• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Гороскоп на 2017 рік для Щура

Гороскоп на 2017 рік для Щура


Тим, хто народився в рік Пацюка, 2017 рік подарує масу приємних сюрпризів. Вогненний Півень дозволить Щурам домогтися бажаного результату практично в будь-якій сфері – крилатий господар року поважає активних Щурів, і обов'язково допоможе.


Щури - створення незалежні, і в 2017 році зуміють проявити себе у сфері підприємництва – саме час відкрити свою справу, втілити в життя давні задуми. Півень допоможе Щурам не тільки порадами – він поговорить із впливовими людьми, які обов'язково вирішать познайомитися з милими Щурами і взяти участь в їх долі. ?
У сфері кохання чарівним Щурам Півник припас багато цікавого. Чарівність Щурів буде зашкалювати, а вже Вогненний Півник подбає про те, щоб вас оточували гідні шанувальники, з якими не соромно вийти і в бенкет, і в світ. Намагайтеся бути помітними, іноді корисно навіть зухвалими – протилежну стать тільки цього і чекає. Багатьом вільним Щурам в 2017 році Червоного Півня вдасться послухати вальс Мендельсона, причому, на власному весіллі. Шлюби, укладені в 2017 році обіцяють бути щасливими, а сім'ї, які утворяться в рік Півня, будуть міцними і дружними. І головне – рік сприятливий для зачаття і народження здорових діток. ?
Для повного щастя не вистачає тільки позитивного прогнозу на сферу фінансів. І тут Півник не розчарує працьовитих Щурів. Щури – хлопці практичні і розважливі, і ви точно не пропустіть шансів, які підкине турботливий Півник. Багато Щури можуть пробувати свої сили в політиці – депутатські крісла звільнять одразу, тільки ви цього захочете. У сфері творчості для милих Щурів Півник особисто запалить зелений світло – ідей у вас буде море, головне, знайти відповідну команду. Загалом, Півник усіма крилами за те, щоб Щури домоглися в рік його успіху і процвітання. ?

Гороскоп на 2017 рік для Вогненної Щури


Роки народження: 24 січня 1936 по 10 лютого 1937 року і з 19 лютого 1996 по 6 лютого 1997 року
Вогняні Щури – істоти динамічні і рухливі і, звичайно, вони припадуть до вподоби Червоному Вогненному Півнику. Півень поважає Вас за чесність і відвертість, йому по душі і хитринка Вогняних Щурів – як же в наш час без цього?
У 2017 році мудрі Вогненні Щури будуть просто вражати оточуючих своєю інтуїцією, і навіть ясновидінням – на службу вам, і робити нічого особливо не доведеться. Півень принесе у дзьобику і нову посаду, і хорошу зарплату. ?Вогняні Пацюки завжди в центрі уваги і, звичайно, це оцінить не тільки діловий світ, у 2017 році у вас активізуються шанувальники. Пропозиції руки і серця будуть надходити, мало не щодня, проте бажано включати голову, адже в рік Півня ви можете стати надмірно емоційні.
Сімейним Вогненним Щурам 2017 рік принесе довгоочікуваний спокій – вас оточують любов'ю і турботою, і всі домочадці будуть щасливі від того, що милі Щури знаходяться поряд з ними. У спілкуванні з половинкою Вогненним Щурам бажано проявляти ініціативу, Півник, звичайно, підкине идейки для романтики, але доведеться діяти самостійно. ?Як же влаштовувати побачення до улюбленого, якщо в гаманці гуляє вітер? – запитають багато Вогненні Щури. Не переживайте, Червоний Півень і про це подбав. Грошиків буде вистачати на все – і на романтику, і на поліпшення житлових умов, і навіть на купівлю всякої всячини. Запасливим Вогненним Щурам доведеться по душі турбота Півника, адже господар 2017 року навіть задумався про вашому відпустці – відпочивати в рік Червоного Півня ви будете багато і часто. Причому, до послуг милих Вогняних Щурів не тільки звичні курорти, у вас з'явиться можливість подивитися світ, а то і зовсім здійснити навколосвітню подорож.

Гороскоп на 2017 рік для Водяний Пацюки ?


Дата народження з 15 лютого 1972 по 2 лютого 1973 року
Стихія води наділила Щурів творчими здібностями, і Вогненний Півень буде від вас просто в захваті. Водяні Пацюки весь рік будуть в центрі уваги – багато солідні люди вшанують за честь співпрацювати з такими чудовими професіоналами. Взаємини в колективі в рік Півня помітно покращаться, завдяки вашій незвичайним дружелюбності. Ті Водяні Пацюки, які мріють змінити місце роботи, можуть здійснити своє бажання – Півник зробить так, щоб ваше резюме потрапило в потрібні руки, і ви будете буквально нарозхват. ?
2017 рік не залишить Водяних Пацюків і без любові. В любовній сфері вас очікує пожвавлення і дивні, несподівані відкриття. Півник зведе вас з цікавими людьми, у багатьох Водяних Пацюків з'явиться шанс створити сім'ю, звичайно, якщо у вашому паспорті ще не стоїть гарна весільна друк. Секретом сімейного щастя у рік Вогняного Півня стане уміння визнавати свої помилки – Водяні Пацюки вміють знаходити компроміс набагато краще за інших.
Півник у свій рік і подружиться з лелеками – вже цих пташок довго вмовляти не доведеться, і вони обов'язково завітають до Водяних Пацюків з крикливим подаруночком. ?З грошима у 2017 році проблем не очікується, навпаки, багато Водяні Пацюки зуміють якщо не знайти скарб, то вже виграти в лотерею точно. У Водяних Пацюків розвинене уяву, і якщо ви будете мріяти про фінансову удачу, Півник обов'язково прислухається до ваших бажань, і посуне всі небесні світила так, як належить.
Ризикові Водяні Пацюки легко залучать в життя удачу, якщо в 2017 році будуть витрачати гроші на корисні речі – дійсно, навіщо вам сота пара туфель, якщо можна накопичити на новий автомобіль, в якому набагато зручніше їздити в кросівках.

Гороскоп на 2017 рік для Дерев'яної Щури ?


Дата народження з 2 лютого 1984 року по 19 лютого 1985 року
Дерев'яні Щури щедрі і доброзичливі – Півник цінує ці якості, і захоче посприяти тому, щоб ви в його рік добилися успіху. У Дерев'яних Щурів на першому місці стоїть порядок у справах, чи варто дивуватися, що для начальства ви будете основними кандидатами на підвищення. Нова посада не повинна стати межею мрій – кар'єрний ріст справа така, адже завжди є сходинка вище. Дерев'яні Пацюки будуть бадьорі і оптимістичні, і в рік Півня ви здатні зачарувати найвибагливіших партнерів – пропозиції про співробітництво будуть досить частими.
В любовній сфері у Дерев'яних Щурів тиша, гладь та благодать. Півник любить наводити порядок в курнику, і він неодмінно прийде в захват, коли побачить, як ви будуєте стосунки з домочадцями.
Сімейних Дерев'яних Щурів чекає багато приємного в 2017 році – далекі родичі захочуть перебратися до вас ближче, так що нудьгувати вам точно не доведеться. Вільні Дерев'яні Щури можуть замовляти ресторан – половинка вже на підході, і Півник зробить все, щоб ви не пройшли мимо своєї коханої людини.?
Азарт і ризик у 2017 році стануть незмінними супутниками Дерев'яних Щурів. Ну а господар зробить все, щоб ваші авантюрні ідеї привели до шикарних результатами. Для того щоб поповнити лави олігархів, Дерев'яним Щурам доведеться добряче попрацювати, але вже розправитися з боргами і не залізти в нові кредити у вас точно вийде. Фінансова незалежність дозволить Дерев'яним Щурам відчувати себе чудово: здивувати обранця – будь ласка, поліпшити умови проживання – та ніяких проблем! Ну, звичайно, Дерев'яним Щурам не слід забувати про податкову інспекції – хлопці там такі, що палець в рот не клади, так що краще з ними дружити. ?

Гороскоп на 2017 рік Земляного Щура ?


Дата народження 19 лютого 1996 року по 7 лютого 1997 року
Земляні Щури – народ працьовитий і терплячий, і в рік Червоного Вогняного Півня у вас, нарешті, з'являться можливості для втілення задуманого. На службі вас поважають – це чи не привід вимагати заохочення? У багатьох Земляних Щурів будуть шанси досягти успіху в професійній діяльності – геніальних ідей у вас, хоч відбавляй, і Півень не потерпить, якщо свої розумні думки ви будете записувати в тонку зошит і нікому не покажете. Дійте сміливіше, вже Червоний Вогняний Півник зробить все, щоб Дерев'яних Щурів помітили потрібні люди і посприяли вашому успіху. ?
В любовній сфері у Земляних створінь все в порядку. Ви заслужили щастя, і в рік Півня обов'язково потоваришуйте і з затишком, і зі стабільністю в сімейних відносинах. Домочадці будуть поважати вас, адже Земляні Щури будь-яку справу вирішують в два рахунки, і навіть з сусідами вміють домовитися. У холостих Земляних Щурів в рік Півня виростуть крила – ще б, половинки блукають за вами по п'ятах, головне, розгледіти свою любов, і нічого не переплутати. Хоча, Півник не проти і вільних стосунків – у його рік можна і погуляти і розвіятися, без всяких зобов'язань і шлюбних контрактів.
У фінансовій сфері Земляних Щурів очікують хороші перспективи. Можете нашити більше мішечків для грошей – хто знає, раптом Півник вирішив розщедритися, і видати вам гроші золотими монетами? Від всяких шахраїв і авантюристів турботлива пташка вас захистить – Земляні Щури за весь 2017 рік жодного разу не зустрінуться з нечесними особистостями. Але, як відомо, гроші тягнуться до грошей, тому постарайтеся поменше витрачати свої капітали на всяку нісенітницю, адже ви навіть за місяць зможете накопичити на шикарну покупку, про яку в минулому році і думати не сміли.

Гороскоп на 2017 рік для Металевої Щури


Дата народження з 28 січня 1960 року по 14 лютого 1961 року
Металеві Щури – хлопці сильні і владні, Вогненний Півник частенько буде спостерігати за вашими діями, і махати крильцями від захвату. Ви з легкістю доб'єтеся керівній посаді, якщо, звичайно, самі цього захочете. З переходом на іншу роботу в 2017 році у Металевих Щурів теж проблем не буде, можете навіть відкрити свою справу, адже Вогненний Півень не сидів на жердині, склавши крила – він вже облетів всі необхідні інстанції і домовився з корисними людьми про деталі. У новому бізнесі бажано не забувати про старих друзів і колег – беріть їх з собою в щасливе майбутнє, не пошкодуєте.
В любовній сфері Металевих Щурів чекає багато приємних моментів. Адже Металеві ви тільки по стихії, а в душі м'які і пухнасті. Веселий норов і добродушність допоможуть Металевим Щурам знайти гармонію в родині – діточки вас обожнюють, обранець сходить з розуму від любові, а старша рідня прислухається до кожного слова. У вільних Металевих створінь в любові і зовсім ідилія – у всіх палацах одружень чекають тільки вас, залишилося лише знайти половинку, але Півень обіцяє, що з цим проблем не буде. ?
Золото, як відомо, теж метал, і швидше за все, коштовності будуть буквально липнути до Металевих Щурам. Але якщо ви віддасте перевагу паперові купюри, Півник притягне і такі – лише б ви посміхалися. Вкладення в рік Півня виявляться вдалими – багато Металеві Щури збагатяться за кілька днів, головне, прислухатися до інтуїції, але і від розумних порад близьких людей теж краще не відмахуватися. Фінансова незалежність дозволить Металевим Щурам радіти життю – гроші, як відомо, не головне, але коли шарудливі папірці в достатній кількості, це, як не крути, приємно.
загрузка...
Гороскоп на 2017 рік для Щура
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають