• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Нумерологічний гороскоп (прогноз) на 2017 рік за датою народження

Нумерологія — одна з найдавніших наук у світі. Мудреці приписували цифр магічні властивості, ретельно вивчаючи вплив дати народження на подальше життя людини. Знання Числа Долі допомагає уникнути безлічі помилок і найбільш повно реалізувати свої здібності. Дана цифра впливає на місце людини в світі, окреслюючи його життєвий шлях. Обізнаність у цьому питанні допоможе скорегувати свою долю, послабити вплив негативних чинників і розкрити свої сильні сторони.


Нумерологічний гороскоп (прогноз) на 2017 рік за датою народження
Число Нового 2017 року Півня — 1

Ознайомившись з нумерологічним гороскопом на 2017 рік, ви зможете грамотно спланувати найважливіші події і прожити наступний рік без втрат і тривог. Для початку подивимося, що говорить нумерологія з приводу 2017 року в цілому. Щоб дізнатися число, відповідне майбутньому році, складемо всі цифри: 2+0+1+7=10. Одиницю підсумовуємо з нулем, щоб отримати просте число. Підсумок дорівнює 1. Таким чином, числом нового 2017 року є одиниця.


Число 2017 року і його значення


Розглянемо докладніше характеристики цієї цифри. Одиниця є символом змін. Число це неоднозначно за своєю природою воно є носієм агресивною і невгамовної енергії, одночасно символізуючи єдність і самотність. 2017 рік буде сприяти творчим починанням і реалізації свіжих ідей. У ньому не буде місця сірості і посередності.


Особливим успіхом у 2017 році будуть користуватися ті, хто здатний проявити лідерські якості і зможе працювати на випередження подій – недарма одиницю вважають в нумерології числом центристів. У новому році до вирішення будь-якої задачі потрібно підходити з розумом, не сподіваючись на прихильність зірок і подарунки фортуни. Рік сприятливий для розвитку професійної майстерності, підвищення кваліфікації, освоєння нових знань та вмінь.


Нумерологічний гороскоп (прогноз) на 2017 рік за датою народження
Знання числа долі гарантує вам персональний прогноз на 2017 рік

Даний період часу сприяє кар'єрному зростанню, так що не пропустіть можливість переїхати в новий робочий кабінет. Особливо значущим 2017 рік буде для представників творчих та інтелектуальних професій, а також для розвитку власного бізнесу. У новому році потрібно бути пунктуальним, дотримуватись планів і більше часу проводити в колі сім'ї. Шлюби, укладені в цьому році, будуть особливо вдалими. Ну а небезпеками 2017 року стануть прояви егоїзму, гніву і марнославства.


Нумерологічний прогноз на 2017 рік


Щоб визначити, що принесе 2017 рік саме вам, скористайтеся нумерологічним прогнозом, розрахованим для кожної цифри. Спочатку потрібно визначити ваше персональне число долі. Для цього складіть всі цифри, присутні у вашій даті народження. Наприклад, ви з'явилися на світ 18 березня 1977 року. Складемо: 1+8 (день) +3 (місяць) + 1+9+7+7 (рік) = 36 потім 3+6 = 9. Таким чином, ваш життєвий шлях визначає дев'ятка.


Ваше Число Долі – 1


Нумерологічний гороскоп (прогноз) на 2017 рік за датою народження
Люди-Одиниці можуть розраховувати на вдалий період. Недарма їх індивідуальне число долі збігається з числом 2017 року. Ваша енергійність і цілеспрямованість допоможуть досягти запланованих цілей у професійній та особистій сфері. Природна наполегливість і сила характеру Одиниць позитивно позначаться на їх кар'єрному положенні. Досягнення минулих періодів і нові трудові подвиги призведуть до суттєвого підвищення окладу або пропозиції зайняти більш високу посаду.


Одиниці, які поки не зв'язали себе узами шлюбу, можуть планувати весільні урочистості – настав час для створення міцної і гармонійної сім'ї. 2017 рік пройде під знаком комунікабельності і численних знайомств – скористайтеся цим, щоб поповнити ряди впливових друзів та партнерів по бізнесу. Небезпека для Одиниць несуть раптові напади агресії і схильність до диктату. Постарайтеся стримати ці негативні якості, інакше до кінця року ви ризикуєте зіпсувати відносини з одним з близьких друзів або родичів.


Ваше Число Долі – 2


Нумерологічний гороскоп (прогноз) на 2017 рік за датою народження
Природний такт і відмінні комунікаційні навички сприяють тому, щоб Двійки провели комфортний і вдалий рік. Особливо хороший цей період часу буде для Двійок, зайнятих у творчій сфері – дизайнери, актори, письменники і художники можуть розраховувати на визнання їхнього таланту і гучний успіх. У 2017 році для Двійок загострюється ризик виникнення деструктивних конфліктів – ваші досягнення можуть викликати таємну заздрість або відкриті нападки з боку недоброзичливців. Скористайтеся вашої природного дипломатичністю і обережно йдіть від відкритого з'ясування відносин.


Скандал навколо вашої персони буде зовсім ні до чого — в 2017 році Двійки можуть стати занадто залежними від думки оточуючих. Попрацюйте над зайвої недовірливістю, щоб відчувати себе вершителем своєї долі, а не маріонеткою покірною в руках маніпуляторів. У відносинах з партнером Двійок потрібно проявляти більше терпимості, розуміння та співчуття – це допоможе вивести вашу пару на новий рівень взаємовідносин.


Ваше Число Долі – 3


Нумерологічний гороскоп (прогноз) на 2017 рік за датою народження
Трійки повинні максимально задіяти всі відпущені їм інтелектуальні здібності, щоб скористатися можливостями, наданими їм у протягом 2017 року. Ваша захопленість роботою і вміння показати високий результат буде прихильно оцінене керівництвом. Рішучість і ентузіазм, властиві цій цифрі, допоможуть Трійкам, організуючим свій власний бізнес. Але остерігайтеся непродуманих і ризикованих вкладень – ваше багата уява може збити вас з істинного шляху.


Менше хваліться досягнутими результатами, щоб не злякати удачу. Пристрасні і сексуальні Трійки зможуть налагодити особисте життя – ви обов'язково зустрінете свою любов, якщо до цього часу перебували в одиночному плаванні. Сімейним Трійкам варто зменшити природну владність і зайву схильність до критики. Рік виключно сприяє поповненню в родині і гарантує здорове потомство.


Ваше Число Долі – 4


Нумерологічний гороскоп (прогноз) на 2017 рік за датою народження
Заповзятливі Четвірки весь рік будуть крутитися як білка в колесі. Грамотно розподіляйте сили, щоб не видихнути вже в середині 2017 року. Подолати відпущені долею труднощі вам допоможуть природне завзятість, витривалість і ретельно спланована тактика поведінки. Попрацюйте з притаманним вам консерватизмом. Удача в справах буде супроводжувати лише тим Четверкам, які зможуть сприймати нові ідеї і нестандартні підходи. Четвірки самодостатні, однак, у новому році слід більше спілкуватися з друзями та рідними – вчасно отриманий рада вбереже вас від великих неприємностей.


У 2017 році Четверкам варто утриматися від авіаперельотів. Намагайтеся долати відстані за допомогою наземного транспорту. При можливості відкладіть будь-які відрядження і поїздки на кінець року, коли ризик травматизму зійде нанівець. Сімейним Четверкам потрібно зменшити природну схильність до ревнощів, щоб не зіпсувати стосунки з партнером.


Ваше Число Долі – 5


Нумерологічний гороскоп (прогноз) на 2017 рік за датою народження
Яскраві і рухомі П'ятірки в 2017 році мають всі шанси на успіх. Відпустіть на волю природну тягу до винахідництва і невгамовний дослідницький дух, щоб досягти вагомих результатів і поправити своє матеріальне становище. У 2017 році вам може знадобитися допомога зі сторони, так що стримайте індивідуалізм і беріться лише за командні проекти. Коли настане час ділення річних бонусів, не намагайтеся перетягнути ковдру на себе – кожному чесно воздасться по його заслугах. Рік сприяє налагодженню міжнародних зв'язків, так що не відмовляйтеся від закордонних поїздок і спілкування з партнерами з-за кордону.


Від ризикованих вкладень краще відмовитися – високий ризик втрат внаслідок шахрайських дій та помилок в юридичних документах. Для вас настане сприятливий період у сфері любовних відносин. Головне — подолати природну непослідовність і не розпорошуватися на безперспективні романи. Короткострокова зв'язок не принесе вам щастя. Придивіться до свого оточення — в ньому присутня людина, яка давно і щиро вас любить.


Ваше Число Долі – 6


Нумерологічний гороскоп (прогноз) на 2017 рік за датою народження
Людей-Шісток очікує гармонійний у всіх відносинах рік – кар'єрні успіхи, любов і удача будуть відсипані вам повною мірою. Не думайте, що це подарунок небес. Шістки багато працювали в минулі роки, тому зараз можуть розслабитися і пожинати плоди своїх зусиль. Рік сприяє творчому самовираженню. Присвятіть більше вільного часу своєму хобі – це принесе вам незабутнє задоволення. Подумайте про можливості перевести ваша «справа для душі» на комерційну основу. Основного заробітку ця діяльність не замінить, але цілком може дати пристойний додатковий дохід.


Ваша природна інтуїція, яку часто називають шостим почуттям, допоможе уникнути ризиків і грошових втрат. До вас будуть звертатися за порадами, так що не нехтуйте можливістю підняти авторитет в очах колег і родичів. Особисте життя Шісток не потурбує – настає період гармонії і благоденства, який може затьмарити ваша надмірна образливість. Постарайтеся бути більш терпимим до недоліків партнера.


Ваше Число Долі – 7


Нумерологічний гороскоп (прогноз) на 2017 рік за датою народження
Людей-Сімок чекає активний динамічний рік. Природна мудрість дозволить їм поставитися до цього філософськи і не проявляти зайву метушливість. Ви можете змінити сферу діяльності або прийняти рішення про переїзд — воно в будь-якому випадку буде зваженим і продуманим. Повірте — ви самі не помічали, як підсвідомо виношували плани протягом минулого року. Ваша самодостатність і стриманість може відштовхнути друзів і рідних – їм здасться, що ви стали похмурим, потайливим і нетовариською людиною.


Постарайтеся делікатно донести до близьких людей, що цінуєте їх присутність у вашому житті, але іноді потребуєте розширення особистого простору. Змін на любовних фронтах не передбачається. Якщо ви самотні, перспективних романів в 2017 році чекати не варто. Скористайтеся цим періодом затишшя, щоб попрацювати над своїми недоліками. Крім того, приділіть увагу здоров'ю – в 2017 році підвищується ризик загострення хронічних хвороб.


Ваше Число Долі – 8


Нумерологічний гороскоп (прогноз) на 2017 рік за датою народження
Люди-Вісімки можуть зітхнути з полегшенням: неприємності і сумі минулих періодів залишилися позаду. Ваша схильність до експериментів і оригінальне мислення допоможуть отримати від життя безліч бонусів. У 2017 році наступає плідний період для тих, хто не страждає консерватизмом і відкритий для нових знань. Скористайтеся цим, щоб підвищити рівень професійної майстерності. У 2017 році ви можете отримати додаткову освіту, відвідати майстер-класи або записатися на курси іноземної мови. Всю отриману інформацію ви будете буквально схоплювати на льоту.


Вісімки можуть дозволити собі інвестувати гроші – природна інтуїція не дасть можливість шахраям поживитися за ваш рахунок. У 2017 році уникайте прохань про позичанні грошей з боку рідних – таку позику напевно зіпсує відносини в родині. В крайньому випадку, безоплатно допоможіть невеликою сумою, яку не шкода втратити. У сфері любовних відносин все буде гладко, якщо ви зрозумієте, що матеріальне вираження любові не замінить теплих слів та спільного проведення часу.


Ваше Число Долі – 9


Нумерологічний гороскоп (прогноз) на 2017 рік за датою народження
Людям-Дев'яткам складний і небезпечний рік. Пам'ятайте, що кількість вашій Долі конфліктує з цифрою року, тому відкладіть до кращих часів глобальні плани й починання. Планомірно виконуйте поточні справи – ваша вроджена схильність до аналізу і здатність зрозуміти саму суть речей допоможуть прожити рік без особливих втрат. Уникайте ризикових ситуацій на початку року – не перевищуйте швидкісний режим, відкладіть далекі поїздки і не займайтеся травмонебезпечним спортом. Рік не сприяє досягнення кар'єрних висот — краще використовуйте цей час, щоб закласти надійний фундамент на майбутнє.


Всі серйозні покупки відкладіть на наступний рік. Особливо ризикованими будуть операції з нерухомістю. В особистому житті Дев'яткам пощастить — будинок стане тією фортецею, за стінами якої ви зможете залишити тривоги і турботи. Присвятіть рік спілкування з близькими людьми та налагодженню родинних взаємин. У відпускний період вирушайте відвідати далеких родичів – вони давно хочуть вас побачити. Не забувайте про необхідність відпочинку – вам допоможуть медитативні практики і заняття йогою.

загрузка...
Нумерологічний гороскоп (прогноз) на 2017 рік за датою народження
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають