• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Гороскоп на 2017 рік для Мавпи

Гороскоп на 2017 рік для Мавпи


Мавпочки народ веселий і заводний, і якщо в рік ви безтурботно стрибали по гілках, то з приходом до влади Вогняного Півня, що у вашому житті мало що зміниться. Єдине, чого попросить хазяїн 2017 року від легковажних Мавп, так це додати в життя трохи планування. Мавпи знають, чого хочуть, однак ваші бажання змінюються кожну хвилину – сьогодні ви комфортно себе відчуваєте в крісельце боса, а завтра готові мчати на Північний полюс з експедицією. Півник дає добро – займайтеся чим завгодно, головне, щоб вам подобалося, а турботлива пташка в будь-який момент включить зелене світло.В любовній сфері для гіперактивних Мавп все складеться ідеально. Шанувальники будуть миритися з вашої жвавістю, і Самотні Мавпочки, нарешті, виберуть підходящого для себе партнера. Сімейні Мавпи в 2017 році можуть весело їсти банани і носитися по ліанах – Півень зробить все, щоб у вашому дружному сімействі панували мир і благодать. Деякі Мавпочки зустрінуться з лелеками – діти, народжені у Мавп в рік Червоного Вогняного Півня, будуть дивними особистостями, і господар року подбає про те, щоб ваші діти були щасливі.
Хитрих Мавпочок нікому не вдається обдурити, і немає нічого дивного в тому, що у фінансовій сфері все буде складатися просто відмінно. Криза? – а що це, здивовано запитують Мавпочки і йдуть перераховувати приємно шарудливі папірці. Про слові «Банкрутство» Мавпи не чули, ви, напевно, думаєте, що це якесь екзотичну тварину. Півник радить веселим створінням задуматися про накопичення – звичайно, куди приємніше витрачати, витрачати, не думаючи про завтра, але пару мільйонів можна і відкласти. Багато Мавпи будуть здатні поповнити ряди багатіїв – так, так, саме вас і не вистачає в селищі для олігархів.

Гороскоп на 2017 рік для Вогненної Мавпи


Роки народження: 1956 і 2016.
Вогняні Мавпочки не помітять зміну влади – ну, подумаєш, панувала Червона Мавпа, а тепер на троні посиживает Червоний Півник. В принципі, господар року і не збирався кардинально змінювати життя Вогняних створінь. Хіба що крісла будуть ширше і зручніше, і костюмчики Мавпи будуть купувати не в магазинах, а замовляти у модних кравців. Мавпи – відмінні керівники, а Вогняні Мавпи народжені для того, щоб займати солідні пости. Навряд чи місцевий мер почне благати вас зайняти його місце, але увійти у найвищі ешелони влади Мавпам вдасться.
Чарівні Вогненні Мавпочки будуть в захваті від приємних змін в любовній сфері – шанувальників море, вибирай, не хочу, а на побачення вас будуть кликати кожен день. Вільним Вогненним створінням Півник дозволить веселитися і розважатися, а ось для сімейних Мавпочок зовсім інший сценарій. Деяким пора задуматися про переїзд у більш підходяще житло, а багатьом Мавп непогано б приступити до ремонту, і втілити фантазії в дійсність. У 2017 році ваші дітки будуть дивувати успіхами – заохочуйте чад, і дивись, до кінця року вам нікуди буде ставити кубки і розвішувати грамоти.
У фінансовій сфері у Вогняних Мавп цілковита ідилія. У вас дар відчувати гроші за версту, часом, Мавпочкам достатньо загадати бажання, як Півень вже тягне в дзьобі скриня, набитий баксами. Але у зверненні з грошиками Мавпочкам бажано виявляти розсудливість і не витрачати їх на вечірки з казна-звідки з'явилися новими приятелями. Грошовий успіх може запаморочити Мавпам голови – ви навіть не помітите шахраїв, які затишно влаштувалися на вашій Вогненної шиї. Поскаржтеся Півневі – він влаштує такий ураган своїми крилами, що нечесні хлопці полетять, не озираючись на край землі.

Гороскоп на 2017 рік для Водяної Мавпи


Роки народження: 1952 рік і 1992 рік.
Водяні Мавпочки створення добрі і чуйні, і готові поділитися залишилися шматочком хлібця, якщо раптом зрозуміють, що комусь важче, ніж вам. У рік Півня віддавати останнє не доведеться – все буде навалом. Кар'єра? – не питання, розішліть резюме, і вас приймуть в будь-якому солідному місці. Зміна діяльності? – можете пробувати себе в чому завгодно, хоч у творчості, хоч в науці, Півник вже про все домовився. Для Водних Мавпочок будуть розкриті двері в бізнес – відкривайте справу, до якої лежить душа, і успіх обов'язково загляне у ваш затишний офіс.
В особистому житті влюбчивым Мавпочкам буде складніше – ви готові віддати серце кожному шанувальнику, намагайтеся бути перебірливими. Вільним Водяним Мавпам бажано шукати половинку не там, де ви звикли – у нічних клубах обранець точно не зависає. Подивіться уважніше на друзів – раптом підходящий чоловічок серед них. Рік Півня вдалий для створення сім'ї – Водяні Мавпи будуть відмінно виглядати на весільних вбраннях. Для тих Водяних хлопців, які мають штамп у паспорті, Півник приготував побачення з лелеками – поспішайте, згортків з немовлятами багато, але миттєво розбирають.
Водяні Мавпи люблять комфортне життя, але до грошей ви байдужі – скільки є, стільки і вистачить. Однак Вогненний Півник не буде стояти осторонь – Водяні хлопці отримають багато вигідних контрактів, і в 2017 році вам точно не доведеться животіти на одну зарплату. Деякі з Водяних створінь навіть розбагатіють – чому б не відзначити цю удачу, відправившись у відпустку, можна і за свій рахунок, адже ви можете собі дозволити таку розкіш. Багато Мавпи навчаться планувати бюджет, звичайно, ви навряд чи викроїте на особнячок в Підмосков'ї, але прикупити дачу з банькою вам вдасться.

Гороскоп на 2017 рік для Дерев'яної Мавпи


Рік народження: 2004 рік.
Дерев'яні Мавпочки не женуться за славою, та в рік Півня вам це і не потрібно – визнання і успіх самі будуть ходити за вами по п'ятах. Вогненний Півник наворожит успіх у професійній сфері, Мавпочкам потрібно лише визначитися з діяльністю. Хочете приміряти костюм бізнесмена? – заради Бога, кравці вже вишикувалися зі своїми сантиметрами, і готові пошити шикарний наряд на замовлення. Мрієте прославитися в творчих колах? – так всі поети і прозаїки в паніці строчать нові твори, боячись, що ви затьмарите їх своїми талантами.
Любовна сфера в рік Півня порадує Дерев'яних Мавпочок. Ви натури надзвичайно чуттєві і ніжні – шанувальники врахують ці тонкощі і будуть доглядати делікатно і ненав'язливо. Життя вільних Дерев'яних Мавп буде сповнена романтики, вам захочеться квітів і зізнань, любові і компліментів. Багато з холостих Мавп навіть задумаються про шлюб – немає нічого, що могло б перешкодити вам. Сімейні Дерев'яні створення в 2017 році готові на подвиги заради своїх домочадців – урочисті заходи та веселі подорожі ви почнете влаштовувати кожну тиждень, і рідня оцінить ваші зусилля.
На які шиши ми будемо влаштовувати весілля і поїздки? – схвильовано запитають Дерев'яні Мавпи. Не журіться, Вогненний Півень знає свою справу, і повірте, не залишить вас без своєї турботи. Зелений шарудить дощ навряд чи впаде на ваші голови Дерев'яні, але фінансові надходження будуть досить непоганими. Дерев'яні Мавпочки стримані у витратах – ви без праці накопичте пристойну суму, яку можете витратити, на що побажаєте. Будинок, так будинок, шуба, значить шуба, а можна те і інше, ще й вагон з бананами залишиться.

Гороскоп на 2017 рік для Земляний Мавпи


Рік народження: 1968 рік.
Земляні Мавпи народ працьовитий і, незважаючи на легковажне ставлення до життя, здатні добитися небувалого успіху. Вогненний Півень не буде спостерігати здалеку, він обов'язково приєднається на найближчому паркані, і періодично буде кукурікати, попереджаючи про конкурентів. Земляні Мавпи доброзичливі, і приятелів у вас повно – друзі розберуться з недругами в два рахунки. У професійній сфері Земляним створінням буде везти весь рік. Деякі Земляні хлопці змінять роботу, а багато Мавпи відкриють в собі таланти бізнесменів.
Особисте життя Земляних Мавп в 2017 році буде романтичною і дуже цікавою. Холості Земляні хлопці відчують бажання змінити життя – Півник то і справа буде проводити кастинги серед шанувальників, і ось-ось оголосить про переможців. Не забудьте запросити на весіллячко Вогняну птицю – Півень влаштує все по вищому розряду. Сімейним Земляним Мавпам пора підготуватися до важливої події – ось-ось налетять лелеки, і навперебій будуть пропонувати немовлят. Півник істота сімейне, і допоможе Земляним Мавпам поліпшити стосунки з домочадцями – спілкування з ріднею буде теплим і гармонійним.
Що стосується фінансової сфери, то Земляні Мавпи можуть зітхнути вільно – кредитами та боргами ви скажете своє тверде: Ні! Борги будуть, але в іншому сенсі – до вас потягнуться бажають позичити гроші, не відмовляйте, всі капітали повернуться ваші гаманці з хорошими відсотками. Багато Земляні Мавпочки можуть помріяти про новій квартирі з виглядом на море, або про шикарною машинці, в якій поміститься дружне сімейство. Більшість бажань Земляних Мавп Півень виконає йому нічого не варто зробити ваше життя щасливішим.

Гороскоп на 2017 рік для Металевої Мавпи


Рік народження: 1980 рік.
Металеві Мавпочки хлопці міцні, і поки інші шукають шляхи виходу з кризи, ви вже посиживаете в новому кріслі і роздаєте вказівки. Півник цінує вміння Металевих Мавп вибиратися з будь-якої ситуації, але радить бути уважнішими на новій посаді. Конкуренти нікуди не втекли, вони просто поміняли колір. У 2017 році у деяких Металевих Мавп з'явиться могутній покровитель – не шукайте підступу, просто ви дивні створіння, і допомагати вам одне задоволення. Так і Півник осипав ваш шлях червоно-золотистими пір'їнками, так що сміливо тупайте назустріч успіху.?
В любовній сфері у Металевих Мавпочок особливих змін не очікується, але кілька сюрпризів Вогненний Півень приготував. Вільні Мавпочки можуть готуватися до зустрічі з новою любов'ю, яка, можливо, приведе вас до палацу одруження. А там і до лелек рукою подати – погляньте в небо, он вони розліталися, явно не до дощу, а до щасливого події. Сімейні Мавпи в рік Півня будуть мудрі – рідня потягнеться до вас за порадами, так що намагайтеся уважно вислуховувати улюблених родичів. Партнери по шлюбу в 2017 році навчаться догоджати Металевим Мавпочок – ви будете купатися в любові і ніжності.
У фінансовій сфері все непогано, але Металевим Мавпочкам слід набратися терпіння. Вогненний Півник про вас не забув, просто спочатку вирішив допомогти тим, хто найбільше потребує. Ваші скрині з багатствами давно підписані, і ось-ось вирушать спеціальним рейсом. Наполегливість і завзятість Металевих створінь обов'язково приведуть вас до матеріальної прибутку – тут вам і угоди, тут же і контракти, і всілякі вигідні пропозиції. У 2017 році вітається ризик, але Металевим Мавпам про це можна і не говорити – адже ви народжені для авантюр, та й запах грошей відчує за тисячу кілометрів.
загрузка...
Гороскоп на 2017 рік для Мавпи
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають