• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Гороскоп на 2017 рік для Бика

Гороскоп на 2017 рік для Бика


Зірки щиро радіють за тих, хто народився в рік Бика – в 2017 році Вогненний Півник візьме вас під крильце. Наполегливі Бики піднімуться по кар'єрних сходах – шлях не близький, зате надійний. У ролі начальників Бики проявлять кращі якості – підлеглі будуть задоволені. Чого не скажеш про конкурентів – мало того, що Півник склює всі їх договору, Бички ще налякають суперників грізними ріжками. Бики люблять владу, і дотримуються умови і традиції, однак в рік Півня вам будуть до вподоби нововведення – ніхто не завадить Бикам досягти успіху в бізнесі, або у творчій діяльності.?


В любовній сфері Півник також не залишить Бичків, які незважаючи на сердитий вигляд, романтичні і сентиментальні. Сімейні Бики порадіють поліпшенням відносин з домочадцями – Півник господарський малий, як і ви, і з радістю візьме участь у сімейних урочистостях, яких в 2017 році буде багато. Вільні Бички в рік владарювання можуть Півня перебиратися зі свого пасовища на нові луки – романів буде достатньо, так що закохуйтеся на здоров'я. Можна і на капустяні грядки попастися – рік Півня багатий на народження діточок, Бички можуть доглядати коляски, і облаштовувати дитячі кімнатки.
Сімейні турботи і любовні турботи потребують грошової підживленні – Півень про це знає, і подбає про Бугаїв. Півник навіть пожертвує парою крил: як старий Хоттабич він выдерет пір'ячко з бороди і начаклує Бикам удачу у фінансовій сфері. Але наполегливі Бики повинні пам'ятати – гроші не завжди бувають лише результатом фізичних зусиль. У 2017 році вітається розумова діяльність – ваші ідеї допоможуть збагатитися, так і в лотерею не заважає пограти. Хто знає, які виграші приготував веселий Півник? Може бути, і на нову квартиру вистачить – ризикуйте, і отримуйте задоволення!

Гороскоп на 2017 рік для Вогняного Бика


Дата народження 8 лютого 1997 року по 27 січня 1998 року
Для Бичків зі своєї стихії Вогненний Півник припас багато цікавого. Тут вам і впливові покровителі, готові безоплатно допомагати, і ділові партнери, прислухаються до кожного Бичачому речі. Вогняні Бики – довірливі хлопці, і цей факт змусить Півня оберігати Вас з подвоєною увагою від нечесних особистостей. Всякі шахраї не підійдуть до Вогненним Бикам ближче, ніж на кілометр – можете бути спокійні. Однак Півень не зможе контролювати справи хитрих хлопців в Інтернеті – Бикам не слід довіряти обіцянкам з незрозумілих сайтів.
У любові Вогненні Бики будуть буквально купатися. Невдалі романи залишаться у минулому, так ви про них і не згадаєте – Бычкам буде ніколи сумувати, і перебирати фотки з колишніми коханими. У рік Півня залицяльників буде багато, деякі Бички втечуть в села, щоб завести романи зі спокійними сільськими хлопцями. Можна і весіллячко зіграти – за статистикою, у сім'ях, створених в рік Півня, найменша кількість розлучень. Так що друкуйте запрошення – зірки з радістю погуляють на весіллі чарівних Вогняних Биків.
Для весілля потрібні гроші, і чималі – ну, а в чому проблема? Такої кількості грошей, яка буде в рік Півня на картах Биків, не видасть ні один банкомат, та печаль у Вогняних Биків буде одна – доведеться стояти в черзі в банку. Та ще й ваші боржники, звідки візьмуться і почнуть віддавати вам позичені кошти, причому з відсотками. Гарна грошова ситуація відмінний привід для подорожей, в рік Півня Вогненні Бики можуть дозволити собі піти куди завгодно – на курортах дізналися про ваше багатство, і туристичні агентства готові битися за вас. А персонал санаторіїв кинувся в салони краси, раптом пощастить зачарувати Биків – будьте насторожі!

Гороскоп на 2017 рік для Водяного Бика


Дата народження з 3 лютого 1973 року по 22 січня 1974 року
Водяні Бички – хлопці ніжні, і турботливий Півник не залишить Вас без опіки. У Водяних створінь з'являться шанси вийти в лідери, і здобути перемогу над конкурентами, але зірки попереджають – роботи буде багато! Однак важка праця лякає Водяних Биків найменше – з вашими-то вміннями знаходити вихід з будь-якої ситуації! У рік Півника Бикам слід бути уважнішими при роботі з паперами – дрібні літери написані не для того, щоб читають лаялися і бігли за лупою. В разі чого кличте юриста – у Вогняного Півня як раз є непоганий фахівець на прикметі.
У рік Півня багато Водяні Бики можуть не помітити різниці між діловою і любовної сферою. Ну так, неформальна обстановка в колективі цілком може призвести до службових романів – а хіба хтось проти? Але Півник включить Бычкам зелене світло у тому випадку, якщо ви не обтяжені сім'єю – можете завести, хоч десяток романів, всі товариші по службі ніби змовилися бродити за Водяними Биками по п'ятах і бурмотіти компліменти. А сімейні Бички порадіють спілкування з домочадцями – в 2017 році рідня буде балувати вас підтримкою і розумінням.
З грошима у 2017 році Водяні Бики подружаться – найчастіше липнути будуть зелені купюри, так що підставляйте долоньки. Шансів збагатитися Вогненний Півник надасть багато – Водяні Бички повинні бути напоготові, щоб частіше отримувати щедрі винагороди. Можна трохи почудити і залучити в своє життя грошики за допомогою магічних ритуалів. Водяні Бички, звичайно, не надто вірять у подібні речі, але спробувати можна. Підківки, монетки під килимком, фігурка жаби з мішечком грошей – та що завгодно, лише б спрацювало! Адже і Червоний Півень вас у спокої не залишить і буде підкидати можливості для підробітку чи не щотижня.

Гороскоп на 2017 рік для Дерев'яного Бика


Дата народження 20 лютого 1985 року по 8 лютого 1986 року
?Дерево пробуджує тепло, і Вогненний Півень не обійде увагою таких чудових хлопців, як Дерев'яні Бики. Стримані і терплячі Дерев'яні Бики – мрія будь-якого директора, і поважаючий себе начальник обов'язково допоможе вам пробитися. Дерев'яні Бички в рік Півня розійдуться не на жарт – колеги, звиклі до того, що ви завжди спокійні, навіть перепугаются. Але коли Бики досягнуть перемоги в кар'єрі, навколишні видихнуть – у солідних кріслах Дерев'яні створення будуть виглядати дуже гармонійно, і анітрохи не зазнаются.
У любові Вогненний Півник обіцяє багато цікавенького. Скоро і самі все зрозумієте – одного разу вийдете на вулицю, а там не проштовхнутися від шанувальників, які стоять з плакатами і вашими портретами. У сімейних Дерев'яних Бичків все взагалі шикарно – домашні питання вирішуються так швидко, що створюється враження, що Півень самостійно лагодить вам крани, і змащує скрипучі двері. До речі, зірки мало не забули повідомити Дерев'яним Бикам радісну звістку – ось-ось у вашу сторону полетять лелеки, так що втечіть за приданим для немовлят.
Хто не працює, той не їсть – ця народна мудрість не для вас. І вже у рік Вогняного Півня Дерев'яним Бикам грошей вистачатиме на всі, і криза вам байдуже. Півник приготував сюрприз – пташка відшукала банк, в який можна вигідно покласти гроші. Повірте, у 2017 році ви можете собі дозволити відкласти певну суму саме для цієї мети – пожити на відсотки, які будуть капати регулярно і стануть чудовим доповненням до вашого заробітку. А як же автомобіль мрії? – запитають нетерплячі Дерев'яні Бики. Та заради Бога, поспішають порадувати зірки, можете навіть гараж новий купити, є підозра, що ви не обмежитеся придбанням однієї машини.

Гороскоп на 2017 рік Земляного Бика


Роки народження: 29 січня 1949 року по 16 лютого 1950 року, з 26 січня 2009 року по 13 лютого 2010 року
Земляні Бички – створення вперті. Півень буде допомагати вам непомітно, адже Земляні хлопці звикли покладатися на свої сили, і пишаються самостійністю. Колеги не зможуть дорікнути вас в тому, що ви досягли успіхів у професії, завдяки чиєїсь підтримки – лише працьовитість і наполегливість Земляних Биків приведуть вас у 2017 році до нової посади. Але хіба Вогненний Півень дозволить вам довго сидіти на новому місці? Звичайно, немає – ось-ось замаячать нові перспективи, і заметушився закордонні партнери, яким захочеться укласти з вами контракти.
Пані Любов не зможе пройти мимо таких чарівних створінь, як Земляні Бики – романів буде стільки, що ви зіб'єтеся з рахунку. Півник і свадебку організовує, і з житлом допоможе – тільки натякніть. Сімейні Земляні Бички будуть купатися в щастя – Півень не дозволить нудьгувати і маятися від неробства. Клопоту багато, але вони будуть приємними зібрати дітей на тренування, адже у чад несподівано відкриються таланти фігуристів, або лижників, то зробити прибудову до будинку – адже поповнення в сімействі змусить задуматися про розширення площі.
І, звичайно, Земляні Бики вже зрозуміли – всі ці принади життя необхідно фінансувати. Зірки обіцяють багато вигідних угод, а про шахрайство Земляні хлопці можуть забути – багатьом відомо про гостроту ваших ріжок. Весь рік можете балувати себе обновками – адже так приємно купувати вбрання, не переживаючи про те, що не вистачить грошей на їжу. Грошики залишаться – вам набридне їсти ікру, і закушувати шампанське ананасами і рябчиками. Однак розповідати на кожному розі про багатство не обов'язково – навіть близькі друзі можуть позаздрити, що вже казати про сусідів. Бути підпільними мільйонерами теж захоплююче заняття.

Гороскоп на 2017 рік для Металевого Бика


Дата народження з 15 лютого 1961 року по 4 лютого 1962 року
Як відомо, Бики – народ впертий, а вже Металеві Бики вперті подвійно. Немає нічого, що могло б зупинити вас на шляху до мети у рік Вогняного Півня. Перешкоди ви не обходьте – навіщо витрачати час, якщо перешкоди можна зруйнувати? Півник буде в захваті від Металевих Биків, веселий птах наповнить ваше життя і кар'єрним зростанням, і успіхами в бізнесі. Тільки сидячи з короною на голові, не забувайте про тих, хто допомагав зайняти тепле містечко – в рік Півня Металевим Бикам знадобиться команда вірних компаньйонів.
В любовній сфері очікуються плутанини. Зірки не збираються вас лякати – просто раз у раз виникатимуть ситуації, коли Металевим Бикам доведеться робити вибір, а шанувальники попадуться нетерплячі. Однак ваша половинка в рік Півня вирішить бути непомітною – шукайте гарненько, адже 2017 рік відмінно підходить для відвідування загсу. Одружені і заміжні Металеві Бики можуть порадіти другого медовому місяцю – Півнику нічого не варто начаклувати оновлення почуттів у сімейних пар. Дітлахи в рік Півня зазвичай народжуються, чи ні геніями – поспішіть розлучитися зі шкідливими звичками і задумайтеся про спадкоємців всерйоз.
Матеріальне становище Металевих Биків не викликає побоювань. Півник створить стабільні умови для фінансової діяльності – тільки встигайте висувати ідеї, і шукати чесних партнерів по бізнесу. Грошові бонуси від Вогняного Півня – закономірний результат працьовитості Металевих Бичків. Однак витрачати направо і наліво краще не поспішати – адже банки існують не тільки для того, щоб брати у них кредити, можна і самим непогано влаштуватися, вклавши капітали на вигідних відсотках. Вогненний Півник обіцяє якщо не золоті гори, то вже срібні пагорби точно!
загрузка...
Гороскоп на 2017 рік для Бика
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають