• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Гороскоп на 2017 рік Коза(Вівця)

Гороскоп на 2017 рік Коза(Вівця)


Козочки і Овечки – хлопці артистичні, і Червоний Вогняний Півник неодмінно вас помітить. Кози-Вівці в 2017 році будуть задоволені – добрий господар зробить все, щоб ви ні в чому не потребували. Рогаті створення не люблять грати головні ролі, але в рік Півня Козочкам доведеться бути в центрі уваги – ваші ідеї гідні того, щоб про них почув весь світ. На службі справи будуть складатися ідеально, але якщо ви не мрієте про кріслі боса, можете походити у нього в заступниках, це теж приємне заняття. У питаннях планування Козам немає рівних, часом, сам Півник буде звертатися до вас за порадою.?

В любовній сфері в 2017 році все відмінно – Кози-Вівці цвітуть і пахнуть, а від численних шанувальників доводиться відбиватися за допомогою блискучих ріжок. Вільні Козочки можуть планувати весільні церемонії в загсі тільки вас і чекають. Сімейні Кізки-Овечки у рік Вогняного Півня дізнаються, що означає бути батьками. Як, ви вже маєте спадкоємців? Не проблема, лелеки вирішили, що вашим чадам терміново потрібні брати і сестри. У багатьох Кіз, які перебувають у шлюбі, у рік Півня настане другий, а то й третій медовий місяць – обранець готовий носити вас на руках хоч цілий рік.?
У фінансовій сфері Півень приготував багато сюрпризів, зустріч із золотою рибкою або з Емелиной щупаком точно забезпечена. Кози-Вівці можуть замовляти нові шубки, грошей вистачить навіть на натуральні, зірки сподіваються, що захисники тварин не помітили цю фразу. Грошові удачі будуть радувати Кізок кожен місяць – то боржок прилетить з минулого, то раптом ви станете переможцем якогось конкурсу. Сірі вовки в рік Півня не наважаться і близько підійти до пасовиську, на якому пасуться милі Кізки, так що можете займатися будь-якою справою, яка вам до душі – дохід буде, не сумнівайтеся.

Гороскоп на 2017 рік для Вогненної Кози-Вівці


Рік народження: 1967 рік.
Вогняні Кози-Вівці – хлопці енергійні, і, вибачте зірок за каламбур, яку роботу ви будете виконувати з вогником. Та й господар 2017 року завжди буде поруч з створіннями зі своєї стихії – Вогненний Півник і з людьми відповідними зведе, і фінансів підкине, якщо раптом не вистачить. Можливі розбіжності з колегами – ні, не поспішайте точити ріжки, битися не доведеться, просто деякі товариші по службі не встигають за вами, і дуже сильно переживають із цього приводу. Поділіться досвідом, так і справа з кінцем, але попередьте, що у вашій Вогненної команді немає місця ледарям.
В любовній сфері у Вогняних створінь все складатиметься добре. Козочки не люблять сцен і з'ясування стосунків, але іноді доведеться потерпіти – шанувальники, то і справа почнуть ставити вас перед вибором. Дійсно, скільки можна тягти – листівки із запрошеннями на весілля давно надруковані, залишилося тільки ім'я обранця вписати, так що шукайте половинку пошустрее. Сімейні Вогненні Кози-Вівці весь рік будуть дякувати Півника за подарунки, якими він вас завалив. То лелека прилетить навантажений гостинцями, то обранця охопить романтичний настрій і він почне складати поеми і любовні серенади у вашу честь.
У сфері фінансів справи підуть в гору – Вогняним Козочкам-Овечкам часом буде здаватися, що ви потрапили в добру казку. Однак у будь-казочці є злі і підступні чарівники, в даному випадку, хитрі особи, яким кортить виманити ваші грошики. Звичайно, турботливий Червоний Півник захистить вас своїми Вогненними крилами, так і дзьоб його в 2017 році надзвичайно гострий, але остерегтися не завадить. Читайте уважніше папірці, які вам дають на підпис, і якщо щось не подобається, испепеляйте їх своїм Вогненним поглядом.

Гороскоп на 2017 рік для Водяної Кози-Вівці


Роки народження: 1943 рік 2003 рік.
Вогненний Півень дозволить Водяним створінням розгулятися. Можете весь 2017 рік пастися на чарівному Вогняному полі – конкуренти застрягли в минулому році, і з'являться, тільки якщо вам стане нудно. Угоди, укладені в рік Півня, принесуть Водяним створінням гарний прибуток, мало того, всі ділові партнери будують підступні плани, і мріють вас переманити у свою команду. Деякі ідеї Водяних Кіз припадуть до вподоби солідним і впливовим людям, з якими буквально днями Вогненний Півень підписав довгостроковий контракт. Якщо Водяні Кози-Вівці захочуть, то Півник замовить за вас слівце.
Стихія вода наділяє вас творчими здібностями, і це стане в нагоді в любовній сфері. Артистизм Водяних Кізок допоможе завоювати серце будь-якого, хто вам сподобається, так що шанувальники будуть зустрічатися буквально на кожному кроці. Де флірт, там і романи, а де романи, там і до загсу недалеко – Півень особисто проводить вас до зали реєстрації, і не відстане від Водяних Кіз, поки не побачить заповітні штампи. У 2017 році лелеки ведуть себе активно, і вже звичайно, не залишать без уваги Водяних Кізок-Овечок – так, так, саме час бігти за блакитними і рожевими сорочечка.
З грошиками в 2017 році проблем не буде, вірніше, одна складність все-таки очікується, Кози-Вівці весь рік будуть ламати свої Водяні голови – куди витратити стільки капіталів? А для чого ж існують банки? – запитує Вогненний Півник і влаштовується на роботу швейцаром, щоб особисто відкрити двері і впустити Водяних Кіз в блискаюче заклад солідного банку. Зірки теж дадуть пару рад – змініть гардероб, зробіть ремонт, скатайтесь у відпустку, та хіба мало куди можна витратити гроші, ось коли їх немає, тоді інше питання, а у випадку з Водяними Козами все легко і просто.

Гороскоп на 2017 рік для Дерев'яної Кози-Вівці


Роки народження: 1955 рік і 2015 рік.
Дерев'яні Кози-Вівці – створення чуйні, ви намагаєтеся допомогти навіть конкурентам. Півник довго буде спостерігати за вашими зусиллями, але, врешті-решт, підлетить і дасть пару слушних порад. Хоча Дерев'яні створення в 2017 році в радах не сильно потребують, адже ваша інтуїція просто на висоті. Бізнес процвітає, конкуренти поважають, і навіть мріють об'єднатися з вами в одну команду. Довіра річ хороша, але все-таки виконайте Півника і, перед тим, як ставити де-небудь свій підпис, проконсультуйтеся з одним з юристів Вогняного господаря року.
Дерев'яні Кози-Вівці істоти домашні, і не особливо люблять блищати на вечірках. Але в рік Півня вас потягне на пригоди, і фліртувати захочуть всі – і сімейні і холості Кізки. З вільними Дерев'яними створіннями все зрозуміло – вам ніхто не може заборонити заводити запаморочливі романи і пропадати ночами в клубах. Але сімейним Дерев'яним Козочкам бажано бути акуратніше – Півень припас стільки гостинців, а ви десь пропадаєте. Лелеки не будуть довго стояти на порозі, образяться і віднесуть немовлят сусідам, так що намагайтеся проводити вечори з улюбленими домочадцями.
Грошова ситуація у рік Вогняного Півня порадує Дерев'яних створінь – капітали будуть не тільки в «дерев'яних» рубликах, але і в купюрах солідніше. Достаток Дерев'яних створінь буде рости, потреби, відповідно теж. Відпочинок у селі Дерев'яних Кізок влаштовувати перестане, вам захочеться до моря, або того краще, до океану. Зірки не бачать перешкод, купуйте яхту, і вирушайте підкоряти всі водойми поспіль. Рік хороший для того, щоб задуматися про вигідних вкладень, тут на допомогу поспішають вірні друзі – не бійтеся давати їм гроші в борг, відсотки будуть не гірше, ніж у банках.

Гороскоп на 2017 рік для Земляний Кози-Вівці


Роки народження: 1919 рік і 1979 рік.
Земляні Кози-Вівці створення надзвичайно терплячі, сюрпризів від долі вони можуть чекати роками, але зірки поспішають порадувати – у рік Вогняного Півня, ваші бажання, нарешті, збудуться. Земляні хлопці відмінні дипломати, і Півник обов'язково зведе вас з корисними людьми. У 2017 році Земляних Кіз чекає багато цікавих контрактів, всі угоди пройдуть на ура, а в колективі буде панувати дружня атмосфера. Багато Земляні Кози можуть випробувати сили у сфері підприємництва – не соромтеся заявляти про себе, і у вас все вийде в найкращому вигляді.
Сором'язливість – друге ім'я Земляних Кізок-Овечок, але в рік Півня вам бажано вчитися флірту і любовним іграм. Господар 2017 року придумав для вас цікавий сценарій – від нескінченних і красивих романів буде крутитися голова, пропозиції рук і сердець будуть практично щоденними, а від симпатичних шанувальників не буде відбою. Але ці принади життя чекають одиноких Кізок, а ось сімейним Земляним створінням Півник приберіг найсмачніше. Ну, звичайно, ви правильно здогадалися – ось-ось у ваших дружних сім'ях буде поповнення.
З грошиками Земляним Козочкам буде по дорозі, все настільки добре, що Земляні хлопці почнуть чудити і витрачати кошти на всіляку і абсолютно непотрібну дурницю. Але зірки радять заспокоїтися, взяти валізу з купюрами і віднести його в банк – відсотків вам вистачить і на розваги, і на серйозні покупки, адже навіть сам Рокфеллер, ні разу не купував дурні дрібниці, які не входили в його плани (тому він такий багатий). Земляним Козочкам-Овечкам бажано уникати азартних ігор – спокус у рік Вогняного Півня буде багато, але господар року вірить у вашу розсудливість.

Гороскоп на 2017 рік для Металевої Вівці-Кози


Роки народження: 1931 рік і 1991 рік.
У Металевих Кіз жорсткий характер, ви ніколи не здаєтеся, і йдете напролом – ці якості душі Вогняного Півня і він щоранку кукурікає у вашу честь. Металеві Кози-Вівці чесні і, конкуренти, хоча і говорять з цього приводу, в душі поважають ваші принципи, і з радістю переманили б вас до себе. У рік Півня Кози не піддаються ніяким умовлянням – вам буде комфортно на звичному лужке, де свіжа травичка і добрий начальник, який і у відпустку відпустить, і грошенят підкине. Але пару нових справ Півник для вас приберіг – на дозвіллі Металевим створінням бажано подумати на цю тему.
Якщо з роботою у Металевих хлопців все ясно і зрозуміло, то в любовній сфері панує повна плутанина. Шанувальники ніби змовилися, їм навіть все одно – самотні Металеві Кози, чи давно у шлюбі. Залицяльники бродять натовпами, не помічають ранок на вулиці, чи ніч, і то і справа починають співати серенади, або кидатися трояндами. Загалом, зірки дадуть одна порада – в рік Півня вільним Козочкам пряма дорога в загс, а сімейним Металевим створінням пора задуматися про спадкоємців. Принаймні, шанувальники не будуть вигукувати любовні визнання, якщо побачать вас з немовлям на руках.
Арія Мефістофеля про те, що люди, як відомо, гинуть за метал, не про вас, милі Металеві Кози-Вівці. Ви ставитеся до грошей спокійно, і купюри відповідають вам взаємністю – вони просто у вас є, і саме стільки, скільки хочете. Тут не обійшлося без магічних крил Вогняного Півня, але це інша історія. У витратах Металеві Кози стримані, але в рік Півня ви можете дозволити собі надмірності. Ваші принципи не постраждають, якщо ви порадуєте родичів – діточки будуть щасливі покупці чергової технічної новинки, а старша рідня закричить від захвату, якщо ви перекриєте дах на дачі.
загрузка...
Гороскоп на 2017 рік Коза(Вівця)
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають