• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Гороскоп на 2017 рік для Змії

Гороскоп на 2017 рік для Змії


Для мудрих і чарівних Змій, рік Півня принесе багато цікавого. Червоний Вогняний Півень обожнює Змійок, які спокійні і незворушні, але в потрібний момент і жало покажуть, та засичать, якщо знадобиться. Незнаючій людині Змійки можуть здатися лінивими, але зірки знають, що ви збираєте сили для чергового ривка. У 2017 році багатьох Змійок чекає удача в професійній сфері – можна й справу відкрити власне, головне, вдумливий підхід, але з цим у вас проблем не буде. Змейкам в рік Півня бажано підвищувати рівень освіти – розум плюс інтуїція, і ось ви на вершині влади.?


В любовній сфері Півник не залишить милих Змійок – шансів зустріти довгоочікувану половинку буде багато. Змії володіють даром ясновидіння, і розгледіти потрібної людини не складе труднощів, якщо що, Червоний Півень вкаже крильцем на обранця. Сімейні Змії будуть насолоджуватися ідеальними відносинами з родичами. Багатьом Зміям Півник заспіває про поповнення в сімействі – наглядати придане для малюків можете прямо зараз. Дітлахи, народжені в 2017 році, будуть незвичайними – маленькі генії почнуть дивувати щасливих батьків з перших днів появи на світ.?
Що стосується грошей, то у Змій немає приводів для занепокоєння – в рік Півня грошовий дощик стане частим явищем. Не забувайте про приказці – чим більше даєш, тим більше отримуєш. Не обов'язково роздавати направо і капітали наліво, але іноді корисно займатися благодійністю. У 2017 році Змії можуть здійснити мрії про мандри – до Федора Конюхова вам далеко, але відвідати пару екзотичних курортів вдасться. Збирати в рік Півня бажано з розумом – можете прикупити квартирку, або вкластися у вигідне підприємство. Все, що завгодно, тільки не тримайте пачки під матрацом.

Гороскоп на 2017 рік для Вогненної Змії


Роки народження: 1977 рік.
Вогненний Півник буде вподобу Змейкам зі своєї стихії, і з перших днів року ви відчуєте його турботу. Вигідних пропозицій буде багато, контракти будуть сипатися, як з рогу достатку, а ділові партнери вишикуються в чергу, щоб потрапити до вас на прийом. Успіх може запаморочити Вогненним створінням голову – дивіться в обидва, конкуренти не дрімають, і чекають ваших промахів. Півник примчиться на допомогу, і дзьобом подовбе нахаб, але сили краще приберегти для важливих справ. Вогненні Змії можуть домогтися успіху в творчості – Півень в захваті від ваших геніальних ідей, і допоможе в будь-якому починанні.
Вогненні Змії – істоти ніжні, і в рік Півня вас будуть оточувати прихильники, готові захищати і оберігати від негараздів. Намагайтеся бути більш розбірливим, Півень відсіє небажані елементи, але пара нав'язливих залицяльників може просочитися. Хоча, ніж погано виходити з під'їзду і спотикатися про шикарні букети, або прокидатися щоночі від любовних пісень невдалих поклонників і від криків сусідів. У сімейних Вогненних Змій ситуація в рік Півня шикарна – лелеки летять наввипередки, встигайте вибирати: хлопчика чи дівчинку, а може, бажаєте відразу двійню?
Запити в рік Півня у Вогняних Змійок збільшаться, але не переживайте – фінансів вистачить, ви ще й з зірками поділіться, віддячивши за гарний прогноз. До господаря 2017 року за порадою йти не доведеться – вигідні угоди ви будете чути за версту, а якщо і буде печаль, так тільки про те, куди витратити. Тут на допомогу поспішають знайомі, і далекі родичі – всім терміново потрібні круті машини і золоті прикраси. Будьте розбірливішими – допомагати треба з розумом. Заради експерименту одягніться в лахміття – все миттю зникнуть, та у вашому оточенні залишаться лише ті, кому ви дороги без всякого багатства.

Гороскоп на 2017 рік для Водяної Змії


Роки народження: 1953 рік і 2013 рік.
Водяні Змійки в рік Півня можуть залишити проблеми в минулому і почати будувати своє майбутнє. Півник допоможе у професійній сфері – Водяні створення миттю доб'ються визнання на службі, якщо перестануть скромничати. Водяні Змії істоти добрі – це приверне в життя багато позитивних людей, але і кілька недругів пробереться, так що будьте акуратніше. Півень поважає Водяних Змій за ваше прагнення до незалежності. Тим Змейкам, яким набридло працювати на дядька, господар 2017 року в дзьобику принесе цікаві бізнес плани – вперед і з піснею, успіх не за горами.
В любовній сфері Вогненний Півень надихне Водяних створінь на подвиги. Вільним Змейкам захочеться чогось більшого – серед ваших залицяльників знайдуться гідні претенденти на звання майбутнього партнера по шлюбу. Сім'ї, створені в рік Півня, будуть міцними і щасливими, а навіть якщо ви не доберетеся до загсу, переживати не слід – взаємини із протилежною підлогою будуть яскравими і романтичними. Змійки, які давно в шлюбі, захочуть урізноманітнити відносини з обранцем – прапор, як мовиться, в руки, та й пара чарівних пір'я на додачу, Півник нині не жадібний.?
З фінансами у 2017 році все непросто, але у Водяних Змійок немає приводу сумно згортатися в клубок – грошей буде вистачати на все, головне, щоб ви не заплуталися в бажаннях. Несподівано вам захочеться забацати шикарну сауну на новій дачі, а через день ви почнете мріяти про Кадилаку. Будьте послідовними, і все складеться чудово – тут вам і розваги, і вигідні угоди, і приємні покупки. До речі, скоро фінанси потрібні на щось більш важливе – як, хіба зірки ще не повідомили про поповнення у Водяному сімействі?

Гороскоп на 2017 рік для Дерев'яної Змії


Роки народження: 1965 рік.
Вогненний Півник в захваті від Дерев'яних створінь, він буде проявляти турботу обережно, щоб ненароком не обпалити ваші дерев'яні спинки своїм полум'ям. Не дивуйтеся, якщо в 2017 році несподівано проявляться знайомі, які досягли висот у діловому світі – Півень провів з ними серйозну роботу, і важливі хлопці від вас не відстануть, поки ви не погодитеся на вигідну співпрацю. Немає бажання йти з звичної роботи? Не біда, Півень і тут підметушився – Дерев'яні Змійки будуть в любимчиках у боса, і скоро почнеться ваше сходження по кар'єрних сходах.
Службові справи відвернуть Дерев'яних Змійок від любові і романтичних переживань, і в один прекрасний день ви дуже здивуєтеся – серед шанувальників почнеться війна за вашу увагу. Деяким Дерев'яним Змій так пощастить, що Вогненний господар 2017 року буде вам заздрити – навіть він не отримує стільки подарунків. Сімейні Змійки будуть купатися в любові і обожнювання своїх домочадців, але ви постарайтеся, і включіть свою Дерев'яну фантазію – рідня буде рада будь-якого сюрпризу. У рік Півня можна задуматися про спадкоємців, головне – бажання, а вже Півник миттю підморгне потрібного лелеці.
Щоб досягти успіху в сфері фінансів, Дерев'яним Змейкам бажано довіритися своїй інтуїції – у рік Півня вона буде зашкалювати. Ви з легкістю знайдете проекти, які будуть приносити хороший прибуток, але важливо не забувати про вірну команді. Півень підшукає пару розумних і надійних юристів, а з рештою вам доведеться розбиратися самостійно. До багатства Дерев'яні Змії відносяться без фанатизму, ви з легкістю заробляєте, і так само просто розлучаєтеся з капіталами – грошові боги оцінять такий підхід, і купюри будуть потрапляти на вашому Дерев'яному шляху досить часто, і в основному, зеленого кольору.

Гороскоп на 2017 рік для Земляний Змії


Роки народження: 1929 рік і 1989 рік.
У рік Півня Земляні Змії можуть досягти успіху в будь-якій справі, важливо лише проявляти ініціативу. Не бійтеся постійно перебувати на передовій – як інакше потрібні люди помітять ваші Земляні персони? Вогненний Півник може обсипати ваші Земляні спинки різнокольоровими пір'ям, для надійності, але краще все-таки бути активніше. У 2017 році Земляні створення будуть сповнені ідей і планів – шукайте партнерів, і з допомогою вірних друзів ви швидко підкорити будь-яку вершину. Рік Півня гарний і для творчих справ – Земляні створення швидко розберуться, яка діяльність виявиться найбільш затребуваною.
Через вічну зайнятість на службі, у Земляних Змійок можуть початися складності з шанувальниками – залицяльники почнуть нити і завалювати вас претензіями. Не сумуйте – найміцніші шанувальники витримають, і серед них ви можете вибирати гідного кандидата. Весільну церемонію краще не відкладати – навіщо чекати наступного року, якщо під час правління Півня можна створити чудову сім'ю. Тим Земляним Змейкам, які мріють про спадкоємців, у 2017 році пощастить. Навіть якщо всі лелеки відправляться у відпустку, Півень поміняє оперення, і особисто доставить згорток з довгоочікуваною дитиною.
Але немовлят треба чимось годувати, і іграшки купувати, і няні платити – обурено зашипіли Земляні Змійки і задумалися. Сховайте невдоволення – невже Півник про це не подбає? Фінанси не будуть співати ні романси, ні серенади, купюри будуть сипатися на вас нескінченним мовчазним дощем. Але з печі доведеться злізти, адже багаті ділові партнери не приїдуть до вас на джипах, щоб поклацати насіння і видати пару мільярдів за красиві очі. Підробітків і вигідних угод у Земляних Змій буде, хоч греблю гати, головне – уважно дивитися по сторонах і вчасно помічати дівчину Удачу.?

Гороскоп на 2017 рік для Металевої Змії


Роки народження: 1941 рік і 2001 рік.
Металевих Змійок Півень візьме під Вогняне крильце, вам потрібно лише частіше виглядати і збирати подарунки. Організаторські здібності Металевих створінь у 2017 році будуть на висоті – авторитет у колективі, розташування боса і захоплення з боку ділових партнерів: це лише мала частина благ, які вас чекають. Для Металевих бізнесменів і підприємців в рік Півня буде сяяти зелений світло – будь-які справи призведуть до відмінного результату. А як же ми? - запитають творчі Металеві Змійки. У вас все в ажурі – Півень особисто постелив червону доріжку, можете сміливо рухатися по шляху до слави!
В любовній сфері можуть виникнути розбіжності, але не поспішайте показувати Металеві жала сварки будуть серед шанувальників, які почнуть битися за вашу прихильність. Розберіться що важливіше – нескінченні яскраві романи, чи скромні і милі прогулянки під місяцем. Вогненний Півник створить для Металевих Змій ідеальні умови – можна і в загс прогулятися при бажанні, з реєстроутримувача господар 2017 року домовився, і вас розпишуть без черги. Що говорити – Півень і з лелеками провів збори, так що будьте готові до безсонним ночам.
Рік Півня – час грошових удач Металевих створінь. Змейкам може пощастити в лотерею, не полінуйтеся прикупити кілька квитків. З витратами Металевим Змій слід бути акуратніше – два нових комп'ютери це добре, але телевізори в кожній кімнаті, включаючи туалет, це вже перебір. Чому б вам не спробувати себе у новій діяльності – Металева інтуїція підкаже правильне рішення, і хобі може перетворитися на джерело заробітку. Місцеві багатії в паніці побігли за порадою до Вогняного Півня, але ви-то у нього в любимчиках, так що все нормально!
загрузка...
Гороскоп на 2017 рік для Змії
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають