними запаморочливих подій. Однак Телець не схильний розпорошуватися на дрібниці, відокремлюючи швидкоплинне романтичне переживання від серйозних почуттів. Але самотні Тельці будуть раді отримати свою порцію «телячих ніжностей» – вам гарантовано непередаване задоволення від спільних прогулянок і романтичних вечерь.


Зірки говорять про ймовірність того, що ваш новий партнер буде старше і обеспеченнее вас. Багато Тельців налаштуються зв'язати себе узами шлюбу. Ваша завзятість і рішучість будуть сприяти досягненню даної мети – неможливо відмовити Тельцю, який прийняв рішення і має намір його реалізувати. Не забувайте частіше поступатися другій половинці, і ви створите по-справжньому гармонійну пару. Півень радить не зволікати з народженням дітей і обіцяє своє заступництво малюкові , зачатій в цьому році.


Прогноз для БЛИЗНЮКІВ


Любовний гороскоп на 2017 рік за знаками зодіаку онлайн
Перша половина 2017 року буде для Близнюків відносно спокійною. Представники цього знаку, які вже встигли обзавестися другою половинкою, поринуть в атмосферу спокою й умиротворення. У рік Вогняного Півня Близнюки будуть не схильні до флірту, що зовсім не характерно для даного знака. Тотем 2017 року обіцяє навчити їх більшої серйозності і відповідальності у відносинах, що піде на користь кокетливим і вітряним Близнюкам.


Якщо ви давно перебуваєте в парі, 2017 рік буде вдалим для того, щоб перевести відносини на новий етап. Весілля поки можна не планувати, а от рішення пожити разом буде абсолютно правильним. Вам варто навчитися вести спільний побут, щоб уникнути розчарувань, вступивши в шлюб. Будьте уважні і терплячі до свого партнера і звертайте більше уваги на дрібниці, які зазвичай вислизають з поля вашого зору.


У цілому, рік обіцяє бути вдалим для одиноких Близнюків – у ваше життя увійде серйозне і тривале захоплення, яке може закінчитися весіллям. Ваша доля буде залежати від докладених вами зусиль і романтичних звершень. Придивіться до недавніх знайомих – на одній з вечірок вам випаде шанс зустріти свою другу половинку.


Астрологи остерігають від вас службових романів — в 2017 році є ризик потрапити в любовні мережі, розставлені прямо на робочому місці. Якщо ви здатні відокремлювати особисте від громадського, цілком можливо, що ваші стосунки складуться вдало. Однак на тривалий час ви станете предметом обговорення для співробітників фірми. Далеко не всі пари можуть з честю вийти з такого становища. Зірки говорять про високий ризик припинення романа вже в другій половині року, а також про зіпсовані робочих відносинах.


Прогноз для РАКУ


Любовний гороскоп на 2017 рік за знаками зодіаку онлайн
У 2017 році представники цього знака будуть легковажно перемикати свою увагу з одного об'єкта пристрасті на інший. При цьому самі Раки будуть лише приймати знаки уваги – виняткова вимогливість до партнерів не дозволить їм зробити остаточний вибір. Астрологи попереджають емоційних Раків про те, що вже в середині року Півень може спустити вас з небес на землю: захопившись фліртом і кокетством, ви можете пропустити по-справжньому значимого людини. Раки, які зможуть підійти до питання відносин серйозніше, швидше за все, зможуть створити щасливу пару зі своїм обранцем.


Представники цього знаку, які вже знайшли свою половинку, будуть насолоджуватися гармонійними відносинами. Небезпека представляє тільки ваша ревнощі. Різкі перепади настрою можуть відлякати навіть самого терплячого і люблячого партнера, тому вам варто припинити дратуватися сльозами з приводу і без нього. Пам'ятайте, що ваш партнер теж потребує турботи та уваги до своїх проблем. Чесність і відкритість зможуть вивести ваші відносини на новий рівень. Рік сприятливий для розширення сім'ї – дбайливі Раки будуть щасливі, ставши батьками. Вогненний Півень обіцяє в цьому питанні своє заступництво.


В цілому рік сприяє зміцненню вже наявних відносин. Головне — зуміти вчасно розмежувати щирі почуття і швидкоплинні захоплення, і приділити увагу роботі над минулими помилками. Рік Вогняного Півня навчить скритних Раків чесності та вміння жертвувати особистими бажаннями на користь коханої людини. Раки, які зможуть подолати всі подаровані долею труднощі, будуть винагороджені в кінці року: ваша романтична історія цілком може закінчитися веселим весіллям.


Гороскоп для ЛЕВА


Любовний гороскоп на 2017 рік за знаками зодіаку онлайн
Вогненний Півень принесе в життя царствених Львів безліч романтичних спокус. Увага, яким будуть оточені представники даного знаку, підніме їх самооцінку до небес. Відкрилися можливості можуть настільки вас захопити, що ви забудете про необхідність дотримуватися обережності. Астрологи рекомендують Левам пам'ятати про небезпеку зв'язків на одну ніч, інакше ви ризикуєте не тільки репутацією, але і здоров'ям.


Леви, які складаються у відносинах, повинні пам'ятати про необхідність приділяти свою дорогоцінну увагу партнеру. Ви дуже схильні до відстоювання власних інтересів і часто забуваєте про важливість компромісу в питаннях побуту та відпочинку. Тотем 2017 року змусить вас поступатися коханому. Не навчитеся – відчуйте болючий удар гострим півнячим дзьобом.


Рік стане знаковим для тих, хто досі перебував у сумнівах. Вогненний Півень розставить всі крапки у стосунках: справжня любов зможе подолати будь-які труднощі. Якщо ж ви досі не були впевнені у щирій прихильності до партнера, то ви швидше вирішите розлучитися, ніж і далі будете тягнути вантаж безперспективних відносин. Самотні Леви в 2017 році вийдуть на полювання. Їх цілеспрямованість, наполегливість і чарівність допоможуть взяти будь-бастіон – ніхто не зможе довго опиратися закоханому Леву. Але не розслабляйтеся — невміння слухати і відчувати потреби партнера може зіграти з вами злий жарт.


Вогненний Півень обіцяє особливе заступництво Левам, які перебувають у розлученні. Цілком можливо, що чоловік, якого ви довгий час вважали лише хорошим другом, стане вашим обранцем. Нове щастя уже видніється на горизонті – не бійтеся знову поринути у вир почуттів і романтичних переживань. Навіть самі самодостатні Леви будуть раді зануритися в атмосферу теплих сімейних вечорів. Але врахуйте, ваше особисте щастя знаходиться у ваших руках – Півень зажадає від вас рішучих дій.


Прогноз для ДІВИ


Любовний гороскоп на 2017 рік за знаками зодіаку онлайн
Рік Вогняного Півня обіцяє принести в життя Діви чітке усвідомлення її прагнень у романтичній сфері. Представники даного знаку не будуть сидіти, склавши руки і занурившись в любовні терзання. Тотем 2017 року надасть нерішучим Дівам завзятість, яке допоможе їм досягти поставлених цілей. Перед напором закоханої Діви не встоїть жодна серце, так що сміливо починайте штурм. Особливо сприятливим періодом для досягнення особистого щастя стануть весна і літо. Вогненний Півень дозволить вам довести справу не тільки до бурхливого роману, але й до весільних дзвонів.


Навесні Півень обіцяє заразити вас любовною лихоманкою – самотні Діви будуть змінювати партнерів як рукавички, закохані будуть налаштовані на весільні клопоти, а сімейні переживуть другий медовий місяць. Символ 2017 року гарантує, що навіть найбільш прагматичні Діви захочуть відправитися на прогулянку під місяцем – цим ви не тільки здивуйте свого партеру, але і освіжіть спогади самих щасливих днів. Навчіться слухати свою другу половинку і не відмахуйтеся від її примх, щоб надовго підтримати освіжаючу хвилю романтичних емоцій.


Не забувайте про вирішення нагальних побутових проблем зокрема, рік буде дуже сприятливий для розширення житлоплощі. У період осінніх депресій у вас можуть виникнути сумніви в правильності вибору – відмітайте будь-які з них. Заплануйте на осінь спільну поїздку, побродите по старовинних вуличках Європи і відчуйте дух середньовіччя.


В цілому рік обіцяє товариським і легким на підйом Дівам безліч романтичних знайомств. Найперспективніші з них відбудуться за кордоном. Сміливо вирушайте у відпустку в далекі країни – висока ймовірність, що ви зав'яжете довгостроковий роман з хепі-ендом. Зірки рекомендують вам на час відключити свою раціональність – не бійтеся, що стосунки на відстані будуть складними, адже Півень як ніхто інший протегує сміливих починань і винагороджує найбільш затятих та терплячих.


Прогноз для ВАГ


Любовний гороскоп на 2017 рік за знаками зодіаку онлайн
Вогненний Півень буде уважно стежити за Вагами . Пора навчитися обережніше ставитися до почуттів оточуючих. Ваша неврівноваженість не додасть вам щастя в особистому життя. Друга половинка втомиться терпіти ваші капризи і несерйозність, підвищиться ризик сварок і конфліктів. Не опускайте руки і не чекайте, що складності вирішуватися самі собою – символ 2017 року наполягає на швидкому і дипломатичному вирішенні будь-яких конфліктних ситуацій. Ваги, які зможуть досягти рівноваги, з честю подолають любовні проблеми. У другій половині року зірки дозволять вам зануритися в атмосферу спокою. Скористайтеся періодом затишшя – вирушайте у спільну поїздку або в гості до далеких родичів.


Самотні Ваги з самого початку року будуть надмірно схильні до флірту без зобов'язань. Пам'ятайте, що легковажне поводження може призвести до негативних наслідків – плітки, домисли і скандали принесуть у ваше життя багато неприємних хвилин. Якщо ви не зумієте вчасно взяти себе в руки, так і залишитеся наодинці до кінця року. Будь-який роман, розпочатий у весняний період, з часом згасне сама собою. Деякі з цих амурних пригод призведуть до виникнення відмінною дружби, але більшість закінчиться сварками і з'ясуванням відносин. Задумайтеся, чи варто витрачати час і псувати собі нерви


Друга половина 2017 року змістить настрій Ваг в іншу крайність – вони замкнуться в собі і будуть займатися самоїдством, шкодуючи про відсутність домашнього затишку і душевного тепла. Придивіться до свого оточення – вам давно симпатизує людина, якого ви ніколи не помічали. У прагненні отримати свій шматочок щастя Ваги можуть спробувати повернути тих, з ким розлучилися кілька років тому. Вам буде здаватися, що це чудова ідея, але на жаль – відроджені відносини не принесуть у ваше життя бажаного спокою.


Прогноз для СКОРПІОНА


Любовний гороскоп на 2017 рік за знаками зодіаку онлайн
Розпещений долею Скорпіон і в рік Вогняного Півня не зазнає дефіциту уваги з боку представників протилежної статі. Ніхто не зможе чинити опір чарівності і привабливості представників даного знаку. Скористайтеся прихильністю зірок, щоб налагодити відносини з постійним партнером або створити нову гармонійну пару. Проте астрологи застерігають сімейних представників даного знаку. Скорпіони повинні пам'ятати, що іноді синиця в руках набагато краще, ніж ефемерний журавель у небі. Надмірна захопленість фліртом може призвести не просто до сварок, а до розставання. Відкиньте сумніви і муки – ваша друга половинка не зможе пробачити зради, а ви проведете залишок року, кусаючи лікті.


Направте ваш потенціал на те, щоб внести новизну в стабільні і спокійні стосунки. Озвучте свої інтимні бажання і частіше будьте ініціатором любовних ігор. Не забувайте про користь спільного відпочинку, заведіть спільне хобі і постарайтеся більше подорожувати в новому році. Ну а самотні Скорпіони можуть очікувати доленосне знайомство ближче до середини року. Уважно дивіться по сторонам – ваш ідеал може з'явитися на горизонті досить несподівано. Астрологи стверджують, що вам доведеться докласти зусилля для завоювання мети, але результат перевершить найсміливіші очікування.


Скорпіони, які давно перебувають у парі, але бояться втратити свою незалежність, повинні відкинути будь-які сумніви. Рік Вогняного Півня сприяє офіційного оформлення відносин. Навіть самі волелюбні представники цього знаку відчують готовність звити затишне сімейне гніздечко. Тотем 2017 року допоможе вам знайти фінансові ресурси для реалізації цього бажання. Екстравагантний Скорпіон ще довго буде насолоджуватися розмовами про розкоші свого весільного торжества.


Прогноз для СТРІЛЬЦЯ


Любовний гороскоп на 2017 рік за знаками зодіаку онлайн
У рік Вогняного Півня Стрільці будуть наділені надзвичайно високим романтичним потенціалом. Всі турботи і тривоги минулих років відійдуть в сторону, дозволивши вам зануритися в атмосферу чуттєвих насолод. У вас буде тільки одне бажання – кожну хвилину часу бути поруч зі своєю другою половинкою. Що ж, це дуже похвально – Півень всіляко підтримає вас і наповнить відносини тільки позитивними емоціями.


Навіть самі вітряні та безтурботні представники цього знаку зможуть стати по-справжньому відповідальними. Цим ви точно здивуйте свого партнера, який вже зневірився перевести відносини на новий виток розвитку. Глибина почуттів змусить Стрільців задуматися про зміну сімейного стану. Не лякайтеся цього – Півень підтримає прагнення створити сімейне вогнище і благословить вашу пару. Спробуйте вести спільний побут — і ви здивуєтеся, як приємно проводити вечори за довгими душевними розмовами.


Вільні Стрільці з великою ймовірністю зустрінуть свою другу половинку. Відстрочити доленосну зустріч може притаманна Стрільцям нерішучість і коливання. Вам потрібно стати сміливіше і припинити зважувати кожен свій крок. Півень хоче, щоб ви були трішки романтичніше і навіть безрассуднее. Не прислухаєтеся до рекомендації небесних світил – і предмет обожнювання заберуть у вас прямо з-під носа. Пам'ятайте, що завоювати своє щастя з наскоку простіше, ніж намагатися повернути шляхом тривалої облоги.


Астрологи попереджають сімейних Стрільців про ризик зрад вашої другої половинки. Не поспішайте звинувачувати свого партнера – ви самі забули про необхідність час від часу роздмухувати вогонь пристрасті. Продумайте превентивні заходи — наприклад, повезите партнера на місце вашої першої зустрічі, приділіть увагу організації романтичного вечора на День Закоханих, уважно ставтеся до будь-яких прохань і побажань коханої людини. Якщо зможете повернути колишні емоції, зірки зведуть нанівець будь-яку можливість того, що ваша половинка подивиться наліво. Друга половина року позбавить вас від тривог – домашнє вогнище знову буде горіти яскравим полум'ям любові.


Прогноз для КОЗЕРОГА


Любовний гороскоп на 2017 рік за знаками зодіаку онлайн
Вогненний Півень обіцяє відкрити в Козерогах абсолютно незвичайні таланти. Ви зможете повністю зануритися в домашні клопоти, ставши воістину ідеальним господарем або господинею. Ви з легкістю будете вирішувати будь-які побутові питання, оточуючи домашніх увагою і турботою. Ваш партнер може сприйняти ці зміни з деякою настороженістю, підозрюючи, що так ви заметаете сліди минулих помилок. Але з часом тривоги вщухнуть і ваша сім'я буде викликати в оточуючих заздрість – такого затишного сімейного гніздечка ще пошукати! Однак зірки попереджають – ваше прагнення до порядку в будинку може привести до абсолютно непотрібним причіпок і конфліктів.


Рік Вогняного Півня відкриє перед Козерогами можливість перенести відносини на більш високий рівень. Для вас настає благодатний період – домашні проблеми вирішаться самі собою. На хвилі успіху ви цілком можете зважитися почати спільне життя в офіційному шлюбі. Що ж, якщо ви впевнені в своїх почуттях, то чому б не зробити цей відповідальний крок Символ 2017 року обіцяє вам свою підтримку. Однак є ризик того, що родичі почнуть ставити вам палиці в колеса. Не вступайте в деструктивні конфлікти – спокійно і врівноважено відстоюйте своє право на особисте життя. При такій позиції ваш вибір буде сприйнято спокійніше, а до кінця року пристрасті і зовсім вляжуться.


Самотні Козероги повинні відкинути зайву підозрілість. Звичайно, у вас говорить минулий досвід і негативні емоції, яких було достатньо в попередні роки. Вогненний Півень радить вам почати життя з чистого аркуша і не підозрювати всіх і кожного в нещирих наміри. Постарайтеся виховати в собі здатність до довіри – і тоді ваша друга половинка зустрінеться вам вже в середині 2017 року. Ця людина розтопить серце черствим Козерога і позбавить його від гострого почуття самотності.


Прогноз для ВОДОЛІЯ


Любовний гороскоп на 2017 рік за знаками зодіаку онлайн
Якщо до початку 2017 року Водолій ще не зробив вибір на користь одного з можливих партнерів, то він навряд чи візьметься за розум у рік Вогняного Півня. Товариськість і шарм цього знака забезпечать йому настільки великий вибір, що він не зможе прийняти остаточне рішення. Крім того, вільні Водолії будуть занадто схильні до появи егоїзму. Зірки говорять, що якщо ви не навчитеся ставити бажання і почуття партнера хоча б на один рівень зі своїми, то так і будете кидатися від одного вогника любові до іншого протягом всього 2017 року.


Водолії зможуть стати розсудливим тільки до осіннього періоду – дощі і сіре небо налаштують їх на ліричний настрій. Ви зможете переосмислити свою поведінку, однак є ризик, що почуття самотності змусить вас зав'язати черговий швидкоплинний роман. Через нього ви не роздивіться людини, який потрібен вам насправді. Якщо ж представники знаку Водолія зможуть стати серйозніше і відповідальніше, то Півень забезпечить їм справжню любов. Сміливо съезжайтесь відразу через кілька місяців після знайомства – свіжість почуттів і емоційний підйом допоможуть вам подолати труднощі перших днів взаємного притирання.


Сімейним Водоліям потрібно зменшити свої кар'єрні устремління. Ваш партнер вже втомився перебувати на другому плані – він довго терпів часті відлучки і постійну зайнятість, проте всьому приходить кінець. Астрологи рекомендують Водоліям на час вибути з професійної гонки і приділити увагу зміцненню сімейного бастіону. Навчіться втілювати в життя мрії своєї половинки. Скріпити союз допоможе нове життя – рік Вогняного Півня дуже сприятливий для поповнення сімейства. Якщо ж ви нічого не зміните, небесні світила прогнозують підвищений ризик розлучення до кінця 2017 року. Вибір пріоритетів залишається за вами, проте пам'ятайте, що розбиту чашку неможливо склеїти.


Прогноз для РИБ


Любовний гороскоп на 2017 рік за знаками зодіаку онлайн
Протягом 2017 року Риби з усіх сил буде прагнути якомога більше часу проводити в колі сім'ї. Однак життя внесе свої корективи – вас постійно будуть відволікати робочі проблеми і клопоти. Астрологи кажуть про ризик виникнення конфліктів і сварок з партнером в першій половині 2017 року. Постарайтеся хоча б у вихідні дні відволікатися від соціальних проблем, інакше потім не разгребете купу неприємностей, які спіткали вас на любовному фронті. В суботу та неділю відключайте робочий номер і вирушайте в кіно, за покупками чи на прогулянку в парк. Тільки так ви зможете зберегти все, що досягалося такими зусиллями.


Не поспішайте з прапором в руках відстоювати свої погляди. Півень не вітає догматизм і потурання особистим інтересам. На допомогу Рибам прийде вміння йти на компроміс. Якщо ж ви не прислухайтесь застереження зірок – ризикуєте отримати глибоку тріщину у відносинах. Постарайтеся звертати менше уваги на недоліки вашого партнера, адже ви й самі не без гріха. Пам'ятайте, що постійні причіпки і невдоволення не зміцнять ваші відносини, а лише внесуть розбрат у цілком гармонійне життя.


Одиноким Рибам у рік Вогняного Півня пощастить набагато більше – Півень припас для вас багато цікавих і перспективних знайомств. Ви будете настільки привабливі для протилежної статі, що вам з легкістю пробачать рідкісні зустрічі. Досить високий шанс, що глибокі почуття наздоженуть вас абсолютно несподівано. Знайомство, яке ви розцінювали як легкий флірт, несе в собі глибинний потенціал. Скористайтеся цим шансом — наступні роки обіцяють бути до Риб більш суворими.


Увага: у рік Півня Рибам не варто планувати весільні урочистості. Цілком можливо, що ви не зумієте реалізувати всі задуми і найпотаємніші бажання. Накопичте достатньо коштів, щоб все пройшло без сучка і задирки – тоді приємне післясмак від найважливішого дня у вашому житті буде ще довго наповнювати серця коханих теплом.

загрузка...
Любовний гороскоп на 2017 рік за знаками зодіаку онлайн
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають