• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Гороскоп на 2017 рік для Дракона

Гороскоп на 2017 рік для Дракона


Вогненний Півень буде парити над землею поряд з Драконами весь 2017 рік. Витають у хмарах Дракоші, будуть у курсі всіх справ – в професійній сфері крилатих створінь не буде рівних, адже з висоти вам видно все. Дракони прагнуть до ідеалу, і Вогненний Півник обов'язково допоможе – ви станете геніями в будь-якій області, нехай кулінарія, або політика. Дракони не можуть сидіти без діла, навіть у відпустці вас можна застати за підписанням договорів – у 2017 році ваш ентузіазм дозволить досить швидко піднятися кар'єрними сходами.


В любовній сфері Дракони будуть користуватися успіхом. Півник начаклує море любові і океан щастя, але і ви не підведіть горду птицю – будьте готові до зустрічі з половинкою. Навіть випадкове знайомство в 2017 році може привести крилатих створінь в загс – ось Півник погуляє на вашому весіллі. Сімейні Дракончики можуть готуватися до радісним известиям – лелеки, пролітаючи повз, підслухали ваш розмова з обранцем, і ось-ось нагрянуть з пищащим гостинцем. Діти, народжені в рік Півня, будуть щасливі в житті – Вогняна птиця візьме їх під опіку.
Маленькі дітки – великі витрати, але Дракончикам переживати нема про що. Фінансова ситуація в 2017 році порадує. На прибуткові угоди у вас справжній нюх, а інтуїція Драконів у рік Вогняного Півня буде буквально кричати про майбутню удачі. Можете запастися пачкою лотерейних квитків, але купуйте їх у різних місцях, щоб уже напевно. Дракони – істоти незалежні, і вас хлібом не годуй, а дай пожити на широку ногу, поблистать і похвалитися. Що ж, Червоний Півень створить умови для шикарного життя – витрачайте, поки не набридне! Драконам бажано іноді думати про майбутнє, наприклад, замість покупки дорогого персня, можна і на новеньку машинку відкласти, хоча, справа ваша.

Гороскоп на 2017 рік для Вогненного Дракона


Дата народження з 31 січня 1976 року по 17 лютого 1977 року
До Вогненним Драконам Півень буде ставитися з турботою – стихія з господарем 2017 року у вас одна, так і крила золоті є. Півник почне оберігати Драконів з подвоєною увагою. Працівники прийдуть, готові працювати не за страх, а за совість, то дурненька секретарка зникне, а на її місце прийде мудра леді. Справи будуть йти, як по маслу, і в професійній сфері Дракони доб'ються шикарних результатів. А де ж ложечка дьогтю? – запитають недовірливі Дракони. Якщо потрібно, Півник виведе з тіні пару конкурентів, та хіба вони захочуть битися з вогнедишними створіннями?
Так само і в любові – звідки взятися суперникам, якщо Вогненні Дракони сама Чарівність. Особисте щастя Дракони розуміють по-різному. Якщо одним Дракошам досить пари шанувальників, то інші Вогненні створення мріють про натовпі залицяльників – вибирати, так вибирати. Але зірки впевнені: у більшості Вогняних Драконів є шанс зустріти половинку – уважніше дивіться по сторонам. Сімейні Дракончики запурхали від щастя – турботи будуть приємними, а клопоти стануть приносити лише задоволення.
Багатьом Драконам доведеться витрачатися на підгузники – це саме те, про що ви подумали. ?Ай-ай – тут же похитали головами Вогненні створення, та на дитячі приналежності грошей не напасешся. А хіба ви не знали, що Півень знайшов вам непогані підробітку. Та й пару вигідних пропозицій пташка приготувала про запас. Так що, пора засукати Вогненні рукави та братися за справу – збирання грошиків нелегка праця. До того ж, в головах Вогняних Дракончиків давно зріють геніальні ідеї – Півень допоможе втілити в життя самі грандіозні плани. Грошей вистачить не лише на пелюшки і сорочечки, можете купувати своїм чадам коляски з радіоуправлінням і будувати казковий палац.

Гороскоп на 2017 рік для Водяного Дракона


Роки народження: 27 січня 1952 року по 13 лютого 1953 року, з 23 січня 2012 по 9 лютого 2013 року
Водяні Дракончики не такі енергійні, як їх Вогненні побратими, зате ви можете не тільки літати по небу, але і плавати по океанах. Простори для діяльності будуть великі – Вогненний Півень про це подбає. Обставини будуть розташовувати до розширення бізнесу Водяних Драконів – чим не привід покликати в команду вірних друзів? Ваші приятелі в рік Півня будуть думати не тільки про розваги, вони вам стільки бізнес планів приволокут, що мало не здасться. Так що орендуйте офіс солідніше – досить скоро ви його і викупити зможете, не сумнівайтеся.
В любовній сфері тишь да гладь, але це лише на перший погляд. Вільні Водяні створення будуть нарозхват у протилежної статі – починайте доглядати весільні вбрання. Для сімейних Водяних Драконів Вогненний Півень приготував багато цікавого. Доля подарує багатьом Дракошам другий медовий місяць – а там вже і про спадкоємців прийде пора задуматися. Півень не зможе допустити, щоб Водяні Дракони насолоджувалися самотністю – ось-ось у вашому будиночку лунатиме дитячий сміх, і ви раз у раз будете спотикатися про незліченні іграшки.
У рік Півня Водяні Дракони можуть розраховувати на дохід від творчої діяльності – чи вам не знати, що навіть одна ідея може стати джерелом добробуту. А цих ідей у вас хоч греблю гати – сильні світу сього вже стоять під вашим балконом, в надії поспілкуватися, і перекупити декілька розумних думок. Життя порадує Водяних створінь вигідними угодами, так і від цікавих пропозицій в рік Півня відбою не буде – все складається саме так, як і мріяли Водяні Дракони. 2017 – навіть цифри в назві року симпатичні, та що дивуватися, що всі ваші зусилля будуть приводити до шикарних результатами.

Гороскоп на 2017 рік для Дерев'яного Дракона


Дата народження c 13 лютого 1964 року по 1 лютого 1965 року
У рік Півня Дерев'яним Драконам доведеться багато працювати, та хіба вас налякаєш подібним прогнозом. Ви ні секунди не здатні всидіти на місці – Півник надасть тисячі шансів для того, щоб ви виявили таланти. Дерев'яним хлопцям дістануться лаври переможця, причому не один раз – стежте за тим, щоб ваша Дерев'яна головка не закрутилася від слави і похвали. До речі, 2017 рік багатий на подорожі – Дерев'яні Дракончики з задоволенням відправляться за кордон, ваш професійний досвід безцінний, та й вам не заважає підучитися у зарубіжних партнерів.
В любовній сфері Півень буде налаштований дружелюбно і Дерев'яні створення пізнають щастя. Вогненному господареві 2017 року неважливо – холості ви, чи вже обтяжені сімейними турботами. У Півня вистачить сил на всіх вільних Дракончиків Вогняна птиця познайомить з половинкою, а сімейні Дерев'яні створення можуть влаштовувати хоч десяток позапланових медових місяців. Дракончики, мають спадкоємців, можуть готувати красиві рамочки для почесних грамот – чада весь рік будуть радувати успіхами. А Дерев'яні хлопці, які ще не тримали в руках пелюшки, можуть поспішати в магазин для новонароджених.
Дерев'яні Дракони можуть довірити управління грошима Півнику – він примножить ваш капітал в два рахунки. Переводити гроші на рахунок господаря 2017 року вам не потрібно – у Півня цього добра вистачає. Зірки бачать грандіозний фінансовий успіх, Дерев'яні Дракони розгубляться від такої удачі, але інтуїцію бажано тримати включеною. Де великі гроші, там і хитрі шахраї – тримайте дерев'яні вушка на маківці і змащуйте крильця, щоб у разі чого наздогнати нечесних хлопців. Зірки заздрісно зітхають, представляючи витрати Дерев'яних створінь – поділіться зі світилами парою мільйонів.

Гороскоп на 2017 рік для Земляного Дракона


Дата народження 17 лютого 1988 року по 5 лютого 1989 року
Земляні хлопці – народ завзятий і наполегливий, і Вогненний Півень з розчуленням спостерігає, як ви машете своїми крильцями, літаючи в пошуках вигідної роботи. Земляні Дракончики не повинні боятися змін і всіляких експериментів – Півник забезпечить вас і вдалими операціями, і цікавим співпрацею, головне, діяти сміливіше. 2017 рік сприятливий для Земляних Драконів, які зважаться відкрити свій бізнес – немає нічого простіше, вашим ідеям потай заздрять олігархи, а за вашими бізнес планами почали полювання спецслужби.
В любовному плані рік карколомний. Земляні Дракоші можуть шукати половинку хоч у повітрі (чому б не познайомитися в літаку), хоч на землі (гуляючи по вишневому саду), хоч у воді (катаючись на річковому трамвайчику). Зірки натякають, що половинка не буде сидіти на печі, а почне в рік Півня переміщатися зі швидкістю світла, так що розкривайте ширше очі і высматривайте свою любов, попутно фліртуючи і насолоджуючись швидкоплинними романами. Сімейні Земляні Дракончики знають, чого їм не вистачає для щастя. Якщо вже є спадкоємець, то чому б не знайти в капусті братика або сестричку?
Вогненний Півень дружить з грошима, і обов'язково поділиться секретом цієї дружби з Земляними створіннями. Дракони обожнюють планувати, і це стане в нагоді для досягнення успіху у фінансовій сфері. До речі, іноді в 2017 році корисно ризикувати – звичайно, не потрібно ставити на кін мільйони, перекидываясь в карти, але, граючи в лотерею, легко збільшити запаси грошей у кілька разів. Частина коштів Земляні Дракони можуть витратити на розваги, адже ви давно хотіли відправитися на курорт своєї мрії! Квартири і машини можна купити і після відпочинку, хоча, якщо ви боїтеся зростання цін, можете зробити це прямо зараз.

Гороскоп на 2017 рік для Металевого Дракона


Дата народження 5 лютого 2000 року по 23 січня 2001 року
Металеві Дракони – хлопці міцні, і Півник навіть і не знає чим вам допомогти, адже будь-які проблеми ви клацаєте, як насіння. В принципі, у 2017 році у Металевих Драконів і особливих складнощів не очікується, хіба що вам належить зробити нелегкий вибір – якій галузі краще проявити таланти. Вогненний Півень надасть Дракошам багато привабливих можливостей – беріть усе, що дають, а потім розберетеся. Можете приміряти костюм начальника – зірки впевнені, Металеві Дракони будуть відмінно виглядати в солідному діловому вбранні.
Любові всі стихії покірні, а Метал – особливо. Нещасна любов загартовує характер Металевих Драконів, а щасливі відносини роблять вас м'якими і податливими. У рік Півня сумувати і засмучуватися через невдалих романів вам не доведеться рвати на собі волосся будуть ваші колишні, коли побачать ваші сяючі очі. Вільні Металеві хлопці знайдуть половинку досить швидко – Півень прокукурікає, коли треба. А сімейні Дракони можуть прямо зараз займати місця в дитячому саду – чергу там, як відомо, велика.
Фінансова ситуація для Металевих Драконів складеться непогано. Ви готові до великих заробітків, але з витратами слід бути акуратніше. Півник попереджає про те, що у розбагатілих Драконів з'являться родичі, яким знадобляться квартири в центрі Москви. Можуть проявитися друзі, не згадують про вас десятиліттями. Роздавати нечесним дядькам і тіткам кровно зароблені грошики не обов'язково. На близьких людей Металеві Дракони можуть витрачатися із задоволенням. Чому б, наприклад, не придбати для улюбленої бабусі сад – щаслива бабуся тут же кинеться вирощувати виноград і сливу. Домашнє винце – мила справа!
загрузка...
Гороскоп на 2017 рік для Дракона
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають