• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Гороскоп на 2017 рік для Тигра

Гороскоп на 2017 рік для ТиграТигри народ гарячий і імпульсивний і, звичайно, Червоний Вогняний Півень у рік свого правління не залишить цих гордих створінь без нагляду. Ті, хто народився в рік Тигра, завжди йдуть до своєї мети – де є ризик, там обов'язково ці хлопці. Ви і дня не можете прожити без пригод, і Півник з радістю створить умови, де ви можете проявити рішучість та прагнення до перемоги. Професійна сфера в 2017 році буде насичена захоплюючими подіями – Тигри можуть стати керівниками буквально в будь-якій сфері, важливо визначитися з тим, що потрібно саме вам.


Смак до ризику штовхає Тигрів на авантюри і в любовній сфері – Вогненний Півень дозволить вам розгулятися на повну котушку. Вільні Тигренята в 2017 році будуть на вершині блаженства – численні знайомства, пристрасні романи і зустрічі при місяці це лише мала частина задоволень, які припас Тиграм господар року. Сімейні Тигри також можуть довіритися Півневі – радісних подій буде достатньо для того, щоб ви відчули себе щасливими. Ну, і звичайно Півник побалує багато пар народженням діток – немовлят, народжених у 2017 році, Півень забезпечить багатим приданим – чада будуть розумненькими і здоровенькими.
Хоча Тигри ставляться до грошей спокійно, в рік Півня вони здатні заробити стан. Лави олігархів поповнити буде складно, але спроба не тортури. Головне, не тринькати кошти на дурниці, а вчитися вважати грошики, довіряючи частина капіталів надійним банкам. У 2017 році Тигренятам важливо прислухатися до своєї інтуїції – вона, на пару з турботливим Півником, підкаже вірні рішення і вбереже від небезпечних угод. Багато Тигри зуміють вирішити житлові проблеми – чим не привід повеселитися і віддячити дбайливого Червоного Півня вечіркою, влаштованій в її честь?

Гороскоп на 2017 року для Вогняного Тигра


Дата народження з 9 лютого 1986 року по 28 січня 1987 року
Вогняні Тигренята будуть ходити в любимчиках у Півника. Ще б – одна стихія, так і за характером Вогненні створення симпатичні господареві 2017 року. У ділових партнерів Тигрів складеться враження, ніби ви перевіряєте удачу на міцність – постійна тяга до ризику і безкінечні авантюри. Як відомо, фортуна любить сміливих особистостей, так що відкидайте обережність і мчитеся вгору кар'єрними сходами з притаманним вам завзяттям та відвагою. Мало того, що нинішня робота Вогняних Тигрів буде статусної і престижною, так ви ще будете отримувати від неї задоволення.
Що ж з любов'ю? – запитають романтичні Вогненні створення. Півник і тут не підведе – зелений світло буде горіти весь рік для весіль і зачаття дітей. Тигренятам, які не готові до створення родини теж не про що переживати – шанувальників буде достатньо, щоб ви могли насолодитися і романами і легковажними побаченнями під місяцем. Сімейні Вогненні Тигри весь рік будуть, немов ласкаві кошенятка – навіть сердита рідня старшого покоління в рік Півня змінить гнів на милість, і буде підтримувати вас у будь-яких починаннях. Так що, можете будувати будинок, садити дерева і так далі, за планом.
Купаючись у сімейному щастя, Тиграм не потрібно забувати і про фінансовій сфері – вигідних пропозицій в рік Півня буде багато, і ви зможете вибрати найбільш підходящу для себе діяльність. Тільки Тиграм слід пам'ятати – Удача дама мінлива, і потрібно рідше роздумувати, і частіше діяти. Від всяких шахраїв і шкідників Вогненний Півник вас захистить – нечесним людям взагалі нічого робити поруч з чарівними Тигренятами. «Великі гроші – відмінний відпочинок» - це правило Тиграм потрібно запам'ятати і періодично влаштовувати собі вихідні. З розмахом, веселощами і притаманним вам шиком!

Гороскоп на 2017 рік для Водяного Тигра


Дата народження c 5 лютого 1962 року по 25 січня 1963 року
Водяні Тигри – хлопці ніжні і сентиментальні, і навіть в питаннях бізнесу бувають м'якими і надто довірливими. Але Вогненний Півень нікому не дозволить скривдити смугастих кішок – конкуренти розбіжаться хто куди. Водяних Тигренят будуть поважати все навколо, від начальника до обслуговуючого персоналу, так що ви можете підніматися кар'єрними сходами спокійно – заздрісників і ворогів на сходах не зустрінеться. Удача в 2017 році буде супроводжувати вам на всіх ділових переговорах та зустрічах – гарчати на партнерів не доведеться, вже будьте спокійні!
Водяні Тигри в любові прагнуть до ідеалу, що ж – у рік Півня ви можете насолодитися життям. Вільні Водяні Тигри будуть з легкістю заводити романи і зачаровувати всіх підряд – тільки не заиграйтесь, і якщо з одного шанувальника ви перемкнетеся на іншого, постарайтеся з кинутим залицяльником залишитися друзями. Господар 2017 року зробить все, щоб ви не нудьгували – кожен день буде сповнений зустрічами і знайомствами. Ну а сімейні Водяні Тигренята можуть гріти свою шкурку в теплій домашній атмосфері – Півник наворожит і обожнювання з боку партнера, і повагу до всіх членів родини. До речі, пора поговорити з обранцем про спадкоємців.
Якщо вже розмова зайшла про поповнення в сімействі, то виникає закономірне питання: де ж узяти грошей? Червоний Вогняний Півень подбав про це буквально з перших днів свого правління – хтось з Водяних Тигренят стане переможцем лотереї, кому віддадуть давній боржок, а деякі Тигри отримають привабливу пропозицію про непильною підробці. До того ж, таких геніїв, як ви ще пошукати будь – якої олігарх буде щасливий підкинути вам пару мільярдів, лише б ви поділилися своїми фантастичними ідеями.

Гороскоп на 2017 рік для Дерев'яного Тигра


Дата народження c 23 січня 1974 року по 10 лютого 1975 року
Дерев'яні Тигри у рік Вогняного Півня можуть відчути себе щасливчиками – ну, а чому ні, якщо господар вирішив перекласти на свої різнокольорові плічка майже всі ваші проблеми. Він і посаду нову вам підкине, і з конкурентами домовиться, і колег переконає в тому, що ви гідні тільки поваги і любові. Не переживайте, ваші душі за такі блага Півень не потребує – всього-то й потрібно: наполегливість і віра в себе! Успіх у кар'єрі і успіх в професії автоматично піднімають самооцінку – не загордіться, і залишайтеся такими ж милими і добрими.
З любов'ю все складеться чудово – Дерев'яні Тигри грайливі, як кошенятка, і протилежну стать буде складатися штабелями у ваших пухнастих лапок. Вільні Дерев'яні створення можуть спробувати себе у ролі наречених і наречених – Півень з великим задоволенням зведе вас з половинкою. У тих Дерев'яних Тигренят, які мають штамп в паспорті, у 2017 році буде багато шансів для того, щоб поліпшити відносини з обранцем. Менше рычите, більше ласкайтесь і, як логічний результат – до вас прилетить зграя лелек з блакитними і рожевими сверточками.
Вогненний Півень любить гроші, і вони відповідають йому взаємністю. Господар 2017 року щедрий – він поділиться з Дерев'яними Тиграми, ви навіть відмовлятися будете, боячись, що капіталів виявилося забагато. Дають – беріть, і не переживайте, що у вас болітиме голова від думок: куди витрачати фінанси? Над цією проблемою б'ються кращі уми людства, але лише в гаманці шарудить пачка зайвих купюр, питання миттю відпадають. Наприклад, хто може перешкодити вам, розважитися на славу? – таких людей не знайдеться. Коло знайомих збільшиться – будьте акуратніше і пам'ятайте приказку про те, що один старий друг куди краще, ніж парочка нових приятелів.

Гороскоп на 2017 рік для Земляного Тигра


Дата народження з 28 січня 1998 року по 15 лютого 1999 року
Земляні Тигри найзавзятіші і терплячі – Півень зробить все, аби ви посміхалися. Так що купуйте дорогий шампунь для своєї шкурки – красуватися доведеться часто, і отримувати дипломи та премії ви будете, мало не кожен місяць. Земляні Тигри можуть турбуватися про те, що з новою посадою і ворогів додасться – заспокойтеся, нічого подібного не очікується. Ну, буде там парочка конкурентів, але вам навіть грізний рик не знадобиться – Вогненний Півень вирішить проблеми без бою. Хочете в 2017 році свій бізнес? – буде вам і бізнес. Можете хоч цукеркову фабрику викупити – Півень в курсі, які ви ласуни, так що допоможе.
У солідних костюмах і з поважним виразом обличчя Земляні Тигри стануть привабливою здобиччю для протилежної статі. Якщо ви ще не пізнали щастя шлюбу, то Півень відкриє для вас двері у казку – тільки не випускайте кігтики, щоб не налякати шанувальників. Зірки із задоволенням погуляють на ваших весіллях. А у сімейних Земляних Тигрів зелене світло взагалі не буде вимикатися. Хочете діточок? – будь ласка, мрієте поїхати з коханим на острови? – та хоч кожен місяць. Причісуйте свої смугасті спинки і вперед – до радості, ніжності і гармонії.
Грошей вистачить і на подорожі, і на квартири, і на яхти – після цих слів Водяні Тигренята радісно потягнулися і розслабилися. А ось розслаблятися-то як раз не варто – всі ці принади життя на блюдечку з облямівкою Червоний Півник не принесе. Але Вогняна пташка допоможе в будь-якій справі, яке ви затеете, так що оплата буде гідною. Відкладати капітали в кубушку в 2017 році буде не зайвим – повірте, олігархи теж не кожен день їдять суницю з шампанським, і в мільярдерів їй запас на чорний день (шкода, що зірки так і не з'ясували, де зберігаються ці багатства).

Гороскоп на 2017 рік для Металевого Тигра


Роки народження: 17 лютого 1950 року по 5 лютого 1951 року, з 14 лютого 2010 року по 2 лютого 2011 року
Металеві Тигри сильнішими за своїх побратимів, а у рік Вогняного Півня ваші можливості збільшаться в кілька разів – вогонь адже загартовує метал. Скористайтеся шансами, які доля підкине в 2017 році – досягти успіху можна практично в будь-якій сфері. Захотіли свій ресторан? – орендарі миттю знизили плату за квадратні метри, а кращі кухарі встали в чергу, аби попрацювати у вас. Мрієте про салон краси? – так стилісти " Модного вироку вже летять попереду літака, лише б встигнути зайняти посаду під вашим керівництвом.
Кар'єрні питання, бізнес-плани та інші радощі життя ділових людей будуть віднімати у Металевих Тигрів багато часу, але хіба може Півник у свій рік залишити кого-то без любовних пригод. Чекайте, Пані Любов ось-ось постукає у ваші двері, правда за нею буде маячити Старенька Ревнощі, але ви знаєте за собою цю слабкість, і постараєтеся утриматися від з'ясування відносин – Вогненний Півник дуже не любить скандалів. Півень дружить з усіма птахами на світлі, а в любимчиках у нього лелеки – чекайте їх прильоту, в 2017 році ці птахи будуть на рідкість активні.
Півень обіцяє шикарну фінансову ситуацію, але Металевим Тиграм бажано постаратися – зустріньте 2017 рік з розмахом. Господар року оцінить ваш щедрий прийом – новорічні витрати швидко окупляться. Процвітання приносить не тільки радість, ще й з'являться питання: що надіти на прийом до міністрів, а який подарунок піднести олігарху, з яким ви познайомилися днями? Запити Металевих Тигрів в 2017 році теж збільшаться – двійка в центрі стане тіснувата, а норкова шуба куплена місяць тому несподівано стане тиснути. Витрачайте на здоров'я – Півник все розуміє, і не буде перекривати фінансові потоки!
загрузка...
Гороскоп на 2017 рік для Тигра
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають