• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Гороскоп на 2017 рік для Кота (Кролика)

Гороскоп на 2017 рік для Кота (Кролика)


Ті, хто народився в рік Кота-Кролика, можуть розслабитися – Півник до вас прихильний, і в рік свого царювання зробить вас щасливими. Котики обожнюють комфорт – офіс буде радувати затишком, а колеги почнуть ходити навшпиньки, щоб не потривожити ваш спокій. У 2017 році у вас з'являться можливості для зміни роботи, не поспішайте невдоволено шипіти і махати лапками – зірки знають, що Коти не люблять змін, але вони будуть приємними, так що ви не помилитеся. За лагідну вдачу Котів поважають усі – від партнерів до конкурентів, а завдяки Кролячої стрімкості ви встигаєте домогтися успіху там, де інші ще роблять перші кроки.В любові в 2017 році Котофеям пощастить – адже вас неможливо не любити, і Півень проконтролює, щоб оточення було гідним. Котики, які гуляють самі по собі, можуть і далі гуляти по дахам, поповнюючи армію своїх шанувальників. Якщо захочеться звити затишне гніздечко, натякніть Півнику – він миттєво зведе вас з половинкою. Сімейні Коти будуть на вершині блаженства – рідня готова на все, лише б ви муркотіли й потягивались. Мрієте про потомство? – рік Півня багатий на народження діток, так що поспішіть усамітнитися з коханою обранцем.
У 2017 році Котики могли б і не працювати – гроші липнуть до ваших м'яким лапок. Але за вашим коготкам скучили місцеві бізнесмени і олігархи – в рік Півня ви доведете оточуючим, як себе ведуть справжні багатії. Чарівні Коти будуть ходити у Півника в любимчиках, мало того, що ви забезпечите себе і родину, ви ще й зможете зайнятися благодійністю. Причеши свою пухнасту шкуру – пора фотографуватися для журналів. Де гроші, там і Коти, і навпаки – де знаходяться чарівні Кошенятка, туди стікаються капітали. Користуйтеся можливостями 2017 року на повну котушку!

Гороскоп на 2017 рік для Вогненного Кота-Кролика


Дата народження c 29 січня 1987 року - 16 лютого 1988 року
Буквально в перших числах 2017 року за рогом відкриється магазин одягу для ділових людей – Вогняні Котики-Кролики, вам туди! Костюм повинен відповідати статусу – у новому шкіряному кріслі не варто сидіти в торішньому вбранні. Півник вже поставив своєю лапкою друк на ваших бізнес планах – лапа у господаря року легка, так що всім починанням Вогняних Котів буде горіти зелене світло. Вогненний Півень наповнить Кролячу і Котячу життя оптимізмом – ваші гладкі шкурки будуть лисніти від задоволення. Конкуренти не посміють вам заважати – образити чарівних Вогняних створінь просто неможливо!
Обожнювання, ніжність і ласка – це головні слова в сфері любові для Вогняних Котів-Кроликів. Волелюбні Коти задумаються про створення сім'ї – у рік Вогняного Червоного Півня дверей рагсу відкриті для вас цілодобово. Ну а ті Вогненні Кошенятка, які вже щасливі в сімейному житті, в рік Півня можуть стригти кігтики – вони вам просто не знадобляться. Побут буде радувати стабільністю, багато Вогненні Кролики-Котики відсвяткують поповнення в сімействі – немовлята, народжені в рік Півня, відрізняються міцним здоров'ям і веселою вдачею.
У 2017 році вітаються особистості, які люблять збирати грошики – це як раз про вас, милі Вогненні Кошенятка і Кролики. Але і витрачати ви теж любите – Півник з радістю буде бігати з вами по магазинах, лише зрідка зупиняючи невгамовних Вогняних створінь. Кошенятам вистачить фінансів не тільки на парне молочко – ще і на рибку залишиться, та й ікру на хлібець ви зможете накладати великими ложками. Велика кількість грошиків не може залишити Котів без шикарного відпустки – Півень особисто відправить вас на курорт, а якщо пощастить, ви зможете прикупити пару островів про запас.

Гороскоп на 2017 рік для Водяного Кота-Кролика


Дата народження з 25 січня 1963 року - 12 лютого 1964 року
Водяні Котики створення творчі, і в рік Півня ви виявите таланти скрізь, де тільки можна. Ділові партнери в 2017 році будуть вибудовуватися в чергу, адже всі чули про вашу дипломатії й умінні виплутуватися зі складних ситуацій. Крила Півника будуть з'являтися перед вами весь рік, немов у казці. Вогненний господар року пустить за вітром чарівне перо, і Водяним Котикам залишиться лише слідувати за ним слідом. 2017 рік багатий на відрядження – Водяних Котів-Кроликів будуть знати в обличчя у закордонних готелях, а швейцари будуть танцювати від щастя, лише завидят вашу персону.
Самотні Водяні Коти з Вогненним Півником нудьгувати не будуть – рік наповнений яскравими зустрічами з шанувальниками. Деякі Водяні створення пізнають справжню любов – якщо ви зберетеся в загс, то сім'я, створена в рік Півня, буде міцною і дружньою. Активність лелек буде помічена з перших днів правління Півня – Водяні Котики можуть запасатися пелюшками та іграшками, а господар 2017 року з радістю стане хрещеним батьком для ваших янголят. Багато Коти будуть стурбовані ремонтними роботами – не переживайте, Півень відправив команду будівельників, тільки встигайте відстібати гроші.
Де ж набрати стільки капіталів? – здивовано шугнули спинку Водяні коти і втупилися з надією на Вогняного Півня. Звичайно, в тумбочці, - відповість веселий Півень і підкаже Котам, як заробити грошей. Інтуїція у Водяних Котів-Кроликів в 2017 році буде на висоті, і вам потрібно навчитися розпізнавати її підказки. Достаток буде рости в геометричній прогресії (Півник як раз повторив математику з першого по десятий клас), і завданням Водяних Котів буде пошук хорошого банку. Чому б не пожити в рік Півня на відсотки, іноді відволікаючись на роботу до душі?

Гороскоп на 2017 рік для Дерев'яного Кота-Кролика


Дата народження c 11 лютого 1975 року - 30 січня 1976 року.
Вогненний Півник не буде підходити близько до Дерев'яних створінням, щоб випадково не обпекти ваші ніжні спинки, але допомога господаря 2017 року Коти будуть відчувати постійно. У житті виникне давній друг, і запропонує спільний бізнес, то шкідливий конкурент вирішить, що без вас йому, як без рук і на блюдце принесе вигідний контракт. Загалом, діловий світ прийме дерев'яних Котів з радістю, але і ви не підкачайте – валятися на сонечку і ловити мишок буде ніколи, роботи очікується багато. Дерев'яні Коти виявляється, народжені для зручних крісел і дбайливих секретарок.
Дерев'яні Коти у рік Вогняного Півня будуть сповнені рішучості змінити своє життя. Вільні Дерев'яні створення кинуться на пошуки половинки – не шукайте обранця на модних вечірках, в 2017 році ваша довгоочікувана любов зустрінеться в іншому місці, наприклад, в театрі, чи в бібліотеці. А сімейні Котики-Кролики будуть насолоджуватися ідеальними відносинами з домочадцями. Ваші дітки будуть переможцями на всіх олімпіадах і конкурсах, обранець стане романтичним і чуйним, а батьки будуть бадьорі і енергійні. Багатьох Дерев'яних Котиків з нетерпінням чекають у пологових будинках – чи не час задуматися про поліпшення житлових умов?
Дерев'яні Коти-Кролики не терплять обмежень, особливо в грошах – якщо купюри, то бажано у великих кількостях, якщо вклади, то валютні. Не турбуйтеся, Вогненний Півник подбає про ваші капіталах і підкаже, як їх примножити. Тільки з витратами будьте акуратніше, немає, економити не доведеться, але кожен день шикувати і марнувати життя Дерев'яним створінням не бажано. На м'яких лапках у 2017 році Котики будуть стояти міцно – всякі там кризи вам не страшні, а слово Банкрутство ви забудете назавжди.

Гороскоп на 2017 рік для Земляного Кота-Кролика


Дата народження c 16 лютого 1999 року - 4 лютого 2000 року
З Земляними створіннями Вогненний Півник подружиться – шансів у Котиків-Кроликів буде багато. У професійній сфері Земляних хлопців чекають приємні зміни – стати воротилами бізнесу вдасться не всім, але досягти успіху ви цілком можете. Головне, в рік Півня – не боятися, і періодично випускати кігтики, нехай конкуренти знають, що за вашим правим плечем завжди маячить веселий Півник, який не дасть вас образити. Земляні Коти можуть проявити таланти у будь-якій сфері – можете стати рестораторами, а можете відкрити галерею. Народ потягнеться – Півник подбає про рекламу.
Особисте життя Земляних Котиків-Кроликів в 2017 році буде багата подіями і сповнена приємних турбот. Вільні Земляні створення можуть і далі фліртувати і поповнювати колекцію розбитих сердець. Але якщо Котикам набридне холоста життя, Півник тут як тут – прилетить разом з вашою довгоочікуваної половинкою. Сімейні Земляні Коти можуть розвалитися в м'якому кріслі і отримувати сюрпризи від долі – тут вам і народження діток, і нова когтеточка. Домочадці будуть прислухатися до кожного вашого нявчанням – тільки шипіти не обов'язково, бажання і без цього здійсняться.
Розважливі Земляні Коти-Кролики можуть стати хоч принцами – було б бажання. Можете навіть випустити грошики з власним зображенням, якщо звичайні купюри раптом почнуть викликати роздратування, адже їх буде занадто багато. Півник буде присутній на всіх угодах, які вирішать укласти заповзятливі Земляні Котики – шахраї всіх мастей від виду різнокольорових крил Вогняного Півня потрапляють в непритомність, і передумають вас обманювати. Можна задуматися і про поїздки на різноманітні курорти – як, хіба ви ще не купили путівки в далекі краї?

Гороскоп на 2017 рік для Металевого Кота-Кролика


Роки народження: 6 лютого 1951 року народження - 26 січня 1952 року, 3 лютого 2011 року - 22 січня 2012 року
Металеві Коти – створення незалежні і горді, і зуміють залучити до своєї персони Вогняного Півня. Півник рідко буде показуватися на очі – пташка знає, що ви здатні досягти успіху і без стороннього втручання. Але іноді Металеві Коти-Кролики будуть відчувати, що їм хтось допомагає раптом вигідну пропозицію надійде від казна-звідки взявся, впливового покровителя, то почнуть лунати партнери, і захоплюватися вашими геніальними ідеями.
В любовній сфері у Металевих створінь все складеться чудово, часом, Котики будуть тинятися без діла, і думати, як урізноманітнити життя, адже все занадто ідеально. Холості Металеві Коти-Кролики люблять побути на самоті і помріяти, але Півень не доставить вам такого задоволення – шанувальники будуть докучати вам щодня, то записочку романтичну напишуть, то посвятять вам цілу любовну поему. Сімейні Котофеи весь 2017 рік будуть насолоджуватися щастям – в'яжіть шкарпетки і прикрашайте дитячу кімнатку, ось-ось у двері постукають лелеки, навантажені немовлятами.
Півень знає, що Металеві Коти-Кролики з народження мріють про багату і ситого життя, без клопоту і турбот. Вогненної птиці нічого не варто здивувати вас грошовим дощиком, головне, не відсиджуватися вдома, коли на вулиці хльостає доларовий злива. Металеві хлопці оригінальні у всьому, а вже коли справа стосується фінансів, вам взагалі немає рівних. У рік Вогняного Півня Коти розійдуться і навчаться робити гроші буквально з нічого. Але це тільки з боку здаватиметься, що капітали валяються під ногами – насправді, Металеві Котики акуратно і цілеспрямовано рухаються до своєї мети і ось-ось уславився на весь світ.
загрузка...
Гороскоп на 2017 рік для Кота (Кролика)
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають